Nie jesteś zalogowany/zarejestrowany na tej stronie. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Aby się zarejestrować kliknij tutaj...


Ta strona korzysta z plików cookiesKorzystając z naszej strony internetowej wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu zapewnienia Ci wygody podczas jej przeglądania.
Rozumiem. Nie pokazuj w przyszłości.
Panel użytkownika
     

Nie masz konta? Zarejestruj
Zapomniałeś hasła? Przypomnij

Forum Tizen OS!
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 323 Poprzednia strona  1 ... 29, 30, 31, 32, 33  Następna strona
 Dlaczego wybraliście Wave'a?
311
Staż: 10%
Dołączył(a): 2013-06-24, 19:20
Online: 3h 55m
Posty: 14
Lokalizacja: Borków [LUB]
Model: GT-S5380D
Firmware: bada 2.0
Operator: Plus
Napisane: 2013-06-24, 19:30 
Sprzedawca salonu mi zaproponował ten telefon i jakoś się wybrało ten telefon.



Zobacz profil Gadu-Gadu


 Dlaczego wybraliście Wave'a?
312
Staż: 0%
Dołączył(a): 2013-07-24, 19:19
Online: 50m
Posty: 2
Model: S8500
Firmware: XXLA1
Operator: Play
Napisane: 2013-07-24, 19:47 
Wielu się obawiało systemu Bada. Wielu twierdziło, że lepiej jest mieć Androida. Mi telefon miał służyć do dzwonienia i robienia zdjęć poza tym wyświetlacz, dość dobra widoczność w słońcu.



Zobacz profil


 Dlaczego wybraliście Wave'a?
313
Staż: 0%
Dołączył(a): 2013-07-12, 16:30
Online: 1d 23h 54m
Posty: 2
Lokalizacja: Śląsk
Model: s8600
Operator: P4
Napisane: 2013-07-25, 00:47 
Ja też poszukiwałem niemal kombajnu. Pierwsze chwile z Wave'em III były burzliwe- mało brakowałem a odesłałbym go operatorowi :D. Jednak z czasem zrozumiałem że nie ma telefonów idealnych i że warto pójśc na kompromis.
Tak, Bada to spory kompromis- zrzekacie się mnogości 'aplikacji' na rzecz stabilności działania i w zasadzie prostoty. Brałem smartfona (TFU, jak ja nie cierpię tej nazwy xD), dostałem featurefona z przezajebiaszczym wyświetlaczem (Super AMOLED jednak bije na głowę wszystko co widziałem do tej pory) i o parametrach godnych wydania tych 900 pln o których mówili poprzednicy. Po tym jak okrzepłem mam możliwość robienia zdjęc i wysyłania ich prosto mailem do odbiorcy; namiastka jabbera i gg, tak dla mnie ważnych znalazła się w GTalku. In fact, po co coś więcej? Przy tym telefonie zrozumiałem czego tak naprawdę potrzbuję i dziękuję wszystkim tam w górze że jednak nie skusiłem się na Androida :)
Odpowiadając na pytanie w temacie: wyświetlacz, system nie będący Androidem ani WP, obiecany przez Samsunga update do Tizena i chyba najbardziej rzucające się w oczy- styl.
Samsung wbił mi się w pamięc pięknym designem, tak poprzednie słuchawki które mialem z ichniej stajni (i600, b7330, f300, e250) tak i Wave'y (bo używalem i jedynki) sprawiają że niedociągnięcia w sofcie blakną gdy biorę urządzenie do ręki i... mrah :D. Ten Koreańczyk który tworzy design ichnich urządzeń powinien dostać podwyżkę, awans i premię moim zdaniem :). Segment PMP również pachnie elegancją- miałem YP-K3 i tak samo byłem zachwycony.



