Nie jesteś zalogowany/zarejestrowany na tej stronie. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Aby się zarejestrować kliknij tutaj...


Ta strona korzysta z plików cookiesKorzystając z naszej strony internetowej wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu zapewnienia Ci wygody podczas jej przeglądania.
Rozumiem. Nie pokazuj w przyszłości.
Panel użytkownika
     

Nie masz konta? Zarejestruj
Zapomniałeś hasła? Przypomnij

Forum Tizen OS!
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 67 Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
 Opera Mini
51
Administrator
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2011-12-28, 14:06
Online: 79d 6h 43m
Posty: 5930
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękowań: 1439
Podziękował: 556
Model: Lumka 1520
Firmware: W10M RS2
Operator: T-Mobile
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Liczymy: Nagroda za napisanie w swoim poście pełnego tysiąca. (3) Theme Designer: Twórca motywów dla systemu bada. Bada Moder: Specjalista od modyfikacji systemu bada. Newsman: Laur dla osób, które dbają, aby na forum były nowe tematy do dyskusji. Support: Srebrna gwiazda dla osób zaangażowanych w tworzenie forum. Uploader: Umieszcza nowe pliki w dziale Download. Tizen Expert: Ekspert w dziedzinie znajomości systemu Tizen.
Napisane: 2013-06-13, 23:14 
[b][color=#ff9400]Czernin[/color][/b], wielokrotnie już omawiany był ten temat na forum. Opera nie współpracuje z czcionką Samsung font.



Zobacz profil Gadu-Gadu


 Opera Mini
52
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2012-05-20, 09:25
Online: 19d 2h 35m
Posty: 346
Lokalizacja: Pomorskie, Polska
Podziękowań: 47
Podziękował: 26
Model: P8
Firmware: Android 6.0
Operator: T-Mobile
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika
Napisane: 2013-06-14, 14:16 
To nie o to chodzi... Zmiana czcionki nic nie dała, no może tylko to, że czcionka się zmieniła. Tekst nadal nakłada się na siebie, a pomiędzy wyrazami są duże przerwy.

_________________
[url=http://goo.gl/kmFKB]Windows 95 (theme)[/url]


Zobacz profil


 Opera Mini
53
Administrator
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2011-12-28, 14:06
Online: 79d 6h 43m
Posty: 5930
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękowań: 1439
Podziękował: 556
Model: Lumka 1520
Firmware: W10M RS2
Operator: T-Mobile
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Liczymy: Nagroda za napisanie w swoim poście pełnego tysiąca. (3) Theme Designer: Twórca motywów dla systemu bada. Bada Moder: Specjalista od modyfikacji systemu bada. Newsman: Laur dla osób, które dbają, aby na forum były nowe tematy do dyskusji. Support: Srebrna gwiazda dla osób zaangażowanych w tworzenie forum. Uploader: Umieszcza nowe pliki w dziale Download. Tizen Expert: Ekspert w dziedzinie znajomości systemu Tizen.
Napisane: 2013-06-14, 14:28 
[b][color=#ff9400]Czernin[/color][/b], Samsung font, Choco cookie oraz wszystkie dostępne w SA stały się "niekompatybilne" (jeszcze chyba Rosemary jakoś współgra).
Ostatnio nawet na Applemincie u niektórych dzieją się takie rzeczy :)

Z moich obserwacji, na Tahomie wszystko działa w porządku, lecz z tego kroju nie da się korzystać "na codzień". Dla TouchWiza 4 Tahoma jest zbyt "wysoka".



Zobacz profil Gadu-Gadu


 Opera Mini
54
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2012-03-27, 18:50
Online: 3d 14h 55m
Posty: 116
Lokalizacja: Warszawa
Podziękowań: 5
Podziękował: 8
Model: Nokia Lumia 520
Firmware: Lumia Black
Operator: Plus
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika Dobroczyńca: Odznaczenie za pomoc dla Forum
Napisane: 2013-06-26, 10:03 
Witam. Udało mi się przypadkiem znaleźć temat związany z operą pod Wave:

[code]http://my.opera.com/polski/forums/topic.dml?id=1641042[/code]

Postąpiłem tak, jak jest napisane w ostatnim komentarzu. Wgrałem do telefonu czcionkę Ubuntu-R.ttf i ustawiłem ją jako główną. Po tej operacji Opera zaczęła działać poprawnie i już stron nie sypie. Po restarcie telefonu na Wave 3 dalej ta czcionka jest ustawiona i mam polskie znaczki, nie muszę jak u autora na nowo ustawiać czcionki. Także dziś zostałem uszczęśliwiony.

