Nie jesteś zalogowany/zarejestrowany na tej stronie. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Aby się zarejestrować kliknij tutaj...


Ta strona korzysta z plików cookiesKorzystając z naszej strony internetowej wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu zapewnienia Ci wygody podczas jej przeglądania.
Rozumiem. Nie pokazuj w przyszłości.
Panel użytkownika
     

Nie masz konta? Zarejestruj
Zapomniałeś hasła? Przypomnij

Forum Tizen OS!
Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 45 Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
 Jaki smartfon kupić do 600zł ?
11
Staż: 25%
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2011-10-31, 19:11
Online: 3d 3h 14m
Posty: 39
Podziękowań: 1
Podziękował: 2
Model: Note/Nex/Galaxy S II
Napisane: 2011-11-08, 18:30 
ZTE Blade miałem nie podobał mi się przesiadłem się potem na LG P500 bardzo fajny,ale jeśli by dodali jeszcze 5mpx z fleshem to telefon za 500zł jest <spoko> android chodzi płynnie przeglądanie internetu również wsparcie też posiada,procesor z tego co wiem można podkręcić,ale mi nie było potrzeba. Jeśli szukasz coś do 500zł max to tylko LG

_________________
Jeśli,Ci pomogłem kliknij "Podziękuj" nie wstydź się :)


Zobacz profil


 Jaki smartfon kupić do 600zł ?
12
Staż: 35%
Dołączył(a): 2011-10-27, 17:37
Online: 3d 2h 46m
Posty: 54
Model: Obecnie Szukam
Operator: orange
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika
Napisane: 2011-11-08, 18:48 
Ps. np galaxy ace odpada bo chciałbym 480x800 rozdzialke czy tam 480x854

Póki co najbardziej mi odpowiada htc desire tylko poczekam aż zejdzie troche bo za 650 na allegro są obecnie :P



Zobacz profil Gadu-Gadu


 Jaki smartfon kupić do 600zł ?
13
Staż: 25%
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2011-10-31, 19:11
Online: 3d 3h 14m
Posty: 39
Podziękowań: 1
Podziękował: 2
Model: Note/Nex/Galaxy S II
Napisane: 2011-11-08, 19:41 
Jeśli masz zamiar kręcić HTC desire w HD to będziesz musiał liczyć się z tym,że film będzie klatkował,a przy szybkich akcjach bardziej. Bateria trzyma 1 dzień,ale każdy telefon ma wady i zalety. Wstrzymaj się jeszcze trochę możliwe,że do 2012 trafi nam się pełnosprawny android. A ja nadal będę zmieniał telefony <Lubie To!> ;)

PS. Plusem HTC Desire jest to,że zawsze coś się działo po aktualizacji andka :D

_________________
Jeśli,Ci pomogłem kliknij "Podziękuj" nie wstydź się :)


Zobacz profil


 Jaki smartfon kupić do 600zł ?
14
Staż: 35%
Dołączył(a): 2011-10-27, 17:37
Online: 3d 2h 46m
Posty: 54
Model: Obecnie Szukam
Operator: orange
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika
Napisane: 2011-11-08, 20:24 
no jeszcze poczekam, teraz trzeba rozsadnie :D jaka wersje androida dostane z gwarancja ?
Ps. na androidzie tez mozna instalowac platne gry za darmo ? tak jak na bada podmiana spooferem np ?



Zobacz profil Gadu-Gadu


 Jaki smartfon kupić do 600zł ?
15
Staż: 10%
Dołączył(a): 2011-04-06, 22:09
Online: 22h 58m
Posty: 15
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 3
Model: wave S8500
Firmware: bada 1.0 JK1
Operator: Plus ;)
Napisane: 2011-11-08, 20:34 
na andka jest łatwiej: wrzucasz instalke pirata na fona, włączasz i sie instaluje :)[t][/t]



Zobacz profil Gadu-Gadu


 Jaki smartfon kupić do 600zł ?
16
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2010-09-09, 22:55
Online: 67d 8h 42m
Posty: 1531
Lokalizacja: Poznań
Podziękowań: 236
Podziękował: 204
Model: S8500 sgs3
Firmware: KF3, 4.1.2
Operator: Play
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Liczymy: Nagroda za napisanie w swoim poście pełnego tysiąca. (2)
Napisane: 2011-11-08, 20:42 
[quote="SamsungWaveS8500"]X10 ma za mało ramu i będę,Ci się gierki cięły jeśli zaktualizujesz androida do najnowszego po drugie aparat tego telefonu jest marny i obsługuje karty pamięci podajże 16GB max mogę dużo tutaj wymieniać co mi się nie podoba ;P[/quote]
Ma tyle ramu co S8500 :P, ale fakt, do andka trzeba 512 do naprawdę komfortowej pracy . Pierwsze słyszę aby X10 robiła kiepskie zdjęcia...

_________________
Jeśli pomogłem to kliknij po prawej stronie mojego postu -->[img]http://bada-world.pl/styles/OfficialTheme/imageset/thankposts.gif[/img]
Do wszystkiego można się przyzwyczaić...


Zobacz profil


 Jaki smartfon kupić do 600zł ?
17
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2010-06-18, 23:11
Online: 57d 23h 13m
Posty: 1925
Lokalizacja: Polska?
Podziękowań: 230
Podziękował: 12
Model: Wave&WaveM
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Support: Srebrna gwiazda dla osób zaangażowanych w tworzenie forum. bada-os.info: Administrator oraz redaktor bloga bada-os.info
Napisane: 2011-11-08, 21:22 
Jeśli chcesz coś z Androidem, to ten HTC Desire to minimum - inne, gorsze, nie za bardzo będą pozwalały na w miarę komfortową pracę..

