Nie jesteś zalogowany/zarejestrowany na tej stronie. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Aby się zarejestrować kliknij tutaj...


Ta strona korzysta z plików cookiesKorzystając z naszej strony internetowej wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu zapewnienia Ci wygody podczas jej przeglądania.
Rozumiem. Nie pokazuj w przyszłości.
Panel użytkownika
     

Nie masz konta? Zarejestruj
Zapomniałeś hasła? Przypomnij

Forum Tizen OS!
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 Poprzednia strona  1, 2

Przy zakupie telefonu, w pierwszej kolejności liczy się dla mnie:
Ankieta wygasła 2013-01-20, 12:40
Wygląd 4%  4%  [ 1 ]
Możliwości systemu 28%  28%  [ 7 ]
WiFi, GPS 8%  8%  [ 2 ]
Wydajność (gry, aplikacje, internet) 52%  52%  [ 13 ]
Wydajność akumulatora 4%  4%  [ 1 ]
Aparat/video 4%  4%  [ 1 ]
Liczba głosów : 25
 Najważniejsza rzecz na którą zwracasz uwagę przy wyborze tel
11
Uploader
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2011-09-04, 12:21
Online: 72d 16h 43m
Posty: 1028
Lokalizacja: Krasiejów
Podziękowań: 148
Podziękował: 107
Model: S8500;I9195
Firmware: Turko v9;4.2.2
Operator: Play
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika
Napisane: 2013-01-16, 20:07 
Mnie bardzo interesuje wydajność ogólna telefonu (gry, internet, aplikacje i wgl. cały system) mając przy uwadze baterię (tu patrzę na opcję rozbudowy aku np. jak w SII) często korzystam z aparatu do tego ciekawy zasięg wi-fi oraz GPS no i jest pięknie.

Na wygląd i wykonanie, firmę zwracam uwagę raczej pod koniec wyboru ew. jeśli mam dylemat

Jest jeszcze coś a mianowicie cena, jeśli mam dwa telefony o podobnej specyfikacji i funkcjach wolę wybrać tańszy (jeśli różnica jest większa niż ~200zł).

_________________
[size=85]Wszystko co dobre kiedyś się kończy... [/size]


Zobacz profil


 Najważniejsza rzecz na którą zwracasz uwagę przy wyborze tel
12
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2012-02-06, 23:59
Online: 31d 1h 5m
Posty: 1456
Lokalizacja: Głuszyca
Podziękowań: 166
Podziękował: 141
Model: SM-G930F
Firmware: 6.0.1
Operator: PLAY
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika
Napisane: 2013-01-16, 21:24 
no dobra ja też zagłosowałem na wydajność bo w sumie też jest ważna im lepsza wydajność tym przyjemniej korzysta się z telefonu oczywiście na 2 miejscu staiwął bym baterię bo to też istotna rzecz :D

_________________
Jeśli Pomogłem To Kliknij Śmiało [b][color=#00BFBF]PODZIĘKUJ[/color][/b]

[url=http://imgur.com/3wS9ZKI][img]http://i.imgur.com/3wS9ZKI.png[/img][/url] [url=http://chomikuj.pl/marky29?b=1][img]http://images.chomikuj.pl/button/marky29.gif[/img][/url]


Zobacz profil Gadu-Gadu


 Najważniejsza rzecz na którą zwracasz uwagę przy wyborze tel
13
EXPERT MEMBER!
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2012-07-11, 10:40
Online: 47d 11h 36m
Posty: 1240
Lokalizacja: p-rz
Podziękowań: 149
Podziękował: 109
Model: Huawei P8 Lite
Firmware: 6.0 EMUI
Operator: Orange
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Liczymy: Nagroda za napisanie w swoim poście pełnego tysiąca. Bada Moder: Specjalista od modyfikacji systemu bada. Newsman: Laur dla osób, które dbają, aby na forum były nowe tematy do dyskusji.
Napisane: 2013-01-16, 21:37 
Mnie interesują możliwości systemu i wydajność w grach, szkoda, że nie można wybrać dwóch odpowiedzi. Zagłosowałem na możliwości systemu.

