Nie jesteś zalogowany/zarejestrowany na tej stronie. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Aby się zarejestrować kliknij tutaj...


Ta strona korzysta z plików cookiesKorzystając z naszej strony internetowej wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu zapewnienia Ci wygody podczas jej przeglądania.
Rozumiem. Nie pokazuj w przyszłości.
Panel użytkownika
     

Nie masz konta? Zarejestruj
Zapomniałeś hasła? Przypomnij

Forum Tizen OS!
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8
 Wave 3 nie chce się włączyć
1
Staż: 0%
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2013-07-01, 12:19
Online: 4h 56m
Posty: 6
Model: Wave 3
Operator: PLAY
Napisane: 2013-09-13, 16:01 
Cześć :)
Nie wiedziałam gdzie dokładnie umieścić ten temat więc ląduje on tutaj.

Otóż mam taki problem ze swoim Samsungiem Wave 3 (GT-S8600),ponieważ dzisiaj podczas rozmowy wyłączył się całkowicie.Po każdym kolejnym uruchamianiu go pokazuję się napis "Samsung Wave 3 ..." który widnieje dłużej niż zazwyczaj ,po czym przechodzi do animacji z Playa,która trwa ok. 1-3s i telefon na nowo się wyłącza i włącza i tak w kółko,bez jakichkolwiek postępów żeby poszło coś dalej.Myślałam,że bateria mogła się rozładować,ale przed tym wyłączeniem telefonu było 65%,a sprawdzając czy się naładuję pokazuję się ta bateria jedna kropka i się wyłącza i cały powyżej opisany rytuał się powtarza.
+nie zalałam telefonu ani nie upadł :)
+był inny motyw niż ten oryginalny
Jeżeli ktoś wie co mogło się stać/co mogło być przyczyną bardzo proszę o pomoc oraz jeżeli będzie on do naprawy jaki koszt mniej więcej mógłby być

_________________
[center][img]http://oi42.tinypic.com/2hyjwy.jpg[/img][/center]


Zobacz profil


 Wave 3 nie chce się włączyć
2
Super moderator
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2010-10-05, 17:56
Online: 149d 58m
Posty: 4089
Podziękowań: 1303
Podziękował: 895
Model: ,s3,4,5,htc-820,idol
Firmware: Najnowsze
Operator: Orange
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Liczymy: Nagroda za napisanie w swoim poście pełnego tysiąca. Liczymy (Obrazki): Nagroda za napisanie postu zawierającego obrazek z liczbą 500, 1000, itd. Dobroczyńca: Odznaczenie za pomoc dla Forum (4) Support: Srebrna gwiazda dla osób zaangażowanych w tworzenie forum. Uploader: Umieszcza nowe pliki w dziale Download. S.O.O.A: Specjalne odznaczenie od Administracji
Napisane: 2013-09-13, 16:17 
[b]oldzia[/b],
Najlepiej było by wgrać sofcik na nowo :)
Bateryjkę wyjmij z fona na chwilkę i włóż nie włączaj fona tylko podepnij ładowarkę żeby naładować bateryjkę.

-- 13 wrz 2013, o 15:17 --

Tu jest poradnik jak wgrać soft
poradniki-instrukcje/wgrywanie-oprogramowania-t4260.html

_________________
[size=85][i][color=#40BF40]W życiu piękne są tylko chwile.[/color][/i][/size] :)
[spoiler][i][b]Koluniu a ty czego tu szukasz? Zgubiłeś tu coś? [/b][/i][color=#008000][i][b]TO SPADAJ MI STĄD[/b][/i][/color][/spoiler]



[center][img]http://i.imgur.com/PXrc5YM.gif[/img][/center]


Zobacz profil Gadu-Gadu


 Wave 3 nie chce się włączyć
3
Administrator
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2011-12-28, 14:06
Online: 79d 6h 43m
Posty: 5930
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękowań: 1439
Podziękował: 556
Model: Lumka 1520
Firmware: W10M RS2
Operator: T-Mobile
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Liczymy: Nagroda za napisanie w swoim poście pełnego tysiąca. (3) Theme Designer: Twórca motywów dla systemu bada. Bada Moder: Specjalista od modyfikacji systemu bada. Newsman: Laur dla osób, które dbają, aby na forum były nowe tematy do dyskusji. Support: Srebrna gwiazda dla osób zaangażowanych w tworzenie forum. Uploader: Umieszcza nowe pliki w dziale Download. Tizen Expert: Ekspert w dziedzinie znajomości systemu Tizen.
Napisane: 2013-09-13, 16:57 
[b]oldzia[/b], tak jak [b][color=#1073c9]maniek0928[/color][/b] pisze. Tylko wgranie na nowo softu pomoże.
Przyczyna problemu jest prosta: padł Ci system w telefonie :)

Teraz tylko kwestia tego czy chcesz nadal mieć soft brandowany z Play'a czy czysty od Samsunga (bądź modyfikowany)?



