Nie jesteś zalogowany/zarejestrowany na tej stronie. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Aby się zarejestrować kliknij tutaj...


Ta strona korzysta z plików cookiesKorzystając z naszej strony internetowej wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu zapewnienia Ci wygody podczas jej przeglądania.
Rozumiem. Nie pokazuj w przyszłości.
Panel użytkownika
     

Nie masz konta? Zarejestruj
Zapomniałeś hasła? Przypomnij

Forum Tizen OS!
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 1, 2  Następna strona
 Czy istnieje wygodna przeglądarka na Badę?
1
Staż: 5%
Dołączył(a): 2012-01-02, 20:49
Online: 1d 11h 20m
Posty: 12
Podziękowań: 1
Podziękował: 1
Model: Wave I
Operator: Play
Napisane: 2012-01-11, 01:01 
Witam. Dzisiaj stałem się posiadaczem tego śmiesznego urządzenia zwanego Samsung wave. Zakup tego telefonu to vhyba jeden z największych moich błędów w życiu, system strasznie mnie rozczarował. Wszystko jest tam złe: przeglądarka, internet, instalacja aplikacji, samsung apps i mogę jeszcze długo wymieniać, ale to bez sensu. Już po jednym dniu chcę go jak najszybciej sprzedać, ale mam nadzieję, że chociaż mi pomożecie znaleźć dobrą przeglądarkę na badę, gdzie połowy ekranu nie zajmują jakieś paski, chodzi płynnie, jest wygodna i internet szybko chodzi. Mam nadzieję, że szybko wyjdzie android na ten telefon z działającą funkcją modemu.



Zobacz profil


 Czy istnieje wygodna przeglądarka na Badę?
2
SUPER MEMBER!
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2011-06-08, 23:14
Online: 27d 9h 33m
Posty: 455
Lokalizacja: Warszawa
Podziękowań: 140
Podziękował: 22
Model: HTC Evo 3D
Firmware: 4.0.3
Operator: Play
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika
Napisane: 2012-01-11, 01:14 
Zainstaluj sobie wersję 2.0 przez MultiLoader.
Tam nie ma już zasłaniającego pół ekranu pasku adresu i kultura pracy też jest wyższa.
Nie jest to ideał, ale jakiś czas temu zostały zapowiedziane prace nad Operą, gro użytkowników tez czeka na amatorski projekt - Voluntas 2.0.

Nie ma się co jednak oszukiwać, jak po jednym dniu już Cię ten telefon irytuje to nie szarp sobie nerwów i go sprzedaj, bo większość z nas czeka na lepsze czasy dla Bady.

_________________
Ericsson PH388 > Alcatel OT 311 > Nokia 3510 > Sony-Ericsson K700i > BenQ-Siemens EF81 > Nokia 5220 > Samsung S8500 > HTC Evo 3D


Zobacz profil


 
3
Staż: 5%
Dołączył(a): 2012-01-02, 20:49
Online: 1d 11h 20m
Posty: 12
Podziękowań: 1
Podziękował: 1
Model: Wave I
Operator: Play
Napisane: 2012-01-11, 02:04 
Zainstalowałem sobie bade 2.0 i nie widzę różnicy w przeglądarkach. Ubyło tylko opcji czyli jest jeszcze gorzej. Naprawdę wierzysz jeszcze, że bada będzie dobrym systemem? Nawet samsung go olewa. Wcześniej miałem htc dream i chociaz mial 2 razy gorsze bebechy, to przegladanie neta na nim bylo przyjemnoscia. Naprawde nie ma ZADNEJ dobrej alternatywy dla systemowej przegladarki?[t][/t]



Zobacz profil


 Czy istnieje wygodna przeglądarka na Badę?
4
SUPER MEMBER!
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2011-06-08, 23:14
Online: 27d 9h 33m
Posty: 455
Lokalizacja: Warszawa
Podziękowań: 140
Podziękował: 22
Model: HTC Evo 3D
Firmware: 4.0.3
Operator: Play
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika
Napisane: 2012-01-11, 02:25 
Szczerze? Nie wierzę i pewnie gdybym miał trochę luźnej waluty bym się pięciu minut nie zastanawiał. Dodatkowo spójrz na moją sygnaturę, S8500 to mój pierwszy smarfton, więc nie spadłem z wysokiego konia tak jak Ty :)
Opchnij dziada za 5 stów, póki jest jeszcze tyle wart i szukaj dalej. Choćby Motorola Defy albo jakiś LG.

