Nie jesteś zalogowany/zarejestrowany na tej stronie. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Aby się zarejestrować kliknij tutaj...


Ta strona korzysta z plików cookiesKorzystając z naszej strony internetowej wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu zapewnienia Ci wygody podczas jej przeglądania.
Rozumiem. Nie pokazuj w przyszłości.
Panel użytkownika
     

Nie masz konta? Zarejestruj
Zapomniałeś hasła? Przypomnij

Forum Tizen OS!
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 37 Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
 Plikostrada usuniecie konta
11
SUPER MEMBER!
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2012-01-02, 17:17
Online: 39d 9h 28m
Posty: 370
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka
Podziękowań: 49
Podziękował: 154
Model: s8500
Firmware: LD1
Operator: heyah
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika
Napisane: 2013-04-27, 17:57 
Wiem teraz pisze ten napis a jak ja się rejestrowalem to nie było tygo napisu...,tyle ze regulaminu nie czytalem.



Zobacz profil Gadu-Gadu


 Plikostrada usuniecie konta
12
EXPERT MEMBER!
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2012-06-08, 20:12
Online: 124d 6h 57m
Posty: 1277
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Podziękowań: 745
Podziękował: 1370
Model: Wave 3,SGS 4
Firmware: Turko CFW V 3.1
Operator: T-Mobile
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Dobroczyńca: Odznaczenie za pomoc dla Forum (5) Support: Srebrna gwiazda dla osób zaangażowanych w tworzenie forum. Uploader: Umieszcza nowe pliki w dziale Download. S.O.O.A: Specjalne odznaczenie od Administracji
Napisane: 2013-04-27, 18:00 
Największy błąd polaków!! Nie czytanie regulaminów, instrukcji itp. ... Sam łapię się na tym :D

_________________
[color=#0040BF]Pomogłem ? Kliknij --------> [/color] [img]http://bada-world.pl/styles/OfficialTheme/imageset/thankposts.gif[/img]
[color=#0000BF]To nic nie kosztuje, a daje satysfakcję :-)[/color]

>> Wszystkie [url=http://techmaniak.tv]wideotesty[/url] techManiaK-a w jednym miejscu<<


Zobacz profil


 Plikostrada usuniecie konta
13
SUPER MEMBER!
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2012-01-02, 17:17
Online: 39d 9h 28m
Posty: 370
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka
Podziękowań: 49
Podziękował: 154
Model: s8500
Firmware: LD1
Operator: heyah
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika
Napisane: 2013-04-27, 18:10 
Hehe no,ale tez polak polakowi takie rzeczy.Oszusci!



Zobacz profil Gadu-Gadu


 Plikostrada usuniecie konta
14
Staż: 0%
Dołączył(a): 2013-05-03, 21:04
Online: 28m
Posty: 0
Napisane: 2013-05-03, 21:14 
jak usunąć konto na plikostradzie?



Zobacz profil


 Plikostrada usuniecie konta
15
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2012-08-09, 01:02
Online: 2d 21h
Posty: 72
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękowań: 8
Podziękował: 2
Model: S3, GTab2, I4, OTF
Firmware: 4.1.2, 4.1.1, 6.1.3
Operator: Play/T-Mobile
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika Dobroczyńca: Odznaczenie za pomoc dla Forum
Napisane: 2013-05-05, 20:24 
Rozluźniacie mnie. Człowiek wypowiada się na temat nie czytania regulaminów, a tymczasem już kolejny raz dostaję na GG zapytanie jak stamtąd konto usunąć. A co ja wróżka?! Specjalista od spraw trudnych i beznadziejnych?!

_________________
Jeszcze się taki nie narodził, co by każdemu dogodził


Zobacz profil


 Plikostrada usuniecie konta
16
SUPER MEMBER!
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2012-01-02, 17:17
Online: 39d 9h 28m
Posty: 370
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka
Podziękowań: 49
Podziękował: 154
Model: s8500
Firmware: LD1
Operator: heyah
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika
Napisane: 2013-05-05, 20:42 
Ci co nie wiedzą co mają z tym zrobic niech przeczytaja cały ten temat i się uspokoją:)
@Temat
[code]forum.dziennikwschodni.pl/plikostradapl-uwazajcie-na-ten-serwis-t70707/page__st__160[/code]



Zobacz profil Gadu-Gadu


 Plikostrada usuniecie konta
17
Staż: 0%
Dołączył(a): 2013-06-09, 15:49
Online: 1h 10m
Posty: 0
Napisane: 2013-06-09, 16:11 
Dostałam takiego samego maila. Jak się komuś chce czytać to proszę, może jakąś zmianę zauważy.