Zobacz profil Gadu-Gadu


 Wave 3 nie chce się włączyć
4
Staż: 0%
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2013-07-01, 12:19
Online: 4h 56m
Posty: 6
Model: Wave 3
Operator: PLAY
Napisane: 2013-09-13, 21:51 
Dobrze by było gdybym to umiała sama zrobić,ale kompletnie tego nie ogarniam :(
A co do tego jaki chce mieć soft to nie wiem jakie rozwiązanie by było najlepsze,bo szczerze mówiąc nie wiem czy one się mogą różnić albo coś ...

_________________
[center][img]http://oi42.tinypic.com/2hyjwy.jpg[/img][/center]


Zobacz profil


 Wave 3 nie chce się włączyć
5
Administrator
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2011-12-28, 14:06
Online: 79d 6h 43m
Posty: 5930
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękowań: 1439
Podziękował: 556
Model: Lumka 1520
Firmware: W10M RS2
Operator: T-Mobile
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Liczymy: Nagroda za napisanie w swoim poście pełnego tysiąca. (3) Theme Designer: Twórca motywów dla systemu bada. Bada Moder: Specjalista od modyfikacji systemu bada. Newsman: Laur dla osób, które dbają, aby na forum były nowe tematy do dyskusji. Support: Srebrna gwiazda dla osób zaangażowanych w tworzenie forum. Uploader: Umieszcza nowe pliki w dziale Download. Tizen Expert: Ekspert w dziedzinie znajomości systemu Tizen.
Napisane: 2013-09-13, 21:58 
[b]oldzia[/b], przy zmianie z brandowanego na inny, traci się teoretycznie gwarancję. Lecz w razie jakichś problemów można szybko wgrać brandowany od operatora :)
Na ogół czyste/modyfikowane działają sprawniej.

Wiesz, w razie czego możemy przejść na PW i razem jakoś damy radę wgrać sofcik ;)



Zobacz profil Gadu-Gadu


 Wave 3 nie chce się włączyć
6
Staż: 0%
Dołączył(a): 2012-01-21, 02:51
Online: 2h 19m
Posty: 3
Model: s8600
Firmware: 2.0
Operator: Orange
Napisane: 2014-06-01, 23:58 
Cześć, pozwolę się podpiąć, bo nie ma rozwiązania tej sprawy.

Mam podobną sytuację ze swoim wave 3. Stało się to po twardym resecie, bateria raptem pokazała 0% (po uruchomieniu) i od razu się wyłączył. Teraz ma podobne objawy do tych z pierwszego postu. Telefon, żeby wyłączyć trzeba było wyjąć baterie, bo w kółko się tak restartował. Pomyślałem, że jakiś błąd się wkradł podczas twardego resetu (robiłem go z kartą SIM w środku..), więc wyjąłem kartę SIM, kartę pamięci i znów twardy reset, nic nie pomogło, dalej to samo. Telefon w każdej chwili się wyłączał, i restart w kółko. Baterii nie dało się naładować, bo co chwilę inne wartości pokazywało, a podczas ładowania było np. 67% i "odłącz ładowarkę, bateria w pełni naładowana".

Pomyślałem, że zmienię, soft, i wgrałem Danielos Twój, wersja 6.2. Niestety, jedyne co na plus to, że nieraz nie trzeba wyjmować baterii, bo sam się włączy po restarcie, pokaże baterię 0% (mimo, że była praktycznie pełna) i się wyłączy na dobre. Nieraz po jakimś dłuższym czasie go włączę (bez ładowania) i pokazuję znów prawie pełną baterię i można z niego korzystać.

Także zmiana softu nie pomogła, nie mam już pomysłu co zrobić.. ?

