Nie jesteś zalogowany/zarejestrowany na tej stronie. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Aby się zarejestrować kliknij tutaj...


Ta strona korzysta z plików cookiesKorzystając z naszej strony internetowej wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu zapewnienia Ci wygody podczas jej przeglądania.
Rozumiem. Nie pokazuj w przyszłości.
Panel użytkownika
     

Nie masz konta? Zarejestruj
Zapomniałeś hasła? Przypomnij

Forum Tizen OS!
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 35 Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
 Mandat
31
Moderator
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2010-09-14, 03:58
Online: 170d 19h 23m
Posty: 5197
Podziękowań: 1352
Podziękował: 350
Model: Wave S8500
Firmware: XPKJ1 - bada 2.0
Operator: Orange/Orange Free
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Theme Designer: Twórca motywów dla systemu bada. Dobroczyńca: Odznaczenie za pomoc dla Forum (2) Support: Srebrna gwiazda dla osób zaangażowanych w tworzenie forum.
Napisane: 2013-09-26, 01:14 
[quote="watero"]Poczekaj aż będziesz pełnoletni i zabulisz tak czy siak. Nie ma rady.[/quote]
Ha! Mnie raz capnęli za przejście na czerwonym i mandat 100 zł. Olałem, a i tak po paru miesiącach sami sobie zabrali ode mnie tę stówkę. Po prostu dostałem o 100 zł niższy zwrot podatku.

Happy, jeśli pracowałeś na umowie w tym roku i w przyszłym będziesz składał PIT, to tak czy siak zapłacisz ten mandat chociażby w ten sposób co ja. Znaczy się, tak sądzę ;)

_________________
[center][url=http://bit.ly/trzebiat][img]http://dl.dropbox.com/u/24285319/Z/New.png[/img][/url][/center]


Zobacz profil


 Mandat
32
Super moderator
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2010-10-05, 17:56
Online: 149d 58m
Posty: 4089
Podziękowań: 1303
Podziękował: 895
Model: ,s3,4,5,htc-820,idol
Firmware: Najnowsze
Operator: Orange
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Liczymy: Nagroda za napisanie w swoim poście pełnego tysiąca. Liczymy (Obrazki): Nagroda za napisanie postu zawierającego obrazek z liczbą 500, 1000, itd. Dobroczyńca: Odznaczenie za pomoc dla Forum (4) Support: Srebrna gwiazda dla osób zaangażowanych w tworzenie forum. Uploader: Umieszcza nowe pliki w dziale Download. S.O.O.A: Specjalne odznaczenie od Administracji
Napisane: 2013-09-26, 07:50 
Jeżeli miał dochody i będzie się rozliczał to na bank mu komornik ze skarbówki wciągnie tą kase :D

_________________
[size=85][i][color=#40BF40]W życiu piękne są tylko chwile.[/color][/i][/size] :)
[spoiler][i][b]Koluniu a ty czego tu szukasz? Zgubiłeś tu coś? [/b][/i][color=#008000][i][b]TO SPADAJ MI STĄD[/b][/i][/color][/spoiler]



[center][img]http://i.imgur.com/PXrc5YM.gif[/img][/center]


Zobacz profil Gadu-Gadu


 Mandat
33
Staż: 85%
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2012-03-24, 20:56
Online: 5d 6h 56m
Posty: 127
Lokalizacja: Warszawa
Podziękowań: 5
Podziękował: 8
Model: S8600
Firmware: 2.0
Operator: Play
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika
Napisane: 2013-09-26, 11:14 
[quote="HappyMan"]To płacić czy nie? ;)
Rodzice z prawnego punktu widzenia są bezrobotni, pracują za granicą.
Policja nie ma mojego adresu, jakoś tak się zdarzyło, że nigdy nie byłem spisywany więc jedyne informacje jakie posiadają to moje imię, nazwisko, data urodzenia i pesel. Obecnie nie jestem zameldowany nigdzie(sprzedaż mieszkania i wymeldowanie). Po tej akcji nie byłem meldowalny nigdzie, nie było potrzeby.[/quote]
Jeżeli praca w Urzędzie Wojewódzkim mnie czegoś nauczyła, to tego że przed aparatem państwa nie ma ucieczki :P Jeżeli nie jesteś nigdzie zameldowany, to najpierw zadzwonią/napiszą do Departamentu Ewidencji Państwowych MSW, dowiedzą się gdzie się uczysz, a potem przyjdzie do Twojej szkoły pismo w którym będą prosili o wskazanie miejsca Twojego aktualnego pobytu. Narobisz sobie tylko przypału. Ta stówka nie jest tego moim zdaniem warta :P
Chyba, że wcześniej zdążą tak jak koledzy powyżej sugerowali - ściągnąć kwotę mandatu ze zwrotu podatku/stypendium itp.



Zobacz profil Gadu-Gadu


 Mandat
34

Napisane: 2013-09-26, 19:51 
Tak czy siak - mandat zapłacisz :D





 Mandat
35
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2011-08-10, 18:42
Online: 34d 14h 26m
Posty: 2404
Lokalizacja: Mielec
Podziękowań: 212
Podziękował: 142
Model: GT-S5330
Firmware: S5330XXLD1
Operator: Play
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika
Napisane: 2013-09-27, 14:33 
[b][color=#1073c9]Trzebiat[/color][/b],
Rozliczać się nie będę, w tej chwili nie mam żadnych dochodów, w technikum praktyki.. Cóż, nawet ich jeszcze nie mam. ;) Dopiero będę miał za rok, tj. 3 klasie.

_________________
[size=120][b][i]Dobrze, że nie wiesz co u mnie, bo pękło by Ci serce..
[/i][/b][/size]

» Wszystkie [url=http://techmaniak.tv]wideotesty[/url] techManiaK-a w jednym miejscu


Zobacz profil Gadu-Gadu


Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 35 Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
cron
Powered by phpBB © 2011 phpBB Group
Copyright © 2011 bada-WORLD.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie lub rozpowszechnianie jakiejkolwiek części serwisu (grafiki czy tekstów) bez zgody właściciela jest całkowicie zabronione.
Nasi partnerzy: TizenOs.com.pl | gsmManiaK.pl | Smitebuild.pl | PaladinsDecks.pl
phpBB SEO
| Forum o systemie Tizen Forum TizenOs.com.pl
smite wymagania | smite download