Nie jesteś zalogowany/zarejestrowany na tej stronie. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Aby się zarejestrować kliknij tutaj...


Ta strona korzysta z plików cookiesKorzystając z naszej strony internetowej wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu zapewnienia Ci wygody podczas jej przeglądania.
Rozumiem. Nie pokazuj w przyszłości.
Panel użytkownika
     

Nie masz konta? Zarejestruj
Zapomniałeś hasła? Przypomnij

Forum Tizen OS!
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 129 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Następna strona
 Miazdzaca krytyka Windows Phone .
1
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2010-12-27, 18:20
Online: 28d 15h 26m
Posty: 728
Podziękowań: 114
Podziękował: 152
Model: Wave 1, Galaxy Note
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Widget Dev: Developer widgetów dla systemu bada. Newsman: Laur dla osób, które dbają, aby na forum były nowe tematy do dyskusji.
Napisane: 2012-01-20, 18:52 
Ludzie w mentalnosci maja narzekanie i szukanie dziury w calym . Podobnie jest z systemem bada os . Ten system ma oczywiscie jak wszystkie plusy i minusy ale warto nieraz poczytac o konkurencji . Niech przykladem bedzie system najnowszy Window Phone jaki ostatnio wszedzie reklamuja . Niby to ma byc konkurent bady i 3 po ios i androidzie :)

Po przeczytaniu czesc ludzi doceni co ma . I ze wcale nie jest tak zle . A najsmieszniejsze ze nokia postawila na takie cos wszystko pozbywajac sie meegoo i symbiana :) I juz 4 lutego premiera modelu nokii w sugerowanej cenie detalicznej modelu Nokia Lumia 800 wyniesie [b]2249 złotych !!![/b]

Artykul opisujacy system WP ukazal sie niedawno . Sama nazwa daje do myslenia :

[b]7 x 7 powodów, by nie używać Windows Phone 7[/b] - [code]http://bezprzyciskow.pl/7-x-7-powodow-by-nie-uzywac-windows-phone-7[/code]


[img]http://bloghtc.pl/images/2010/09/Windows-Phone-7-2.jpg[/img]

Od siebie dodam ze tam naprawde jest lista wszystkich gier i programow przewijana jedynie w gore lub w dol .Przy np 100 programach to musi byc czad :)



Zobacz profil

Autor postu otrzymał podziękowanie

 Miazdzaca krytyka Windows Phone .
2
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2011-12-17, 10:45
Online: 14d 20h 55m
Posty: 558
Podziękowań: 58
Podziękował: 28
Model: s8600 / Lumia 800
Firmware: XXLC3
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika Newsman: Laur dla osób, które dbają, aby na forum były nowe tematy do dyskusji. Support: Srebrna gwiazda dla osób zaangażowanych w tworzenie forum.
Napisane: 2012-01-20, 19:18 
Ja nie zdecydowałem się poczekać na Omnię W m.in. ze względu na pkt. 12 - Nagłówki aplikacji nie mieszczące się w całości na ekranie - Ogólnie nowy windows w telefonie sprawia wrażenie bardzo ciasnego. Rozwiązania interfejsu są tak specyficzne, że albo je się w całości polubi albo nie. Używam sobie na starym laptopie Windows 8 Developer Preview - Na takim ekranie (horyzontalnie) kolorowe klocki są świetnym rozwiązaniem, wertykalnie są wręcz żenujące (wnioski po obmacaniu w sklepie), pozatym chyba szybciej męczą palce

Wiele punktów dotyczących sklepu może i się z badą pokrywa, ale kiedy przegląda się w marketplace aplikacje, których GUI wygląda jak rysowane w paincie, albo było klejone z gifów/jpegów a poza tym jest tylko białe na czarnym lub odwrotnie, to uważam, że właściciele Wave'ów i tak mają lepiej - projekt systemu jest milszy dla oka, jeżeli jakiś developer nie ma zmysłu graficznego nie jest skazany na skrajny minimalizm.

Kwestie pamięci masowej i bluetooth to z kolei kompletny przykład kompleksu na punkcie Apple...

_________________
Moje aplikacje:

Andrunaway
[url=http://bada-world.pl/wasze-aplikacje/andrunaway-zapowiedz-gry-t12107.html][img]http://i50.tinypic.com/2lmniaw.png[/img][/url]


Zobacz profil

Autor postu otrzymał podziękowanie

 Miazdzaca krytyka Windows Phone .
3
Staż: 75%
Dołączył(a): 2010-12-20, 18:57
Online: 20d 8h 38m
Posty: 114
Podziękowań: 6
Podziękował: 3
Model: Wave/Galaxy S II
Firmware: 1.0/2.3.5
Operator: Play
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika
Napisane: 2012-01-20, 19:20 
Po tytule wiedziałem że to pisul napisał...



