Nie jesteś zalogowany/zarejestrowany na tej stronie. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Aby się zarejestrować kliknij tutaj...


Ta strona korzysta z plików cookiesKorzystając z naszej strony internetowej wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu zapewnienia Ci wygody podczas jej przeglądania.
Rozumiem. Nie pokazuj w przyszłości.
Panel użytkownika
     

Nie masz konta? Zarejestruj
Zapomniałeś hasła? Przypomnij

Forum Tizen OS!
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 1, 2  Następna strona
 1.2 kilka uwag po testowaniu
1
Staż: 0%
Dołączył(a): 2010-10-05, 13:05
Online: 6h 4m
Posty: 5
Lokalizacja: Zielona GĂłra
Podziękował: 2
Napisane: 2010-10-07, 23:14 
Nowy soft 1.2 JID
Jak pisałem wczoraj, klawisz menu nie włącza ekranu przy blokadzie telefonu. To może jest wada ale może i zaleta z racji że klawisz jest wypukły i często w kieszeni mógłby się czasem naciskać.

Ale teraz do nowości:
Przy połączeniu USB i wybraniu pamięć masowa wszystko jest ok. Jak odłączę kabel ikonka USB znika. Ale jak wchodzę np w moje pliki, albo odt. video albo cokolwiek innego jest komunikat, "niemożliwe w trybie pamięci masowej" - no a kabel odłączyłem, trzeba jakoś specjalnie ten tryb wyłączać?

Wi-Fi na niebarandowanym z ERY miałem jakby to nazwać, auto WiFi, tz. jak wszedłem wyszukiwarkę albo w coś co potrzebowało netu to wyskakiwało okienko z pytaniem połączyć WiFi T/N. Teraz jak wchodzę w w coś co chce mi się łączyć z netem, wyskakuje komunikat ale o danych pakietowych, oczywiszczie odmawiam, a jak zaznaczyłem nie pytaj ponownie to, obecnie mam bład połaczenia. I musze za każdym razem sam właczac WiFi ręcznie u góry w szybkim menu. Można jakoś nauczyć tel żeby zawsze korzystał z WiFi? Dodam że siec jest preferowana i jest zdefiniowana w ustawieniach.

Nagrywanie filmu w najwyzszej rozdzielczosci 1280 pprzycina sie po minucie.

Dwukrotne naciśniecie klawisza menu otwiera wyszukiwarkę, tylko teraz otwiera mi tylko wyszukiwarke telefonu, a w brandowanym mialem do wyboru telefonu lub internetową.

[size=75][ [i][b]Dodano[/b]: 2010-10-08, 06:29[/i] ][/size]
tam w punkcie o WiFi miało być, "Na brandowanym z ERY ..." pomyłka późno nocna + autokorekta.



Zobacz profil


 
2
Staż: 20%
Dołączył(a): 2010-09-04, 02:02
Online: 3m
Posty: 29
Napisane: 2010-10-08, 10:50 
[quote="Bodinet"]Przy połączeniu USB i wybraniu pamięć masowa wszystko jest ok. Jak odłączę kabel ikonka USB znika. Ale jak wchodzę np w moje pliki, albo odt. video albo cokolwiek innego jest komunikat, "niemożliwe w trybie pamięci masowej" - no a kabel odłączyłem, trzeba jakoś specjalnie ten tryb wyłączać? [/quote]
U Ciebie musi być jakiś błąd bo u mnie nic takiego się nie dzieje...
Spróbuj wgrać jeszcze raz soft'a i zobacz czy problem zniknie...

[quote="Bodinet"]
Wi-Fi na niebarandowanym z ERY miałem jakby to nazwać, auto WiFi, tz. jak wszedłem wyszukiwarkę albo w coś co potrzebowało netu to wyskakiwało okienko z pytaniem połączyć WiFi T/N. Teraz jak wchodzę w w coś co chce mi się łączyć z netem, wyskakuje komunikat ale o danych pakietowych, oczywiszczie odmawiam, a jak zaznaczyłem nie pytaj ponownie to, obecnie mam bład połaczenia. I musze za każdym razem sam właczac WiFi ręcznie u góry w szybkim menu. Można jakoś nauczyć tel żeby zawsze korzystał z WiFi? Dodam że siec jest preferowana i jest zdefiniowana w ustawieniach. [/quote]
U mnie zawsze się łączy przez Wi-Fi ale to może dlatego, że zawsze mam go włączonego, nawet jak miałem starsze firmware to też Wi-Fi miałem włączone...

