Nie jesteś zalogowany/zarejestrowany na tej stronie. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Aby się zarejestrować kliknij tutaj...


Ta strona korzysta z plików cookiesKorzystając z naszej strony internetowej wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu zapewnienia Ci wygody podczas jej przeglądania.
Rozumiem. Nie pokazuj w przyszłości.
Panel użytkownika
     

Nie masz konta? Zarejestruj
Zapomniałeś hasła? Przypomnij

Forum Tizen OS!
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 69 Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
 Jaka najlepsza wersja dla wave 2?
11
SUPER MEMBER!
Dołączył(a): 2011-07-21, 13:26
Online: 7d 1h 33m
Posty: 324
Podziękowań: 1
Podziękował: 13
Model: Gt 8530
Firmware: TurkoCFW V8
Operator: Orange
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika
Napisane: 2012-05-09, 09:39 
z tym, ze 1.2 mnie nie interesuje.

_________________
Zapraszam na moją stronę :
[url=http://www.bestsound.dbv.pl][img]http://s4.ifotos.pl/img/492093100_rhhhhhq.jpg[/img][/url]


Zobacz profil


 Jaka najlepsza wersja dla wave 2?
12
Staż: 50%
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2011-03-12, 18:11
Online: 2d 12h 24m
Posty: 75
Lokalizacja: Poznań
Podziękowań: 6
Podziękował: 7
Model: S8530
Firmware: NexusLB1
Operator: Plus
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika
Napisane: 2012-05-11, 09:33 
Proponuję LB1 od Nexusa ale wgranie przez ML z zaznaczeniem Master Rom ;) Mi to pomogło na restarty (ale chyba za drugim razem ;p) aktualnie telefon (rekord ;p) od dwóch tygodni bez restartu :)

_________________
Każdy z nas to wie! Co w życiu liczy się!
Tylko poznański Lech!


Zobacz profil


 Jaka najlepsza wersja dla wave 2?
13
SUPER MEMBER!
Dołączył(a): 2011-07-21, 13:26
Online: 7d 1h 33m
Posty: 324
Podziękowań: 1
Podziękował: 13
Model: Gt 8530
Firmware: TurkoCFW V8
Operator: Orange
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika
Napisane: 2012-05-11, 15:50 
możesz podrzucić linka?

_________________
Zapraszam na moją stronę :
[url=http://www.bestsound.dbv.pl][img]http://s4.ifotos.pl/img/492093100_rhhhhhq.jpg[/img][/url]


Zobacz profil


 Jaka najlepsza wersja dla wave 2?
14
Staż: 50%
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2011-03-12, 18:11
Online: 2d 12h 24m
Posty: 75
Lokalizacja: Poznań
Podziękowań: 6
Podziękował: 7
Model: S8530
Firmware: NexusLB1
Operator: Plus
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika
Napisane: 2012-05-11, 16:24 
[code]http://hotfile.com/dl/149383820/24fad6a/Custom_Nexus.Ino-S8530XXLB1.rar.html[/code] Link z tematu, który jest w dziale oprogramowań (ze strony trzeciej dot. tego softu jak coś ;p)

_________________
Każdy z nas to wie! Co w życiu liczy się!
Tylko poznański Lech!


Zobacz profil

Autor postu otrzymał podziękowanie

 Jaka najlepsza wersja dla wave 2?
15
SUPER MEMBER!
Dołączył(a): 2011-07-21, 13:26
Online: 7d 1h 33m
Posty: 324
Podziękowań: 1
Podziękował: 13
Model: Gt 8530
Firmware: TurkoCFW V8
Operator: Orange
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika
Napisane: 2012-05-17, 22:23 
Znalazłem wcześniej. Robiłeś HR po wgraniu softu?

-- 11 maja 2012, o 16:36 --

Którego csc wgrywałeś?

-- 12 maja 2012, o 13:53 --

wgralem lb1 z csc ver 1 ustawilem na xeo byl HR i sofcik od wczoraj smiga bez restartu. Tylko jakos szybko mi zjadl baterie.

-- 13 maja 2012, o 09:16 --

po ok 24 h od wgrania softu restart podczas wlaczenia przegladarki. poczekam jeszcze kilka dni moze soft sie ulozy jesli bedzie sie to powtarzac wgram go jeszcze raz.

