Nie jesteś zalogowany/zarejestrowany na tej stronie. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Aby się zarejestrować kliknij tutaj...


Ta strona korzysta z plików cookiesKorzystając z naszej strony internetowej wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu zapewnienia Ci wygody podczas jej przeglądania.
Rozumiem. Nie pokazuj w przyszłości.
Panel użytkownika
     

Nie masz konta? Zarejestruj
Zapomniałeś hasła? Przypomnij

Forum Tizen OS!
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9
 błąd kamery
1
Staż: 0%
Dołączył(a): 2014-02-20, 00:38
Online: 1h 43m
Posty: 4
Podziękował: 1
Model: Wave 2 gt-s8530
Napisane: 2014-02-20, 10:39 
Witam was. Jestem tu świeżak i ogólnie mam do was parę pytań. Nie znam się na nowych telefonach ale chciałbym się nauczyć je ogarniać dlatego zalogowałem się u was ;) Jeżeli jest osoba która mogła by mi poradzić co zrobić a mianowicie.. Kupiłem Wave 2 GT-S8530 używkę no i koleś mi powiedział że jest problem z aparatem ale po wgraniu systemu możliwe że to zniknie a on nie ma na to czasu. Raz na jakiś czas robi zdjęcia a tak to wyskakuje mi błąd kamery. Nie wiem co zrobić żeby to usunąć bo jak dla mnie telefonik jest kozak. Proszę poradźcie co w tym wypadku mam zrobić bo telefonik kupiłem mojej dziewczynie taki model a zależy nam na robieniu zdjęć i nagrywaniu wideo gdyż mamy dzieciaki ;)
Mam wgraną wersję Bada 2.0 1206110950LISS8530XSELF1 na tym fonie. Może wystarczy jakaś łatka albo coś. Proszę pomóżcie bo nie chce żeby telefon leżał bezproduktywnie. Pozdrawiam



Zobacz profil


 błąd kamery
2
SUPER MEMBER!
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2013-11-23, 17:17
Online: 4d 4h 48m
Posty: 385
Podziękowań: 13
Podziękował: 1
Model: BlackBerry Z30
Firmware: BBOS 10.3.1
Operator: Virgin Mobile
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika
Napisane: 2014-02-23, 12:07 
Jestem zielony, ale moze wystarczy wgrac nowy soft? Jakis lg1 czy cos tego pokroju.



Zobacz profil


 błąd kamery
3
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2011-12-30, 13:02
Online: 27d 45m
Posty: 675
Lokalizacja: Gdynia
Podziękowań: 195
Podziękował: 77
Model: S8530
Firmware: MIUI 6.2
Operator: orange
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika Dobroczyńca: Odznaczenie za pomoc dla Forum
Napisane: 2014-02-25, 11:10 
Możesz zrobić reset ustawień aparatu, jeżeli całość Ci działa dobrze to to powinno wystarczyć.
Ja nie narzekam na aparat ,ale podstawa to jak najlepsze oświetlenie.
A kamera w porównaniu do aparatu ,to jest dla mnie super, nie ma takich wymogów co do oświetlenia - filmy super.
Możesz wgrać najnowsze oprogramowanie Danielosa .Ja mam je od pierwszych testów jakie Danielos udostępnił.Wiem że " wawiki" mają swoje fanaberie (model niby ten sam )A na jednym wszystko śmiga, a na innych mogą występować mniejsze lub większe problemy.
Wgrywanie nowego oprogramowania nie jest obowiązkiem a Twoim wyborem.

_________________
Moje małe hobby. [code] http://chomikuj.pl/andrenak/Galeria [/code]


Zobacz profil

Autor postu otrzymał podziękowanie

 błąd kamery
4
Staż: 0%
Dołączył(a): 2014-02-20, 00:38
Online: 1h 43m
Posty: 4
Podziękował: 1
Model: Wave 2 gt-s8530
Napisane: 2014-02-25, 16:50 
Wiesz co niby sprawdzałem może tak jak mówisz nowego softa wgrać i będzie śmigał.. Ale jeżeli możesz mi wytłumaczyć jak tego reseta się robi byłbym wdzięczny. Bo jeżeli chodzi o ten kodzik co się wchodzi w ustawienia to reset robiłem i jest to samo..