Szanowna Pani,

W dniu 23.04.2013 o godzinie 19:53:28 korzystając z komputera o adresie fizycznym IP 91.231.117.226, zawarła Pani wiążącą umowę o świadczenie elektronicznej usługi premium w serwisie Plikostrada.

Pomimo upływu wyznaczonego terminu zapłaty za udostępnioną usługę, do dnia dzisiejszego wciąż nie uiściła Pani jednorazowej opłaty abonamentowej w wysokości 96 złotych. Mając na uwadze powyższe, niniejszym wzywamy Panią do zapłaty zaległej należności w nieprzekraczalnym terminie 5 dni.

Pouczamy, iż dalszy brak uregulowania opłaty abonamentowej, narazi Panią na poważne konsekwencje prawne. Efektem wszczęcia przeciwko Pani postępowania windykacyjnego będzie przekazanie niniejszej sprawy do profesjonalnej kancelarii prawnej specjalizującej się w dochodzeniu roszczeń z umów elektronicznych, która skieruje sprawę na drogę sądową celem uzyskania prawomocnego nakazu zapłaty.

Skutkiem realizacji uprawnień przysługujących spółce Smart Tech Connect Ltd. mogą być następujące dotkliwe konsekwencje prawne:
- naliczenie, za każdy dzień zwłoki, odsetek w wysokości czterokrotności stopy procentowej kredytu lombardowego Narodowego Banku Polskiego;
- naliczenie kary umownej w wysokości 200 zł. (zgodnie z § 5 ust. 5 regulaminu);
- wpis do wybranego rejestru dłużników niewypłacalnych, mogący skutkować utratą zdolności kredytowej (z chwilą gdy zadłużenie przekroczy kwotę 200 zł);
- postępowanie sądowe w przedmiocie wydania nakazu zapłaty;
- komornicza egzekucja należności;
- powstanie obowiązku zapłaty kosztów sądowych i egzekucyjnych.

W celu uniknięcia powyższych konsekwencji wzywamy Panią do dobrowolnego uregulowania zaległej należności w wysokości 96 PLN, w terminie 5 dni od dnia otrzymania niniejszej wiadomości. Płatności można dokonać poprzez przelew bankowy lub na poczcie, podając następujące dane:

Nazwa odbiorcy: Smart Tech Connect Ltd.
Adres odbiorcy: P.O. Box 450676, Dubaj, ZEA
Rachunek bankowy odbiorcy w Polsce: 51 1750 1312 6860 1000 0024 4880
Tytuł płatności: Opłata za abonament 12 miesięcy - 0024 4880
Kwota: 96 PLN

Gotowy blankiet wpłaty można wygenerować pod adresem http://www.plikostrada.pl/wplata.php?wt ... OD3tx3o%3D

W przypadku pytań prosimy o kontakt poprzez wysłanie wiadomości na adres e-mail pomoc@plikostrada.pl albo telefonicznie pod numer 70 838 85 88*(od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00).



Z wyrazami szacunku,
Biuro Opłat Abonamentowych
serwisu Plikostrada.pl

Nawet nie pamiętam, żebym zakładała tam konto, w ogóle nie pamiętam tej strony, ale w starych wiadomościach na gmailu odszukałam aktywację konta na plikostradzie. No a tego maila się wystraszyłam. Mówicie, żeby to olać i usunąć konto. Ale jak mam do nich napisać w tej sprawie, jak mogą mnie posłuchać, jeśli nie zapłacę tych 96 złotych. Jak mam do nich napisać? To może głupie, ale wręcz potrzebuję szablonu. Wydaje mi się, że mogłam podać prawdziwe dane, ale kompletnie tego nie pamiętam. I czy mam napisać do UOKiK czy to niepotrzebne? Przeczytałam tutaj cały temat, ale i tak się boję, że za zwłokę naliczą mi jakąś karę i coś z tym zrobią. Szczególnie się boję, że mi skrzynkę będą zaśmiecać, jeśli podałam im swój adres. Co mam im napisać, żeby dali spokój. Bardzo proszę o pomoc! :(



