Nie jesteś zalogowany/zarejestrowany na tej stronie. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Aby się zarejestrować kliknij tutaj...


Ta strona korzysta z plików cookiesKorzystając z naszej strony internetowej wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu zapewnienia Ci wygody podczas jej przeglądania.
Rozumiem. Nie pokazuj w przyszłości.
Panel użytkownika
     

Nie masz konta? Zarejestruj
Zapomniałeś hasła? Przypomnij

Forum Tizen OS!
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 146 Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15  Następna strona
 B-W Ultimate 6.0 MIUI Style for Bada (Wave 3)
21
Administrator
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2011-12-28, 14:06
Online: 79d 6h 43m
Posty: 5930
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękowań: 1439
Podziękował: 556
Model: Lumka 1520
Firmware: W10M RS2
Operator: T-Mobile
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Liczymy: Nagroda za napisanie w swoim poście pełnego tysiąca. (3) Theme Designer: Twórca motywów dla systemu bada. Bada Moder: Specjalista od modyfikacji systemu bada. Newsman: Laur dla osób, które dbają, aby na forum były nowe tematy do dyskusji. Support: Srebrna gwiazda dla osób zaangażowanych w tworzenie forum. Uploader: Umieszcza nowe pliki w dziale Download. Tizen Expert: Ekspert w dziedzinie znajomości systemu Tizen.
Napisane: 2013-09-15, 13:40 
[b]piter1706[/b], przed chwilą sprawdzałem u siebie czy da się zalogować do GMaila. No i przebiega to bez problemów więc możesz próbować co jakiś czas się logować - może w końcu załapie.
Ewentualnie uruchomić ponownie telefon i spróbować się zalogować.

Jeśli i to nie wypali, to trzeba będzie zrobić Hard Reset a w ostateczności jeszcze raz wgrać soft.



Zobacz profil Gadu-Gadu


 B-W Ultimate 6.0 MIUI Style for Bada (Wave 3)
22
Staż: 0%
Dołączył(a): 2011-11-08, 09:58
Online: 23h 12m
Posty: 2
Podziękowań: 1
Model: 8500 Wave
Napisane: 2013-09-15, 17:14 
Hard reset pomógł :)
A tak ogólnie to soft jest naprawdę super! Dużo szybciej działa od standardowego, który wcześniej miałem, a ponieważ to tel służbowy, to nie miałem tam prawie nic zainstalowane, więc od tego raczej się nie zamulił.
Wielkie gratulacje i życzę kolejnych udanych projektów :)



Zobacz profil

Autor postu otrzymał podziękowanie

 B-W Ultimate 6.0 MIUI Style for Bada (Wave 3)
23
Staż: 20%
Dołączył(a): 2012-08-14, 12:20
Online: 3d 20h 31m
Posty: 33
Podziękował: 6
Model: samsung wave3
Operator: orange
Napisane: 2013-09-15, 19:05 
Rewelacja,kolorowe ikony menu są super na takie właśnie czekałem.Bardzo elegancko,jedynie co mnie martwi to brak kropki nad "i" w klawiaturze systemowej oraz w przewidywaniu tekstu również brakuje "i" oraz "ł "W wersji testowej nie było tego problemu.Jak to można rozwiązać?



Zobacz profil


 B-W Ultimate 6.0 MIUI Style for Bada (Wave 3)
24
Administrator
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2011-12-28, 14:06
Online: 79d 6h 43m
Posty: 5930
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękowań: 1439
Podziękował: 556
Model: Lumka 1520
Firmware: W10M RS2
Operator: T-Mobile
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Liczymy: Nagroda za napisanie w swoim poście pełnego tysiąca. (3) Theme Designer: Twórca motywów dla systemu bada. Bada Moder: Specjalista od modyfikacji systemu bada. Newsman: Laur dla osób, które dbają, aby na forum były nowe tematy do dyskusji. Support: Srebrna gwiazda dla osób zaangażowanych w tworzenie forum. Uploader: Umieszcza nowe pliki w dziale Download. Tizen Expert: Ekspert w dziedzinie znajomości systemu Tizen.
Napisane: 2013-09-15, 19:14 
[b]andre1681[/b], masz ustawiony język klawiatury polski? Sprawdzałeś jaki Region Code masz ustawiony? No i z jakiej czcionki korzystasz?
U mnie wszystko jest w porządku...



Zobacz profil Gadu-Gadu

Podziękowania przyznane za post: 2

 B-W Ultimate 6.0 MIUI Style for Bada (Wave 3)
25
Staż: 20%
Dołączył(a): 2012-08-14, 12:20
Online: 3d 20h 31m
Posty: 33
Podziękował: 6
Model: samsung wave3
Operator: orange
Napisane: 2013-09-15, 20:13 
Dzięki Danielos,faktycznie miałem Region Code ustawiony na TUR po zmianie na XEO jest wszystko w najlepszym porządku.Super mod xD xD xD



Zobacz profil


 B-W Ultimate 6.0 MIUI Style for Bada (Wave 3)
26
SUPER MEMBER!
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2012-06-23, 00:12
Online: 6d 19h 15m
Posty: 276
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Podziękowań: 17
Podziękował: 13
Model: s8600
Firmware: co rusz inne :)
Operator: T-debile :)
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika
Napisane: 2013-09-15, 21:03 
[b][color=#1073c9]Danielos[/color][/b], Soft naprawdę dobry :). Wcześniej testowałem wiele kompilacji, ostatnio "Turka" ale jest ona delikatnie rzecz ujmując odrobinę "oczojebna". W tej wersji kolorystyka naprawdę przypadła mi do gustu, w szczególności górna belka. Całość szybka i jak na razie nie zauważyłem błędów, region TMH. Polaris po zainstalowaniu paczki działa bez problemów. Email w trybie SSL bez zarzutu. Szacunek za samozaparcie i nieustanne dążenie do ulepszenia poczciwej bady :). Dzięki i pozdrawiam.

