Nie jesteś zalogowany/zarejestrowany na tej stronie. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Aby się zarejestrować kliknij tutaj...


Ta strona korzysta z plików cookiesKorzystając z naszej strony internetowej wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu zapewnienia Ci wygody podczas jej przeglądania.
Rozumiem. Nie pokazuj w przyszłości.
Panel użytkownika
     

Nie masz konta? Zarejestruj
Zapomniałeś hasła? Przypomnij

Forum Tizen OS!
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 37 Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
 Plikostrada usuniecie konta
21
Staż: 0%
Dołączył(a): 2013-06-10, 11:03
Online: 30m
Posty: 0
Napisane: 2013-06-20, 13:39 
Witam. Też mam taki problem i przyszedł mi taki e-mail.

"Dziękujemy za utworzone zgłoszenie.

W odpowiedzi informujemy, iż w dniu 2013-04-07 o godzinie 09:37:09 przy użyciu unikalnego adresu email m-sowa97@wp.pl oraz komputera o adresie IP: 83.26.164.96, dokonano zamówienia usługi premium w serwisie Plikostrada.

Zamówienie usługi wymagało dokonania następujących czynności:
a) wypełnienie formularza danych osobowych,
b) podanie osobistego adresu email,
c) złożenie oświadczenia woli o akceptacji treści regulaminu usługi „PLIKOSTRADA",
d) zweryfikowanie podanego adresu email poprzez kliknięcie w link aktywacyjny wysłany na podany adres email.

Zgodnie z § 2. ust. 6. regulaminu usługa Plikostrada, przeznaczona jest wyłącznie dla osób pełnoletnich. W trakcie zawierania umowy osoba składająca zamówienie podaje swoją datę urodzenia. System rejestracyjny automatycznie odrzuca zamówienie złożone przez osobę, która oświadczy, iż nie ukończyła 18 roku życia.

Zarówno w prawie Zjednoczonych Emiratów Arabskich jak i w prawie polskim, istnieje prawny obowiązek podawania prawdziwych danych osobowych w trakcie zamawiania odpłatnej usługi.

Zgodnie z art. 427 kodeksu cywilnego odpowiedzialność za szkodę wyrządzoną poprzez działanie osoby niepełnoletniej ponosi jej opiekun prawny.

Prosimy o uregulowanie należnej opłaty abonamentowej w wysokości 96 zł w terminie wyznaczonym w wezwaniu do zapłaty.

W przypadku braku uiszczenia opłaty w wyznaczonym terminie sprawa zostanie przekazana do wybranej kancelarii prawnej specjalizującej się w dochodzeniu wierzytelności z umów elektronicznych, a następnie w przypadku dalszego braku uregulowania należności, wierzytelność będzie dochodzona w postępowaniu sądowym.

Z wyrazami szacunku,
Biuro Obsługi Klienta
serwisu Plikostrada

tel.: 70 838 85 88* (czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00)
eMail: pomoc@plikostrada.pl

W przypadku jakichkolwiek problemów związanych z naszą usługą prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta. Do dyspozycji użytkowników Plikostrady pozostają nasi konsultanci, którzy z chęcią udzielą odpowiedzi na zadane im pytania. *Koszt za minutę połączenia dwa złote i dziewięć groszy, w tym podatek od towarów i usług."

Co mam robić ??



Zobacz profil


 Plikostrada usuniecie konta
22
SUPER MEMBER!
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2012-01-02, 17:17
Online: 39d 9h 28m
Posty: 370
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka
Podziękowań: 49
Podziękował: 154
Model: s8500
Firmware: LD1
Operator: heyah
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika
Napisane: 2013-06-20, 14:00 
Nic im nie placic:-) Przeczytaj temat ktpry podalem na drogiej stronie tego tematu:-D



Zobacz profil Gadu-Gadu


 Plikostrada usuniecie konta
23
Staż: 0%
Dołączył(a): 2013-06-10, 11:03
Online: 30m
Posty: 0
Napisane: 2013-06-20, 14:17 
Nie mam zamiaru im płacić i nawet adres ip który wyżej podali nie zgadza się z moim.
Ale trochę się przestraszyłem bo kolega mówił, że u nich w szkole ostrzegali przed tym.



Zobacz profil


 Plikostrada usuniecie konta
24
Staż: 0%
Dołączył(a): 2013-06-27, 12:25
Online: 1h 45m
Posty: 0
Napisane: 2013-06-27, 12:36 
Mam 15 lat i założyłem konto na plikostradzie.pl.
Przyszedł do mnie email że mam zapłacić im 94 zł.
Czas 14 dni na odstąpienie od umowy minoł.
Niewiem co zrobic. Czy oni mogą mi coś zrobić?
Czy powinienem ich poprostu olać?



