Nie jesteś zalogowany/zarejestrowany na tej stronie. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Aby się zarejestrować kliknij tutaj...


Ta strona korzysta z plików cookiesKorzystając z naszej strony internetowej wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu zapewnienia Ci wygody podczas jej przeglądania.
Rozumiem. Nie pokazuj w przyszłości.
Panel użytkownika
     

Nie masz konta? Zarejestruj
Zapomniałeś hasła? Przypomnij

Forum Tizen OS!
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1
 Problem z internetem
1
Staż: 10%
Dołączył(a): 2013-01-19, 16:00
Online: 5h 41m
Posty: 15
Napisane: 2014-04-23, 00:12 
Cześć,

pisałem o tym problemie w innym temacie w sekcji androida, ale sytuacja się trochę zmieniła, więc wydaje mi się że tu należy to zamieścić.

Pokolei:

Używałem bada 2.0, w pewnym momencie siadło mi połączenie z internetem (wifi działało, 3g nie), reinstalowałem softa (też na bada 2.0) i było git. później przeinstalowałem soft na zendrokata 2.3 i przez jakiś czas było ok, ale znowu wrócił problem. Myślałem że to problem softu ale chyba jednak nie. Wróciłem do bada 2.0 i połączenie nie działało (w przeglądarce pokazywało, strona internetowa jest niedostępna a w samsung apps błąd 0xff02), wgrałem nowego ICS'a, ale sieci ciągle nie ma (tzn. internetu, połączenia głosowe i smsy działają). Wifi działa normalnie.

Wiecie może czy da rade coś z tym zrobić samemu? ew. jakie byłby koszty naprawy?
Tel to WaveII

A! i przy zmianach softu, wyskakiwał mi błąd w multiloaderze: serial port detect error
(wyskakiwał po wgraniu boot) radziłem sobie tak, że odznaczałem po tym błędzie boot i klikałem download i się instalowało dalej.

Pozdrawiam



Zobacz profil


Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
cron
Powered by phpBB © 2011 phpBB Group
Copyright © 2011 bada-WORLD.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie lub rozpowszechnianie jakiejkolwiek części serwisu (grafiki czy tekstów) bez zgody właściciela jest całkowicie zabronione.
Nasi partnerzy: TizenOs.com.pl | gsmManiaK.pl | Smitebuild.pl | PaladinsDecks.pl
phpBB SEO
| Forum o systemie Tizen Forum TizenOs.com.pl
smite wymagania | smite download