Nie jesteś zalogowany/zarejestrowany na tej stronie. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Aby się zarejestrować kliknij tutaj...


Ta strona korzysta z plików cookiesKorzystając z naszej strony internetowej wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu zapewnienia Ci wygody podczas jej przeglądania.
Rozumiem. Nie pokazuj w przyszłości.
Panel użytkownika
     

Nie masz konta? Zarejestruj
Zapomniałeś hasła? Przypomnij

Forum Tizen OS!
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 323 Poprzednia strona  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33  Następna strona
 Dlaczego wybraliście Wave'a?
301
Staż: 5%
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2012-12-25, 12:04
Online: 4d 5h 23m
Posty: 9
Podziękowań: 2
Podziękował: 24
Model: S8500
Operator: Play
Napisane: 2013-03-12, 11:46 
Kupiłem Wave'a na początku tego roku i nie żałuje. Za jego wyborem przemówiło świetne wykonanie, rewelacyjna jakość odtwarzanego dźwięku oraz oczywiście cena. W tej chwili służy mi jako odtwarzacz mp3, nawigacja oraz terminal do Aero2, który pozwala mi zaoszczędzić na pakietach internetowych. Do rozmów mam inny telefon. Poza tym kilka ciekawych gier do umilenia czasu też się znajdzie a ciągłe wsparcie modderów i szansa na ukazanie się androida z obsługą sieci GSM dają temu telefonowi szanse by stał się dla mnie legendą:)



Zobacz profil


 Dlaczego wybraliście Wave'a?
302
Staż: 0%
Dołączył(a): 2013-03-06, 22:06
Online: 2h 19m
Posty: 2
Model: s8600
Operator: play
Napisane: 2013-03-14, 20:01 
wave 3 tani solidny, dobra nawigacja, w pełni zadowolony



Zobacz profil


 Dlaczego wybraliście Wave'a?
303
Staż: 15%
Dołączył(a): 2012-07-18, 00:29
Online: 22h 21m
Posty: 22
Lokalizacja: Chorzów
Podziękował: 2
Model: S8500
Firmware: Bada 2.0
Operator: Orange
Napisane: 2013-03-25, 01:54 
Wave s8500 .. Troszkę Historii o moim :)
Zaczęło się to tak .pewnego razu idąc ze znajomymi kolega zadzwonił i zapytał czy nie chcę kupić Samsunga wave - Pomyślałem "Co to za gówno" ..Zapytałem za ile, powiedział że 50zł bo kolega pilnie potrzebuje pieniędzy,znów pomyślałem ..50zł.. pewnie jakiś szajs typu Avilka ..
Kupiłem go .. Jedynym mankamentem był popękany dotyk .. W telefonie się Zakochałem ze względu na Amoled i Video 720p .. byłem zadowolony w 100% .. byłem nim tak oczarowany że sprzedałem swojego Galaxy S co później się okazało że telefony są prawie równe sobie ..różnica tylko taka że Bada - Android i Wave ma LED . 3 miesiące temu niestety mój Wave spotkał nieszczęśliwy wypadek ..wygłupy z Przyjacielem .. Popękany dotyk niestety nie był zbyt komfortowy dla Amoleda .. I wyświetlacz pod naciskiem padł :( ..leżał sobie biedny w szufladzie ..rozebrany na części 1sze ..Jak wiemy Wyświetlacze do Wave I są baardzo drogie ! .. Jednak mi nadarzyła się okazja ..i 2 tygodnie temu kupiłem takiego Wave za 100zł ..Zepsutego .. Płya główna była walnięta jednak .. Wyświetlacz ..stan idealny ! .. Przekładka Amoleda .. I mój wave jak nowy :) Kocham ten telefon ! i mimo że miesięcznie przez moje ręce przewija się ok 20 telefonów .. Wave zostanie na zawsze !



Zobacz profil Gadu-Gadu


 Dlaczego wybraliście Wave'a?
304
Staż: 20%
Dołączył(a): 2011-07-20, 14:34
Online: 2d 3h 44m
Posty: 32
Podziękował: 6
Napisane: 2013-04-02, 20:14 
Niedawno miałem możność porównania co potrafi wave 1 w porównaniu z iphone 4 oraz lumią 800 jeśli chodzi o jakość zdjęć i filmików. Delikatnie mówiąc nie ma ŻADNEJ różnicy a jestem skłonny nawet stwierdzić, że fala wygrywa :) I to na badzie 2.0 gdzie niby zdjęcia są gorsze. ("Jeśli nie widać różnicy to po co przepłacać?") Staruszek ma już prawie 3 lata i co? :) A muzyka z plików flac? Żyleta!
Istnieje duże prawdopodobieństwo że samsung 'zabił' ten model bo za bardzo im wyszedł. Podobne sytuacje już się w tej branży zdarzały. A wiadomo, że trzeba sprzedać kolejne słuchawki, bo na tym polega ten biznes.
Nobel dla kogoś, kto da 2 życie łejwowi pakując do niego androida czy też tizen z pełną funkcjonalnością (modem). Pozdrawiam :)



Zobacz profil


 Dlaczego wybraliście Wave'a?
305
Staż: 5%
Dołączył(a): 2011-04-20, 08:15
Online: 2d 6h 59m
Posty: 10
Podziękowań: 1
Napisane: 2013-04-05, 14:09 
witam Was serdecznie,
po około dwuletniej przerwie wróciłem do świata bada:)

Miałem Wave'a 1 przez około rok, jednak sprzedałem go i kupiłem Xperię Play (sentyment do gier z PSXa). Xperii z tego względu nie sprzedam, jednak ostatnio miałem okazję pobawić się Fala i "miłość" wróciła :D

Używając androida 2 lata muszę stwierdzić:

- android jest brzydki, zbyt dużo czasu poświęcałem na różnego rodzaju launchery itp.,
- w porównaniu z Wave XPlay jest jak plastikowa zabawka,
- zbyt dużo czasu poświęcałem również na wgrywanie przeróżnych aplikacji, które i tak usuwałem...