Zobacz profil

Podziękowania przyznane za post: 2

 Miazdzaca krytyka Windows Phone .
4
MEMBER!
Dołączył(a): 2011-03-03, 21:08
Online: 17d 14h 48m
Posty: 210
Podziękowań: 16
Podziękował: 10
Model: Lumia 800
Operator: Play
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika
Napisane: 2012-01-20, 19:25 
Nie żebym się czepiał ale sporo tych punktów można odnieść do bady.
Są to dwa w miarę świeże systemy także myślę, że napisanie takiego artykułu to nie problem. Chciałbym tylko zwrócić uwage, że WP7 ma dostęp do usługi SkyDrive (do 25 gb dostępnego miejsca w "chmurze") także brak kart micro sd to nie aż tak spory problem.
Kilka punktów szczerze mnie zaskoczyło i zasmuciło, ale wyboru już dokonałem - Androida w telefonie nie chcę a co do jabłka... to zbyt wygórowana cena za to, co oferuje. Po takim skreśleniu zostaje mi tylko Bada lub WP7. Bade już mam i niestety z dnia na dzień jest odrobinę gorzej. Także zostaje czekać na wypłatę i WP7



Zobacz profil

Autor postu otrzymał podziękowanie

 Miazdzaca krytyka Windows Phone .
5
Uploader
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2011-09-04, 12:21
Online: 72d 16h 43m
Posty: 1028
Lokalizacja: Krasiejów
Podziękowań: 148
Podziękował: 107
Model: S8500;I9195
Firmware: Turko v9;4.2.2
Operator: Play
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika
Napisane: 2012-01-20, 19:28 
[b]Gravemind[/b], poczekaj na windowsa 9 to będzie hardcore ;) I wszystkie aplikacje z androida. Przynajmniej kup coś z aktualizacją do ósemki.

_________________
[size=85]Wszystko co dobre kiedyś się kończy... [/size]


Zobacz profil


 Miazdzaca krytyka Windows Phone .
6
Staż: 75%
Dołączył(a): 2010-09-21, 22:46
Online: 48d 19h 46m
Posty: 112
Podziękowań: 13
Podziękował: 2
Model: S8500 Wave
Firmware: bada 2.0 LA1
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika
Napisane: 2012-01-20, 19:29 
Świetny artykuł z ogromną liczbą argumentów. Teraz już wiem, że na pewno nie będę brał tego systemu pod uwagę przy kolejnym zakupie smartfona. Ale nie da się ukryć, mimo iż Bada wypada lepiej to nie jest zbyt kolorowo.



Zobacz profil


 Miazdzaca krytyka Windows Phone .
7
MEMBER!
Dołączył(a): 2011-03-03, 21:08
Online: 17d 14h 48m
Posty: 210
Podziękowań: 16
Podziękował: 10
Model: Lumia 800
Operator: Play
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika
Napisane: 2012-01-20, 19:37 
[b]boku95[/b], W sumie źle napisałem, bardziej pasowało by "wypłaty"(szkoda, że jedna nie gwarantowałaby mi zakupu Lumii i reszty wydatków ;) ). Z tego co się dowiedziałem to Lumia 800 będzie miała zapewnioną aktualizację do 8 a jeśli system spodoba mi się na tyle to pewnie będę w niego brnął dalej. Ten telefon po prostu podoba mi się od strony wizualnej i dlatego go wybrałem jako nosiciela WP7. Aczkolwiek nie mogę zaprzeczyć - "reaktywacja" Nokii i jako taki powrót na rynek smartphone'ow również sprawił, że jestem ciekaw co ten telefon oferuje.



Zobacz profil


 Miazdzaca krytyka Windows Phone .
8
SUPER MEMBER!
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2010-11-13, 14:18
Online: 18d 21h 42m
Posty: 289
Podziękowań: 15
Podziękował: 29
Model: S8500
Firmware: TurkoCFW V10
Operator: T-Mobile
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika
Napisane: 2012-01-20, 21:32 
[b]Gravemind[/b], ale na Skydrive (darmowym) można wrzucać pliki max 100mb. Więc nadaje się to jedynie do mp3 i to jeszcze tylko wtedy kiedy mamy dostęp do WIFI. Nie wiedziałem, że Windows Phone kryje za sobą takie dziwactwa.



Zobacz profil Gadu-Gadu


 Miazdzaca krytyka Windows Phone .
9
MEMBER!
Dołączył(a): 2011-03-03, 21:08
Online: 17d 14h 48m
Posty: 210
Podziękowań: 16
Podziękował: 10
Model: Lumia 800
Operator: Play
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika
Napisane: 2012-01-20, 21:51 
Tego nie doczytałem ;) Ja osobiście nigdy nie potrzebowałem więcej jak 8 gb na komórce, co nie znaczy, że inni mają tak małe potrzeby.
Czyli SkyDrive wymaga połączenia via wi-fi? Nie da rady przez 3g?



Zobacz profil


 Miazdzaca krytyka Windows Phone .
10
SUPER MEMBER!
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2010-11-13, 14:18
Online: 18d 21h 42m
Posty: 289
Podziękowań: 15
Podziękował: 29
Model: S8500
Firmware: TurkoCFW V10
Operator: T-Mobile
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika
Napisane: 2012-01-20, 22:02 
No da radę przez 3G ale wtedy to trzebaby mieć gigabajty transferu u operatora. Ja mam skydrive dodany w eksploratorze jako osobny dysk. I nie używam przez to głupie ograniczenie do 100mb.



Zobacz profil Gadu-Gadu


Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 129 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Następna strona
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
cron
Powered by phpBB © 2011 phpBB Group
Copyright © 2011 bada-WORLD.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie lub rozpowszechnianie jakiejkolwiek części serwisu (grafiki czy tekstów) bez zgody właściciela jest całkowicie zabronione.
Nasi partnerzy: TizenOs.com.pl | gsmManiaK.pl | Smitebuild.pl | PaladinsDecks.pl
phpBB SEO
| Forum o systemie Tizen Forum TizenOs.com.pl
smite wymagania | smite download