_________________
[size=85]Moderator http://bada-world.pl/ & http://forum.android.com.pl/[/size]
Pomogłem, przydał Ci się mój link albo wskazówka ? Kliknij podziękuj :)
[url=http://techmaniak.tv/][img]http://i.imgur.com/yFMfBNf.jpg[/img][/url]


Zobacz profil Gadu-Gadu


 Najważniejsza rzecz na którą zwracasz uwagę przy wyborze tel
14
SUPER MEMBER!
Dołączył(a): 2011-03-09, 00:31
Online: 6d 1h 51m
Posty: 344
Podziękowań: 17
Podziękował: 35
Model: s3
Operator: play
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika Aniołek b-W.pl: Specjalny medal dla kobiety, która wkradła się w serce administratora :)
Napisane: 2013-01-17, 00:34 
Można dołączyć z opcją nie na liście?
Wyświetlacz. Dla okularnika to podstawa.

Z systemem można się dogadać, a jak nie, mod i przy niektórych wydajność też może się poprawić.
Wygląd, dyskusyjne. Dla jednego telefon piękny, a drugi użytkownik zarzeka się, że brzydszego na oczy nie widział.
Łączność zależy od operatora (fochów) i też się tym nie sugeruję.
Akumulator, najwyżej można dokupić i wymienić, tez nie jest dobrym kryterium przy wyborze.
Aparat dosyć ważny, ale w najgorszym wypadku pakuję do plecaka kompakt i po problemie - też nie sugeruję się przy wyborze nowego modelu.
Off-topic:
Tak naprawdę to kompaktu raczej z plecaka nie wyciągam, razem z zapasowymi akumulatorkami, kartami pamięci i na wszelki wypadek bateriami gdyby akumulatorki się wyczerpały. I dodatkowym kapturkiem polarkowym nakładanym na właściwe etui aparatu, żeby mi w zimie nie zamarzł, ściereczką do czyszczenia wyświetlacza itp. A tak w ogóle to skąd pomysł, żeby wychodzić z domu bez przybornika z narzędziami typu śrubokręt, nożyczki, scyzoryk, igły, rezerwowy pendrive, czysta płyta, klej, taśma klejąca, zapałki, plastry. Przecież to wszystko może się przydać, nigdy nie wiadomo kiedy i w jakich okolicznościach.
Koniec off-topic.
M.



Zobacz profil

Autor postu otrzymał podziękowanie

 Najważniejsza rzecz na którą zwracasz uwagę przy wyborze tel
15
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2012-08-09, 01:02
Online: 2d 21h
Posty: 72
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękowań: 8
Podziękował: 2
Model: S3, GTab2, I4, OTF
Firmware: 4.1.2, 4.1.1, 6.1.3
Operator: Play/T-Mobile
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika Dobroczyńca: Odznaczenie za pomoc dla Forum
Napisane: 2013-01-17, 08:19 
[quote="migotka21"]Można dołączyć z opcją nie na liście?
Wyświetlacz. Dla okularnika to podstawa.[/quote]

Można. Też noszę pingle ;) a jeszcze rok temu miałem K800i, a kilka m-cy temu jako drugi Samsunga M150.

[quote]Z systemem można się dogadać, a jak nie, mod i przy niektórych wydajność też może się poprawić.
Wygląd, dyskusyjne. Dla jednego telefon piękny, a drugi użytkownik zarzeka się, że brzydszego na oczy nie widział.
Łączność zależy od operatora (fochów) i też się tym nie sugeruję.
Akumulator, najwyżej można dokupić i wymienić, tez nie jest dobrym kryterium przy wyborze.
Aparat dosyć ważny, ale w najgorszym wypadku pakuję do plecaka kompakt i po problemie - też nie sugeruję się przy wyborze nowego modelu.
Off-topic:
Tak naprawdę to kompaktu raczej z plecaka nie wyciągam, razem z zapasowymi akumulatorkami, kartami pamięci i na wszelki wypadek bateriami gdyby akumulatorki się wyczerpały. I dodatkowym kapturkiem polarkowym nakładanym na właściwe etui aparatu, żeby mi w zimie nie zamarzł, ściereczką do czyszczenia wyświetlacza itp. A tak w ogóle to skąd pomysł, żeby wychodzić z domu bez przybornika z narzędziami typu śrubokręt, nożyczki, scyzoryk, igły, rezerwowy pendrive, czysta płyta, klej, taśma klejąca, zapałki, plastry. Przecież to wszystko może się przydać, nigdy nie wiadomo kiedy i w jakich okolicznościach.
Koniec off-topic.
M.[/quote]