Zobacz profil


 Plikostrada usuniecie konta
25
Uploader
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2011-09-04, 12:21
Online: 72d 16h 43m
Posty: 1028
Lokalizacja: Krasiejów
Podziękowań: 148
Podziękował: 107
Model: S8500;I9195
Firmware: Turko v9;4.2.2
Operator: Play
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika
Napisane: 2013-06-27, 15:36 
Olać dodać do spamu, nie blokować ich adresu mailowego. Nie odpisuj na maile.

Jak wszyscy pewnie dostaniesz maila z xyz adresem IP który za pewne nie będzie się zgadzał i też go olej, tylko daj znać jak już go dostaniesz ;)
Gówno mogą ci zrobić, bo nie mają dowodów na to że ty "związałeś się umową" nic nie podpisywałeś, a podać twoje dane może sobie każdy.

Serwis już ma otwartych wiele spaw sądowych jako oskarżony, nie ma się co przejmować. Sprawa z resztą była wałkowana na co drugim forum i nikt nie miał z tego powodu konsekwencji.

-- 2013-06-27, 15:36 --

Jakbyś się jednak zaczął stresować to od umowy masz prawo odstąpić nie do 14 dni a do 3 miesięcy od zawarcia umowy.

UOKiK przypomina, co zrobić w sytuacji, gdy:

[quote]1. zawarłeś umowę, ale nie zacząłeś ściągać plików - jeżeli przed zawarciem umowy przedsiębiorca poinformował cię o prawie do odstąpienia od niej, możesz to zrobić bez podawania powodu w ciągu 10 dni od momentu jej zawarcia. Powinieneś wysłać przedsiębiorcy oświadczenie na piśmie, w którym informujesz o odstąpieniu od umowy. Najlepiej zrobić to listem poleconym za zwrotnym potwierdzeniem odbioru. Nie trzeba przy tym podawać powodu. Pamiętajmy, że przedsiębiorca nie ma prawa pobierać od nas opłat za odstąpienie od umowy;

2. zawarłeś umowę, której warunki nie zostały potwierdzone na piśmie i nie ściągałeś plików - prawo do odstąpienia od umowy wydłuża się wówczas do trzech miesięcy;

3. zawarłeś umowę, ale na podstawie nieprawdziwych informacji, np. reklamy czy danych na stronie internetowej przedsiębiorcy - na podstawie kodeksu cywilnego możesz uchylić się od skutków złożonego pod wpływem błędu oświadczenia woli bez konsekwencji w ciągu 12 miesięcy. W takim przypadku należy wysłać taką informację, powołując się na to, że umowa została zawarta na podstawie wprowadzających w błąd informacji;

4. jesteś niepełnoletni i rejestrując się skłamałeś co do swojego wieku, a sprzedawca żąda zapłaty za produkt lub usługę - jeżeli twój rodzic lub opiekun nie wyraził zgody na transakcję, z tak zawartej umowy powinien zrezygnować, o czym należy niezwłocznie powiadomić przedsiębiorcę;

5. pamiętaj, w przypadku poniesienia szkody przez przedsiębiorcę w związku z np. podaniem nieprawdziwych informacji czy pobieraniem plików może on wystąpić z roszczeniem odszkodowawczym do sądu przeciwko użytkownikowi, osobom niepełnoletnim lub ich opiekunom. [/quote]

_________________
[size=85]Wszystko co dobre kiedyś się kończy... [/size]


Zobacz profil


 Plikostrada usuniecie konta
26
Staż: 0%
Dołączył(a): 2013-06-27, 12:25
Online: 1h 45m
Posty: 0
Napisane: 2013-07-07, 09:17 
Jak odstąpić od tej umow?
Co mam napisać?

-- 2013-07-07, 09:08 --

5 lipca dostałem maila z adresem ip

-- 2013-07-07, 09:17 --

Przeczytałem 4 punkt z UOKiK ktury mi napisałeś.
Z tego co tam napisane jest wnioskuje że mam napisac do tych z
polikostrady że jestem nie pełnoletni i moi rodzice nie wyrazili
zgody na transakcje.



