Nie jesteś zalogowany/zarejestrowany na tej stronie. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Aby się zarejestrować kliknij tutaj...


Ta strona korzysta z plików cookiesKorzystając z naszej strony internetowej wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu zapewnienia Ci wygody podczas jej przeglądania.
Rozumiem. Nie pokazuj w przyszłości.
Panel użytkownika
     

Nie masz konta? Zarejestruj
Zapomniałeś hasła? Przypomnij

Forum Tizen OS!
Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 45 Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
 Jaki smartfon kupić do 600zł ?
31
Staż: 90%
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2011-07-26, 21:44
Online: 5d 3h 52m
Posty: 139
Lokalizacja: Stalowa Wola
Podziękowań: 8
Model: BRAK
Firmware: BRAK
Operator: BRAK
Napisane: 2011-11-08, 23:27 
Schreder nie dawaj rad :D milestone ma 256MB ramu co ja dyskwaliikuje w kwesti grania jakiej kolwiek. na niej ciezko uzyskac jaki kolwiek multitasking o graniu nie wspomne.... Mialem



Zobacz profil Gadu-Gadu


 Jaki smartfon kupić do 600zł ?
32
SUPER MEMBER!
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2011-10-21, 11:20
Online: 7d 18h 59m
Posty: 318
Lokalizacja: Polska
Podziękowań: 44
Podziękował: 41
Model: Galaxy S II
Operator: Play
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika
Napisane: 2011-11-08, 23:31 
[code]http://www.youtube.com/watch?v=-NKtA5uKmiQ[/code]

Proszę trollu specjalnie dla ciebie, htc desire ma procek 1ghz i 512ram zaś motorola 256 ram i chyba 600mhz. Obejzyj filmik i mi powiedz dlaczego motorola wygrała. Co do multitasakingu w grach to uwazam to za beznadzieje zeby miec gre w tle włączoną.

_________________
Chcesz otrzymać darmowe gigabajty na dropbox'ie? Zarejestruj się pod adresem [url]http://db.tt/JILaxoM9[/url], a dodatkowo pomożesz mi powiększyć mój obecny dysk :)


Zobacz profil


 Jaki smartfon kupić do 600zł ?
33
Staż: 90%
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2011-07-26, 21:44
Online: 5d 3h 52m
Posty: 139
Lokalizacja: Stalowa Wola
Podziękowań: 8
Model: BRAK
Firmware: BRAK
Operator: BRAK
Napisane: 2011-11-08, 23:35 
asphalt 5 to plynnie dzialal i na LG swifcie hehe w Milestone nie jest problemem procesor (to samo co w N900 / samsung Wave) tylko brak ramu wszystkie w miare nowe gry potrzebuja minimum 256MB ramu dla samej siebie i w MM jedyne waskie gardlo stanowi mala ilosc ramu w najbardziej odchudzonych romach dla aplikacji zostaje 100MB wolnego ramu i to po bawieniu sie jakimis killerami...

JEDNO BARDZO WAZNE STWIERDZENIE. ILOSC MHz NIE DETERMINUJE WYDAJNOSCI DANEGO PROCESORA!!!


Ostatnio edytowano 2011-11-08, 23:37 przez trollu, łącznie edytowano 1 raz

Zobacz profil Gadu-Gadu


 Jaki smartfon kupić do 600zł ?
34
SUPER MEMBER!
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2011-10-21, 11:20
Online: 7d 18h 59m
Posty: 318
Lokalizacja: Polska
Podziękowań: 44
Podziękował: 41
Model: Galaxy S II
Operator: Play
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika
Napisane: 2011-11-08, 23:36 
Oj tam, oj tam , gry to nie wszystko ;] ja miałem tyle ramu w x8 i mi jakoś starczało. Dobra mniejsza z tym i tak autor postanowił poczekać.