_________________
[url=http://tizenlog.pl][img]https://dl.dropboxusercontent.com/u/2973076/logo.png[/img][/url]


Zobacz profil Gadu-Gadu


 Jaki smartfon kupić do 600zł ?
18
SUPER MEMBER!
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2011-10-21, 11:20
Online: 7d 18h 59m
Posty: 318
Lokalizacja: Polska
Podziękowań: 44
Podziękował: 41
Model: Galaxy S II
Operator: Play
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika
Napisane: 2011-11-08, 22:18 
pakierhakiexd,
nigdy u nich nie miałem żadnej umowy ale jak się nasluchalem o doliczaniu do rachunków czegoś czego nie było, jak poszedłem z kolega wybierac tel do przedluzenia umowy (umowa abonament 36 miech razy 39zl) i chcieli 1200zl za htc desire oraz irytuje mnie ich chamskie zakladnie simlocko+ loga operatora i oczywiscie sprawa z innego forum jak koles przedluza u nich trzeci raz umowe a oni mu tansze o 2gr rozmowy daja to wiesz. Co do telefonu to mozesz sie rozejzec za motorola milestone , co prawda ma malo ramu ale procek do 1,2ghz da sie nawet podkrecic. Za 600 wyhaczysz ladna juz pewnie. Chciaz na twoim miejscu ja bym jeszcze wave'a nie sprzedawał , jak wyjdzie android 2.3 (módlmy się o to) to niestety ale bedziesz pewnie płakał, że sprzedałeś bo (zakładając że andek bedzie niezle zoptymalizowany) to my bedziemy miec takiego miejszego galaxy s a ty bedziesz miał desire który jest juz troche podstarzały. Pozatym jak ty jedziesz na bada 1.0 (wyczytałem to z ogloszenia sprzedazy) to nic dziwnego ze chcesz sprzedac , 1.2 duzo lepszy i szybszy. Warto tez poczekać na 2.0. Huh. ale się rozpisalem xD

_________________
Chcesz otrzymać darmowe gigabajty na dropbox'ie? Zarejestruj się pod adresem [url]http://db.tt/JILaxoM9[/url], a dodatkowo pomożesz mi powiększyć mój obecny dysk :)


Zobacz profil


 Jaki smartfon kupić do 600zł ?
19
Staż: 90%
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2011-07-26, 21:44
Online: 5d 3h 52m
Posty: 139
Lokalizacja: Stalowa Wola
Podziękowań: 8
Model: BRAK
Firmware: BRAK
Operator: BRAK
Napisane: 2011-11-08, 22:28 
Ja mialbym propozycje z calkiem innej bajki a mianowicie nokie n900 z gory mowie dzialaja na niej aplikacje i gry z androida! Do tego swietne bebechy i aparat robi boskie zdiecia. O fizycznej klawiaturze nie wspomne, pełno sprytny flash i normalne komputerowe przegladarki internetowe a nie zadne badziewia typu opery dolphiny i tym podobne pseudo przegladarki. Procesor cortex a8 spokojnie kreci sie na 1,2Ghz co wystarcza do wszystkiego niektore egzemplarze chodza na 1,4GHz. Kwestia braku ramu w tym telefonie nie istnieje gdyz 256MB fizycznej i 768MB wirtualnej pamieci wystarcza absolutnie do wszystkiego. Do tego dochodzi 32GB wbudowanej pamieci no dla uzytkownika 27GB reszta przypada na system i pamiec wirtualna. Dzialajacy host usb wiec jak masz fantazje to nawet pada na USB sobie podepniesz do grania ;) nie wspomne o zewnetrznych dyskach nawet nagrywarka DVD dziala oczywiscie z zewnetrznym zasilaniem. Zalet mozna wymieniac jesli cie temat zainteresuje to ci podam namiary na fora o tym telefonie a chodzi uzywany juz od 500zl....



Zobacz profil Gadu-Gadu


 Jaki smartfon kupić do 600zł ?
20
SUPER MEMBER!
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2011-10-21, 11:20
Online: 7d 18h 59m
Posty: 318
Lokalizacja: Polska
Podziękowań: 44
Podziękował: 41
Model: Galaxy S II
Operator: Play
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika
Napisane: 2011-11-08, 22:32 
jak działaja na niej gry i apk z androida? Bez przerobienia?

_________________
Chcesz otrzymać darmowe gigabajty na dropbox'ie? Zarejestruj się pod adresem [url]http://db.tt/JILaxoM9[/url], a dodatkowo pomożesz mi powiększyć mój obecny dysk :)


Zobacz profil


Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 45 Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
cron
Powered by phpBB © 2011 phpBB Group
Copyright © 2011 bada-WORLD.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie lub rozpowszechnianie jakiejkolwiek części serwisu (grafiki czy tekstów) bez zgody właściciela jest całkowicie zabronione.
Nasi partnerzy: TizenOs.com.pl | gsmManiaK.pl | Smitebuild.pl | PaladinsDecks.pl
phpBB SEO
| Forum o systemie Tizen Forum TizenOs.com.pl
smite wymagania | smite download