Nie jesteś zalogowany/zarejestrowany na tej stronie. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Aby się zarejestrować kliknij tutaj...


Ta strona korzysta z plików cookiesKorzystając z naszej strony internetowej wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu zapewnienia Ci wygody podczas jej przeglądania.
Rozumiem. Nie pokazuj w przyszłości.
Panel użytkownika
     

Nie masz konta? Zarejestruj
Zapomniałeś hasła? Przypomnij

Forum Tizen OS!
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 1, 2  Następna strona
 Przywrócenie aplikacji które "zniknęły" po aktualizacji do b
1
EXPERT MEMBER!
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2011-01-10, 20:35
Online: 36d 6h 43m
Posty: 1067
Podziękowań: 103
Podziękował: 39
Model: S8500
Firmware: LB4
Operator: play
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika
Napisane: 2012-01-06, 15:51 
Na początku instalujemy program Samsung Kies, i jeśli się da to uaktualniamy go do najwyższej wersji. Teraz sprawdzamy czy Kies się połączy z telefonem przez [b]kabel USB[/b] (a nie żadne Kies Air, bluetooth i takie tam). Jeśli nie to odzyskiwanie sterowników(wystarczy kliknąć na ten monit o problemach z połączeniem)

Teraz przechodzimy do Samsung Apps (w kiesie) i logujemy się na konto w którym pobrało się grę.

Ok. W prawym górnym rogu naciskami (1 na obrazku) "Moje pobrane" a pod tym pokaże się (nr. 2 na obrazku) "Wyświetl historię zakupów" i to naciskamy
[url=http://imageshack.us/photo/my-images/46/beztytuuhvx.png/][img]http://img46.imageshack.us/img46/5403/beztytuuhvx.png[/img][/url]

Po naciśnięciu szukamy swoich gier i pobieramy. Jeśli telefon będzie podłączony do komputera, po pobraniu instalacja rozpocznie się od razu po pobraniu.
I jeszcze jedno! Jeżeli gry pobieraliście bez zalogowanego konta to w Kiesie ich nie znajdziecie!!!
PS-Gierki takie jak np. fruit ninja i pes 2011 będą miały dopisek terminated i to te wersje pobieramy.
PS2-Dla tych co nie działa - sprawdź połączenie internetowe. SA w kiesie również może przestać działać jeżeli router/dostawca blokuje porty.
PS3-[url=http://imageshack.us/photo/my-images/3/beztytuuantx.png/][img]http://img3.imageshack.us/img3/5808/beztytuuantx.png[/img][/url]
PS4-[url=http://imageshack.us/photo/my-images/580/beztytuumsu.png/][img]http://img580.imageshack.us/img580/6816/beztytuumsu.png[/img][/url]


Ostatnio edytowano 2012-01-07, 19:22 przez samsungwave, łącznie edytowano 2 razy _________________
Post roku? :)
[spoiler]Jeśli jesteś na tyle niedoinformowany i twierdzisz, że WP7.8 to tylko nowy wygląd, to dalej udowadnia moją powyższą tezę
[...]
Czy ja mówiłem coś o wyglądzie interfejsu? Fakt jest faktem, że chodzi płynniej i nie zaprzeczysz temu[/spoiler]


Zobacz profil Gadu-Gadu

Podziękowania przyznane za post: 2

 Przywrócenie aplikacji które "zniknęły" po aktualizacji do b
2
MEMBER!
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2010-12-31, 10:22
Online: 7d 15h 8m
Posty: 152
Podziękowań: 3
Podziękował: 1
Model: 8500
Firmware: custom 2.0
Operator: SULP
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika
Napisane: 2012-01-06, 16:59 
Mimo że kupiłem FN to u mnie tak nie ma. Na początku po wgraniu 2.0 maiłem FN jednak po paru dniach znikła z pobranych