_________________
Chcesz otrzymać darmowe gigabajty na dropbox'ie? Zarejestruj się pod adresem [url]http://db.tt/JILaxoM9[/url], a dodatkowo pomożesz mi powiększyć mój obecny dysk :)


Zobacz profil


 Jaki smartfon kupić do 600zł ?
35
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2010-09-09, 22:55
Online: 67d 8h 42m
Posty: 1531
Lokalizacja: Poznań
Podziękowań: 236
Podziękował: 204
Model: S8500 sgs3
Firmware: KF3, 4.1.2
Operator: Play
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Liczymy: Nagroda za napisanie w swoim poście pełnego tysiąca. (2)
Napisane: 2011-11-08, 23:42 
[quote="trollu"]Ja mialbym propozycje z calkiem innej bajki a mianowicie nokie n900 z gory mowie dzialaja na niej aplikacje i gry z androida! Do tego swietne bebechy i aparat robi boskie zdiecia. O fizycznej klawiaturze nie wspomne, pełno sprytny flash i normalne komputerowe przegladarki internetowe a nie zadne badziewia typu opery dolphiny i tym podobne pseudo przegladarki. Procesor cortex a8 spokojnie kreci sie na 1,2Ghz co wystarcza do wszystkiego niektore egzemplarze chodza na 1,4GHz. Kwestia braku ramu w tym telefonie nie istnieje gdyz 256MB fizycznej i 768MB wirtualnej pamieci wystarcza absolutnie do wszystkiego. Do tego dochodzi 32GB wbudowanej pamieci no dla uzytkownika 27GB reszta przypada na system i pamiec wirtualna. Dzialajacy host usb wiec jak masz fantazje to nawet pada na USB sobie podepniesz do grania ;) nie wspomne o zewnetrznych dyskach nawet nagrywarka DVD dziala oczywiscie z zewnetrznym zasilaniem. Zalet mozna wymieniac jesli cie temat zainteresuje to ci podam namiary na fora o tym telefonie a chodzi uzywany juz od 500zl....[/quote]
Nie działają gry z androida na n900 chyba, że się mylę (jakbyś chciał grać gry typu Fifa, modern combat gdzie jednym palcem celujesz a drugim się poruszasz? Taki ekran nie wspiera multitouch więc nie da rady ) ale można również zainstalować androida tak jak na s8500 . Świetne bebechy ? Nie żartuj to przestarzały sprzęt a podkręcanie procesora odbije się pewnie na baterii, układ GPU taki jak moto Milestone - dość słaby jak na dziś . Na iPhone 3G (taki sam) wystarczy do gier, choć nie tych najnowszych z tego roku bo wszystko zoptymalizowane jest dobrze na iOS .
Boskie zdjęcia ? Chyba mocno przesadzasz, IMO wave robi lepsze fotki, nie wspominam video w 720p z możliwością ostrzenia - n900 tutaj jest biedna .
Pełny flash nie będzie odtwarzał video na stronach płynnie ze względu na zbyt słaby procesor - będzie lekko klatkować.
Komputerowe przeglądarki ? Może są, nie wiem ale nie przeskoczysz nadal bebechów, Desire, Wave czy Galaxy S będą otwierać strony zdecydowanie szybciej.
Co do RAM to nie jest wcale dużo...
Host USB oferuje kilka również telefonów z androidem i symbianem - jest w czym wybierać .
Widziałeś jaka cegła z n900 ? Choć bardzo mi się podoba :P.
Prawda jest taka, że musisz kupić przynajmniej Galaxy S czy LG Swift Black żeby nie martwić się, że gra nie będzie działać.


Ostatnio edytowano 2011-11-08, 23:45 przez Damix, łącznie edytowano 1 raz _________________
Jeśli pomogłem to kliknij po prawej stronie mojego postu -->[img]http://bada-world.pl/styles/OfficialTheme/imageset/thankposts.gif[/img]
Do wszystkiego można się przyzwyczaić...


Zobacz profil


 Jaki smartfon kupić do 600zł ?
36
Staż: 90%
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2011-07-26, 21:44
Online: 5d 3h 52m
Posty: 139
Lokalizacja: Stalowa Wola
Podziękowań: 8
Model: BRAK
Firmware: BRAK
Operator: BRAK
Napisane: 2011-11-08, 23:46 
ogolnie to za te kase to lepiej kupic PSP :D i nokie 6220c do calej reszty :D

Gry dzialaja przez alien dalvik emulator apk

Damix otrzasnij sie tu jest mowa o smartfonie do 600zl nikt tu nie dyskutuje o telefonach za ponad 1k zl

