Nie jesteś zalogowany/zarejestrowany na tej stronie. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Aby się zarejestrować kliknij tutaj...


Ta strona korzysta z plików cookiesKorzystając z naszej strony internetowej wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu zapewnienia Ci wygody podczas jej przeglądania.
Rozumiem. Nie pokazuj w przyszłości.
Panel użytkownika
     

Nie masz konta? Zarejestruj
Zapomniałeś hasła? Przypomnij

Forum Tizen OS!
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 380 Poprzednia strona  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38  Następna strona

Jak oceniasz nawigację DON'T PANIC?
1 14%  14%  [ 24 ]
2 1%  1%  [ 1 ]
3 1%  1%  [ 2 ]
4 2%  2%  [ 4 ]
5 17%  17%  [ 28 ]
6 7%  7%  [ 11 ]
7 15%  15%  [ 26 ]
8 13%  13%  [ 21 ]
9 7%  7%  [ 12 ]
10 23%  23%  [ 39 ]
Liczba głosów : 168
 DON'T PANIC [dyskusja]
351
Staż: 0%
Dołączył(a): 2012-06-04, 21:33
Online: 2h 5m
Posty: 3
Model: wave 3
Operator: play
Napisane: 2012-07-17, 09:24 
Hubal,
myślisz że jest lepszym programem? Szukam czegoś co będzie "mądrze" sugerowało trasy i miało dobre pokrycie :)



Zobacz profil


 DON'T PANIC [dyskusja]
352

Napisane: 2012-07-17, 09:29 
[b]sw3[/b],
myślę, że tak. Sam używam i NDrive 11 (często włączam jak mam włączoną AutoMapę i prowadzi podobnie - czasem się zdarzają różnice ale nie często) i DontPanic. Jednak wolę NDrive choś musze przyznać, że DontPanic nie jest taka zła :)





 DON'T PANIC [dyskusja]
353
Staż: 25%
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2012-04-01, 09:57
Online: 1d 21h 42m
Posty: 41
Lokalizacja: Tychy
Podziękował: 6
Model: S8500 Wave
Firmware: XXLG1 Danielos20
Operator: Play
Napisane: 2012-08-02, 12:14 
Wg mnie Don'tPanic jest lepsze niż NDrive 10, jedenastki nie miałem okazji testować. Wiadomo, że nawigacja ta nie dorównuje Automapie ale jest wystarczająca.



Zobacz profil


 DON'T PANIC [dyskusja]
354
Staż: 35%
Dołączył(a): 2011-06-06, 05:28
Online: 3d 9h 6m
Posty: 53
Lokalizacja: Augustów
Podziękował: 41
Model: Samsung Wave II
Operator: PLAY
Dobroczyńca: Odznaczenie za pomoc dla Forum (3)
Napisane: 2012-08-05, 08:30 
Miała być aktualizacja i... kicha :x



Zobacz profil Gadu-Gadu


 DON'T PANIC [dyskusja]
355
Staż: 25%
Dołączył(a): 2010-11-23, 18:50
Online: 21h 57m
Posty: 37
Podziękowań: 2
Podziękował: 1
Model: S8600 Wave 3
Firmware: S8600XXLD1
Operator: PLUS
Napisane: 2012-08-06, 14:57 
Czy "kolega" [i][color=#FF0000]Don't_Panic[/color][/i] poda nam jakieś aktualne info dotyczące aktualizacji do wersji 4.5 czy znowu wprowadzicie kolejną promocję do np. końca września?
Swoją drogą to szkoda, że mireo nie korzysta z zakładki News na swojej stronie no i generalnie nie aktualizuje strony głównej na której ciągle wisi promocja do końca lipca :/
Czy upragniona aktualizacja rozwiązuje problem ściemniania ekranu podczas nawigowania?