Zobacz profil Gadu-Gadu


 Dlaczego wybraliście Wave'a?
314
Staż: 0%
Dołączył(a): 2013-07-24, 18:46
Online: 18h 37m
Posty: 6
Lokalizacja: Rzeszów
Model: Wave 3
Firmware: B-W 6.2 MIUI Style
Operator: T-mobile
Napisane: 2013-07-25, 11:10 
Wave'a 3 kupiłem świadomie, wiedziałem czego oczekuję od telefonu i Wave spełnia te oczekiwania. Solidne wykonanie, nieszablonowa stylistyka, wyświetlacz duży i świetny, dobre parametry - to sporo za niewielką cenę. Aplikacje dostępne w telefonie i na Samsung Apps dla moich potrzeb wystarczą. Pewnie, że gdyby był większy wybór to by nie przeszkadzało, ale to co jest i tak wystarczy. Miałem telefony z różnymi systemami - Symbian UIQ, WM 6.5, następnie Android (min. Ace, X10, SGS2) i wiele czasu poświęcałem na flashowanie Rom-ów i instalowanie programików z których praktycznie nie korzystałem. To co naprawdę było mi potrzebne w tamtych telefonach mam także w badzie, a na dodatek telefon w luksusowym wykonaniu. Wave ma naturalnie drobne wady, ale każdy telefon jakieś ma. Suma sumarum, za tę cenę a nawet dwukrotnie wyższą, nie kupiłbym niczego co by mnie zadowoliło tak samo jak Wave 3. Na pewno nie kupię telefonu z gorszym i mniejszym wyświetlaczem, tylko ze względu na dostęp do Google Play. A płacić za telefon 1,5tys. (którego wartośc po roku spadnie o połowę) też nie zamierzam, bo wcale taki telefon nie będzie lepszy. Po cichu liczę na port Tizena na Wave'a, bo na oficjalną aktualizację to nie ma co liczyć. ;)



Zobacz profil


 Dlaczego wybraliście Wave'a?
315
Staż: 0%
Dołączył(a): 2013-07-12, 16:30
Online: 1d 23h 54m
Posty: 2
Lokalizacja: Śląsk
Model: s8600
Operator: P4
Napisane: 2013-07-31, 19:01 
[quote="jotwer"]Po cichu liczę na port Tizena na Wave'a, bo na oficjalną aktualizację to nie ma co liczyć. ;)[/quote] No to jest nas dwóch, tyle że ja gdzieś tam wierzę że wujek Sammi wypuści oficjalną aktualizację o której czytałem w kilku miejscach.



Zobacz profil Gadu-Gadu


 Dlaczego wybraliście Wave'a?
316
Staż: 0%
Dołączył(a): 2013-09-04, 09:53
Online: 2h 57m
Posty: 0
Model: GT-S8600
Firmware: bada 2.0s8600xxli1
Operator: play
Napisane: 2013-09-04, 10:30 
za trzysta złotych kupiłem telefon z ekranem , przy którym moja plazma za 4 tysiące, zrezygnowana wybiera godną śmierć, jak na japonkę przystało. poza tym mysle, ze jesli to jest produkt, ktorym samsung chcial przekonac caly swiat do swojego systemu, to pewnie się przyłożyli do roboty:0 apropo bady, to bylem przygotowany na najgorsze, a teraz sie okazuje, że moja zona na tablecie z andkiem nie moze wejsc na stronke na ktora ja wchodze:)



Zobacz profil


 Dlaczego wybraliście Wave'a?
317
Przyjaciel
Dołączył(a): 2012-05-26, 13:17
Online: 8d 3h 25m
Posty: 130
Lokalizacja: Choszczno
Podziękowań: 32
Podziękował: 27
Model: Wave533/5230/A971
Firmware: LitePack/S60 9.5/
Operator: CM9Nightly; Play
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika Bada Moder: Specjalista od modyfikacji systemu bada.
Napisane: 2013-09-04, 23:29 
[b]Wszyscy[/b] na tej stronie piszą o wave 1-3 ,to i ja wtrące swe 3 grosze ,jako że wcześniej nie wtrąciłem.

Wave 533 nie jest najlepszym wyborem ,ale 2 lata temu ,był [b]prawie idealny[/b] dla tych co [b]zaczynali[/b] swoją przygodę z smartphonami ,może i [b]nie działał zbyt szybko[/b] ,zewzględu na [b]nieco ocięzały system od Play[/b] ,czy też [b]przepełnionej wszystkim co nie potrzebne[/b] zarówno dla [b]telefonu[/b] jak i [b]użytkownika[/b] aktualizacji [b]VP[/b].
[b]Ale co najważniejsze jest najlepszą platformą do gry w Doodle Jump-a[/b] ,a z Opery mini korzystać można na [b]dwa[/b] sposoby ,[b]modyfikowanie systemu ,jest dziecinnie proste[/b] (w porównaniu do modyfikacji romów androida) ,w tym nadawał się do oglądania filmów na[b]YT[/b].