[quote="Bodinet"]Nagrywanie filmu w najwyzszej rozdzielczosci 1280 pprzycina sie po minucie. [/quote]
Nic takiego nie zaobserwowałem...

[quote="Bodinet"]Dwukrotne naciśniecie klawisza menu otwiera wyszukiwarkę, tylko teraz otwiera mi tylko wyszukiwarke telefonu, a w brandowanym mialem do wyboru telefonu lub internetową. [/quote]
Nawet nie wiedziałem, że jest taka możliwość... :P
Na starszych softach nie sprawdzałem bo nie wiedziałem o tym, na obecnym tj. JID włącza się tylko wyszukiwarka telefonu...



Zobacz profil


 Re: 1.2 kilka uwag po testowaniu
3
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2010-09-09, 22:55
Online: 67d 8h 42m
Posty: 1531
Lokalizacja: Poznań
Podziękowań: 236
Podziękował: 204
Model: S8500 sgs3
Firmware: KF3, 4.1.2
Operator: Play
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Liczymy: Nagroda za napisanie w swoim poście pełnego tysiąca. (2)
Napisane: 2010-10-08, 11:05 
[quote="Bodinet"]Nowy soft 1.2 JID
Jak pisałem wczoraj, klawisz menu nie włącza ekranu przy blokadzie telefonu. To może jest wada ale może i zaleta z racji że klawisz jest wypukły i często w kieszeni mógłby się czasem naciskać.

Ale teraz do nowości:
Przy połączeniu USB i wybraniu pamięć masowa wszystko jest ok. Jak odłączę kabel ikonka USB znika. Ale jak wchodzę np w moje pliki, albo odt. video albo cokolwiek innego jest komunikat, "niemożliwe w trybie pamięci masowej" - no a kabel odłączyłem, trzeba jakoś specjalnie ten tryb wyłączać?

Wi-Fi na niebarandowanym z ERY miałem jakby to nazwać, auto WiFi, tz. jak wszedłem wyszukiwarkę albo w coś co potrzebowało netu to wyskakiwało okienko z pytaniem połączyć WiFi T/N. Teraz jak wchodzę w w coś co chce mi się łączyć z netem, wyskakuje komunikat ale o danych pakietowych, oczywiszczie odmawiam, a jak zaznaczyłem nie pytaj ponownie to, obecnie mam bład połaczenia. I musze za każdym razem sam właczac WiFi ręcznie u góry w szybkim menu. Można jakoś nauczyć tel żeby zawsze korzystał z WiFi? Dodam że siec jest preferowana i jest zdefiniowana w ustawieniach.

Nagrywanie filmu w najwyzszej rozdzielczosci 1280 pprzycina sie po minucie.

Dwukrotne naciśniecie klawisza menu otwiera wyszukiwarkę, tylko teraz otwiera mi tylko wyszukiwarke telefonu, a w brandowanym mialem do wyboru telefonu lub internetową.

[size=75][ [i][b]Dodano[/b]: 2010-10-08, 06:29[/i] ][/size]
tam w punkcie o WiFi miało być, "Na brandowanym z ERY ..." pomyłka późno nocna + autokorekta.[/quote]
Rzeczywiście przy tym sofcie zniknęła możliwość przeszukiwania zasobów internetu, nie ma nawet wyboru. Możemy tylko wyszukać zawartość telefonu i karty pamięci.



Zobacz profil


 Re: 1.2 kilka uwag po testowaniu
4
Staż: 0%
Dołączył(a): 2010-10-07, 10:39
Online: 11h 30m
Posty: 3
Napisane: 2010-10-08, 14:13 
Ja zauważyłem u siebie po upgradzie 1.0 (Era) -> 1.2 następujący problem:

Program [b]BeeTagg QR Reader[/b] nie uruchamia kamery - jest całkowicie czarny ekran.
Może ktoś sprawdzić?
Aplikacja bezpłatna, kategoria Narzędzia.

