Nie jesteś zalogowany/zarejestrowany na tej stronie. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Aby się zarejestrować kliknij tutaj...


Ta strona korzysta z plików cookiesKorzystając z naszej strony internetowej wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu zapewnienia Ci wygody podczas jej przeglądania.
Rozumiem. Nie pokazuj w przyszłości.
Panel użytkownika
     

Nie masz konta? Zarejestruj
Zapomniałeś hasła? Przypomnij

Forum Tizen OS!
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2729 Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 273  Następna strona
 Dyskusja o postępach pracy nad portem Androida
21
Staż: 15%
Dołączył(a): 2011-10-15, 09:48
Online: 3d 20h 23m
Posty: 27
Podziękowań: 1
Podziękował: 11
Model: Wave
Firmware: Wave
Operator: T-mobile/Orange
Napisane: 2012-04-06, 10:46 
mam nadzieje ze dropracuje andka :)



Zobacz profil


 Dyskusja o postępach pracy nad portem Androida
22
Staż: 30%
Dołączył(a): 2011-12-25, 00:16
Online: 16h 49m
Posty: 42
Podziękowań: 3
Model: S8500
Firmware: Bada 1.2
Operator: Play
Napisane: 2012-04-06, 16:47 
Ktos z polski pracuje nad tym androidem? Jak cos to moze moge pomoc - znam sie troche na programowaniu w C++, i znam podstawy asemblera, bo sie ucze reverse engeeningu



Zobacz profil


 Dyskusja o postępach pracy nad portem Androida
23
MEMBER!
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2010-12-30, 13:19
Online: 32d 22h 58m
Posty: 152
Lokalizacja: nieokreślona
Podziękowań: 13
Podziękował: 8
Model: Sony Xperia S
Firmware: 4.0.4
Operator: Orange
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika
Napisane: 2012-04-06, 16:56 
Tak Polak pracuje nad projektem.



Zobacz profil


 Dyskusja o postępach pracy nad portem Androida
24
SUPER MEMBER!
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2011-05-08, 14:24
Online: 43d 12h 18m
Posty: 363
Podziękowań: 25
Podziękował: 7
Model: S8530
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika
Napisane: 2012-04-06, 17:01 
[quote="Ezoman"]Ktos z polski pracuje nad tym androidem? Jak cos to moze moge pomoc - znam sie troche na programowaniu w C++, i znam podstawy asemblera, bo sie ucze reverse engeeningu[/quote]

jeśli chce pomóc to odezwij się do tego pana [url]https://twitter.com/#!/mikegapinski[/url]
w kupie raźniej ;p



Zobacz profil


 Dyskusja o postępach pracy nad portem Androida
25
SUPER MEMBER!
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2011-10-21, 11:20
Online: 7d 18h 59m
Posty: 318
Lokalizacja: Polska
Podziękowań: 44
Podziękował: 41
Model: Galaxy S II
Operator: Play
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika
Napisane: 2012-04-06, 18:58 
[quote]Zwracam się do tych co piszą lub zamierzają zasypać Michała mail'ami w sprawie portu Androida

Ludzie nie zasypujcie go mail'ami i nie obrażajcie go pisząc, że OSZUKAŁ.

Jest mi wstyd za tych co piszą takie oskarżenia tym bardziej, że go namówiłem do tego portu i nie ma tu znaczenia, ze zebraliśmy określoną sumę pieniędzy na ten telefon - o ryzyku za każdym razem informowałem.
Na obecną chwilę nie ma podstaw by takie oszczerstwa kierować pod adresem jego osoby. W sumie to mam nadzieję uzyskać informację o osobie/osobach, które takie teksty wypisują.

Mam to szczęście, że jestem w stałym kontakcie z nim, co mogę to mu pomagam (nie wiele ) niemniej jednak zapewniam wszystkich, że od wczoraj Michał pracuje nad portem. A o sukcesach czy jak zwał ...postępach albo Ja poinformuję (w porozumieniu z Michałem) lub zrobi to sam Michał.

