Nie jesteś zalogowany/zarejestrowany na tej stronie. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Aby się zarejestrować kliknij tutaj...


Ta strona korzysta z plików cookiesKorzystając z naszej strony internetowej wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu zapewnienia Ci wygody podczas jej przeglądania.
Rozumiem. Nie pokazuj w przyszłości.
Panel użytkownika
     

Nie masz konta? Zarejestruj
Zapomniałeś hasła? Przypomnij

Forum Tizen OS!
Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 33 1, 2, 3, 4  Następna strona
 Problem z nową Badą
1
Staż: 10%
Dołączył(a): 2013-05-11, 21:58
Online: 20h 2m
Posty: 16
Podziękował: 11
Model: GT-S8600
Napisane: 2013-06-03, 00:51 
Wgrałem ostatnio wgrałem Bade full: S8600XXKJC_MB1 plus update : S8600XXLL3_MB1. I teraz mam większe problemy niż przed wcześniejszym brandowanym softem Play. Po pierwsze dalej nie mogę się w żaden sposób zalogować na facebooka, ani przez facebook for bada, ani przez pzeglądarke Dolphin jak i Opera. Na social hub też nie idzie. Ale po za tym mam większy problem bo telefon po podłączeniu do ładowarki nie che cię ładować. Zawsze muszę wyciągać baterię żeby zaczął się ładować. Czego tak się dzieje??? Ale teraz właśnie też nie chiał się ładować, wyjąłem baterię i ekran zaczął pierw być zielony, później żółty i tak zmieniał kolory, trzymałem długo przycisk power i się włączył normalnie ale dalej nie ładuje a zostało mi 17% baterii.... I co mam teraz robić?



Zobacz profil


 Problem z nową Badą
2
EXPERT MEMBER!
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2012-06-12, 16:57
Online: 19d 7h 29m
Posty: 518
Lokalizacja: Kraków
Podziękowań: 37
Podziękował: 30
Model: Xperia L
Firmware: Android 4.1.2
Operator: Play
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika
Napisane: 2013-06-03, 01:48 
[b]Jaxx1[/b], Telefon jest nowy? Problemy z ładowaniem i wyświetlaczem się działy wcześniej na brandowanym sofcie, czy zaczęły się bezpośrednio po wrzuceniu nowego softu? Po przetestowaniu wielu softu stwierdzam, że wszystko najlepiej chodzi na tym i polecam Ci go wgrać: 8/s8600bsld2-ll1-xeo-danielos-t16734.html
Co do ładowania to też zdarzyła mi się kiedyś taka sytuacja, że nie chciał się ładować i dopiero ponowne włożenie baterii rozwiązało problem, ale tylko raz tak miałem, może poprostu przedmuchaj styki; co do logowania do FB to odsyłam do tego tematu gdyż bardzo prawdopodobne jest to, że to właśnie ten problem:
funkcje-telefonu/nie-dziala-facebook-na-wifi-s8500-t18808-10.html (na 2 stronie podałem co i jak zrobić)



Zobacz profil

Autor postu otrzymał podziękowanie

 Problem z nową Badą
3
Staż: 10%
Dołączył(a): 2013-05-11, 21:58
Online: 20h 2m
Posty: 16
Podziękował: 11
Model: GT-S8600
Napisane: 2013-06-03, 10:12 
No telefon ma coś 6 miesięcy więc nie jest jeszcze taki stary. Szybciej jak miałem soft od play to nie miałem takich problemów, dopiero teraz po instalacji tego softu co napisałem wyżej zaczęły się takie cuda dziać. Też już dwa razy zdarzyło mi się ze sam się włączył tryb download mode i nie chciał sie wyłączyć... Styki są czyste więc to nie jest ich wina że nie ładuje. Przez całą noc miałem wyciągniętą baterię i teraz się normalnie włączył i się ładuje.
Czyli co najlepiej zmienić ten soft na inny?



Zobacz profil


 Problem z nową Badą
4
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2011-08-10, 18:42
Online: 34d 14h 26m
Posty: 2404
Lokalizacja: Mielec
Podziękowań: 212
Podziękował: 142
Model: GT-S5330
Firmware: S5330XXLD1
Operator: Play
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika
Napisane: 2013-06-03, 11:03 
[b]Jaxx1[/b],
A pobrałeś konfiguracje? Ewentualnie po włożeniu karty SIM powinny Ci przyjść konfiguracje dla internetu, itd.. ;)

_________________
[size=120][b][i]Dobrze, że nie wiesz co u mnie, bo pękło by Ci serce..
[/i][/b][/size]

» Wszystkie [url=http://techmaniak.tv]wideotesty[/url] techManiaK-a w jednym miejscu


Zobacz profil Gadu-Gadu

Autor postu otrzymał podziękowanie

 Re: Problem z nową Badą
5
Super moderator
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2011-01-13, 16:07
Online: 133d 23h 49m
Posty: 5340
Lokalizacja: Ze świata
Podziękowań: 1008
Podziękował: 477
Model: Note 3
Firmware: Android 5.0
Operator: Virgin Mobile
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Liczymy (Obrazki): Nagroda za napisanie postu zawierającego obrazek z liczbą 500, 1000, itd. Support: Srebrna gwiazda dla osób zaangażowanych w tworzenie forum. Andro Expert: Expert w dziedzinie instalowania i modyfikacji systemu Android.
Napisane: 2013-06-03, 11:07 
W brandach konfiguracja jest już zintegrowana z softem, oczywiście dla tego jednego operatora, którego ten brand jest.
@Jarxx1 Tak, wgraj ten soft, który podał Ci Przemek13