A co do rezystancyjnych wyswietlaczy to nie ma problemu rozwiazanie dalej wiem bo sam uzywalem ;p zreszta temat jest do zamkniecia



Zobacz profil Gadu-Gadu


 Jaki smartfon kupić do 600zł ?
37
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2010-09-09, 22:55
Online: 67d 8h 42m
Posty: 1531
Lokalizacja: Poznań
Podziękowań: 236
Podziękował: 204
Model: S8500 sgs3
Firmware: KF3, 4.1.2
Operator: Play
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Liczymy: Nagroda za napisanie w swoim poście pełnego tysiąca. (2)
Napisane: 2011-11-08, 23:49 
Widziałem to całe alien dalvik na ipad 2 i to wygląda jak zdalny pulpit, dane są odpalane na wirtualnej maszynie a ty dostajesz z tego obraz, nie musze wspominać, że sssstrasznie płynny ?

_________________
Jeśli pomogłem to kliknij po prawej stronie mojego postu -->[img]http://bada-world.pl/styles/OfficialTheme/imageset/thankposts.gif[/img]
Do wszystkiego można się przyzwyczaić...


Zobacz profil


 Jaki smartfon kupić do 600zł ?
38
Staż: 90%
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2011-07-26, 21:44
Online: 5d 3h 52m
Posty: 139
Lokalizacja: Stalowa Wola
Podziękowań: 8
Model: BRAK
Firmware: BRAK
Operator: BRAK
Napisane: 2011-11-08, 23:52 
damix nie bede z toba dyskutowac bo nie masz pojecia oco chodzi. ale zeby calkiem obalic ci argument odpalasz pelno sprytnego androida na ence i instalujesz co chcesz.... Ide na piwo



Zobacz profil Gadu-Gadu


 Jaki smartfon kupić do 600zł ?
39
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2010-09-09, 22:55
Online: 67d 8h 42m
Posty: 1531
Lokalizacja: Poznań
Podziękowań: 236
Podziękował: 204
Model: S8500 sgs3
Firmware: KF3, 4.1.2
Operator: Play
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Liczymy: Nagroda za napisanie w swoim poście pełnego tysiąca. (2)
Napisane: 2011-11-08, 23:56 
[quote="trollu"]damix nie bede z toba dyskutowac bo nie masz pojecia oco chodzi. ale zeby calkiem obalic ci argument odpalasz pelno sprytnego androida na ence i instalujesz co chcesz.... Ide na piwo[/quote]
No rly ? Napisałem o tym w poprzednim poście ;] .
Skoro wiesz tak dobrze jak wygląda alien dalvik w tej chwili to wytłumacz.

_________________
Jeśli pomogłem to kliknij po prawej stronie mojego postu -->[img]http://bada-world.pl/styles/OfficialTheme/imageset/thankposts.gif[/img]
Do wszystkiego można się przyzwyczaić...


Zobacz profil


 Jaki smartfon kupić do 600zł ?
40
Staż: 35%
Dołączył(a): 2011-10-27, 17:37
Online: 3d 2h 46m
Posty: 54
Model: Obecnie Szukam
Operator: orange
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika
Napisane: 2011-11-08, 23:57 
psp mialem pare lat temu, ale gierki sa kiepskie... na tych smartfonach juz sa lepsze a pozatym myslalem tez o ps vita ( psp 2 ) ale kasa 1000zl zaje...sty sprzet mocny ale watpie zeby jakies super gry na niego wydali, a przynajmniej na poczatek.
da sie jakos dowiedziec przez internet jakie sa oferty mix 20zl na przedluzenie umowy w orange ? ( umowa sie konczy za pol roku ale mozna chyba przed juz )
np przedluzyl bym umowe i wzial jakis telefon i dal za niego 600zl :P



Zobacz profil Gadu-Gadu


Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 45 Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
cron
Powered by phpBB © 2011 phpBB Group
Copyright © 2011 bada-WORLD.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie lub rozpowszechnianie jakiejkolwiek części serwisu (grafiki czy tekstów) bez zgody właściciela jest całkowicie zabronione.
Nasi partnerzy: TizenOs.com.pl | gsmManiaK.pl | Smitebuild.pl | PaladinsDecks.pl
phpBB SEO
| Forum o systemie Tizen Forum TizenOs.com.pl
smite wymagania | smite download