UWAGA!
Telefon posiada kamerę zbudowaną z pralki ,wibracji nie czuć podczas chodzenia ,a telefon jest namagnesowany południowo ,przez co bardzo często spada na podłogę na północy ,a na południu niekontrolowanie przyczepia się do sufitu ,a plastik chroniący ekran jest tak naprawdę zrobiony ze stopu (90%)nokii 3310 i (10%)przezroczystego tytanu.

A tak na serio w play zaproponowali mi wave 533 zamiast Galaxy 551 ,ale wszystko powyższe jest prawdą-no prawie- ;) ,teraz czekam na wydanie Tizenfona i cenę w Play ,ewentualnie biorę Wave 3 lub zbiore jeszcze trochę na Xperie Play.

Dzisiaj bym go nie kupił ,bo go nie ma go(:P) już w play ,a przyokazji taniej kupić na allegro.

_________________
Jeśli pomogłem daj plusa.[b][url=http://i.imgur.com/HgcBvvl.png]Tak jak on![/url][/b]
[size=1][color=#ffffff]s5620.pl/showthread.php?tid=240[/color][/size]
[url=http://techmaniak.tv][img]http://i.imgur.com/yFMfBNf.jpg[/img][/url]


Zobacz profil


 Dlaczego wybraliście Wave'a?
318
Staż: 0%
Dołączył(a): 2014-01-08, 12:35
Online: 8h 39m
Posty: 6
Model: wave s8500
Firmware: bada 1.0
Operator: plus
Napisane: 2014-01-08, 17:40 
Dostałem WAVE od brata który przedłużał umowę i kupił SIII . Chciałem go sprzedać ale pomyślałem, że trochę się nim pobawię, bo w komisach dają śmieszne pieniądze, jest dobrze wykonany, aluminium a nie nowe plastiki. Spróbuję wgrać antka i zobaczę jak będzie śmigał. Jest bardzo zadbany, zero rys i zadrapań. Niech leży jako awaryjny.



Zobacz profil


 Dlaczego wybraliście Wave'a?
319
Staż: 5%
Dołączył(a): 2014-01-04, 20:10
Online: 8h 21m
Posty: 11
Model: GT 8500
Firmware: BADA 2
Operator: PLAY
Napisane: 2014-01-08, 19:02 
Czemu wybrałem fon z systemem Bada? Bo mogłem go kupić bardzo okazyjnie, w idealnym stanie. Zapewne gdybym był gadżeciarzem, który lubi być "trendy" to wybrałbym coś z Androidem.
Podobało mi się również wykonanie telefonu i nie rozczarowałem się, bo już ładnych parę razy pacnął mi na podłogę, beton, asfalt i nadal działa. Nawet się nie zarysował.
Co w przypadku nowszych gadżetów różnie bywa (moja żonka wybrała sobie fona z Androidem i w przeciągu niecałych 2 lat zmieniła już 3 modele, bo wszystkie padały. Mój nadal się trzyma i wygląda jak prawie nowy.



Zobacz profil


 Dlaczego wybraliście Wave'a?
320
Staż: 0%
Dołączył(a): 2014-01-21, 22:32
Online: 1h 7m
Posty: 1
Model: GT-S8500
Firmware: Bada 2.0
Operator: Heyah
Napisane: 2014-01-21, 23:31 
Wybrałem Wava'a ponieważ od zawsze mi się podobał, a niespełna poł roku temu miałem okazje go kupić ;) telefon świetnie wykonany, solidny, super wyświetlacz, dobry aparat, można na nim pograć, znakomita jakość muzyki i wsparcie dla multimediów, do tego pięknie wygląda.



Zobacz profil


Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 323 Poprzednia strona  1 ... 29, 30, 31, 32, 33  Następna strona
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
cron
Powered by phpBB © 2011 phpBB Group
Copyright © 2011 bada-WORLD.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie lub rozpowszechnianie jakiejkolwiek części serwisu (grafiki czy tekstów) bez zgody właściciela jest całkowicie zabronione.
Nasi partnerzy: TizenOs.com.pl | gsmManiaK.pl | Smitebuild.pl | PaladinsDecks.pl
phpBB SEO
| Forum o systemie Tizen Forum TizenOs.com.pl
smite wymagania | smite download