Przesiadłem się więc z powrotem na Falę, zostawiając sobie Plejkę do gier. Po sporej przerwie urzekło mnie w fali to co na początku, to co dziś jeszcze bardziej doceniam:
- wykonanie - aluminium i szkło - cudo, gabaryty idealne,
- szybkość działania, piszę tutaj o bada 1.2, którą od razu wgrałem, nie uznaję bada 2.0 - odejście od pierwotnego wyglądu i unikatowej funkcjonalności na rzecz androidopochodnego softu do mnie nie przemawia,
- świetny odtwarzacz muzyki i wideo, świetny aparat
- mnóstwo ułatwień, które na androidzie trzeba wgrywać, a które obciążają pamięć ram w telefonie,
- CENA - jak ja lubię ludzką pogoń za nowościami, dzięki niej można kupić takiego Wave'a za grosze, a który to nie ustępuje nowym telefonom, a w wielu aspektach go przewyższa!:)

A więc raczej go nie sprzedam, gdyż do dzwonienia, pisania smsów (trace jest dla mnie lepszy niż swype na androida), robienia zdjęć, słuchania muzyki, oglądania filmów (cudowny amoled) Wave jest dla mnie najlepszy.







-



Zobacz profil


 Dlaczego wybraliście Wave'a?
306
Staż: 5%
Dołączył(a): 2012-04-13, 15:41
Online: 10h 40m
Posty: 7
Model: Wave 3
Operator: Era
Napisane: 2013-04-05, 23:31 
Cena do jakości wykonania i parametrów. Ale Bada to porażka, odbieranie maili tragedia. Wyłączanie się ekranu rozmów przychodzących i inne irytujące rzeczy. Wytrzymałem rok i na szczęście moje męki dobiegają końca. Wracam do BB.
Forum fajne, na pewno bez niego nie wytrzymałbym tak długo z tym telefonem. :)



Zobacz profil


 Dlaczego wybraliście Wave'a?
307
Zbanowany
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2013-05-12, 23:23
Online: 6h 4m
Posty: 22
Podziękował: 1
Model: Potężny Wave s8500
Firmware: Nowa Bada 2.0
Operator: Orange
Napisane: 2013-05-12, 23:45 
Pani w oragne powiedziala, że to stosunkowo nowy telefon a mi się spodobala rewelacyjna jakość wykonania. Kumple mają jakies plastikowe androidy a ja mam amelinium :)

_________________
Wyfrytane w bólach z mojego rozsypującego się Łejwa Esosiempińcet.


Zobacz profil


 Dlaczego wybraliście Wave'a?
308
Staż: 0%
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2013-05-26, 19:28
Online: 57m
Posty: 2
Napisane: 2013-05-26, 19:59 
Szukałem na alledrogo ciekawego telefonu w rozsądnej cenie i głównym kryterium, które spowodowało, że wybrałem Wave II to jego wygląd no i cena.



Zobacz profil


 Dlaczego wybraliście Wave'a?
309
Zbanowany
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2013-05-26, 21:59
Online: 2h 36m
Posty: 2
Model: fala one
Firmware: byda dwazero
Operator: a co cie to
Napisane: 2013-05-26, 22:07 
bo jest kurde, metalowy. No i kurde fajny fonik

_________________
kocham rapsy ziomeczki


Zobacz profil


 Dlaczego wybraliście Wave'a?
310
Staż: 0%
Dołączył(a): 2013-06-08, 15:11
Online: 3h 26m
Posty: 1
Podziękowań: 1
Model: S8500
Napisane: 2013-06-08, 15:20 
Moim poprzednim telefonem tzn takim "przejściowym" był lg bali telefon tragedia nawiasem mówiąc. W związku ze zbliżającą się wypłatą postanowiłem zakupić jakiś fajny telefon dotykowy. Wiele modelów miałem na oku. Do półfinału awansował Wave oraz Wildifre S. Ostatecznie wybór padł na Wave: dobra bateria(to sie okaże :) ), elegancki wygląda, ładne wykonanie, Amoled oraz szybkość działania (Bada 1.2). Telefon z miejsca mi się spodobał i mam nadzieję że zostane z nim na długo :)



Zobacz profil


Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 323 Poprzednia strona  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33  Następna strona
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
cron
Powered by phpBB © 2011 phpBB Group
Copyright © 2011 bada-WORLD.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie lub rozpowszechnianie jakiejkolwiek części serwisu (grafiki czy tekstów) bez zgody właściciela jest całkowicie zabronione.
Nasi partnerzy: TizenOs.com.pl | gsmManiaK.pl | Smitebuild.pl | PaladinsDecks.pl
phpBB SEO
| Forum o systemie Tizen Forum TizenOs.com.pl
smite wymagania | smite download