Nie jesteś zalogowany/zarejestrowany na tej stronie. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Aby się zarejestrować kliknij tutaj...

Ta strona korzysta z plików cookiesKorzystając z naszej strony internetowej wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu zapewnienia Ci wygody podczas jej przeglądania.
Rozumiem. Nie pokazuj w przyszłości.
Panel użytkownika

Nie masz konta? Zarejestruj
Zapomniałeś hasła? Przypomnij

Forum Tizen OS!
Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 11 1, 2  Następna strona
 Bluetooth - błąd łączenia z iPhone 4
1
EXPERT MEMBER!
Online: 21d 4h 39m
Podziękowań: 28
Podziękował: 21
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika
Napisane: 2011-06-12, 12:47 
Hej.

Chciałem dzisiaj z swojego Wave do kuzynki na iPhone 4 kilka piosenek przesłać i albo coś robię źle, albo to nie działa i nie wiem jak to naprawić...
Włączam bluetooth u siebie i u niej i szukam jej urządzenia na moim a gdy wyszukało to klikam na niego i potwierdzam u niej i u siebie (na obu pisze taki sam kod) no i to na tyle.
Ikonka u mnie z szarej zmienia się na zieloną a u niej wyświetla się moje urządzenie zaś nie może się podłączyć do mnie bo pisze, że czegoś tam nie można czy urządzenie nieobsługiwane i czy zapomnieć.
Wchodzę w muzykę i wyszukuję nutkę, którą chcę jej przesłać no i wybieram a następnie jedynie co widzę to napis "Błąd wysyłania" bo ona mnie znaleźć nie może...

Moje ustawienia:
Widzialność mojego telefonu: Zawsze włączone
Tryb bezpieczny: Wyłączone
Dostęp do SIM: Wyłączone

Co robię nie tak?!

Ostatnio edytowano 2011-06-12, 12:56 przez bl00keRs, łącznie edytowano 1 raz

Re: Bluetooth - błąd łączenia z iPhone 4
2
Staż: 75%
Online: 48d 19h 46m
Podziękowań: 13
Podziękował: 2
Model: S8500 Wave
Firmware: bada 2.0 LA1
Napisane: 2011-06-12, 12:51 
Zdaje się, że Bluetooth w iPhonie może łączyć się tylko ze "słuchawkami Bluetooth" i z "głośnomówiącym zestawem samochodowym".

3
Przyjaciel
Online: 32d 20h 6m
Podziękowań: 412
Podziękował: 553
Model: HTC 8X
Firmware: WP8 DGR3
Operator: PLAY
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Dobroczyńca: Odznaczenie za pomoc dla Forum (2) Support: Srebrna gwiazda dla osób zaangażowanych w tworzenie forum. Uploader: Umieszcza nowe pliki w dziale Download.
Napisane: 2011-06-12, 13:04 
@up
Racja, coś słyszałem ostatnio że Bluetooth w telefonach z jabłkiem nie służy do przesyłania plików, za dobrze by mieli.
Podobno powstał program na Iphona do przesyłania właśnie plików.

4
EXPERT MEMBER!
Online: 12d 13h 21m
Podziękowań: 45
Podziękował: 6
Model: Lg L9/Nokia 5300
Firmware: 4.1.2
Operator: Play,Orange,A 2,Lyca
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Dobroczyńca: Odznaczenie za pomoc dla Forum
Napisane: 2011-06-12, 13:10 
Co raz bardziej czytając te różne rzeczy o iphonie się do niego zniechęcam ;p

Zobacz profil Gadu-Gadu

5
Przyjaciel
Online: 67d 8h 42m
Podziękowań: 236
Podziękował: 204
Model: S8500 sgs3
Firmware: KF3, 4.1.2
Operator: Play
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Liczymy: Nagroda za napisanie w swoim poście pełnego tysiąca. (2)
Napisane: 2011-06-12, 13:27 
Ze względu na kwestie "legalności" od początku we wszystkich iphone zablokowane jest wysyłane muzyki i video przez bluetooth. Można łączyć się z innymi urządzeniami jak np. słuchawki, stacje multimedialne itp. ... No zdjęcia chociaż można wysyłać przez bluetooth (nie wiem czy domyślnie czy trzeba program z appstore) . Po jailbreak'u można z cydi kupić Celeste, dzięki temu można wysyłąć i odbierać pliki o dowolnym formacie, nawet nieobsługiwanym .