1. System: niby można, ale tu bardziej mam na myśli stockowe możliwości, a nie po modyfikacjach. Po modyfikacjach, to i Nokia 3310 może mieć dzwonki mp3 ;)
2. Wygląd: mowa o takim, który dla Ciebie się liczy, a nie dla pozostałych.
3. Łączność: nie pisałem o GSM, bo właśnie zależy od operatora. Pisałem o WiFi czy GPS-ie. Jeśli internet działa, to i WiFi powinno. Jeśli zrywa w telefonie, a nie zrywa na kompie, to coś tu jest nie tak. GPS bardzo ważny, bo nie jest zależny od operatora, a właśnie od telefonu. Jak ktoś miał więcej niż 1 telefon z GPS-em, to ma porównanie.
4. Akumulator: właśnie jest dobrym kryterium. Można dokupić i wymieni(a)ć, pytanie tylko czy chce Ci się wymieniać co kilka godzin. Pytanie także czy chcesz ładować telefon co kilka godzin czy wolisz chociaż, co dobę (w przypadku smartfonów) lub co tydzień w przypadku zwykłych telefonów. Do biznesu (rozmowy), to Nokia 6310i, a nie wszystko mający smartfon, który trzeba ładować co kilka godzin, zamiast co tydzień.
5. Aparat: w ankiecie mam na myśli uniwersalność telefonu. Np. K800i zrobi lepsze zdjęcia jak niejeden kompakt, tylko że z kompakta nie zadzwonisz.

OT: nie bardzo zrozumiałem przesłanie. Pierwsza kwestia w ogóle na poważnie napisana?

_________________
Jeszcze się taki nie narodził, co by każdemu dogodził


Zobacz profil


 Najważniejsza rzecz na którą zwracasz uwagę przy wyborze tel
16
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2010-09-09, 22:55
Online: 67d 8h 42m
Posty: 1531
Lokalizacja: Poznań
Podziękowań: 236
Podziękował: 204
Model: S8500 sgs3
Firmware: KF3, 4.1.2
Operator: Play
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Liczymy: Nagroda za napisanie w swoim poście pełnego tysiąca. (2)
Napisane: 2013-01-17, 15:38 
1. Opinie na temat niezawodności danego modelu (usterki, wady produkcyjne)
2. Wydajność, płynność działania
3. Znana i sprawdzona marka (również można by to dopisać do ankiety).
4. Wyświetlacz - przede wszystkim rozdzielczość i jakość wyświetlanego obrazu (kąty widzenia nie mają dla mnie znaczenia, nie korzystam z telefonu razem z 5 osobami na raz)
5. Jakość zdjęć i filmów po zapoznaniu się z recenzjami
6. Wygląd i jakość wykonania spada na dalszy plan bo i tak dbam o telefony i jeśli nie posiadają żadnych usterek to wiem, że ich nie zniszczę.

_________________
Jeśli pomogłem to kliknij po prawej stronie mojego postu -->[img]http://bada-world.pl/styles/OfficialTheme/imageset/thankposts.gif[/img]
Do wszystkiego można się przyzwyczaić...