Zobacz profil


 DON'T PANIC [dyskusja]
356
SUPER MEMBER!
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2011-05-15, 21:32
Online: 8d 23h 46m
Posty: 256
Podziękowań: 5
Podziękował: 1
Model: SGSII/SGS III
Firmware: 4.0.4/4.1.1
Operator: Play/Plus
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika
Napisane: 2012-08-06, 15:58 
ten gasnący ekran to porażka.. łapy mają być na kierownicy a nie bawić się zapalanie ekranu w Wavie ;p

_________________
Unilite :)


Zobacz profil Gadu-Gadu


 DON'T PANIC [dyskusja]
357
Staż: 25%
Dołączył(a): 2010-11-23, 18:50
Online: 21h 57m
Posty: 37
Podziękowań: 2
Podziękował: 1
Model: S8600 Wave 3
Firmware: S8600XXLD1
Operator: PLUS
Napisane: 2012-08-08, 07:23 
Eeeee to jakieś jaja są, mamy nową promocję do końca wakacji. A szkoda bo chciałbym normalnie pracować z tą nawigacją a nie mogę :/
Mireo wpadło na super pomysł, że skoro jest promocja to update'u nie będzie. Może jak się wakacje skończą to ludzie nie będą już nigdzie jeździć i nie będzie tylu pytań :/
We wrześniu już tak słońce nie świeci więc nie będą ludzie marudzić...
Jak kupowałem ów licencję, głównym kryterium były kwartalne aktualizacje a jak na razie to się mireo nie mieści w tym wiec sprzedano mi towar niezgodny z opisem. Już piszę pisemko o zwrot kasy, niech zabierają sobie tą nawigację.


Jakoś mnie tak nerwiq trzyma, nie wiem, może to taki dzień, ale nie zmienia to faktu że zawiodłem się po raz kolejny na mireo. Samsung to już inna baja, koniec przyjaźni, kasy mojej już nie dostaną.

-08-08-2012-

Odpowiedź od mireo, ile jest warta? Zobaczymy, ale kurcze wątpię w to.
[i]"The new version of the application has been uploaded this morning. It should be available within the next few days with the new map."[/i]



Zobacz profil


 DON'T PANIC [dyskusja]
358
Staż: 0%
Dołączył(a): 2011-10-06, 17:23
Online: 2h 58m
Posty: 1
Model: GT-S8600
Firmware: XXLC3
Operator: play
Napisane: 2012-08-09, 12:24 
Witam
Używam intensywnie tej aplikacji (4.46) od ok. miesiąca i w związku z tym czuję się upoważniony do podzielenia się moimi spostrzeżeniami. Interfejs aplikacji jest bardzo ascetyczny, ale to akurat nie jest wadą i można się przyzwyczaić widok mapy i drogi jest również bardzo prosty i to by można zmienić. Dźwięki (komunikaty) wydobywające się z głośnika to przypominające czasy PRL’u dworce pkp i PKS gdzie głosy lektorów są skrzeczące i nieprzyjemne dla ucha niezależnie czy męski czy żeński z tym ostatnim to nieźle trzeba wysilić wyobraźnię by doszukać się w nim kobiety. Polecam twórcom programu jak i uczestnikom tego forum posłuchać np. naviexperta i porównać by nie zarzucić mi czepialstwa, choć zdaję sobie sprawę że są to sprawy drugorzędne to słuchać tego przez np. 9h nie jest żadną przyjemnością na dodatek brak komunikatu głosowego o fotoradarach tylko jakiś piskliwie skrzeczący dźwięk wyrywający ze snu pasażerów przelewa czarę goryczy. Dziwaczny algorytm wytyczania trasy szczególnie opcja trasy najkrótszej jest „ciekawa” wtedy poznamy „wyjątkowe” walory krajoznawcze tej aplikacji na przykład trasa Lublin-Ustka gdzie do Garwolina było ok., ale zdziwiony lekko byłem, gdy zostałem poprowadzony przez centrum miasta z pominięciem tamtejszej obwodnicy na szczęście była noc i nie było dużego ruchu i pewnie zaoszczędziłem jakieś 2000 m, :) ale i straciłem trochę czasu wlekąc się 50 km/h jeszcze większa niespodzianka czekała mnie przed samą warszawą w miejscowości Wiązowna tu aplikacja każe mi zjechać z głównej trasy i prowadziła krętymi uliczkami przez ww. miejscowość i tu już była irytacja, bo jak sprawdziłem w google maps tu ewentualna oszczędność drogi wynosiła kilkadziesiąt metrów a co z moim czasem! i dalej na trasie expressowej wa-wa-gańsk program w pewnym momencie polecił zjechać i prowadził mnie jakąś lokalną równoległą do expresówki drogą, której stan techniczny wymusił ograniczenie prędkości do ok. 30-40 km/h a czasami 20km/h, ale pewnie tędy było krócej :) natomiast to, co się wydarzyło gdzieś pomiędzy Toruniem a Grudziądzem przekracza granice zdrowego rozsądku, bo droga nagle zaczęła się zwężać a samochód ledwo się na niej mieścił to nagle skończył się asfalt i zaczęła się droga gruntowa, mimo że w opcjach trasy zaznaczone miałem unikaj dróg gruntowych jakże ja wtedy żałowałem, że nie posiadałem normalnej mapy a miejsce, w jakim się znalazłem nie pozwalało skorzystać z internetowego odpowiednika. Panowie twórcy programu czyżby zabrakło wam wyobraźni by pomyśleć o dodatkowej opcji trasy „tylko głównymi” jak w naviexpercie zadowalając się opcjami najkrótsza, najszybsza?
Myślę ze jest to odpowiednie miejsce i pora na apel do użytkowników tej aplikacji :oh: DRODZY URZYTKOWNICY DONT PANIC UNIKAJCIE JAK OGNIA OPCJI „NAJKRUTSZA” BO SZKODA WASZEGO CZSU PALIWA I NERWÓW
By być sprawiedliwym w mojej ocenie tej aplikacji wymienione problemy z algorytmem wytyczenia trasy nie występują przy wyborze „najszybsza”