_________________
Ericsson PH388 > Alcatel OT 311 > Nokia 3510 > Sony-Ericsson K700i > BenQ-Siemens EF81 > Nokia 5220 > Samsung S8500 > HTC Evo 3D


Zobacz profil


 Czy istnieje wygodna przeglądarka na Badę?
5
Staż: 15%
Dołączył(a): 2010-12-12, 11:00
Online: 15d 3h 15m
Posty: 23
Podziękowań: 3
Podziękował: 5
Model: Wave1-Galaxy S+
Firmware: KJ1
Operator: ERA
Napisane: 2012-01-11, 12:12 
Dokładnie zrób tak jak kolega ci radzi a napewno będziesz zdrowszy.Po co masz się denerwować że ciągle coś nie działa albo cię wywali z przeglądarki.Powiem ci tak.BADA JEST JAK KULAWY PIES Z TRZEMA NOGAMI NIBY IDZIE DO PRZODU ALE CO JAKIŚ CZAS SIĘ WYPIER......... !!!!!



Zobacz profil


 Czy istnieje wygodna przeglądarka na Badę?
6
Staż: 5%
Dołączył(a): 2012-01-02, 20:49
Online: 1d 11h 20m
Posty: 12
Podziękowań: 1
Podziękował: 1
Model: Wave I
Operator: Play
Napisane: 2012-01-11, 16:13 
Prawdopodobnie jutro już wystawię ten szajs na allegro, bo muszę jeszcze kupić do niego ładowarkę. Jakbym chociaż miał pewność, że w niedługim czasie wyjdzie wersja androida z możliwością dzwonienia, to zostałbym przy tym fonie. Ale nie będę sobie szarpał nerwów. Dziękuję ludziom, którzy nakłonili mnie do sprzedaży tego szajsunga mówiąc, że bada to najlepszy system itp.



Zobacz profil


 Czy istnieje wygodna przeglądarka na Badę?
7
Staż: 55%
Dołączył(a): 2011-05-23, 20:00
Online: 1d 13h 8m
Posty: 79
Podziękowań: 4
Podziękował: 5
Model: sgh gt s8500,sgs2
Firmware: Wave 1.2,sgs2 2.3.3
Operator: play
Napisane: 2012-01-11, 17:15 
To nie jest szajs,jak trafisz na szajs to dać znać.Co do systemu mało rozbudowany np oglądanie filmów przez net,you tube tak reszta nie!A co do samego smartfona znajdź mi lepszy który będzie tak wykonany chodzi o obudowę itd!!!



Zobacz profil


 Czy istnieje wygodna przeglądarka na Badę?
8
Staż: 15%
Dołączył(a): 2010-12-12, 11:00
Online: 15d 3h 15m
Posty: 23
Podziękowań: 3
Podziękował: 5
Model: Wave1-Galaxy S+
Firmware: KJ1
Operator: ERA
Napisane: 2012-01-11, 18:31 
Masz rację co do obudowy, gdyby nie była taka solidna już dawno by mi się rozleciał.Samsung wiedział że użytkownik może nie być zadowolony z systemu i podczas zdenerwowania może nim rzucić.Głęboki ukłon w stronę samsung za obudowę.W pracy jak przegladamy internet i wywali mi wszystko z pulpitów,ja mówię.To ni w końcu mam dobrą obudowę.Albo proszę żeby mi coś pobrał z i internetu i mówię.No wiesz ja nie mogę bo mam super obudowę.hahaha !!! A co do przeglądarki to jak narazie tylko opera nadaje się do przeglądania i pobierania.



Zobacz profil


 Czy istnieje wygodna przeglądarka na Badę?
9
Staż: 75%
Dołączył(a): 2010-12-20, 18:57
Online: 20d 8h 38m
Posty: 114
Podziękowań: 6
Podziękował: 3
Model: Wave/Galaxy S II
Firmware: 1.0/2.3.5
Operator: Play
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika
Napisane: 2012-01-11, 18:57 
Jakie oglądanie filmów przez net, jakie youtube, jak nie ma flasha, na youtube wiele filmików jest niedostępne, ipli nie ma tvnu nie ma, to gdzie jest to oglądanie? Jak się przesiadłem z wave na S2 nie mogłem uwierzyć że tak może działać net na telefonie.



Zobacz profil


 Czy istnieje wygodna przeglądarka na Badę?
10
Staż: 5%
Dołączył(a): 2012-01-02, 20:49
Online: 1d 11h 20m
Posty: 12
Podziękowań: 1
Podziękował: 1
Model: Wave I
Operator: Play
Napisane: 2012-01-11, 19:14 
Dokładnie P_G. Ja się przesiadłem z kilkuletniego HTC DREAM (pierwszy telefon z androidem) na tego szajsunga, to nie mogłem uwierzyć, że ten chwalony telefon jest taki niewygodny w obsłudze w porównaniu z htc dream.



Zobacz profil


Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 1, 2  Następna strona
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
cron
Powered by phpBB © 2011 phpBB Group
Copyright © 2011 bada-WORLD.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie lub rozpowszechnianie jakiejkolwiek części serwisu (grafiki czy tekstów) bez zgody właściciela jest całkowicie zabronione.
Nasi partnerzy: TizenOs.com.pl | gsmManiaK.pl | Smitebuild.pl | PaladinsDecks.pl
phpBB SEO
| Forum o systemie Tizen Forum TizenOs.com.pl
smite wymagania | smite download