Nie jesteś zalogowany/zarejestrowany na tej stronie. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Aby się zarejestrować kliknij tutaj...


Ta strona korzysta z plików cookiesKorzystając z naszej strony internetowej wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu zapewnienia Ci wygody podczas jej przeglądania.
Rozumiem. Nie pokazuj w przyszłości.
Panel użytkownika
     

Nie masz konta? Zarejestruj
Zapomniałeś hasła? Przypomnij

Forum Tizen OS!
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 58 Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Re: Play online na kartę czy Orange Free na kartę?
51
EXPERT MEMBER!
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2011-01-10, 20:35
Online: 36d 6h 43m
Posty: 1067
Podziękowań: 103
Podziękował: 39
Model: S8500
Firmware: LB4
Operator: play
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika
Napisane: 2011-07-08, 01:35 
Czy ja wiem? Sprawdzałem tutaj
[code]http://mapa.btsearch.pl/[/code]



skan12@
Skasuj pamięć podręczną przeglądarki.


Ostatnio edytowano 2011-07-10, 18:41 przez samsungwave, łącznie edytowano 1 raz _________________
Post roku? :)
[spoiler]Jeśli jesteś na tyle niedoinformowany i twierdzisz, że WP7.8 to tylko nowy wygląd, to dalej udowadnia moją powyższą tezę
[...]
Czy ja mówiłem coś o wyglądzie interfejsu? Fakt jest faktem, że chodzi płynniej i nie zaprzeczysz temu[/spoiler]


Zobacz profil Gadu-Gadu


 Re: Play online na kartę czy Orange Free na kartę?
52
Staż: 25%
Dołączył(a): 2011-05-16, 07:54
Online: 22h 22m
Posty: 39
Podziękowań: 1
Podziękował: 2
Napisane: 2011-07-08, 07:44 
ciekawa stronka i nasuwa się tylko pytanie, na ile jest wiarygodna.
ważne , że jest i można mieć jakiś pogląd na sytuację na rynku w kraju.
co do play, to widać, że nie trafia on pod strzechy, bo stacje przekaźnikowe ustawiane są głównie w miejscowościach, lecz ja nie mogę zrozumieć [patrząc na ta mapę], że odległość między stacjami dochodzi do ok. 30 km - pniewy, międzychód, wronki, skwierzyna, nowy tomyśl.
to wszystko się zmieni, potrzeba tylko czasu.

------------- 2011-07-08, 07:45 -------------

ciekawa stronka i nasuwa się tylko pytanie, na ile jest wiarygodna.
ważne , że jest i można mieć jakiś pogląd na sytuację na rynku w kraju.
co do play, to widać, że nie trafia on pod strzechy, bo stacje przekaźnikowe ustawiane są głównie w miejscowościach, lecz ja nie mogę zrozumieć [patrząc na ta mapę], że odległość między stacjami dochodzi do ok. 30 km - pniewy, międzychód, wronki, skwierzyna, nowy tomyśl.
to wszystko się zmieni, potrzeba tylko czasu.



Zobacz profil


 Re: Play online na kartę czy Orange Free na kartę?
53
EXPERT MEMBER!
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2011-01-10, 20:35
Online: 36d 6h 43m
Posty: 1067
Podziękowań: 103
Podziękował: 39
Model: S8500
Firmware: LB4
Operator: play
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika
Napisane: 2011-07-08, 22:55 
Bynajmniej w moim mieście jest wiarygodna. Specjalnie objechałem trochę aby sprawdzić czy wszystko ok - jak najbardziej.

_________________
Post roku? :)
[spoiler]Jeśli jesteś na tyle niedoinformowany i twierdzisz, że WP7.8 to tylko nowy wygląd, to dalej udowadnia moją powyższą tezę
[...]
Czy ja mówiłem coś o wyglądzie interfejsu? Fakt jest faktem, że chodzi płynniej i nie zaprzeczysz temu[/spoiler]


Zobacz profil Gadu-Gadu


 Re: Play online na kartę czy Orange Free na kartę?
54
EXPERT MEMBER!
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2010-10-08, 12:56
Online: 12d 13h 21m
Posty: 1124
Lokalizacja: Supraśl
Podziękowań: 45
Podziękował: 6
Model: Lg L9/Nokia 5300
Firmware: 4.1.2
Operator: Play,Orange,A 2,Lyca
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Dobroczyńca: Odznaczenie za pomoc dla Forum
Napisane: 2011-07-08, 23:39 
U mnie też :)



Zobacz profil Gadu-Gadu


 [Usunięte]
55
Ten post został usunięty przez kkthx 2011-07-12, 10:43.