_________________
--
Pozdrawiam.

Adam.


Zobacz profil


 
5
Staż: 20%
Dołączył(a): 2010-09-04, 02:02
Online: 3m
Posty: 29
Napisane: 2010-10-08, 14:32 
[quote="Rander"]Program BeeTagg QR Reader nie uruchamia kamery - jest całkowicie czarny ekran. [/quote]
Ściągnąłem, sprawdziłem i jest tak samo jak u Ciebie... Kamera się nie uruchamia, jest tylko czarny ekran...



Zobacz profil


 
6
Staż: 0%
Dołączył(a): 2010-10-07, 10:39
Online: 11h 30m
Posty: 3
Napisane: 2010-10-08, 14:44 
[quote="malybtc"][quote="Rander"]Program BeeTagg QR Reader nie uruchamia kamery - jest całkowicie czarny ekran. [/quote]
Ściągnąłem, sprawdziłem i jest tak samo jak u Ciebie... Kamera się nie uruchamia, jest tylko czarny ekran...[/quote]

No to trochę kicha :(

Programik co prawda rzadko używany, ale nie lubię, gdy coś ma działać i nie działa.

Pewnie trzeba uderzyć bezpośrednio do źródła, czyli mail do info@beetagg.com

_________________
--
Pozdrawiam.

Adam.


Zobacz profil


 
7
Staż: 20%
Dołączył(a): 2010-09-04, 02:02
Online: 3m
Posty: 29
Napisane: 2010-10-08, 14:46 
Muszą zrobić aktualizacje tego programu...



Zobacz profil


 
8
Staż: 0%
Dołączył(a): 2010-10-07, 10:39
Online: 11h 30m
Posty: 3
Napisane: 2010-10-08, 15:04 
Kolejny problem:

Ustawienia / Komunikacja / USB mam ustawione na [i][u]Pytaj przy połączeniu[/u].[/i]

Jednak złośliwe bydle nie pyta, tylko pokazuje na ułamek sekundy ekran wyboru i zamyka go z opcją [i]Samsung Kies[/i].

Ki diabeł?

_________________
--
Pozdrawiam.

Adam.


Zobacz profil


 
9
Staż: 20%
Dołączył(a): 2010-09-04, 02:02
Online: 3m
Posty: 29
Napisane: 2010-10-08, 15:09 
[quote]Ki diabeł?[/quote]
U mnie wszystko normalne, podłączam kabel i wyskakuje okienko z wyborem połączenia...
Wyłącz i włącz telefon, a jak to nie pomoże to przywróć ustawienia fabryczne, a jak i to nie pomoże to wgraj soft'a na nowo...



Zobacz profil


 
10
SUPER MEMBER!
Dołączył(a): 2010-08-28, 12:35
Online: 4h 45m
Posty: 260
Podziękowań: 143
Podziękował: 184
Model: s8500
Firmware: JK1
Operator: Orange
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika Dobroczyńca: Odznaczenie za pomoc dla Forum
Napisane: 2010-10-09, 15:19 
ja też zaobserwowałem przycinanie nagrywania w HD a jeśli ktoś nie zauważył niech przetestuje sam nie chciałem wierzyć puki nie zrobiłem testu nagrywając i ruszając kamerą w prawo i lewo i zawiesza sie zrobiła. Na F8 tego nie ma wiem bo dzisiaj testowałem :/ to jest moim zdaniem minus ale da się z nim żyć.



Zobacz profil


Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 1, 2  Następna strona
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
cron
Powered by phpBB © 2011 phpBB Group
Copyright © 2011 bada-WORLD.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie lub rozpowszechnianie jakiejkolwiek części serwisu (grafiki czy tekstów) bez zgody właściciela jest całkowicie zabronione.
Nasi partnerzy: TizenOs.com.pl | gsmManiaK.pl | Smitebuild.pl | PaladinsDecks.pl
phpBB SEO
| Forum o systemie Tizen Forum TizenOs.com.pl
smite wymagania | smite download