Nie jesteś zalogowany/zarejestrowany na tej stronie. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Aby się zarejestrować kliknij tutaj...


Ta strona korzysta z plików cookiesKorzystając z naszej strony internetowej wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu zapewnienia Ci wygody podczas jej przeglądania.
Rozumiem. Nie pokazuj w przyszłości.
Panel użytkownika
     

Nie masz konta? Zarejestruj
Zapomniałeś hasła? Przypomnij

Forum Tizen OS!
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 56 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
 Wymóg 4 komentarzy
1
Staż: 0%
Dołączył(a): 2011-01-11, 10:12
Online: 50m
Posty: 6
Model: S8500
Napisane: 2011-01-11, 10:20 
Witam


Wg mnie kretyńską zasadą jest ograniczenie widoczności linków poniżej 4 postów. Skutkuje to tylko zaśmiecaniem postami o żadnej wartości. Tak jak ten:]

Pozdrawiam grono tego forum



Zobacz profil


 Re: Wymóg 4 komentarzy
2
MEMBER!
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2010-12-14, 03:35
Online: 8d 18h 16m
Posty: 218
Podziękowań: 18
Podziękował: 49
Model: fala
Operator: Orange
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika Dobroczyńca: Odznaczenie za pomoc dla Forum
Napisane: 2011-01-11, 11:50 
Jeżeli Ci się nie podoba, to tu nie przychodź, a swoje komentarze zostaw dla siebie.

_________________
[url=http://www.nosor.bikestats.pl][img]http://www.bikestats.pl/buttonstats/u9084y2011v3.gif[/img][/url]


Zobacz profil


 Re: Wymóg 4 komentarzy
3
Staż: 0%
Dołączył(a): 2011-01-11, 10:12
Online: 50m
Posty: 6
Model: S8500
Napisane: 2011-01-11, 12:39 
Wręcz przeciwnie podoba mi się tylko próg (4 postów) determinuje przynajmniej przy nowych użytkownikach posty typu "och jak pięknie dziś na dworze". Tyle w temacie. A przecież nie o to chodzi, chyba że jestem w błędzie to proszę mnie z niego wyprowadzić. Zatem słucham jaki jest zamysł wielkich tego forum wstawienie tego ograniczenia...

Pozdrawiam



Zobacz profil


 Re: Wymóg 4 komentarzy
4
Grafik
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2010-11-13, 13:14
Online: 19d 21h 45m
Posty: 496
Podziękowań: 54
Podziękował: 26
Model: GT S8500
Firmware: XXKL6
Operator: Plus GSM
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika
Napisane: 2011-01-11, 12:45 
Mamy sporo tematów w których "nowi" mogą się wykazać. 4 posty to jakiekolwiek ograniczenie przed pijawkami (których sporo tu się kręci). Zauważ, że większość ważnych rzeczy wrzucamy sami (ba, mamy od tego specjalnych ludzi - uploaderów). Rozważaliśmy różne formy, lecz chwilowo to jest "złoty środek". Niestety za odblokowaniem Pobieralni więcej przemawia przeciw niż za. Z drugiej strony wymóg 4 postów ma przywiązać użytkownika do forum a moderatorom paradoksalnie ułatwić zadanie. Od razu wiemy, że ktoś jest leechem ;) jeśli ma tylko 4 bezsensowne posty. Takich użytkowników karzemy ostrzeżeniami. Jeśli użytkownik nazbiera 3 ostrzeżenia to z kolejnym dostaje automatycznego bana. Dzięki temu nie mamy zalewu spamu (tylko moderatorzy mają zwiększony nakład pracy). To tyle kwestią wyjaśnienia.

_________________
[img]http://bada-world.pl/styles/OfficialTheme/theme/banery/podpis1.png[/img]


Zobacz profil Gadu-Gadu


 Re: Wymóg 4 komentarzy
5
Staż: 0%
Dołączył(a): 2011-01-11, 10:12
Online: 50m
Posty: 6
Model: S8500
Napisane: 2011-01-11, 13:04 
Też się zastanawiałem, ale już tego wątku nie podejmowałem:). Powiedzmy że wyjaśnienie mnie ukontentowało;) Jednak mam taki luźny pomysł, a mianowicie może lepiej byłoby uzależnić wyświetlanie od czegoś czego nie będzie trzeba usuwać tzn ilość podziękowań?