_________________
[center][img]http://haft.blox.pl/resource/strzalka_w_dol.gif[/img]

[url=http://bit.ly/FAQ_bada2][img]http://i.imgur.com/L84CL.gif[/img][/url][/center]


Zobacz profil Gadu-Gadu

Autor postu otrzymał podziękowanie

 Problem z nową Badą
6
Staż: 10%
Dołączył(a): 2013-05-11, 21:58
Online: 20h 2m
Posty: 16
Podziękował: 11
Model: GT-S8600
Napisane: 2013-06-03, 11:10 
Tak wszystkie konfiguracje mam wprowadzone, internet bez problemu się łączy. Już denerwuje mnie ten telefon, nie tego się spodziewałem po telefonie za 500zł...

-- 2013-06-03, 11:10 --

Wgram ten polecany soft i zobaczę czy coś się zmieni.



Zobacz profil


 Problem z nową Badą
7
Administrator
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2011-12-28, 14:06
Online: 79d 6h 43m
Posty: 5930
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękowań: 1439
Podziękował: 556
Model: Lumka 1520
Firmware: W10M RS2
Operator: T-Mobile
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Liczymy: Nagroda za napisanie w swoim poście pełnego tysiąca. (3) Theme Designer: Twórca motywów dla systemu bada. Bada Moder: Specjalista od modyfikacji systemu bada. Newsman: Laur dla osób, które dbają, aby na forum były nowe tematy do dyskusji. Support: Srebrna gwiazda dla osób zaangażowanych w tworzenie forum. Uploader: Umieszcza nowe pliki w dziale Download. Tizen Expert: Ekspert w dziedzinie znajomości systemu Tizen.
Napisane: 2013-06-03, 11:32 
Kompilacja XXLL3 miała kilka błędów z restartami na przykład które udało mi się rozwiązać ale nie w każdym wypadku.

Choć z problemem kolorowego ekranu spotykam się po raz pierwszy...

Na pewno prawidłowo wszystko pozaznaczałeś w ML wgrywając fulla?



Zobacz profil Gadu-Gadu

Autor postu otrzymał podziękowanie

 Problem z nową Badą
8
Staż: 10%
Dołączył(a): 2013-05-11, 21:58
Online: 20h 2m
Posty: 16
Podziękował: 11
Model: GT-S8600
Napisane: 2013-06-03, 11:42 
Tak wszystko zrobiłem dokładnie z instrukcją, instalacja przebiegła jak należy, tel się zresetował i wszystko niby było ok. Teraz już nawet nie pomaga wyjęcie baterii żeby tel zaczął się ładować... Ten kolorowy wyświetlacz wczoraj pierwszy raz tak się zrobił, pamiętam że kiedyś miałem taki sam problem ale w xperi x1 lecz to w ogóle inny telefon z innym systemem.



Zobacz profil


 Problem z nową Badą
9
Administrator
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2011-12-28, 14:06
Online: 79d 6h 43m
Posty: 5930
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękowań: 1439
Podziękował: 556
Model: Lumka 1520
Firmware: W10M RS2
Operator: T-Mobile
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Liczymy: Nagroda za napisanie w swoim poście pełnego tysiąca. (3) Theme Designer: Twórca motywów dla systemu bada. Bada Moder: Specjalista od modyfikacji systemu bada. Newsman: Laur dla osób, które dbają, aby na forum były nowe tematy do dyskusji. Support: Srebrna gwiazda dla osób zaangażowanych w tworzenie forum. Uploader: Umieszcza nowe pliki w dziale Download. Tizen Expert: Ekspert w dziedzinie znajomości systemu Tizen.
Napisane: 2013-06-03, 11:50 
Mam nadzieję że to tylko wina programowa :)

Wgraj ten co koledzy wyżej polecili. Jeśli nic nie pomoże to wróć do softu oryginalnego bądź jakiejś niebrandowanej kompilacji.



Zobacz profil Gadu-Gadu

Autor postu otrzymał podziękowanie

 Problem z nową Badą
10
Staż: 10%
Dołączył(a): 2013-05-11, 21:58
Online: 20h 2m
Posty: 16
Podziękował: 11
Model: GT-S8600
Napisane: 2013-06-03, 17:50 
No więc zainstalowałem ten nowy soft i jak na razie wydaje się być ok. Chociaż już i tak mnie na początku zaskoczył bo przy wyłączonym telefonie pokazywało że bateria się ładuje a wcale nie był podpięty do żadnej ładowarki. Ale facebook dalej nie działa:/



Zobacz profil


Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 33 1, 2, 3, 4  Następna strona
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
cron
Powered by phpBB © 2011 phpBB Group
Copyright © 2011 bada-WORLD.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie lub rozpowszechnianie jakiejkolwiek części serwisu (grafiki czy tekstów) bez zgody właściciela jest całkowicie zabronione.
Nasi partnerzy: TizenOs.com.pl | gsmManiaK.pl | Smitebuild.pl | PaladinsDecks.pl
phpBB SEO
| Forum o systemie Tizen Forum TizenOs.com.pl
smite wymagania | smite download