Nigdy żadnych problemów z nim i raptem klapa, co mnie podkusiło, żeby ten twardy reset robić.



Zobacz profil


 Wave 3 nie chce się włączyć
7
Staż: 0%
Dołączył(a): 2012-01-21, 02:51
Online: 2h 19m
Posty: 3
Model: s8600
Firmware: 2.0
Operator: Orange
Napisane: 2014-06-01, 23:58 
Cześć, pozwolę się podpiąć, bo nie ma rozwiązania tej sprawy.

Mam podobną sytuację ze swoim wave 3. Stało się to po twardym resecie, bateria raptem pokazała 0% (po uruchomieniu) i od razu się wyłączył. Teraz ma podobne objawy do tych z pierwszego postu. Telefon, żeby wyłączyć trzeba było wyjąć baterie, bo w kółko się tak restartował. Pomyślałem, że jakiś błąd się wkradł podczas twardego resetu (robiłem go z kartą SIM w środku..), więc wyjąłem kartę SIM, kartę pamięci i znów twardy reset, nic nie pomogło, dalej to samo. Telefon w każdej chwili się wyłączał, i restart w kółko. Baterii nie dało się naładować, bo co chwilę inne wartości pokazywało, a podczas ładowania było np. 67% i "odłącz ładowarkę, bateria w pełni naładowana".

Pomyślałem, że zmienię, soft, i wgrałem Danielos Twój, wersja 6.2. Niestety, jedyne co na plus to, że nieraz nie trzeba wyjmować baterii, bo sam się włączy po restarcie, pokaże baterię 0% (mimo, że była praktycznie pełna) i się wyłączy na dobre. Nieraz po jakimś dłuższym czasie go włączę (bez ładowania) i pokazuję znów prawie pełną baterię i można z niego korzystać.

Także zmiana softu nie pomogła, nie mam już pomysłu co zrobić.. ?

Nigdy żadnych problemów z nim i raptem klapa, co mnie podkusiło, żeby ten twardy reset robić.



Zobacz profil


 Wave 3 nie chce się włączyć
8
Staż: 0%
Dołączył(a): 2012-01-21, 02:51
Online: 2h 19m
Posty: 3
Model: s8600
Firmware: 2.0
Operator: Orange
Napisane: 2014-06-02, 00:03 
Cześć, pozwolę się podpiąć, bo nie ma rozwiązania tej sprawy.

Mam podobną sytuację ze swoim wave 3. Stało się to po twardym resecie, bateria raptem pokazała 0% (po uruchomieniu) i od razu się wyłączył. Teraz ma podobne objawy do tych z pierwszego postu. Telefon, żeby wyłączyć trzeba było wyjąć baterie, bo w kółko się tak restartował. Pomyślałem, że jakiś błąd się wkradł podczas twardego resetu (robiłem go z kartą SIM w środku..), więc wyjąłem kartę SIM, kartę pamięci i znów twardy reset, nic nie pomogło, dalej to samo. Telefon w każdej chwili się wyłączał, i restart w kółko. Baterii nie dało się naładować, bo co chwilę inne wartości pokazywało, a podczas ładowania było np. 67% i "odłącz ładowarkę, bateria w pełni naładowana".

Pomyślałem, że zmienię, soft, i wgrałem Danielos Twój, wersja 6.2. Niestety, jedyne co na plus to, że nieraz nie trzeba wyjmować baterii, bo sam się włączy po restarcie, pokaże baterię 0% (mimo, że była praktycznie pełna) i się wyłączy na dobre. Nieraz po jakimś dłuższym czasie go włączę (bez ładowania) i pokazuję znów prawie pełną baterię i można z niego korzystać.

Także zmiana softu nie pomogła, nie mam już pomysłu co zrobić.. ?

Nigdy żadnych problemów z nim i raptem klapa, co mnie podkusiło, żeby ten twardy reset robić.



Zobacz profil


Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
cron
Powered by phpBB © 2011 phpBB Group
Copyright © 2011 bada-WORLD.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie lub rozpowszechnianie jakiejkolwiek części serwisu (grafiki czy tekstów) bez zgody właściciela jest całkowicie zabronione.
Nasi partnerzy: TizenOs.com.pl | gsmManiaK.pl | Smitebuild.pl | PaladinsDecks.pl
phpBB SEO
| Forum o systemie Tizen Forum TizenOs.com.pl
smite wymagania | smite download