_________________
"Geniusz ma granice, ale głupota nie jest tak upośledzona."


Zobacz profil Gadu-Gadu


 B-W Ultimate 6.0 MIUI Style for Bada (Wave 3)
27
Staż: 35%
Dołączył(a): 2012-11-10, 17:39
Online: 1d 12h 17m
Posty: 55
Podziękowań: 2
Podziękował: 3
Napisane: 2013-09-15, 22:11 
Panowie a skad moge pobrac aplikacje java do facebooka, ta co jest u Turka ? i ustawic ja tak jak jest ustawiona w tamtym modzie czyli w menu



Zobacz profil


 B-W Ultimate 6.0 MIUI Style for Bada (Wave 3)
28
Administrator
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2011-12-28, 14:06
Online: 79d 6h 43m
Posty: 5930
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękowań: 1439
Podziękował: 556
Model: Lumka 1520
Firmware: W10M RS2
Operator: T-Mobile
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Liczymy: Nagroda za napisanie w swoim poście pełnego tysiąca. (3) Theme Designer: Twórca motywów dla systemu bada. Bada Moder: Specjalista od modyfikacji systemu bada. Newsman: Laur dla osób, które dbają, aby na forum były nowe tematy do dyskusji. Support: Srebrna gwiazda dla osób zaangażowanych w tworzenie forum. Uploader: Umieszcza nowe pliki w dziale Download. Tizen Expert: Ekspert w dziedzinie znajomości systemu Tizen.
Napisane: 2013-09-15, 22:33 
[b]voodoo4[/b], bez własnej ingerencji w plik CSC softu nie da się inaczej :) modyfikacja-rom/dodawanie-ikon-do-menu-t16033.html
I sam facebook:
[code]http://www75.zippyshare.com/v/21543154/file.html[/code]



Zobacz profil Gadu-Gadu


 B-W Ultimate 6.0 MIUI Style for Bada (Wave 3)
29
Staż: 35%
Dołączył(a): 2012-11-10, 17:39
Online: 1d 12h 17m
Posty: 55
Podziękowań: 2
Podziękował: 3
Napisane: 2013-09-15, 22:37 
wielkie dzieki [b][color=#1073c9]Danielos[/color][/b], za samego face. Dodawaniem ikony raczej sam bawil sie nie bede :)



Zobacz profil


 B-W Ultimate 6.0 MIUI Style for Bada (Wave 3)
30
Staż: 15%
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2013-03-04, 23:07
Online: 1d 11h 56m
Posty: 21
Lokalizacja: Brodnica
Podziękowań: 1
Podziękował: 7
Model: wave 3
Firmware: Türko CFW v4 by hero
Operator: Play
Napisane: 2013-09-16, 19:28 
[quote="krzysztof10041966"]No Danielos gratuluję wydanie nowego softu B-W Ultimate 6.0, ja już go mam ściągnąłem i testuje, pierwsze chwile są dla mnie wspaniałe soft jest kapitalny, belka 5 przycisków fajnie rozmieszczone i wielkość opisów pod ikonami jest ok, wszystko ładnie wygląda. Zauważyłem jak dla mnie ważną rzeczą w moim Wave 3, że nie mam problemu z odświeżaniem karty SIM, działo się tak kiedy ręcznie ustawioną miałem sieć Orange, wtedy to po rozmowie wyskakiwało na czarnym tle opis odświeżanie karty Sim, tu tego nie ma, wszystko działa poprawnie. Danielos wielkie gratulacje. Soft nie ma żadnych wad. :) Dziękuję i pozdrawiam życzę dalszych wspaniałych sukcesów :)[/quote]

Małe sprostowanie jednak odświeżanie karty sim nadal się ukazuje, pokazało się również przy ustawieniu ręcznym sieci na Orange, wykonywałem rozmowę i po skończeniu rozmowy pech, znów to samo odświeżanie karty sim, aby obejść ten problem ustawiłem sieć na Plusa tu widocznie sieć Plus nie kombinuje z ustawieniami i nie winię mojego Wave 3 :), gdyby było coś nie teges z telefonem to czy przy sieci Orange czy sieci Plus powinno dziać się to samo, jednak przy Plusie jest dobrze. PolarisOffice działa poprawnie ale nie od razu, po wgraniu softa odpalił raz poprawnie, za drugim razem nie odpalił, tak jak w opisach tego typu problemu, ponowne wgranie pliku ShpApp PolarisOffice działa jak najbardziej poprawnie.



Zobacz profil Gadu-Gadu


Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 146 Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15  Następna strona
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
cron
Powered by phpBB © 2011 phpBB Group
Copyright © 2011 bada-WORLD.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie lub rozpowszechnianie jakiejkolwiek części serwisu (grafiki czy tekstów) bez zgody właściciela jest całkowicie zabronione.
Nasi partnerzy: TizenOs.com.pl | gsmManiaK.pl | Smitebuild.pl | PaladinsDecks.pl
phpBB SEO
| Forum o systemie Tizen Forum TizenOs.com.pl
smite wymagania | smite download