Nie jesteś zalogowany/zarejestrowany na tej stronie. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Aby się zarejestrować kliknij tutaj...


Ta strona korzysta z plików cookiesKorzystając z naszej strony internetowej wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu zapewnienia Ci wygody podczas jej przeglądania.
Rozumiem. Nie pokazuj w przyszłości.
Panel użytkownika
     

Nie masz konta? Zarejestruj
Zapomniałeś hasła? Przypomnij

Forum Tizen OS!
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 44 Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
 Re: Picsel Smart Office wersja 1.2.2 - dla badaworld.pl
41
Staż: 0%
Dołączył(a): 2010-09-02, 09:39
Online: 2h 25m
Posty: 4
Napisane: 2011-02-03, 18:22 
Tego mi bylo trzeba ;) Dziekoweczka



Zobacz profil


 Re: Picsel Smart Office wersja 1.2.2 - dla badaworld.pl
42
Staż: 5%
Dołączył(a): 2011-04-17, 13:03
Online: 9h 26m
Posty: 9
Model: Samsung Wave II
Firmware: bada 1.2 JL2
Operator: Orange
Napisane: 2011-04-17, 13:10 
Mi niedziała. Próbowałem spooferem na compass, europcar i nie działa. Jest ikonka picsel smart offica w menu, ale jak klikam to nic nie robi. Tak samo jest z real football podłożonym na piano. Jakby ktoś wiedział o co chodzi to niech napisze, z góry dzięki.
Mam samsunga wave II, firmware 1.2


[color=#0080FF][b]Zapraszam do SZCZEGÓŁOWEGO zapoznania się z tym poradnikiem, tam znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie!
poradniki-instrukcje/wgrywanie-gier-i-aplikacji-screen-y-t583.html
Czytajcie najpierw FAQ przed zadawaniem takich pytań. //wxtester[/b][/color]

------------- 2011-04-17, 14:32 -------------

Sory już wszystko wiem. Gapa ze mnie zapomniałem, że trzeba otwierać przes samsung apps.
Dla użytkowników , którzy mają Wave II i firmware 1.2: Jak wyskakuje błąd "włóż kartę pamięci, na której jest zainstalowana ta aplikacja" to nie usuwajcie tego. Macie wszystko dobrze wgrane tylko trzeba to otworzyć przez: samsung apps --> pobrane --> wybrać darmową grę na której jest zainstalowana pełna --> uruchom. U mnie to działa nie wiem jak na innych fw.



Zobacz profil


 Picsel Smart Office wersja 1.2.2 - dla badaworld.pl
43
Staż: 10%
Dołączył(a): 2012-01-10, 22:54
Online: 1d 14h 51m
Posty: 17
Podziękował: 1
Napisane: 2012-02-03, 13:30 
Ja mam taki problem ze aplikacja się włacza widze ekran startowy aplikacji i na tym koniec wisi. Podmieniałem na wszystkim już prawie za każdym razem wisi przy włączaniu.



Zobacz profil


 Picsel Smart Office wersja 1.2.2 - dla badaworld.pl
44
Staż: 60%
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2012-02-09, 20:22
Online: 3d 11h 42m
Posty: 88
Lokalizacja: Wrocław
Podziękowań: 5
Podziękował: 4
Model: S8500
Firmware: LA1 (Orange)
Operator: Orange
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika
Napisane: 2012-02-16, 18:15 
Czy ktoś może zapodać DZIAŁAJĄCYM linkiem,np. na adfly ?

inne serwisy tez sa ok :D

-- 2012-02-16, 17:15 --

Możecie zapodać linkiem do downloadu bo te dwa to odnosniki do niedzialajacych stron

_________________
[center][img]http://bada-world.pl/images/smilies/1283105684_arrow_right_104.png[/img] Nie musisz mnie kochać,po prostu [img]http://bada-world.pl/styles/OfficialTheme/imageset/thankposts.gif[/img][/center]


Zobacz profil


Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 44 Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
cron
Powered by phpBB © 2011 phpBB Group
Copyright © 2011 bada-WORLD.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie lub rozpowszechnianie jakiejkolwiek części serwisu (grafiki czy tekstów) bez zgody właściciela jest całkowicie zabronione.
Nasi partnerzy: TizenOs.com.pl | gsmManiaK.pl | Smitebuild.pl | PaladinsDecks.pl
phpBB SEO
| Forum o systemie Tizen Forum TizenOs.com.pl
smite wymagania | smite download