Nie jesteś zalogowany/zarejestrowany na tej stronie. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Aby się zarejestrować kliknij tutaj...


Ta strona korzysta z plików cookiesKorzystając z naszej strony internetowej wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu zapewnienia Ci wygody podczas jej przeglądania.
Rozumiem. Nie pokazuj w przyszłości.
Panel użytkownika
     

Nie masz konta? Zarejestruj
Zapomniałeś hasła? Przypomnij

Forum Tizen OS!
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 88 Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
 Optymalizacja plików ShpApp i FFS
81
SUPER MEMBER!
Dołączył(a): 2010-12-11, 01:04
Online: 2d 22h 23m
Posty: 298
Podziękowań: 8
Podziękował: 30
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika
Napisane: 2013-08-15, 01:38 
No to nici z modyfikacji, oryginalny ffs w Twoim modzie ma 50 mb, w a w KJC nawet 50,2 mb a ja chciałem podmienić dźwięk na jakąś normalną melodię.
Ale dzięki za wyjaśnienie - przynajmniej wiem, że operacja nie ma sensu.

Ps. Swoją drogą programiści z Samsunga powinni dostać specjalną nagrodę za ustawienie na sztywno dźwięku kalendarza i za zapisanie go w formacie wav.



Zobacz profil


 Optymalizacja plików ShpApp i FFS
82
Administrator
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2011-12-28, 14:06
Online: 79d 6h 43m
Posty: 5930
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękowań: 1439
Podziękował: 556
Model: Lumka 1520
Firmware: W10M RS2
Operator: T-Mobile
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Liczymy: Nagroda za napisanie w swoim poście pełnego tysiąca. (3) Theme Designer: Twórca motywów dla systemu bada. Bada Moder: Specjalista od modyfikacji systemu bada. Newsman: Laur dla osób, które dbają, aby na forum były nowe tematy do dyskusji. Support: Srebrna gwiazda dla osób zaangażowanych w tworzenie forum. Uploader: Umieszcza nowe pliki w dziale Download. Tizen Expert: Ekspert w dziedzinie znajomości systemu Tizen.
Napisane: 2013-08-16, 15:36 
[b]Quetzal[/b], sens ma, podmianka powinna się udać. Ja tylko podałem wielkość w przybliżeniu, lecz jeśli oryginalny FFS ma ponad 50 MB to po ponownym zapisaniu WR powinien nadal działać.

wav to format bezstratny choć dość "pamieciożerny" :) I jest bardzo ulubiony przez Samsunga.



Zobacz profil Gadu-Gadu


 Optymalizacja plików ShpApp i FFS
83
SUPER MEMBER!
Dołączył(a): 2010-12-11, 01:04
Online: 2d 22h 23m
Posty: 298
Podziękowań: 8
Podziękował: 30
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika
Napisane: 2013-08-17, 22:46 
Aha... no to przy okazji muszę dobrze pomyśleć nad jakimś małym Wavem...

No tak bezstratny format jest niezastąpiony, zwłaszcza dla przypomnienia w kalendarzu, które firmowo trwa ok. 2 sek... ;)



Zobacz profil


 Optymalizacja plików ShpApp i FFS
84
SUPER MEMBER!
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2013-11-23, 17:17
Online: 4d 4h 48m
Posty: 385
Podziękowań: 13
Podziękował: 1
Model: BlackBerry Z30
Firmware: BBOS 10.3.1
Operator: Virgin Mobile
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika
Napisane: 2014-02-25, 21:07 
Uszanowako,
Mam 8500 i postanowiłem go trochę zmodernizować. Przypadkowo natrafiłem na ten poradnik - no rewelacja; tak pomyślałem.
Zrobiłem - śmiga jak głupie, tylko.. no właśnie.
Z tych 3 porad/punktów postanowiłem użyć 1 i 2, 3 była mi nie potrzebna.
Postąpiłem ściśle z instrukcją + pozwoliłem sobie na wyautowanie gier (oprócz EDGE i Parachute Panic - mniej więcej XD).
I miało nie być social hubb'a, została ikonka która kliknięta resetuje telefon :|
Przejrzałem cały plik Shp i ffs ale brak pozostałości (chyba że coś ukryte).
Wie ktoś jak to ostatecznie usunąć?



Zobacz profil


 Optymalizacja plików ShpApp i FFS
85
Administrator
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2011-12-28, 14:06
Online: 79d 6h 43m
Posty: 5930
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękowań: 1439
Podziękował: 556
Model: Lumka 1520
Firmware: W10M RS2
Operator: T-Mobile
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Liczymy: Nagroda za napisanie w swoim poście pełnego tysiąca. (3) Theme Designer: Twórca motywów dla systemu bada. Bada Moder: Specjalista od modyfikacji systemu bada. Newsman: Laur dla osób, które dbają, aby na forum były nowe tematy do dyskusji. Support: Srebrna gwiazda dla osób zaangażowanych w tworzenie forum. Uploader: Umieszcza nowe pliki w dziale Download. Tizen Expert: Ekspert w dziedzinie znajomości systemu Tizen.
Napisane: 2014-03-11, 11:47 
[b]Cetis24[/b], ale usuwania SH nie ma w tym poradniku :)
Domyślam się, że z pliku konfiguracyjnego MainMenu_Init.ini nie usunąłeś wpisu ikonki SH. Musisz też pamiętać, że usunięcie tego programu wiąże się z nie możliwością wyłączenia telefonu. No chyba, że mu baterię wyciągniesz.



Zobacz profil Gadu-Gadu


 Optymalizacja plików ShpApp i FFS
86
SUPER MEMBER!
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2013-11-23, 17:17
Online: 4d 4h 48m
Posty: 385
Podziękowań: 13
Podziękował: 1
Model: BlackBerry Z30
Firmware: BBOS 10.3.1
Operator: Virgin Mobile
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika
Napisane: 2014-03-11, 21:28 
Serio? xd
Właściwie teraz to troche nieaktualne bo się bawię andkiem na moim łejwie.
Ale dzięki za info, kiedyś wrzucę moją przeróbkę - może akurat komuś się przyda :p



Zobacz profil


 [Usunięte]
87
Ten post został usunięty przez Cetis24 2014-03-11, 21:28.
Powód: powtórzenie

 Optymalizacja plików ShpApp i FFS
88
Staż: 0%
Dołączył(a): 2016-04-07, 14:53
Online: 18m
Posty: 1
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Napisane: 2016-04-28, 11:04 
Zawsze się przyda.

_________________
[url=http://www.drkubica.pl/implanty,implantologia.html]www.drkubica.pl/implanty,implantologia.html[/url]


Zobacz profil


Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 88 Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Powered by phpBB © 2011 phpBB Group
Copyright © 2011 bada-WORLD.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie lub rozpowszechnianie jakiejkolwiek części serwisu (grafiki czy tekstów) bez zgody właściciela jest całkowicie zabronione.
Nasi partnerzy: TizenOs.com.pl | gsmManiaK.pl | Smitebuild.pl | PaladinsDecks.pl
phpBB SEO
| Forum o systemie Tizen Forum TizenOs.com.pl
smite wymagania | smite download