Pzdr



Zobacz profil


 Re: Wymóg 4 komentarzy
6
Grafik
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2010-11-13, 13:14
Online: 19d 21h 45m
Posty: 496
Podziękowań: 54
Podziękował: 26
Model: GT S8500
Firmware: XXKL6
Operator: Plus GSM
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika
Napisane: 2011-01-11, 13:07 
To dopiero byłoby bez sensu. Bierzesz 4 posty z rzędu i klikasz podziękuj. Napisanie 4 postów samemu wymaga większego zaangażowania. I nie wszystkim chce je się pisać. Ku uciesze moderacji, która ma wtedy mniej pracy ;) (mowa tu o pijawkach, żeby nie było). I która przecież nie żyje jedynie tym forum.

_________________
[img]http://bada-world.pl/styles/OfficialTheme/theme/banery/podpis1.png[/img]


Zobacz profil Gadu-Gadu


 Re: Wymóg 4 komentarzy
7
Staż: 0%
Dołączył(a): 2011-01-11, 10:12
Online: 50m
Posty: 6
Model: S8500
Napisane: 2011-01-11, 13:15 
Trochę pokrętna logika, ale widać działa;) OK zatem

ps. miałem raczej na myśli podziękowania skierowane do naszej osoby (tzn piszesz coś mądrego, wartościowego i jak choć jedna osoba Nam podziękuje to mamy dostęp)



Zobacz profil


 Re: Wymóg 4 komentarzy
8
Grafik
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2010-11-13, 13:14
Online: 19d 21h 45m
Posty: 496
Podziękowań: 54
Podziękował: 26
Model: GT S8500
Firmware: XXKL6
Operator: Plus GSM
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika
Napisane: 2011-01-11, 13:20 
Hmm. Faktycznie, trochę się zakręciłem. To może podsumuję: Moderacja takiego forum, jak to, prostą rzeczą nie jest. I sporo pracy mamy. A teraz co do twojego pytania. Sprawdzanie, za co dany użytkownik otrzymał podziękowanie byłoby bardziej pracochłonne niż zaznaczenie postu, wpisanie magicznego ID 1269 (bodajże) i kilknięcie na tak - wiąże się to z przeniesiem do Spamu. Mamy swój moderatorski regulamin i staramy się postępować zgodnie z nim. To nie jest wolna amerykanka jak myślą niektórzy - moderatorzy naprawdę posiadają wytyczne za co upominać, za co banować, co przenosić do spamu itd.

_________________
[img]http://bada-world.pl/styles/OfficialTheme/theme/banery/podpis1.png[/img]


Zobacz profil Gadu-Gadu


 Re: Wymóg 4 komentarzy
9
Staż: 0%
Dołączył(a): 2011-01-11, 15:19
Online: 14m
Posty: 0
Napisane: 2011-01-11, 15:27 
Wymóg 4komentarzy, lepsza byłaby jakaś ochrona z kodem z obrazka trudniejszym czy coś w ten deseń, młodzi użytkownicy tylko spamują forum.



Zobacz profil


 Re: Wymóg 4 komentarzy
10
SUPER MEMBER!
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2010-10-15, 21:06
Online: 8d 18h 59m
Posty: 411
Podziękowań: 68
Podziękował: 47
Model: S8500 Wave
Firmware: bada 2.0 LG1
Operator: + GSM
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika Dobroczyńca: Odznaczenie za pomoc dla Forum
Napisane: 2011-01-11, 15:31 
To po co się gościu jeden z drugim logujecie na takie forum co :?: tym bardziej skoro jesteście posiadaczami Samsung Wave lub innego z bada os :?: jak wszystko wiecie o telefonie i macie gdzieś zadawanie pytań lub komentowanie to nara z forum. Gdybym ja tu "rządził" to download byście mieli minimum od 30 postów i to na temat :/



Zobacz profil


Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 56 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
cron
Powered by phpBB © 2011 phpBB Group
Copyright © 2011 bada-WORLD.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie lub rozpowszechnianie jakiejkolwiek części serwisu (grafiki czy tekstów) bez zgody właściciela jest całkowicie zabronione.
Nasi partnerzy: TizenOs.com.pl | gsmManiaK.pl | Smitebuild.pl | PaladinsDecks.pl
phpBB SEO
| Forum o systemie Tizen Forum TizenOs.com.pl
smite wymagania | smite download