Nie jesteś zalogowany/zarejestrowany na tej stronie. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Aby się zarejestrować kliknij tutaj...


Ta strona korzysta z plików cookiesKorzystając z naszej strony internetowej wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu zapewnienia Ci wygody podczas jej przeglądania.
Rozumiem. Nie pokazuj w przyszłości.
Panel użytkownika
     

Nie masz konta? Zarejestruj
Zapomniałeś hasła? Przypomnij

Forum Tizen OS!
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 102 Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona
 Re: Złamane gry/aplikacje jak i system - co o tym myślisz?
61
Staż: 0%
Dołączył(a): 2011-01-25, 21:54
Online: 3h 21m
Posty: 5
Model: Wave S8500
Operator: Era
Napisane: 2011-01-25, 22:07 
Panowie jestem całkiem nowy na forum, ale uważam że Bada jest lepsza od starego symbiana, miałem poprzednio N95 8Gb i cieszę się że mam Samsunga S8500 wkrótce wrzucam pierwszą aplikację na fona. Pozdrawiam.



Zobacz profil


 Re: Złamane gry/aplikacje jak i system - co o tym myślisz?
62
Staż: 95%
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2010-12-18, 17:41
Online: 6d 5h 14m
Posty: 146
Podziękowań: 25
Podziękował: 12
Model: 8500
Firmware: JK1
Operator: Play
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika
Napisane: 2011-01-26, 18:21 
Boże jak dużo userów w tym temacie napisało 4 posty i ani więcej, śmiech jak to oglądam.
Jak dla mnie niektóre gry można kupić (są warte swojej ceny) ale z niektórymi przesadzają dajmy takiego nfs'a 28zł? Za taką gre? To jest kpina ...



Zobacz profil Gadu-Gadu


 Re: Złamane gry/aplikacje jak i system - co o tym myślisz?
63
Staż: 10%
Dołączył(a): 2010-12-11, 10:44
Online: 1d 58m
Posty: 14
Podziękował: 6
Model: samsung gt-S8500
Firmware: 1.0 jh1
Operator: era
Napisane: 2011-01-28, 23:47 
z jednej strony, ożywia to system, a z drugiej zniechęca developerów...



Zobacz profil


 Re: Złamane gry/aplikacje jak i system - co o tym myślisz?
64
Staż: 55%
Dołączył(a): 2010-12-22, 20:47
Online: 8d 9h 22m
Posty: 84
Podziękowań: 3
Podziękował: 12
Model: S8500
Firmware: 1.2 XXJL2
Operator: Plus
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika
Napisane: 2011-01-31, 18:37 
Czy to dobrze czy źle, nie jest takie oczywiste. Z jednej strony będzie więcej użytkowników chętnych na darmochę, przez to Samsung sprzeda więcej telefonów, powiększy się baza - z drugiej strony dobrze byłoby jakby nie stało się tak jak na androidzie. Na tej platformie jest najwięcej "uświadomionych" i może się tak stać, że deweloperzy zaczną marginalizować ten system przez wzgląd na piractwo. Na razie jest na topie ale co potem?
Samsungowi na pewno się opłaci utrzymywanie SA. Mimo wszystko dużo osób płaci za aplikacje. Sam pomimo wiedzy i możliwości nie ściągam za darmochę i polecam to wszystkim, którym zależy na rozwoju platformy. Ceny są jakie są - ale w sumie nie trzeba MIEĆ wszystkiego NA RAZ. Dużo gier mam z promocji. Nie mam zamiaru nikogo nawracać, bo sam często zaopatruję się w sklepach hotfile i rapidshare.
Podsumowując, jeśli będzie zachowany odpowiedni balans miedzy piractwem a legalnym pobieraniem, z badą będzie dobrze. Xboxowi 360 się udało taki balans zachować.