Raz jeszcze zapewniam, że na podstawie dotychczasowej wymianie zdań, informacji NIE MA podstaw by stwierdzić, że kogokolwiek oszukał.
[/quote]

Cytuję to z "Newsy o porcie androida na wave". KTO TAKI NARWANY, ŻE JUŻ OSKARŻA O OSZUSTWO? Ledwie telefon rozpakował a byście już chcieli żeby wam gotowego cm9 dał. Na xda pół roku czekali (jak nie lepiej) , a wy 3 dni i już. To mu zejdzie i tak duużo dłużej niż gdyby portował cm9 na inny telefon z androidem bo on NIE ZNA bady. [u]Oczywiście ten post kieruję tylko do ludzi, którzy go oskarżają.[/u]

_________________
Chcesz otrzymać darmowe gigabajty na dropbox'ie? Zarejestruj się pod adresem [url]http://db.tt/JILaxoM9[/url], a dodatkowo pomożesz mi powiększyć mój obecny dysk :)


Zobacz profil

Autor postu otrzymał podziękowanie

 Dyskusja o postępach pracy nad portem Androida
26
Staż: 0%
Dołączył(a): 2011-03-26, 20:34
Online: 16h 23m
Posty: 4
Model: S8500
Firmware: era oryginalny
Operator: era
Napisane: 2012-04-06, 21:56 
Nie wiem czy to coś pomoże, ale przeglądając schematy telefonów samsunga zauważyłem, że samsung gt-i5800 posiada ten sam modem co s8500, może zapożyczając sterownik z jądra galaxy 3 może uda się coś uczynić w ramach funkcjonalności andka. Proszę mnie bardzo nie besztać nie znam się na os-ach ani na programowaniu.



Zobacz profil


 Dyskusja o postępach pracy nad portem Androida
27
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2010-09-09, 22:55
Online: 67d 8h 42m
Posty: 1531
Lokalizacja: Poznań
Podziękowań: 236
Podziękował: 204
Model: S8500 sgs3
Firmware: KF3, 4.1.2
Operator: Play
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Liczymy: Nagroda za napisanie w swoim poście pełnego tysiąca. (2)
Napisane: 2012-04-07, 13:59 
Nie wiem czy to nie za wcześnie ale czy Pan Gapinski ma jakiś pomysł jak sobie poradzić z modemem gdy już uda mu sie odpalić ICS na S8500 ?

_________________
Jeśli pomogłem to kliknij po prawej stronie mojego postu -->[img]http://bada-world.pl/styles/OfficialTheme/imageset/thankposts.gif[/img]
Do wszystkiego można się przyzwyczaić...


Zobacz profil


 Dyskusja o postępach pracy nad portem Androida
28
SUPER MEMBER!
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2011-10-21, 11:20
Online: 7d 18h 59m
Posty: 318
Lokalizacja: Polska
Podziękowań: 44
Podziękował: 41
Model: Galaxy S II
Operator: Play
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika
Napisane: 2012-04-07, 15:25 
[b][color=#1073c9]Damix[/color][/b], podejrzewam, że na razie to on żadnego pomysłu nie ma ;) Jak mu się uda odpalić ics to już będzie cud.

_________________
Chcesz otrzymać darmowe gigabajty na dropbox'ie? Zarejestruj się pod adresem [url]http://db.tt/JILaxoM9[/url], a dodatkowo pomożesz mi powiększyć mój obecny dysk :)


Zobacz profil


 Dyskusja o postępach pracy nad portem Androida
29
SUPER MEMBER!
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2011-04-25, 21:44
Online: 8d 10h 57m
Posty: 287
Lokalizacja: Dobra/Szczecin
Podziękowań: 27
Podziękował: 43
Model: GT-S8500
Firmware: Turko V10.1 S4
Operator: Nju
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika
Napisane: 2012-04-07, 16:03 
[quote][DEV] AndroidLib.dll - .NET Android Device Communication and Management Library