Zobacz profil Gadu-Gadu


 Przywrócenie aplikacji które "zniknęły" po aktualizacji do b
3
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2011-03-16, 16:04
Online: 3d 4h 26m
Posty: 190
Lokalizacja: Warszawa
Podziękowań: 7
Podziękował: 7
Model: S8530
Firmware: XXKLA1
Operator: T-Mobile
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika Dobroczyńca: Odznaczenie za pomoc dla Forum
Napisane: 2012-01-06, 17:05 
FN nie jest dostepna juz w SA

_________________
[b]// [color=#FF0000]OS:[/color][/b] Bada 1.2 [b]// [color=#FF0000]CPU:[/color][/b] 1 GHz ARM Cortex-A8 [b]// [color=#FF0000]RAM:[/color][/b] 512 MB [b]// [color=#FF0000]GPU:[/color][/b] PowerVR SGX540 [b]// [color=#FF0000]HDD:[/color][/b] 2GB + 8GB SanDisc Class 4 [b]// [color=#FF0000]DISPLAY:[/color][/b] 3,7" WVGA (480x800) Super Clear LCD [b]//[/b]

[img]http://img9.imageshack.us/img9/5628/43523288.jpg[/img]


Zobacz profil Gadu-Gadu


 Przywrócenie aplikacji które "zniknęły" po aktualizacji do b
4
EXPERT MEMBER!
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2011-01-10, 20:35
Online: 36d 6h 43m
Posty: 1067
Podziękowań: 103
Podziękował: 39
Model: S8500
Firmware: LB4
Operator: play
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika
Napisane: 2012-01-06, 17:25 
[quote="sobol1204"]Mimo że kupiłem FN to u mnie tak nie ma. Na początku po wgraniu 2.0 maiłem FN jednak po paru dniach znikła z pobranych[/quote]
W telefonie nie zobaczysz. Tylko w kiesie.

_________________
Post roku? :)
[spoiler]Jeśli jesteś na tyle niedoinformowany i twierdzisz, że WP7.8 to tylko nowy wygląd, to dalej udowadnia moją powyższą tezę
[...]
Czy ja mówiłem coś o wyglądzie interfejsu? Fakt jest faktem, że chodzi płynniej i nie zaprzeczysz temu[/spoiler]


Zobacz profil Gadu-Gadu


 Przywrócenie aplikacji które "zniknęły" po aktualizacji do b
5
Staż: 20%
Dołączył(a): 2011-01-21, 18:27
Online: 3d 30m
Posty: 34
Podziękowań: 5
Podziękował: 3
Model: 8500
Firmware: 2.0
Operator: +
Napisane: 2012-01-06, 17:34 
Mam ten sam problem co [b]sobol1204[/b] i niestety tak jak pisze [b]Squall[/b] gra nie jest już dostępna w SA i niestety już jej nie pobierzemy.



Zobacz profil


 Przywrócenie aplikacji które "zniknęły" po aktualizacji do b
6
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2010-08-08, 10:05
Online: 24d 6h 35m
Posty: 448
Podziękowań: 51
Podziękował: 63
Model: wave s8500
Firmware: bada 2.0
Operator: play
2 miejsce: 2 Miejsce w Wakacyjnym Konkursie Fotograficznym Bada Dev: Developer aplikacji dla systemu bada Dobroczyńca: Odznaczenie za pomoc dla Forum (2)
Napisane: 2012-01-06, 18:22 
Niestety jeśli było dużo pobrań (przez uczestnictwo w konkursie na maksymalną liczbę pobrań) to wejście do Listy zakupów graniczy z cudem - czyt. nie da się wejść bo kies się zawiesza :D
Jest na to oczywiście metoda. Trzeba katalog Applications z takowymi pobranymi aplikacjami skopiować gdzieś na bok (u mnie to jest katalog c:\Users\[nazwa użytkownika]\Documents\samsung\Kies\Download\Applications\), a z katalogu Applications usuwamy wszystko. Następnie wgrywamy tam paczkami (kopie bezpieczeństwa cały czas trzymamy na boku) aplikację czyli pliki .app i o takiej samej nazwie .img. Najlepiej wgrywać po 100 szt. Po zaaplikowaniu na telefon ponownie czyścimy katalog i.... tak w kółko :D
U mnie to się sprawdziło, nie można było pobrać aplikacji z SA bo były z nim kłopoty, ale taki backup pomógł w 100%.