Zobacz profil


 Re: Złamane gry/aplikacje jak i system - co o tym myślisz?
65
Staż: 0%
Dołączył(a): 2011-02-02, 00:26
Online: 13h 19m
Posty: 5
Model: S8530
Operator: ERA
Napisane: 2011-02-02, 02:13 
Jakoś tak patrze na te aplikacje w Kies i nawet kilka może bym kupił gdyby istniała możliwość jakiegoś testowania, wersji demo i tym podobnych.Może gdzieś jest taka opcja tylko nie mogę jej znaleźć



Zobacz profil


 Re: Złamane gry/aplikacje jak i system - co o tym myślisz?
66
Super przyjaciel
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2010-11-23, 13:33
Online: 23d 14h 43m
Posty: 824
Podziękowań: 176
Podziękował: 206
Model: SG II
Operator: T-Mobile
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika 1 miejsce: 1 Miejsce w Wakacyjnym Konkursie Fotograficznym Dobroczyńca: Odznaczenie za pomoc dla Forum Newsman: Laur dla osób, które dbają, aby na forum były nowe tematy do dyskusji.
Napisane: 2011-02-02, 09:07 
[quote="mmusli"]Jakoś tak patrze na te aplikacje w Kies i nawet kilka może bym kupił gdyby istniała możliwość jakiegoś testowania, wersji demo i tym podobnych.Może gdzieś jest taka opcja tylko nie mogę jej znaleźć[/quote]

Niestety nie ma takiej możliwości ale ja również jestem za wersjami demo płatnych aplikacji.Jest kilka wersji trial,tylko ciężko na nie trafić.



Zobacz profil


 Re: Złamane gry/aplikacje jak i system - co o tym myślisz?
67
Staż: 20%
Dołączył(a): 2011-02-02, 12:06
Online: 4d 19m
Posty: 34
Lokalizacja: Tychy
Podziękował: 1
Model: Wave S8500
Firmware: Bada 1.0 JL1 PRT
Operator: Play/Orange
Dobroczyńca: Odznaczenie za pomoc dla Forum
Napisane: 2011-02-02, 20:33 
Jak już pisałem w innym temacie, dotyczas miałem do czynienia tylko i wyłącznie z telefonami opartymi na Symbianie.
Pamiętam czasy zarówno jak System był niescrackowany, napewno nie był to czas kiedy aplikacji na symbiana brakowało wręcz przeciwnie aplikacji na symbian myślę, że nie brakuje, jest wszystko począwszy od mobilnego offica, przez nawigacje tt, sygic czy garmin xt, kończywszy choćby na antywirusie typu kasperski z czarną listą filtrami i wieloma innymi opcjami na pokładzie.. Po przebojach z podpisywaniem aplikacji i kombinowaniem przyszła kolej na utowrzenie programu rom patcher, który właściwie uważam załatwił temat..

Myślę, że i tak będzie w przypadku Bady, napewno z czasem system zostanie złamany/rozblokowany co moim zdaniem nie jest czymś złym, a jedynie może powiększyć możliwości samej platformy, trzeba jednak pamiętać, że nad pisaniem gier oraz aplikacji pracują ludzie, którzy poświęcają swój czas, więc należy uszanować również fakt iż gro z programów jest płatnych...

_________________
Pozdrawia
Damek


Zobacz profil Gadu-Gadu


 [Usunięte]
68
Ten post został usunięty przez watero 2011-02-14, 15:32.

 [Usunięte]
69
Ten post został usunięty przez watero 2011-02-14, 15:33.

 [Usunięte]
70
Ten post został usunięty przez watero 2011-02-14, 15:33.

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 102 Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
cron
Powered by phpBB © 2011 phpBB Group
Copyright © 2011 bada-WORLD.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie lub rozpowszechnianie jakiejkolwiek części serwisu (grafiki czy tekstów) bez zgody właściciela jest całkowicie zabronione.
Nasi partnerzy: TizenOs.com.pl | gsmManiaK.pl | Smitebuild.pl | PaladinsDecks.pl
phpBB SEO
| Forum o systemie Tizen Forum TizenOs.com.pl
smite wymagania | smite download