Nie jesteś zalogowany/zarejestrowany na tej stronie. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Aby się zarejestrować kliknij tutaj...


Ta strona korzysta z plików cookiesKorzystając z naszej strony internetowej wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu zapewnienia Ci wygody podczas jej przeglądania.
Rozumiem. Nie pokazuj w przyszłości.
Panel użytkownika
     

Nie masz konta? Zarejestruj
Zapomniałeś hasła? Przypomnij

Forum Tizen OS!
Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 68 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
 SLauncher
1
Staż: 10%
Dołączył(a): 2011-01-12, 18:23
Online: 3d 7h 15m
Posty: 16
Podziękowań: 2
Model: GT8500
Napisane: 2011-11-09, 01:26 
Jakiś czas temu (właściwie to aż trzy miesiące temu) wpadłem na pomysł launchera o którym napisałem krótko w dziale twórczości użytkowników.
SLauncher (bo tak właśnie się nazywa) jest w stanie "teoretycznie" uruchomić każdą aplikacje udostępnioną z innego źródła niż ze sklepu (również to tyczy się aplikacji developerskich), bez spoofa, podmiany aplikacji itd.
Wystarczy skopiować folder z aplikacja do specjalnego folderu na kracie sd i to wszystko, no pasuje jeszcze zainstalować launcher ale to już nie problem gdyż jedną aplikacje developerska można mieć. A pisząc teoretycznie miałem na myśli że nie wszystkie aplikacje działają w praktyce, ale dzieje się prawdopodobnie tak gdyż mój program wymaga przeprogramowania i w aktualnej fazie nazywałbym go bardziej prototypem aplikacji bądź wersją alpha. W każdym razie program działa, na badzie 1.2 i 2.0. Było dużo kombinowania i roboty ale mimo wszystko aplikacja była już gotowy w tydzień.

[video]http://www.youtube.com/watch?v=_1t0WQH6NVg[/video]

Teraz pewnie zastawiacie się gdzie są linki do mojego programu, niestety nie mam zamiaru go udostępniać publicznie, przynajmniej na razie. Osobiście bardzo lubię bade i chciałbym by się rozwijała jak najlepiej (nie mowie tak dlatego że mam telefon z badą bo również posiadam jeden z androidem) a nie chce robić zamieszania moim programem (mimo że bade prędzej czy później i tak to czeka). Traktujcie na razie mój projekt jako wiedzę/ciekawostkę że zabezpieczenia bady można ominąć i nie jest to takie trudne dla kogoś kto się tym zajmował wcześniej.

A jak na razie czekamy na bade 2.0 bo gdy zdecyduje wydać launcher to
dla każdego będzie lepiej jak wydam go gdy bada 2.0 się trochę zadomowi.



Zobacz profil

Podziękowania przyznane za post: 2

 SLauncher
2
Staż: 25%
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2011-10-31, 19:11
Online: 3d 3h 14m
Posty: 39
Podziękowań: 1
Podziękował: 2
Model: Note/Nex/Galaxy S II
Napisane: 2011-11-09, 01:34 
Bardzo fajna sprawa jeśli będzie sprawny w 100% ponieważ już mam dość wgrywania przez spoof'a aplikacji i gier chociaż mam tylko 6 ponieważ nie gram nałogowo ;)

_________________
Jeśli,Ci pomogłem kliknij "Podziękuj" nie wstydź się :)


Zobacz profil


 SLauncher
3
SUPER MEMBER!
Dołączył(a): 2010-11-25, 14:23
Online: 19d 5h 47m
Posty: 292
Podziękowań: 22
Podziękował: 3
Operator: 257FW1
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika
Napisane: 2011-11-09, 09:04 
Pomysl fajowy i gratuluje jego realizacji na obecnym etapie no i zycze sfinalizowania.

Jezeli twoj program jest faktem, a nie zaden fake to decyzja o jego upublicznieniu po tym jak sie Bada zadomowi jest stzralem w 10 :)



Zobacz profil


 SLauncher
4
Super przyjaciel
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2010-11-23, 13:33
Online: 23d 14h 43m
Posty: 824
Podziękowań: 176
Podziękował: 206
Model: SG II
Operator: T-Mobile
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika 1 miejsce: 1 Miejsce w Wakacyjnym Konkursie Fotograficznym Dobroczyńca: Odznaczenie za pomoc dla Forum Newsman: Laur dla osób, które dbają, aby na forum były nowe tematy do dyskusji.
Napisane: 2011-11-09, 09:14 
Jestem w szoku :) masz racje, narazie się wstrzymaj, a jakiś czas po premierze 2.0 możesz udostępnić.