Zobacz profil


 błąd kamery
5
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2011-12-30, 13:02
Online: 27d 45m
Posty: 675
Lokalizacja: Gdynia
Podziękowań: 195
Podziękował: 77
Model: S8530
Firmware: MIUI 6.2
Operator: orange
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika Dobroczyńca: Odznaczenie za pomoc dla Forum
Napisane: 2014-03-02, 11:40 
Witam przepraszam że dopiero teraz odpowiadam.
Ja od czasu do czasu robię przywracanie do ustawień fabrycznych.
Zębatka to wiadomo panel ustawień, :>
[url=http://naforum.zapodaj.net/9359029dbf77.jpg.html][img]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/9359029dbf77.jpg[/img][/url]
[url=http://naforum.zapodaj.net/05687ad475ef.jpg.html][img]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/05687ad475ef.jpg[/img][/url]
A na samym dole jest ta opcja.
Nie zapomnij potem zmienić miejsca zapisu zdjęcia,po resecie jest automatycznie ustawiane zapisywanie w telefonie.
Było tak że na niektórych softach były problemy większe lub mniejsze z aparatem więc w ostateczności możesz wybrać zmianę softu.
Daj znać czy pomogło.

_________________
Moje małe hobby. [code] http://chomikuj.pl/andrenak/Galeria [/code]


Zobacz profil


 błąd kamery
6
Staż: 0%
Dołączył(a): 2014-02-20, 00:38
Online: 1h 43m
Posty: 4
Podziękował: 1
Model: Wave 2 gt-s8530
Napisane: 2014-03-03, 16:19 
Nie no spoko.. Wiesz co szczerze to dobrze jak bym mógł wejść w ogóle w aparat tak jak jest na screenie ale niestety nie mogę wywala mi błąd kamery i tyle.. tak to możliwe że dałbym radę go naprawić :).. Nawet próbowałem już softa wgrać i w multiloaderze nie widzi mi telefonu nawet jak odłączam wszystkie porty usb.. Sterowniki wgrywałem i też nic więc porażka.. Naprawde albo mam lipny komp albo jedynie serwis. Ale nie chce z takie błachego powodu dawać wawika na serwis.. Nie wiem co robić heh..



Zobacz profil


 błąd kamery
7
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2011-12-30, 13:02
Online: 27d 45m
Posty: 675
Lokalizacja: Gdynia
Podziękowań: 195
Podziękował: 77
Model: S8530
Firmware: MIUI 6.2
Operator: orange
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika Dobroczyńca: Odznaczenie za pomoc dla Forum
Napisane: 2014-03-03, 17:04 
Ale mam nadzieje ze USB bez przejściówek podłączasz.Sprawdzaj na innym gnieździe.

_________________
Moje małe hobby. [code] http://chomikuj.pl/andrenak/Galeria [/code]


Zobacz profil


 błąd kamery
8
Staż: 0%
Dołączył(a): 2014-02-20, 00:38
Online: 1h 43m
Posty: 4
Podziękował: 1
Model: Wave 2 gt-s8530
Napisane: 2014-04-03, 23:19 
Ależ oczywiście że bez przejściówek. Wszystkie gniazda sprawdzałem i odłączyłem wszystkie usb żeby nie było i nic. Pokombinuje może wreszcie mi załapie kiedyś heh bo już nie mam naprawde pojęcia czyja to jest wada czy kabla czy kompa czy czegoś innego..



Zobacz profil


 błąd kamery
9
Staż: 25%
Dołączył(a): 2012-03-30, 12:44
Online: 2d 10h 41m
Posty: 37
Model: S8500
Firmware: Bada
Operator: Orange
Napisane: 2014-08-31, 15:43 
z tym usb też miałem problem bo widocznie port usb się uszkodził ale to był usb z obudowy komputera a podpialem go do portu usb w płycie głównej i trybi dobrze, a mam ten sam problem co ty z aparatem i też szukam sposobu i poluje na dobra wersję andka tylko coś mało wersji stabilnych widzę a boję się uszkodzic płyty głównej bo raz był naprawiany w serwisie i aparatu też nie zrobili dla tego szukam dalej dobrego rozwiązania.



Zobacz profil


Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
cron
Powered by phpBB © 2011 phpBB Group
Copyright © 2011 bada-WORLD.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie lub rozpowszechnianie jakiejkolwiek części serwisu (grafiki czy tekstów) bez zgody właściciela jest całkowicie zabronione.
Nasi partnerzy: TizenOs.com.pl | gsmManiaK.pl | Smitebuild.pl | PaladinsDecks.pl
phpBB SEO
| Forum o systemie Tizen Forum TizenOs.com.pl
smite wymagania | smite download