 Otwock,brak zasięgu???
56
Staż: 0%
Dołączył(a): 2012-03-22, 16:18
Online: 30m
Posty: 1
Napisane: 2012-03-22, 17:10 
Witam
Potrzebuję Waszej pomocy ,i pozwoliłam podpiąć się pod ten wątek. Również chodzi mi o internet na "chwilę",jako że,syn idzie do szpitala na badania.
Niestety u syna odkryto mała plamkę na płucach i nikt nie wie co to jest,więc skierowano go do Otwocka. Chłopak ma 10 lat,więc bez netu żyć nie potrafi .Tu trochę koloryzuję,nie jest tak zle.Mimo to ,przydałoby się aby miał kontakt z klasą i na bieżąco nadrabiał zaległości. A i nudę szpitalną i troski trochę przegnał.
Hmm,ok,do brzegu.
Jaką sieć możecie mi polecić ? Poczytałam wątek.Dzwoniłam do playa i na ul.żeromskiego 53 w otwocku,zasięgu nie ma.
Znowuż w orange powiedzieli,że zasięg słaby ,ale jest. :x tylko co to znaczy??? pytałam dalej,to ,że połączenie może nie być płynne.,tj; youtube raczej nie poogląda.
Proszę mi pomóc,bo ja jakoś nie potrafię tego ogarnąć.
Tylko,czy jeszcze ktoś tu zagląda :please:



Zobacz profil


 Play online na kartę czy Orange Free na kartę?
57
EXPERT MEMBER!
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2010-10-08, 12:56
Online: 12d 13h 21m
Posty: 1124
Lokalizacja: Supraśl
Podziękowań: 45
Podziękował: 6
Model: Lg L9/Nokia 5300
Firmware: 4.1.2
Operator: Play,Orange,A 2,Lyca
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Dobroczyńca: Odznaczenie za pomoc dla Forum
Napisane: 2012-03-22, 18:05 
Z tego co widzę na tej stronie [code]http://btsearch.pl/szukaj.php?search=otwock&siec=-1&mode=std[/code] tam najlepiej brać internet od t-mobile i orange ze względu na nadajniki umts dzięki temu będzie można np. przeglądać youtube najtaniej wyjdzie orange free na kartę wystarczy kupić zwykły starter zmienić taryfę na orange free i doładować lub można na allegro dostać kartę z netem
Przykładowa aukcja
[code]http://allegro.pl/internet-na-karte-orange-free-6-gb-12-mies-fv-i2222736618.html[/code]
Od plusa internetu nie warto brać bo będzie strasznie wolny na wczytanie filmiku na youtube będzie się rok czekać a co do playa to prawda że tam zasięgu jego nie ma w tym się nie pomylili a takie rzeczy czasem im się zdarzają :D

[warn=ludendorf]koduj linki![/warn]



Zobacz profil Gadu-Gadu


 Play online na kartę czy Orange Free na kartę?
58
Staż: 0%
Dołączył(a): 2013-07-24, 13:32
Online: 4m
Posty: 1
Model: I9250
Napisane: 2013-07-24, 16:13 
Generalnie do wyboru są trzy opcje: Plus GSM, Play oraz Orange. O wszystkich rozpisałem się dosyć wyczerpująco.

Z tych trzech na obecną chwilę najlepszą moim zdaniem opcją jest Nowy Plus Internet na kartę:
[code]http://telewizja-internet-telefon.eu/2013/06/nowy-plus-internet-na-karte/[/code]

W Play są problemy z zasięgiem, w Orange kompresja zdjęć, które wyglądają naprawdę tragicznie. Plus obecnie daje najlepsze bonusy po doładowaniu. Po doładowaniu za 100zł otrzymujemy 115zł na koncie do wykorzystania na wszystkie usługi oraz 12,15GB Internetu. Konto ważne jest w tym wypadku 120 dni.

Jeżeli uważacie, że to dużo pieniędzy, to wystarczy sprzedać swoje środki poprzez doładowanie konta innym, np. za 70% wartości.
Na tą chwilę nie ma lepszej opcji, chyba że darmowe Aero2:
[code]http://telewizja-internet-telefon.eu/2013/01/aero2-darmowy-internet-mobilny/[/code]



Zobacz profil


Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 58 Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
cron
Powered by phpBB © 2011 phpBB Group
Copyright © 2011 bada-WORLD.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie lub rozpowszechnianie jakiejkolwiek części serwisu (grafiki czy tekstów) bez zgody właściciela jest całkowicie zabronione.
Nasi partnerzy: TizenOs.com.pl | gsmManiaK.pl | Smitebuild.pl | PaladinsDecks.pl
phpBB SEO
| Forum o systemie Tizen Forum TizenOs.com.pl
smite wymagania | smite download