Zobacz profil


 DON'T PANIC [dyskusja]
359
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2010-06-18, 23:11
Online: 57d 23h 13m
Posty: 1925
Lokalizacja: Polska?
Podziękowań: 230
Podziękował: 12
Model: Wave&WaveM
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Support: Srebrna gwiazda dla osób zaangażowanych w tworzenie forum. bada-os.info: Administrator oraz redaktor bloga bada-os.info
Napisane: 2012-08-09, 18:22 
[b]madpo[/b], ale przecież wybierając "najszybszą" teoretycznie automatycznie wybieramy nawigację drogami głównymi - bo w tym mamy właśnie autostrady, drogi szybkiego ruchu, itd, zapewniające szybszy dojazd.

_________________
[url=http://tizenlog.pl][img]https://dl.dropboxusercontent.com/u/2973076/logo.png[/img][/url]


Zobacz profil Gadu-Gadu


 DON'T PANIC [dyskusja]
360
Administrator
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2010-11-12, 21:31
Online: 154d 4h 28m
Posty: 3601
Lokalizacja: okolice Warszawy
Podziękowań: 488
Podziękował: 258
Model: GT-S8500
Firmware: XXLG1
Operator: Orange Free na Kartę
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Widget Dev: Developer widgetów dla systemu bada. Support: Srebrna gwiazda dla osób zaangażowanych w tworzenie forum. S.O.O.A: Specjalne odznaczenie od Administracji
Napisane: 2012-08-12, 23:26 
Jeśli chcesz najkrótszą to pokazało najkrótszą więc nie rozumimem w czym problem. Na pewno zaoszczędziłeś jakiś litr paliwa dzięki temu :) Jedynie do tej drogi gruntowej można się przyczepić, ale pewnie nikt nie sprawdził jej całej zanim dodał do mapy.
Co do tego że aplikacja się przygasza to ostatnio też zaczęło mnie to denerwować bo w słońcu nie dawało rady czegokolwiek zobaczyć ale z pomocą przyszedł program Screen ON. Dzisiaj pobierałem tę aplikację ponownie i był update z 7 sierpnia chyba.

_________________
[center][img]http://dl.dropbox.com/u/23863524/QmarXX/firefoxsj7.gif[/img][img]http://sonyxperia.pl/images/banana2qs8.gif[/img][url=http://bada-WORLD.pl][img]http://bada-world.pl/styles/OfficialTheme/theme/banery/podpis1.png[/img][/url] [img]http://img389.imageshack.us/img389/7021/kursorui2.gif[/img][/center]


Zobacz profil Gadu-Gadu


Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 380 Poprzednia strona  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38  Następna strona
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
cron
Powered by phpBB © 2011 phpBB Group
Copyright © 2011 bada-WORLD.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie lub rozpowszechnianie jakiejkolwiek części serwisu (grafiki czy tekstów) bez zgody właściciela jest całkowicie zabronione.
Nasi partnerzy: TizenOs.com.pl | gsmManiaK.pl | Smitebuild.pl | PaladinsDecks.pl
phpBB SEO
| Forum o systemie Tizen Forum TizenOs.com.pl
smite wymagania | smite download