-- 17 maja 2012, o 16:28 --

no i wgrywałem drugi raz i nadal to samo ;/ wydaje mi się że następuje to wtedy kiedy fragmentacja ramu w kodzie serwisowym osiąga 100% ;/

-- 17 maja 2012, o 22:23 --

A może ktoś umieścić screena z wave 2 z *#7092463*#>debug settings>memory state>Current memory state byłbym bardzo wdzięczny. Najlepiej jakby ktoś podał ile czasu tel jest bez restartu tak mniej więcej.
Pozdrawiam.

_________________
Zapraszam na moją stronę :
[url=http://www.bestsound.dbv.pl][img]http://s4.ifotos.pl/img/492093100_rhhhhhq.jpg[/img][/url]


Zobacz profil


 Jaka najlepsza wersja dla wave 2?
16
Administrator
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2011-12-28, 14:06
Online: 79d 6h 43m
Posty: 5930
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękowań: 1439
Podziękował: 556
Model: Lumka 1520
Firmware: W10M RS2
Operator: T-Mobile
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Liczymy: Nagroda za napisanie w swoim poście pełnego tysiąca. (3) Theme Designer: Twórca motywów dla systemu bada. Bada Moder: Specjalista od modyfikacji systemu bada. Newsman: Laur dla osób, które dbają, aby na forum były nowe tematy do dyskusji. Support: Srebrna gwiazda dla osób zaangażowanych w tworzenie forum. Uploader: Umieszcza nowe pliki w dziale Download. Tizen Expert: Ekspert w dziedzinie znajomości systemu Tizen.
Napisane: 2012-05-18, 21:05 
[b]tomn95[/b],
a jest to wogóle możliwe by fragmentacja RAMu osiągnęła 100%? Raczej nie. Restart może być spowodowany błędem albo sposobem Bady na zwolnienie zapełnionej właśnie 100% pamięci, ale na pewno nie fragmentacji.
U mnie po kilku dniach od włączenia na S8500 ze softem którego widzisz fargmentacja osiągneła max 20%, przy otwartych 8 programach zaraz po wywaleniu z pulpitu widgetów. Potem mi spadło do 15%, po wyłączeniu programów wzrosło do 18% chyba, a teraz mam 7%



Zobacz profil Gadu-Gadu


 Jaka najlepsza wersja dla wave 2?
17

Napisane: 2012-05-18, 21:06 
[b]danielos20[/b],
u mnie po dwóch dniach pokazuje 4% :)





 Jaka najlepsza wersja dla wave 2?
18
Administrator
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2011-12-28, 14:06
Online: 79d 6h 43m
Posty: 5930
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękowań: 1439
Podziękował: 556
Model: Lumka 1520
Firmware: W10M RS2
Operator: T-Mobile
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Liczymy: Nagroda za napisanie w swoim poście pełnego tysiąca. (3) Theme Designer: Twórca motywów dla systemu bada. Bada Moder: Specjalista od modyfikacji systemu bada. Newsman: Laur dla osób, które dbają, aby na forum były nowe tematy do dyskusji. Support: Srebrna gwiazda dla osób zaangażowanych w tworzenie forum. Uploader: Umieszcza nowe pliki w dziale Download. Tizen Expert: Ekspert w dziedzinie znajomości systemu Tizen.
Napisane: 2012-05-18, 21:16 
[b][color=#ff9400]Hubal[/color][/b],
Po odstawieniu tela na czuwaniu, zdefragmenotowało mi do 3% teraz :)



Zobacz profil Gadu-Gadu


 Jaka najlepsza wersja dla wave 2?
19
SUPER MEMBER!
Dołączył(a): 2011-07-21, 13:26
Online: 7d 1h 33m
Posty: 324
Podziękowań: 1
Podziękował: 13
Model: Gt 8530
Firmware: TurkoCFW V8
Operator: Orange
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika
Napisane: 2012-05-19, 19:33 
Dzieje się tak tylko przy wejściu w przeglądarkę za którymś razem.