Dlaczego taki szczęśliwy jestem, ano dlatego, że na systemowej przeglądarce nie jestem w stanie się zalogować na pocztę swoją m.o2.pl. Kręci się tylko kółko i nic się nie dzieje po podaniu loginu i hasła. A na Operze działa logowanie do tej poczty bardzo dobrze. i parę innych rzeczy jeszcze bym znalazł, gdzie Opera wygrywa z systemową przeglądarką. Oczywiście są też strony, które ładniej i lepiej wyglądają pod systemową przeglądarką ale widać tak być musi, a że alternatywy nie ma to lepszy rydz niż nic.



Zobacz profil


 Opera Mini
55
Administrator
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2011-12-28, 14:06
Online: 79d 6h 43m
Posty: 5930
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękowań: 1439
Podziękował: 556
Model: Lumka 1520
Firmware: W10M RS2
Operator: T-Mobile
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Liczymy: Nagroda za napisanie w swoim poście pełnego tysiąca. (3) Theme Designer: Twórca motywów dla systemu bada. Bada Moder: Specjalista od modyfikacji systemu bada. Newsman: Laur dla osób, które dbają, aby na forum były nowe tematy do dyskusji. Support: Srebrna gwiazda dla osób zaangażowanych w tworzenie forum. Uploader: Umieszcza nowe pliki w dziale Download. Tizen Expert: Ekspert w dziedzinie znajomości systemu Tizen.
Napisane: 2013-06-26, 11:51 
[b][color=#ff9400]gilban[/color][/b], w zasadzie na każdej "klasycznej" czcionce Opera działa prawidłowo. Ja natomiast mam Tahomę i też działa przy niej wyśmienicie :)



Zobacz profil Gadu-Gadu


 Opera Mini
56
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2012-03-27, 18:50
Online: 3d 14h 55m
Posty: 116
Lokalizacja: Warszawa
Podziękowań: 5
Podziękował: 8
Model: Nokia Lumia 520
Firmware: Lumia Black
Operator: Plus
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika Dobroczyńca: Odznaczenie za pomoc dla Forum
Napisane: 2013-07-07, 19:23 
A skąd tę Tachomę można pobrać ?

----------------------------------------------

Dobra - pobrałem z katalogu fonts w Windowsie, działa, ale nie wiem czy jest dobra.



Zobacz profil


 Opera Mini
57
Administrator
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2011-12-28, 14:06
Online: 79d 6h 43m
Posty: 5930
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękowań: 1439
Podziękował: 556
Model: Lumka 1520
Firmware: W10M RS2
Operator: T-Mobile
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Liczymy: Nagroda za napisanie w swoim poście pełnego tysiąca. (3) Theme Designer: Twórca motywów dla systemu bada. Bada Moder: Specjalista od modyfikacji systemu bada. Newsman: Laur dla osób, które dbają, aby na forum były nowe tematy do dyskusji. Support: Srebrna gwiazda dla osób zaangażowanych w tworzenie forum. Uploader: Umieszcza nowe pliki w dziale Download. Tizen Expert: Ekspert w dziedzinie znajomości systemu Tizen.
Napisane: 2013-07-07, 22:32 
[b][color=#ff9400]gilban[/color][/b], możesz ją "wyciągnąć" z Windowsa. W przypadku W7 i 8 wystarczy wejść do Panelu Sterowania, znaleźć aplet Czcionki (Wygląd i Personalizacja), z listy czcionek odnaleźć Tahomę, następnie otworzyć ją -> pojawią się dwa rodzaje tej czcionki. Wybieramy zwykłą, klikamy na nią PPM i dajemy kopiuj :)
Dalej to chyba już wiesz co robić :)