Zobacz profil


 Najważniejsza rzecz na którą zwracasz uwagę przy wyborze tel
17
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2012-08-09, 01:02
Online: 2d 21h
Posty: 72
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękowań: 8
Podziękował: 2
Model: S3, GTab2, I4, OTF
Firmware: 4.1.2, 4.1.1, 6.1.3
Operator: Play/T-Mobile
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika Dobroczyńca: Odznaczenie za pomoc dla Forum
Napisane: 2013-01-18, 03:59 
1. Przestałem się sugerować. Po przeczytaniu wielu recenzji, opinii, obejrzeniu video, zakupiłem Nokię 500 i... miesiąc później miała innego właściciela. W zasadzie powodem sprzedaży nie był sam telefon, a system. Wydajnościowo był to całkiem niezły smartfon za niską kasę, ale to w ogóle nie powinno się smartfonem nazywać. Symbian do piachu. Miałoby to Windows Phone'a, to pewnie bym zostawił, a tak musiałem wydać drugie tyle na Mozarta.
3. W tej konkretnej ankiecie nie ma tej opcji, ponieważ jak zdążyliście zauważyć w większości moje wpisy dotyczą mojej strony i tak też jest tym razem. Po prostu jestem na etapie testowania telefonu i chcę wiedzieć jaki punkt jest dla Was najważniejszy, aby wiedzieć na czym się skupić realizując kolejny etap. Test długodystansowy, a nie na podstawie dziennej macanki, więc mam czas i mogę się zastanowić nad formułą.

_________________
Jeszcze się taki nie narodził, co by każdemu dogodził


Zobacz profil


 Najważniejsza rzecz na którą zwracasz uwagę przy wyborze tel
18
SUPER MEMBER!
Dołączył(a): 2011-03-09, 00:31
Online: 6d 1h 51m
Posty: 344
Podziękowań: 17
Podziękował: 35
Model: s3
Operator: play
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika Aniołek b-W.pl: Specjalny medal dla kobiety, która wkradła się w serce administratora :)
Napisane: 2013-01-18, 15:01 
@AppsPreview A faktycznie, jak bez modyfikacji i ulepszeń, to masz rację.
Zadaje się namieszałam niechcący. Przepraszam.
M.



Zobacz profil


 Najważniejsza rzecz na którą zwracasz uwagę przy wyborze tel
19
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2010-10-25, 21:18
Online: 32d 20h 21m
Posty: 2147
Podziękowań: 412
Podziękował: 553
Model: HTC 8X
Firmware: WP8 DGR3
Operator: PLAY
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Dobroczyńca: Odznaczenie za pomoc dla Forum (2) Support: Srebrna gwiazda dla osób zaangażowanych w tworzenie forum. Uploader: Umieszcza nowe pliki w dziale Download.
Napisane: 2013-01-18, 18:27 
Wstrzymuję się od głosowania bo zwracam uwagę na wszystko ...



Zobacz profil


 Najważniejsza rzecz na którą zwracasz uwagę przy wyborze tel
20
EXPERT MEMBER!
Dołączył(a): 2011-12-20, 19:03
Online: 93d 23h 24m
Posty: 3635
Podziękowań: 1106
Podziękował: 993
Operator: dan
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Liczymy: Nagroda za napisanie w swoim poście pełnego tysiąca. (3) Liczymy (Obrazki): Nagroda za napisanie postu zawierającego obrazek z liczbą 500, 1000, itd. Newsman: Laur dla osób, które dbają, aby na forum były nowe tematy do dyskusji. Support: Srebrna gwiazda dla osób zaangażowanych w tworzenie forum. Uploader: Umieszcza nowe pliki w dziale Download. S.O.O.A: Specjalne odznaczenie od Administracji
Napisane: 2013-01-18, 18:31 
[b][color=#ff9400]AppsPreview[/color][/b],
a nie pomyślałeś żeby w ankiecie można było wybrać ze 2 lub 3 opcje,
głoś oddany

_________________
dan


Zobacz profil


Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 Poprzednia strona  1, 2
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
cron
Powered by phpBB © 2011 phpBB Group
Copyright © 2011 bada-WORLD.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie lub rozpowszechnianie jakiejkolwiek części serwisu (grafiki czy tekstów) bez zgody właściciela jest całkowicie zabronione.
Nasi partnerzy: TizenOs.com.pl | gsmManiaK.pl | Smitebuild.pl | PaladinsDecks.pl
phpBB SEO
| Forum o systemie Tizen Forum TizenOs.com.pl
smite wymagania | smite download