_________________
Zapraszam na moją stronę :
[url=http://www.bestsound.dbv.pl][img]http://s4.ifotos.pl/img/492093100_rhhhhhq.jpg[/img][/url]


Zobacz profil


 Jaka najlepsza wersja dla wave 2?
20
Staż: 5%
Dołączył(a): 2010-09-25, 23:38
Online: 20h 41m
Posty: 7
Napisane: 2012-05-21, 21:41 
To ja się podłącze do tematu, bo sam nie wiem już jaką wersję oprogramowania wybrać. Próbowałem już LA1, teraz mam LB1 Nexus i nadal mam takie same problemy; mianowicie raz na kilka dni restart telefonu (chyba w LB1 rzadziej) no i niedzwoniący dzwonek, tzn. pomimo włączenia dźwięków raz na jakiś czas ktoś do mnie dzwoni i telefon ani nie zawibruje, ani nie dzwoni dzwonkiem.
Napisałem nawet do Samsunga co oni o tym myślą, ale to co odpisali mnie nie satysfakcjonuje:

[i]Witam,

Kiedy planowana jest aktualizacja oprogramowania Bada 2.0 do telefonu Samsung wave II 8530?
Oczywiście takie, w którym będą działać wszystkie opcje telefonu.
Obecne najnowsze LA1 nie powinno być w ogóle oficjalnie wydawane.

Dlaczego?
Jak można wypuścić oficjalne oprogramowanie, w którym nie działa dzwonek!!!,
pomimo włączenia wszystkich dźwięków, aktywacji trybu głośnego i ustawienia pełnej głośnośći.
Co więcej oprogramowanie to powoduje samoczynne resetowanie telefonu, co całkowicie eliminuje urządzenie.
Rozumiem, że w systemie może nie działać sprawnie przeglądarka, może być mniej aplikacji, ale żeby
NIE DZIAŁAŁY PODSTAWOWE FUNKCJE TELEFONU!!!

Przykra sytuacja.
Samsung wydając Bada 2.0 miał szanse na wydanie relanej alternatywy dla Androida i iOS.
Tym bardziej, że Bada 2.0 jest bardzo podobna do systemu Apple`a, eliminując niemal wszystkie jego ograniczenia.

Jeśli nie będzie wydane kolejne, w końcu działające oprogramowanie, miejcie świadomość, że wiele osób mocno zrazi się do telefonów Samsunga. Jestem pełen uznania jak wiele zostało zrobione, żeby osiągnąć poziom lidera sprzedaży i wielki postęp w rozwoju firmy w segmencie telefonów komórkowych.

Jeśli Samsung nie planuje wydania choćby łatki naprawiającej żenujący błąd w oprogramowaniu, to nie widzę w tym momencie alternatywy dla Bada 2.0 dla osób, które nie godzą się na inwigilację Androida a których nie stać na iPhone`a.
Samsung za bardzo skupił się na Androidzie, zapominając o swoim własnym, perspektywicznym systemie.

Czekam na rzetelną odpowiedź.

no i ich odpowiedź:

Szanowny Kliencie
W imieniu firmy Samsung, serdecznie dziękujemy za kontakt.
W odpowiedzi na zgłoszenie pragniemy poinformować:

Nie są znane daty premier kolejnych aktualizacji systemu Bada. Będą one publikowane. Ich dostępność będzie widoczna w programie KIES.
Nie działający dzwonek może być spowodowany błędem systemu operacyjnego. W tej sytuacji należy przywrócić ustawienia fabryczne za pomocą kodu *2767*3855# z poziomu klawiatury numerycznej. Wcześniej trzeba zrobić kopię kontaktów, wiadomości i wszystkich danych które są dla Pana ważne gdyż zostaną one utracone. Przed wpisaniem kodu zalecamy wyciągnąć kartę SIM i kartę pamięci. Jeżeli to nie pomoże prosimy się udać do najbliższego autoryzowanego serwisu z ważną, wypełnioną kartą gwarancyjną oraz dowodem zakupu telefonu celem ewentualnej naprawy/wgrania nowego oprogramowania. Adresy serwisów znajdują się na naszej stronie internetowej .

Z chęcią udzielimy odpowiedzi na ewentualne następne pytania. [/i]



Zobacz profil


Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 69 Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
cron
Powered by phpBB © 2011 phpBB Group
Copyright © 2011 bada-WORLD.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie lub rozpowszechnianie jakiejkolwiek części serwisu (grafiki czy tekstów) bez zgody właściciela jest całkowicie zabronione.
Nasi partnerzy: TizenOs.com.pl | gsmManiaK.pl | Smitebuild.pl | PaladinsDecks.pl
phpBB SEO
| Forum o systemie Tizen Forum TizenOs.com.pl
smite wymagania | smite download