Nie jesteś zalogowany/zarejestrowany na tej stronie. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Aby się zarejestrować kliknij tutaj...


Ta strona korzysta z plików cookiesKorzystając z naszej strony internetowej wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu zapewnienia Ci wygody podczas jej przeglądania.
Rozumiem. Nie pokazuj w przyszłości.
Panel użytkownika
     

Nie masz konta? Zarejestruj
Zapomniałeś hasła? Przypomnij

Forum Tizen OS!
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 Poprzednia strona  1, 2
 Kies nie widzi wave'a
11
Staż: 5%
Dołączył(a): 2013-01-20, 23:51
Online: 5h 12m
Posty: 7
Model: s8500
Firmware: ?
Operator: pomarańczka
Napisane: 2013-01-28, 09:09 
niestety
najnowszy kies nie pomógł

wygląda na to że problem jest z driverem USB , bo w systemie WIN7 samsung pojawia się z wykrzyknikiem (i na płycie z chipsetem Nforce i Intel i na notebooku - chipset INTEL )

można by ewentualnie próbować podstawiac inne sterowniki USB (poprzez aktualizuj sterownik i wskazanie konkretnego )

zaczyam sam sobie odpowiadać :)



Zobacz profil


 Kies nie widzi wave'a
12
Super moderator
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2010-10-05, 17:56
Online: 149d 58m
Posty: 4089
Podziękowań: 1303
Podziękował: 895
Model: ,s3,4,5,htc-820,idol
Firmware: Najnowsze
Operator: Orange
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Liczymy: Nagroda za napisanie w swoim poście pełnego tysiąca. Liczymy (Obrazki): Nagroda za napisanie postu zawierającego obrazek z liczbą 500, 1000, itd. Dobroczyńca: Odznaczenie za pomoc dla Forum (4) Support: Srebrna gwiazda dla osób zaangażowanych w tworzenie forum. Uploader: Umieszcza nowe pliki w dziale Download. S.O.O.A: Specjalne odznaczenie od Administracji
Napisane: 2013-01-28, 10:58 
[b]DrAndrzej[/b],
Próbowaleś odinstalować stery i podłączyć fona, żeby komp sam sobie pobrał stery?

_________________
[size=85][i][color=#40BF40]W życiu piękne są tylko chwile.[/color][/i][/size] :)
[spoiler][i][b]Koluniu a ty czego tu szukasz? Zgubiłeś tu coś? [/b][/i][color=#008000][i][b]TO SPADAJ MI STĄD[/b][/i][/color][/spoiler]



[center][img]http://i.imgur.com/PXrc5YM.gif[/img][/center]


Zobacz profil Gadu-Gadu


 Kies nie widzi wave'a
13
SUPER MEMBER!
Dołączył(a): 2011-03-09, 00:31
Online: 6d 1h 51m
Posty: 344
Podziękowań: 17
Podziękował: 35
Model: s3
Operator: play
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika Aniołek b-W.pl: Specjalny medal dla kobiety, która wkradła się w serce administratora :)
Napisane: 2013-01-31, 10:14 
Nie zakładam nowego tematu i podpinam się pod ten.
Od około 3 tygodni nie udało mi się dogadać z kiesem i tradycyjnie przeczekiwałam na wersję łaskawą dla mnie. W nocy zaskoczyła 2.5.1.12123_2 ze starymi sterownikami 1.3.2000.0 ale w sposób dosyć specyficzny. To, że po ósmej instalacji, to właściwie pikuś. Ale działa jedynie kiedy najpierw kiesa lite a potem normalną wersję. Jak chcę bezpośrednio kiesa - wiesza się. Na razie się poddaję. Chyba spróbuję cofnąć się do starszych sterowników, ale jeśli to nie pomoże, to czekam dalej.
Nawet nie pożyczam starego wave, bo to nie ma sensu.
Przy instalacji najczęściej wszystko się instalowało jakby poprawnie, a potem komputer upierał się, że nie może rozpoznać urządzenia, a kies widział jako s2, ale się wywalał. Sprawdzałam to ze sterownikami od kiesa i starymi, nie miało znaczenia jakie były zainstalowane.
M.



Zobacz profil


 Kies nie widzi wave'a
14
Staż: 5%
Dołączył(a): 2013-01-20, 23:51
Online: 5h 12m
Posty: 7
Model: s8500
Firmware: ?
Operator: pomarańczka
Napisane: 2013-02-01, 15:44 
próbowałem , niestety

kies air daje radę , ale jakoś nie mogę pobrać nic z samsung apps



Zobacz profil


Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 Poprzednia strona  1, 2
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
cron
Powered by phpBB © 2011 phpBB Group
Copyright © 2011 bada-WORLD.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie lub rozpowszechnianie jakiejkolwiek części serwisu (grafiki czy tekstów) bez zgody właściciela jest całkowicie zabronione.
Nasi partnerzy: TizenOs.com.pl | gsmManiaK.pl | Smitebuild.pl | PaladinsDecks.pl
phpBB SEO
| Forum o systemie Tizen Forum TizenOs.com.pl
smite wymagania | smite download