Zobacz profil


 Plikostrada usuniecie konta
18
Super moderator
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2011-01-13, 16:07
Online: 133d 23h 49m
Posty: 5340
Lokalizacja: Ze świata
Podziękowań: 1008
Podziękował: 477
Model: Note 3
Firmware: Android 5.0
Operator: Virgin Mobile
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Liczymy (Obrazki): Nagroda za napisanie postu zawierającego obrazek z liczbą 500, 1000, itd. Support: Srebrna gwiazda dla osób zaangażowanych w tworzenie forum. Andro Expert: Expert w dziedzinie instalowania i modyfikacji systemu Android.
Napisane: 2013-06-09, 16:17 
Po prostu to ignoruj i oznacz ten mail jako spam. Nic Ci nie grozi.

_________________
[center][img]http://haft.blox.pl/resource/strzalka_w_dol.gif[/img]

[url=http://bit.ly/FAQ_bada2][img]http://i.imgur.com/L84CL.gif[/img][/url][/center]


Zobacz profil Gadu-Gadu


 Plikostrada usuniecie konta
19
Moderator
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2010-09-14, 03:58
Online: 170d 19h 23m
Posty: 5197
Podziękowań: 1352
Podziękował: 350
Model: Wave S8500
Firmware: XPKJ1 - bada 2.0
Operator: Orange/Orange Free
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Theme Designer: Twórca motywów dla systemu bada. Dobroczyńca: Odznaczenie za pomoc dla Forum (2) Support: Srebrna gwiazda dla osób zaangażowanych w tworzenie forum.
Napisane: 2013-06-09, 16:22 
[b]lAla12[/b], oni właśnie liczą na takich ludzi, którzy się przestraszą i zapłacą. Serwis działa na identycznej zasadzie co pobieraczek. Tamci też wysyłali takie maile i ludzie wpłacali te 100zł ze strachu (słowa kluczowe: windykacja, komornik, sąd, itp.), a nikt nie dostał żadnego wezwania do sądu z prostego powodu - nie opłaca im się, bo i tak w sądzie nie wygrają. Oni dobrze o tym wiedzą i liczą tylko na to, że ktoś nieobeznany zapłaci ze strachu. Po prostu olej to i zapomnij. Załóż sobie jakiś filtr na skrzynce pocztowej żeby od razu przenosił wiadomości od nich do kosza. A jak ma Cię to dręczyć, to może po prostu odpisz im, że konto w serwisie założyła osoba niepełnoletnia bez wiedzy i zgody rodzica/opiekuna prawnego. Taka umowa o ile się orientuję jest wtedy nieważna.

_________________
[center][url=http://bit.ly/trzebiat][img]http://dl.dropbox.com/u/24285319/Z/New.png[/img][/url][/center]


Zobacz profil


 Plikostrada usuniecie konta
20
Staż: 0%
Dołączył(a): 2013-06-09, 15:49
Online: 1h 10m
Posty: 0
Napisane: 2013-06-09, 18:02 
Okej, napisze tak. Najsmieszniejsze jest to, ze nawet nie pamietam, zebym zakladala tam konto i w ogole po co. Zwykle, opuszczam strony, na ktorych rejestrujac sie, trzeba podac swoje dane. Tyle ze ja juz chyba kiedys sobie pomyslalam "a co mi tam". No coz, wiecej tego nie powtorze.



Zobacz profil


Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 37 Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
cron
Powered by phpBB © 2011 phpBB Group
Copyright © 2011 bada-WORLD.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie lub rozpowszechnianie jakiejkolwiek części serwisu (grafiki czy tekstów) bez zgody właściciela jest całkowicie zabronione.
Nasi partnerzy: TizenOs.com.pl | gsmManiaK.pl | Smitebuild.pl | PaladinsDecks.pl
phpBB SEO
| Forum o systemie Tizen Forum TizenOs.com.pl
smite wymagania | smite download