Nie jesteś zalogowany/zarejestrowany na tej stronie. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Aby się zarejestrować kliknij tutaj...


Ta strona korzysta z plików cookiesKorzystając z naszej strony internetowej wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu zapewnienia Ci wygody podczas jej przeglądania.
Rozumiem. Nie pokazuj w przyszłości.
Panel użytkownika
     

Nie masz konta? Zarejestruj
Zapomniałeś hasła? Przypomnij

Forum Tizen OS!
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 277 Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 28  Następna strona
 S8600FRMA2_MC2_XEO_Danielos_ver.5.1
11
EXPERT MEMBER!
Dołączył(a): 2011-12-20, 19:03
Online: 93d 23h 24m
Posty: 3635
Podziękowań: 1106
Podziękował: 993
Operator: dan
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Liczymy: Nagroda za napisanie w swoim poście pełnego tysiąca. (3) Liczymy (Obrazki): Nagroda za napisanie postu zawierającego obrazek z liczbą 500, 1000, itd. Newsman: Laur dla osób, które dbają, aby na forum były nowe tematy do dyskusji. Support: Srebrna gwiazda dla osób zaangażowanych w tworzenie forum. Uploader: Umieszcza nowe pliki w dziale Download. S.O.O.A: Specjalne odznaczenie od Administracji
Napisane: 2013-03-09, 21:33 
[b][color=#1073c9]Danielos[/color][/b],
o to się nie ma co martwić, Twoje mody zawsze były beściarskie, nie ma to tamto

_________________
dan


Zobacz profil


 S8600FRMA2_MC2_XEO_Danielos_ver.5.1
12
EXPERT MEMBER!
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2010-08-21, 15:51
Online: 13d 7h 16m
Posty: 618
Podziękowań: 128
Podziękował: 43
Model: S8600
Firmware: FRMA2_MC3K7
Operator: ERA/T-MOBILE
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika Widget Dev: Developer widgetów dla systemu bada.
Napisane: 2013-03-09, 22:11 
wgrałem z motywem na razie działa dobrze - jedynie szkoda że w lite bibol nie ma ikonek na górnej belce takich samych jak na zdjęciach..... ale i tak pasuje mi do kolorystyki reszty :D :D :D

_________________
Live long and prosper... Brak wyboru to też wybór :( ......


Zobacz profil


 S8600FRMA2_MC2_XEO_Danielos_ver.5.1
13
Administrator
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2011-12-28, 14:06
Online: 79d 6h 43m
Posty: 5930
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękowań: 1439
Podziękował: 556
Model: Lumka 1520
Firmware: W10M RS2
Operator: T-Mobile
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Liczymy: Nagroda za napisanie w swoim poście pełnego tysiąca. (3) Theme Designer: Twórca motywów dla systemu bada. Bada Moder: Specjalista od modyfikacji systemu bada. Newsman: Laur dla osób, które dbają, aby na forum były nowe tematy do dyskusji. Support: Srebrna gwiazda dla osób zaangażowanych w tworzenie forum. Uploader: Umieszcza nowe pliki w dziale Download. Tizen Expert: Ekspert w dziedzinie znajomości systemu Tizen.
Napisane: 2013-03-09, 22:35 
@up
Chyba Lite Hubala :) Cóż, projektów Hubala jest bardzo dużo więc nie ukrywam, że troszkę się z tym wszystkim pogubiłem, ale wszystko da się zrobić :)

-- 2013-03-09, 21:35 --

Tutaj masz rc1 ze zmienionymi ikonkami na belce:
[code]http://www43.zippyshare.com/v/45979620/file.html[/code]



Zobacz profil Gadu-Gadu

Podziękowania przyznane za post: 2

 S8600FRMA2_MC2_XEO_Danielos_ver.5.1
14
EXPERT MEMBER!
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2010-08-21, 15:51
Online: 13d 7h 16m
Posty: 618
Podziękowań: 128
Podziękował: 43
Model: S8600
Firmware: FRMA2_MC3K7
Operator: ERA/T-MOBILE
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika Widget Dev: Developer widgetów dla systemu bada.
Napisane: 2013-03-10, 19:42 
Serdeczne dzięki - teraz projekt kompletny :D :D :D

-- 10 mar 2013, o 18:42 --

wiem nie powinienem - ale sygnatury pracy sieci E i 3G zostały standardowe - czy raczyłbyś jeszcze mi to w kompilować w chwili czasu - bo to gryzie się z pozostałymi ikonami :D :D :D :D :D