6
SUPER MEMBER!
Online: 10d 14h 50m
Podziękowań: 12
Podziękował: 8
Model: S8500
Firmware: S8500XXKF3
Operator: T-Mobile
Napisane: 2011-06-12, 13:48 
Każdy iPhone póki co ma bluetooth tylko do słuchawek, w AppStore są programy do wysyłania zdjęć i kontaktów. Plików typu mp3 lub video, nie wyślesz anie też nie odbierzesz na iPhonie.

7
Administrator
Online: 153d 20h 12m
Podziękowań: 488
Podziękował: 258
Model: GT-S8500
Firmware: XXLG1
Operator: Orange Free na Kartę
Złoty Puchar za osiągnięcia użytkownika Widget Dev: Developer widgetów dla systemu bada. Support: Srebrna gwiazda dla osób zaangażowanych w tworzenie forum. S.O.O.A: Specjalne odznaczenie od Administracji
Napisane: 2011-06-12, 14:32 
Co wy piszecie. BT w iPhone działa, ale tylko z innymi jabłuszkami i akcesoriami. Niczego nie da się przesłać jeżeli nie zrobisz jailbreak-a lub nie zainstalujesz programu, ale wtedy nei wiem jak to wygląda z innego telefonu.

Tak, więc nie jest to wina fali, a kochanego przez bananów iphona. Zawsze mówiłem, że IP jest dla ludzi którzy nie znają się na telefonach i chcą go tylko dla lansu.

Zobacz profil Gadu-Gadu

8
SUPER MEMBER!
Online: 10d 14h 50m
Podziękowań: 12
Podziękował: 8
Model: S8500
Firmware: S8500XXKF3
Operator: T-Mobile
Napisane: 2011-06-12, 14:52 
@up

Mówimy prawdę, a to ty chyba nie wiesz co piszesz? Co niby ten twój bluetooth w iPhonie ma robić z innymi jabłuszkami? Możesz wysłać co najwyżej zdjęcie i to dopiero po zakupie programu w AppStore.

Nie zgodzę się też z 2 cześcią. iPhone jest dla osób, które chcą mieć działający szybko i gładko telefon, z zaawansowanymi grami, świetnymi aplikacjami i genialnym supportem.

//po co cytujesz post wyżej?
//ludendorf

9
EXPERT MEMBER!
Online: 12d 13h 21m
Podziękowań: 45
Podziękował: 6
Model: Lg L9/Nokia 5300
Firmware: 4.1.2
Operator: Play,Orange,A 2,Lyca
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Dobroczyńca: Odznaczenie za pomoc dla Forum
Napisane: 2011-06-12, 15:05 
Ale jest też dla osób którym nie przeszkadza ograniczanie funkcjonalności przez producenta wg mnie ja bym przez te rzeczy tego telefonu nie kupił nie po to wydaje się parę tysiaków aby mieć nie pełnowartościowy sprzęt bez jailbreaka,to tylko moje zdanie więc proszę mnie nie atakować:P

Zobacz profil Gadu-Gadu

10
Przyjaciel
Online: 67d 8h 42m
Podziękowań: 236
Podziękował: 204
Model: S8500 sgs3
Firmware: KF3, 4.1.2
Operator: Play
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Liczymy: Nagroda za napisanie w swoim poście pełnego tysiąca. (2)
Napisane: 2011-06-12, 15:16 
No tak JB zlo ale rootowanie w androidzie to juz jest ok i nic takiego? Niekonsekwentne by bylo gdyby apple pozowlilo na nielegalne kopiowanie muzyki w ten sposob a nadal zmuszajac do uzywania itunes uaktualnienia biblioteki muzycznej w telefonie. Nie pochwalam takich ograniczen no ale nie jwst to bezsensowne jak np. brak flasha na iOS . Do autora watku : musisz uswiadomic znajoma/znajomego, ze jej/jego zabawka jest ograniczona w tym aspekcie ;).

Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 11 1, 2  Następna strona