_________________
[url=http://goo.gl/AZyEE][img]http://senega.strefa.pl/ic_kropka_tv.png[/img] Kropka TV - program telewizyjny na system Android[/url]


Zobacz profil


 Przywrócenie aplikacji które "zniknęły" po aktualizacji do b
7
MEMBER!
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2010-12-31, 10:22
Online: 7d 15h 8m
Posty: 152
Podziękowań: 3
Podziękował: 1
Model: 8500
Firmware: custom 2.0
Operator: SULP
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika
Napisane: 2012-01-06, 19:12 
telefon czy kies, bez różnicy na telefonie nieraz nawet pokazuje więcej pobranych aplikacji



Zobacz profil Gadu-Gadu


 Przywrócenie aplikacji które "zniknęły" po aktualizacji do b
8
SUPER MEMBER!
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2011-01-17, 16:08
Online: 7d 4h 47m
Posty: 261
Podziękowań: 5
Podziękował: 59
Model: S8500
Firmware: Nexus LB2
Operator: Orange
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika
Napisane: 2012-01-07, 17:49 
A ja w historii zakupów nie mam nawet 1/3 aplikacji. Wszystkie muszę wyszukiwać samodzielnie. Ale z tym FN to przegięcie to samo z Dragon Warior Bruce Lee przecież ja za to zapłaciłem. Jak kupuję oryginał na PC to mam to w dupie czy jest nadal w sprzedaży czy nie bo mam płytkę i sobie instaluję, a to jest zwykłe chamstwo. A potem narzeka się na problem piracenia aplikacji. Powiem szczerze że teraz mi szkoda wydawać kasy bo strach jest aktualizować soft, a biorąc pod uwagę obecny poziom bady 2.0 możemy się spodziewać że niebawem znów będziemy wgrywać nowy soft.



Zobacz profil

Autor postu otrzymał podziękowanie

 Przywrócenie aplikacji które "zniknęły" po aktualizacji do b
9
EXPERT MEMBER!
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2011-01-10, 20:35
Online: 36d 6h 43m
Posty: 1067
Podziękowań: 103
Podziękował: 39
Model: S8500
Firmware: LB4
Operator: play
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika
Napisane: 2012-01-07, 19:24 
Zaktualizowałem poradnik o screeny i dodatkowe informacje.

_________________
Post roku? :)
[spoiler]Jeśli jesteś na tyle niedoinformowany i twierdzisz, że WP7.8 to tylko nowy wygląd, to dalej udowadnia moją powyższą tezę
[...]
Czy ja mówiłem coś o wyglądzie interfejsu? Fakt jest faktem, że chodzi płynniej i nie zaprzeczysz temu[/spoiler]


Zobacz profil Gadu-Gadu


 Przywrócenie aplikacji które "zniknęły" po aktualizacji do b
10
Staż: 10%
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2011-03-25, 19:37
Online: 2d 13h 26m
Posty: 20
Podziękował: 5
Model: s8500
Firmware: XXLG1 - BADA 2.0
Operator: Plus
Napisane: 2012-02-07, 22:49 
Dlaczego po hard resecie gry/aplikacje które miałem zainstalowane na karcie pamięci znikły z menu, a mimo to zajmują miejsce na telefonie. Nie wiem też gdzie są te pliki, bo w tych 6 ich nie ma.



Zobacz profil


Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 1, 2  Następna strona
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
cron
Powered by phpBB © 2011 phpBB Group
Copyright © 2011 bada-WORLD.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie lub rozpowszechnianie jakiejkolwiek części serwisu (grafiki czy tekstów) bez zgody właściciela jest całkowicie zabronione.
Nasi partnerzy: TizenOs.com.pl | gsmManiaK.pl | Smitebuild.pl | PaladinsDecks.pl
phpBB SEO
| Forum o systemie Tizen Forum TizenOs.com.pl
smite wymagania | smite download