_________________
Live long and prosper... Brak wyboru to też wybór :( ......


Zobacz profil


 S8600FRMA2_MC2_XEO_Danielos_ver.5.1
15
Administrator
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2011-12-28, 14:06
Online: 79d 6h 43m
Posty: 5930
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękowań: 1439
Podziękował: 556
Model: Lumka 1520
Firmware: W10M RS2
Operator: T-Mobile
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Liczymy: Nagroda za napisanie w swoim poście pełnego tysiąca. (3) Theme Designer: Twórca motywów dla systemu bada. Bada Moder: Specjalista od modyfikacji systemu bada. Newsman: Laur dla osób, które dbają, aby na forum były nowe tematy do dyskusji. Support: Srebrna gwiazda dla osób zaangażowanych w tworzenie forum. Uploader: Umieszcza nowe pliki w dziale Download. Tizen Expert: Ekspert w dziedzinie znajomości systemu Tizen.
Napisane: 2013-03-10, 20:36 
@up
Nie wiem, bo to nie mój projekt :) Pliczek rbm wziąłem z forum. Może zrobimy tak, że poszukasz projekcik ikon belki które Ci najbardziej pasują a ja po prostu dodam ten rbmek do rc1?



Zobacz profil Gadu-Gadu


 S8600FRMA2_MC2_XEO_Danielos_ver.5.1
16
EXPERT MEMBER!
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2010-08-21, 15:51
Online: 13d 7h 16m
Posty: 618
Podziękowań: 128
Podziękował: 43
Model: S8600
Firmware: FRMA2_MC3K7
Operator: ERA/T-MOBILE
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika Widget Dev: Developer widgetów dla systemu bada.
Napisane: 2013-03-10, 22:32 
ok jutro poszukam i ci to dokładnie opiszę :D

_________________
Live long and prosper... Brak wyboru to też wybór :( ......


Zobacz profil


 S8600FRMA2_MC2_XEO_Danielos_ver.5.1
17
EXPERT MEMBER!
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2012-06-08, 20:12
Online: 124d 6h 57m
Posty: 1277
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Podziękowań: 745
Podziękował: 1370
Model: Wave 3,SGS 4
Firmware: Turko CFW V 3.1
Operator: T-Mobile
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Dobroczyńca: Odznaczenie za pomoc dla Forum (5) Support: Srebrna gwiazda dla osób zaangażowanych w tworzenie forum. Uploader: Umieszcza nowe pliki w dziale Download. S.O.O.A: Specjalne odznaczenie od Administracji
Napisane: 2013-03-10, 22:52 
[b]Bigrazor[/b], odbierz PW!!

_________________
[color=#0040BF]Pomogłem ? Kliknij --------> [/color] [img]http://bada-world.pl/styles/OfficialTheme/imageset/thankposts.gif[/img]
[color=#0000BF]To nic nie kosztuje, a daje satysfakcję :-)[/color]

>> Wszystkie [url=http://techmaniak.tv]wideotesty[/url] techManiaK-a w jednym miejscu<<