Zobacz profil


 Plikostrada usuniecie konta
27
SUPER MEMBER!
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2012-01-02, 17:17
Online: 39d 9h 28m
Posty: 370
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka
Podziękowań: 49
Podziękował: 154
Model: s8500
Firmware: LD1
Operator: heyah
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika
Napisane: 2013-07-07, 09:45 
Nic nie musisz robic,a napewno nie placic.Jak sami napisali w ostatnim wezwaniu:
Szanowny Panie,
Pomimo otrzymania dwóch wezwań do zapłaty do dnia dzisiejszego nie uiścił Pan zaległej opłaty abonamentowej za udostępniony Pakiet Podstawowy usługi Plikostrada, którą zamówił Pan w dniu 01.06.2013 przy użyciu adresu email
W związku z powyższym informujemy o konieczności przekazania sprawy pańskiego zadłużenia na drogę postępowania sądowego. Reprezentująca spółkę Smart Tech Connect Ltd. kancelaria prawna specjalizująca się w dochodzeniu roszczeń z konsumenckich umów elektronicznych, przygotuje i wniesie przeciwko Panu pozew w przedmiocie wydania sądowego nakazu zapłaty.
W przypadku podania w trakcie zamawiania usługi fałszywych danych osobowych, kancelaria prawna złoży oficjalne zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa oszustwa z art. 286 kodeksu karnego, zagrożonego karą pozbawienia wolności od 6 miesięcy do 8 lat. Organy ścigania prowadzące dochodzenie ustalą dane osobowe abonenta adresu email na podstawie informacji uzyskanych od dostawcy usługi poczty elektronicznej oraz dostawcy Internetu ISP dla zabezpieczonych adresów IP. Przypominamy, iż w takim wypadku oprócz konsekwencji karnych, zgodnie z § 5. ust. 5. zaakceptowanego przez Pana regulaminu usługi, będzie Pan dodatkowo zobowiązany do uiszczenia kary umownej w wysokości 200 zł oraz powstałych kosztów sądowych i windykacyjnych.
Niniejszym wyznaczamy Panu ostateczny termin na [b]dobrowolną [/b]spłatę zadłużenia wynoszący 3 dni robocze od dnia otrzymania tej wiadomości. W przypadku bezskutecznego upływu wyznaczonego terminu sprawa zostanie procedowana w trybie natychmiastowym, a jej polubowne załatwienie nie będzie już dłużej możliwe.



Zobacz profil Gadu-Gadu


 Plikostrada usuniecie konta
28
Staż: 0%
Dołączył(a): 2013-06-27, 12:25
Online: 1h 45m
Posty: 0
Napisane: 2013-07-08, 08:42 
Czyli poprostu mam z tym nic nie robic?
Nie zwracac uwagi na ich wezwania do zapłaty?
Przeczytałem na necie że jak podałem im moje fałszywe dane
to grozi mi jakaś kara.Czy mogom mi coś zrobic w tej sprawie?



Zobacz profil


 Plikostrada usuniecie konta
29
Przyjaciel
Dołączył(a): 2012-05-26, 13:17
Online: 8d 3h 25m
Posty: 130
Lokalizacja: Choszczno
Podziękowań: 32
Podziękował: 27
Model: Wave533/5230/A971
Firmware: LitePack/S60 9.5/
Operator: CM9Nightly; Play
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika Bada Moder: Specjalista od modyfikacji systemu bada.
Napisane: 2013-07-08, 10:26 
@up
Wyluzuj ,miej to gdzieś i tyle. Raz tylko. zarejestrowałem się na pobieraczku ,nadal nie mogłem nic pobierać ,wszedłem na e-mail ,poczytałem na innych stronach ,że nic zrobić nie mogą ,zaczełem spamować ich skrzynkę 113 wiadomościami o odstąpienia od umowy po terminie i przestali mnie spamować xD

_________________
Jeśli pomogłem daj plusa.[b][url=http://i.imgur.com/HgcBvvl.png]Tak jak on![/url][/b]
[size=1][color=#ffffff]s5620.pl/showthread.php?tid=240[/color][/size]
[url=http://techmaniak.tv][img]http://i.imgur.com/yFMfBNf.jpg[/img][/url]


Zobacz profil


 Plikostrada usuniecie konta
30
Staż: 0%
Dołączył(a): 2013-06-27, 12:25
Online: 1h 45m
Posty: 0
Napisane: 2013-07-15, 08:04 
A czy zaczną mnie nękac listami?
Czy mozna jakos sprawdzic jakie moje dane im podalem,bo nie
pamientam czy prawdziwe, czy falszywe.



Zobacz profil


Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 37 Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
cron
Powered by phpBB © 2011 phpBB Group
Copyright © 2011 bada-WORLD.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie lub rozpowszechnianie jakiejkolwiek części serwisu (grafiki czy tekstów) bez zgody właściciela jest całkowicie zabronione.
Nasi partnerzy: TizenOs.com.pl | gsmManiaK.pl | Smitebuild.pl | PaladinsDecks.pl
phpBB SEO
| Forum o systemie Tizen Forum TizenOs.com.pl
smite wymagania | smite download