Description:
AndroidLib.dll is a .NET assembly written in C# (C-Sharp) that easily handles communication between a connected Android device and your program. DISCLAIMER: This is not a program that will run on your computer! This is a compiled dll for .NET developers (Visual Basic(VB) and C#) to reference in their projects. Right now there is a total of 21 classes in AndroidLib, but there are 2 main classes that you will use the most. The first main class is AndroidController. The AndroidController class is a semi-wrapper of the ADB (Android Debug Bridge) binary, and also will contain functionality to sign .ZIP files for easy flashing to your device. The second main class is Device. This class contains useful information about the device (for example: software/hardware info, memory info, battery stats, mount points for partitions, root status, and much more), and it also exposes many instance methods to control your phone such as Rebooting, Mounting Filesystems, Push/Pull/Install Files, and much more to come. AndroidLib.dll contains all of the Android binaries necessary to work properly. AndroidLib.dll also assumes that the phone's Android Drivers are already installed correctly on the target machine, or that your program will take care of that.

This is perfect for any developer that wants to create, for example, an auto-rooter or any other application that needs to connect with Android devices in Visual Basic or C#. AndroidLib provides all the methods you need to communicate with the Android device. This will cut back on the code you actually have to come up with write yourself by a HUGE amount.

What it does:

Provides easy-to-use code for communicating with Android devices in .NET
Provides easy access to information about the connected Android devices
Has a large list (and growing...!) of methods to call on the connected Android devices

Please credit the work here by me in your own projects; not only to give thanks to me and the many hours I am putting in to this project, but so others know where to find it if they need to!


Usage:
Add a reference to AndroidLib.dll in your .NET project and begin using this great API. Please refer to the "Getting Started.txt" guide and full documentation included in the zip.

Future Additions:

More Device Hardware Information
Memory Information
Advanced Logcat
Digital Signing of Zips
Flashing of Images and Zips
Much more...

Requirements:
.NET 3.5 or Higher

Changelog (Only most recent version displayed, full Changelog in download)
Version 1.1.0.0 | 04.03.12

Fixed Battery class parsing
Changed internal device management code
New way to get a new Device() - see Documentation/Examples
Added left out "" in Adb class method FormAdbShellCommand()
Added experimental method Adb.ExecuteAdbShellCommandInputString() - see Documentation


Download Latest Release
Version 1.1.0.0 - Includes Documentation and "Getting Started" Guide

Sample Solutions Using AndroidLib:
C# (C Sharp)
Visual Basic (VB)

Download Info
AndroidLib.zip MD5: a0aa7b845620be2023b13836365ab214[/quote]

[code]http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1512685[/code]

ciekawy temat

_________________
Per Aspera Ad Astra


Zobacz profil Gadu-Gadu


 Newsy o porcie Androida na Wave
30
Staż: 30%
Dołączył(a): 2011-12-25, 00:16
Online: 16h 49m
Posty: 42
Podziękowań: 3
Model: S8500
Firmware: Bada 1.2
Operator: Play
Napisane: 2012-04-07, 18:16 
Ma ktos jakis pomysl co z tym:

[video]http://www.youtube.com/watch?v=6V09ApXWBdY[/video]
zrobic?


PS:Mike'owi nie udalo sie uruchomic 4.0, narazie proboje cos zrobic z 2.2...

[color=#0000FF]Przenoszę post do odpowiedniego tematu. Btw, koduj linki! //Altair[/color]



Zobacz profil


Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2729 Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 273  Następna strona
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
cron
Powered by phpBB © 2011 phpBB Group
Copyright © 2011 bada-WORLD.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie lub rozpowszechnianie jakiejkolwiek części serwisu (grafiki czy tekstów) bez zgody właściciela jest całkowicie zabronione.
Nasi partnerzy: TizenOs.com.pl | gsmManiaK.pl | Smitebuild.pl | PaladinsDecks.pl
phpBB SEO
| Forum o systemie Tizen Forum TizenOs.com.pl
smite wymagania | smite download