Zobacz profil Gadu-Gadu


 Opera Mini
58
Staż: 50%
Dołączył(a): 2011-11-14, 16:48
Online: 1d 14h 17m
Posty: 70
Model: s8530
Firmware: bada 2.0.1
Operator: play
Napisane: 2013-08-15, 22:13 
Spotkał mnie ten sam problem z rozsypaniem czcionki (już drugi raz) ale przyznam się, że nie wiem gdzie mam eksplorować.
Dostępne mam lokalizacje (eksploracja z poziomu standardowej przeglądarki plików w PC) :
Card
ExtSys
IntSys
Osp
Phone
Gdzie mam szukać folderu z czcionkami do którego wkleję brakujące z WIN 7 ?

-- 2013-08-15, 21:11 --

[quote="Danielos"][b][color=#ff9400]gilban[/color][/b], możesz ją "wyciągnąć" z Windowsa. W przypadku W7 i 8 wystarczy wejść do Panelu Sterowania, znaleźć aplet Czcionki (Wygląd i Personalizacja), z listy czcionek odnaleźć Tahomę, następnie otworzyć ją -> pojawią się dwa rodzaje tej czcionki. Wybieramy zwykłą, klikamy na nią PPM i dajemy kopiuj :)
Dalej to chyba już wiesz co robić :)[/quote]

Pomogła Twoja metoda. Telefon trzeba eksplorować w trybie pamięci masowej + debugowanie USB. Nie są konieczne dodatkowe programy wystarczy posiadać zainstalowane sterowniki.
Więcej o wgrywaniu czcionek tutaj: [url]http://bada-world.pl/poradniki-instrukcje/dodawanie-wlasnej-czcionki-t10499.html?hilit=czcionki[/url]



Zobacz profil


 Opera Mini
59
Staż: 0%
Dołączył(a): 2013-07-24, 18:46
Online: 18h 37m
Posty: 6
Lokalizacja: Rzeszów
Model: Wave 3
Firmware: B-W 6.2 MIUI Style
Operator: T-mobile
Napisane: 2013-08-25, 20:59 
[quote="Danielos"][b][color=#ff9400]Czernin[/color][/b], wielokrotnie już omawiany był ten temat na forum. Opera nie współpracuje z czcionką Samsung font.[/quote]
Na Samsung font (Wave 3) Opera mini wyświetla u mnie prawidłowo. Zdaje się, że jak poprzednio próbowałem, to tekst się sypał jak na screenie Czernina. Chyba że to jeszcze było na Wave 2, bo trójeczkę mam od lipca.



Zobacz profil


 Opera Mini
60
Administrator
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2011-12-28, 14:06
Online: 79d 6h 43m
Posty: 5930
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękowań: 1439
Podziękował: 556
Model: Lumka 1520
Firmware: W10M RS2
Operator: T-Mobile
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Liczymy: Nagroda za napisanie w swoim poście pełnego tysiąca. (3) Theme Designer: Twórca motywów dla systemu bada. Bada Moder: Specjalista od modyfikacji systemu bada. Newsman: Laur dla osób, które dbają, aby na forum były nowe tematy do dyskusji. Support: Srebrna gwiazda dla osób zaangażowanych w tworzenie forum. Uploader: Umieszcza nowe pliki w dziale Download. Tizen Expert: Ekspert w dziedzinie znajomości systemu Tizen.
Napisane: 2013-08-25, 23:00 
[b]jotwer[/b], od kilku dni wyświetla się tekst prawidłowo. Jeszcze z jakiś tydzień temu jak sprawdzałem to było wszystko rozjechane.

Zobaczymy na jak długo nastąpiła poprawa :)



Zobacz profil Gadu-Gadu


Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 67 Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
cron
Powered by phpBB © 2011 phpBB Group
Copyright © 2011 bada-WORLD.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie lub rozpowszechnianie jakiejkolwiek części serwisu (grafiki czy tekstów) bez zgody właściciela jest całkowicie zabronione.
Nasi partnerzy: TizenOs.com.pl | gsmManiaK.pl | Smitebuild.pl | PaladinsDecks.pl
phpBB SEO
| Forum o systemie Tizen Forum TizenOs.com.pl
smite wymagania | smite download