Zobacz profil


 SLauncher
5
SUPER MEMBER!
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2011-05-08, 14:24
Online: 43d 12h 18m
Posty: 363
Podziękowań: 25
Podziękował: 7
Model: S8530
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika
Napisane: 2011-11-09, 09:40 
Chlopie toc to fenomen na skale światowa, xda by cię z tym pomysłem ozlocili ;)[t][/t]



Zobacz profil


 SLauncher
6
Staż: 90%
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2011-07-26, 21:44
Online: 5d 3h 52m
Posty: 139
Lokalizacja: Stalowa Wola
Podziękowań: 8
Model: BRAK
Firmware: BRAK
Operator: BRAK
Napisane: 2011-11-09, 10:57 
skontaktuj się z nimi bo właśnie chcą pisać aplikacje tego typu bo jest im potrzebna do rootowania bady

[code]http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1330088[/code]

[warn=ludendorf]koduj linki, ortografia ![/warn]



Zobacz profil Gadu-Gadu


 SLauncher
7
EXPERT MEMBER!
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2010-11-09, 09:48
Online: 15d 1h 53m
Posty: 649
Podziękowań: 32
Podziękował: 7
Model: SGS2
Firmware: 2.3.6
Operator: Play
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika
Napisane: 2011-11-09, 11:04 
Sprzedawaj go w SA za 200zł :) I nie chwal się tym na zagranicznych forach, bo zobaczy to samsung i zacznie łatać bade 2.0 przed wydaniem w kiesie i wypuści ja w kwietniu 2012 :)

_________________
Motywy na WAVE za free na blogu : [url=http://badawaveapps.blogspot.com/search/label/Samsung%20wave%20theme?&max-results=7][color=#008000]click![/color][/url]


Zobacz profil


 SLauncher
8
MEMBER!
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2010-11-20, 09:42
Online: 2d 5h 52m
Posty: 164
Podziękowań: 5
Podziękował: 22
Model: S8500
Firmware: LG1_B-W_Ultimate
Operator: PLAY
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika
Napisane: 2011-11-09, 12:13 
Jest to rzecz fenomenalna :) I rób na tym pieniądze :)

_________________
MG'06


Zobacz profil


 SLauncher
9
Staż: 10%
Dołączył(a): 2011-01-12, 18:23
Online: 3d 7h 15m
Posty: 16
Podziękowań: 2
Model: GT8500
Napisane: 2011-11-09, 15:26 
Nie wydaje mi sie zeby mieli opozniac peremiery z takiego powodu badz podejmowac od razu powazne kroki, no chyba ze maja i tak w planie przesuniecie premiery :P.
Qniak sprzedam ci go za 200zl ok :P? W kazdym razie jak dalbym do SamsungApps to by sie dowiedzieli, choc badzmy szczerzy juz widze jak weryfikacja przeszla pomyslnie, no chyba ze trafi sie niezadowolny pracowanik ktory nie lubi swojego stanowiska :). W kazdym razie wypuszczanie do SamsungApps jest zbedne, jakos zedre z was kase xD.

Co do xda to watpie zeby mieli padac mi na kolana w koncu bada nie ma az takiego zainteresowania jak powiedzmy androidem. Mimo wszystko ich projekt/pomysl jest inny, oni chca zlamac zabespieczenia od srodka, a ja omijam je, oni chca modyfikacje robic w systemie a ja robie fiku miku aplikacji ktora wlacza SLauncher.
Wydaje mi sie ze ich pomysl i tak jest lepszy ale mimo wszystko trudniejszy do zrealizowania i pewnie bardziej ryzykowny dla samego systemu ale nie wglebialem sie w to wszystko bo szczerze wiele czasu nie mam stad tez napisanie o tym po prawie 3 miesiacach od ukonczenia.



Zobacz profil


 SLauncher
10
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2010-10-25, 21:18
Online: 32d 20h 21m
Posty: 2147
Podziękowań: 412
Podziękował: 553
Model: HTC 8X
Firmware: WP8 DGR3
Operator: PLAY
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Dobroczyńca: Odznaczenie za pomoc dla Forum (2) Support: Srebrna gwiazda dla osób zaangażowanych w tworzenie forum. Uploader: Umieszcza nowe pliki w dziale Download.
Napisane: 2011-11-09, 15:31 
Szacunek dla autora. Kawał dobrej roboty.



Zobacz profil


Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 68 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
cron
Powered by phpBB © 2011 phpBB Group
Copyright © 2011 bada-WORLD.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie lub rozpowszechnianie jakiejkolwiek części serwisu (grafiki czy tekstów) bez zgody właściciela jest całkowicie zabronione.
Nasi partnerzy: TizenOs.com.pl | gsmManiaK.pl | Smitebuild.pl | PaladinsDecks.pl
phpBB SEO
| Forum o systemie Tizen Forum TizenOs.com.pl
smite wymagania | smite download