Zobacz profil


 S8600FRMA2_MC2_XEO_Danielos_ver.5.1
18
Staż: 50%
Dołączył(a): 2011-02-16, 13:48
Online: 8d 9h 6m
Posty: 71
Podziękowań: 8
Podziękował: 4
Model: S8600
Operator: Play
Napisane: 2013-03-11, 12:41 
Panowie a może by tak "na widno" robic o czym piszecie? Niektórzy też by skorzystali :). Chodzi o to, że jak piszecie o jakieś innej np. belce to proszę o fotki i pliczek pod nią do wgrania - jeden się zdecyduje drugi nie ale przynajmniej będzie miał alternatywę :).
Ostatnio wgrałem sofcik [b]Danielos[/b]a i mam kilka uwag. Po wgraniu i poustawianiu wszystkich dźwięków i obrazów do poszczególnych kontaktów (ok.30szt.!) zorientowałem się że nie śmiga polaris - dograłem plik Repair i OK. Ale później ktos dzwoni a ja patrze jak sroka w gnat a tu wyświetla się sam nr - szlag by to... Połowa funkcjonalności komórki do d... Zmieniam Produkt Code! I co się dzieje? HR of course! No to zaś wszystko ustawiam od początku :/! I tu prośba [b]Danielos[/b] możesz po każdym swoim full'u dopisywać, żeby zaraz po instalacji zmienić PC z KOR na XEO? Zaoszczędzi to innym stresu. Wiem, że powinno się zapisać wszystko w Kiesie i dopiero aktualizowac system ale nie mam ochoty go instalować tylko zamula kompa i do niczego innego nie jest mi potrzebny.
Inna sprawa: ktosik dzwoni i nie ma podpiętego obrazka poprzednio wyświetlał się piękny kolorowy obrazek a teraz czarny jak kocia d... ekran z ramką na "klawisze" jak trumna (jeszcze tylko krucyfiksu brakuje) da się to jakoś wgrać, zmienić, ustawić?? W ustawieniach -> połączeniach można zmienić obraz połączenia ale tyko video :/.
Insza inszość - wczytując się w tematy widzę, że jest możliwość (wgrywając odpowiedni pliczek od Turko) dodania spoofu bez ograniczeń. Co Cię powstrzymuje przed umieszczaniem go na stałe w Twoich modach??? Gryzie się z czymś? Nie spoofowałem jeszcze żadnej aplikacji ale miło jest mieć taką możliwość a przynajmniej dodawaj w swoich modach ten pliczek z dopiskiem cóź on czyni :D.
Nadal nie wiem jaka jest różnica pomiędzy "Default theme" a "Klasyczny motyw" bo po zmienieniu na ten drugi nie zmienia się nic! Na pewno nie na taki jak w jego podglądzie. Nawet jeden kolorek się nie zmienia :).
Następna prośba: da się coś zrobić z tym?
[img]http://zapodaj.net/images/f28f148f31a05.jpg[/img]
Ten granatowy pasek pasuje jak pięść do oka :). Można go wymazać? zostawić ewentualnie sam napis? Na trasparentnym tle? Nie mam pojęcia po co jest to tak bardzo uwidocznione za setnym razem odblokowywania już chyba nie potrzebuję tej informacji aż tak uwypuklonej :P. Wiem, że to już tak było i nie jest to Twoja ingerencja ale jeżeli masz wejścia w system od d... strony to może warto się temu przyjrzeć? Hę?
Więcej grzechów nie pamiętam - za wszystkie serdecznie żałuję :D
Sorry że tak długo i dużo ale może warto znać zdanie innych i dostosować się do nich (lub nie) Twoja wola :D.

No pięknie nawet obrazka nie umiem tu wstawić :/. Ciekawe czemu? Adres obrazka jest przecież w kodzie [img] a widac tylko napis. Wrrr.



[color=#0000FF]Poprawiłem ss
Gutek70[/color]



Zobacz profil


 S8600FRMA2_MC2_XEO_Danielos_ver.5.1
19
Super moderator
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2010-10-05, 17:56
Online: 149d 58m
Posty: 4089
Podziękowań: 1303
Podziękował: 895
Model: ,s3,4,5,htc-820,idol
Firmware: Najnowsze
Operator: Orange
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Liczymy: Nagroda za napisanie w swoim poście pełnego tysiąca. Liczymy (Obrazki): Nagroda za napisanie postu zawierającego obrazek z liczbą 500, 1000, itd. Dobroczyńca: Odznaczenie za pomoc dla Forum (4) Support: Srebrna gwiazda dla osób zaangażowanych w tworzenie forum. Uploader: Umieszcza nowe pliki w dziale Download. S.O.O.A: Specjalne odznaczenie od Administracji
Napisane: 2013-03-11, 12:50 
[b][color=#1073c9]Danielos[/color][/b],
Takie radyjko na w1 też będzie czy nici ?

_________________
[size=85][i][color=#40BF40]W życiu piękne są tylko chwile.[/color][/i][/size] :)
[spoiler][i][b]Koluniu a ty czego tu szukasz? Zgubiłeś tu coś? [/b][/i][color=#008000][i][b]TO SPADAJ MI STĄD[/b][/i][/color][/spoiler]



[center][img]http://i.imgur.com/PXrc5YM.gif[/img][/center]


Zobacz profil Gadu-Gadu


 S8600FRMA2_MC2_XEO_Danielos_ver.5.1
20
Staż: 50%
Dołączył(a): 2011-02-16, 13:48
Online: 8d 9h 6m
Posty: 71
Podziękowań: 8
Podziękował: 4
Model: S8600
Operator: Play
Napisane: 2013-03-11, 13:16 
[quote="Robsie"]
[color=#0000FF]Poprawiłem ss
Gutek70[/color][/quote]

OK. Ale jak to robić żeby dobrze robić :P ???



Zobacz profil


Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 277 Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 28  Następna strona
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
cron
Powered by phpBB © 2011 phpBB Group
Copyright © 2011 bada-WORLD.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie lub rozpowszechnianie jakiejkolwiek części serwisu (grafiki czy tekstów) bez zgody właściciela jest całkowicie zabronione.
Nasi partnerzy: TizenOs.com.pl | gsmManiaK.pl | Smitebuild.pl | PaladinsDecks.pl
phpBB SEO
| Forum o systemie Tizen Forum TizenOs.com.pl
smite wymagania | smite download