Nie jesteś zalogowany/zarejestrowany na tej stronie. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Aby się zarejestrować kliknij tutaj...


Ta strona korzysta z plików cookiesKorzystając z naszej strony internetowej wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu zapewnienia Ci wygody podczas jej przeglądania.
Rozumiem. Nie pokazuj w przyszłości.
Panel użytkownika
     

Nie masz konta? Zarejestruj
Zapomniałeś hasła? Przypomnij

Forum Tizen OS!
Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 30 1, 2, 3  Następna strona
 Recenzja systemu bada
1
Staż: 15%
Dołączył(a): 2010-11-19, 17:51
Online: 1d 22h 35m
Posty: 27
Podziękowań: 1
Podziękował: 2
Model: samsung wave
Firmware: s8500xxjid
Operator: plus
Napisane: 2011-09-02, 21:52 
Witam, moja przygoda z systemem bada rozpoczela sie w maju 2010 , jakies 4 miesiace po premierze systemu. Na poczatki wiadomo nie liczylem sie z tym ,ze bedzie duzo aplikacji i wiadomo nowy system duze ryzyko, skusil mnie telefon jego hardware S8500, jak na owe czasy wymiatal. Gdy pojawiala sie kazda nowa wiadomosc zwiazana z sytemem cieszylem sie jak male dziecko, bada 1.2 w typ pseudo swype, teraz bada 2.0 wersja beta(wiadomo ze juz wiekszych zmian nie wprowadza poza stabilnoscia..). Moja żona posiada samsung galaxy s i musze powiedziec ,ze z niecierpliwoscia wypatruje daty kiedy bede mogl zamienic swoj telefon i wziac w abonamencie wlasnie ten model, po pierwsze w systemie bada programisci zamiast go naprawde rozwijac to nie sa w stanie zrobic porzadnej przegladarki www, przegladanie stron na wave to koszmar!!, po drugie swype na galaxy to zupelnie inna bajka na wave to dziadostwo musialem szybko wylaczyc... , jednak prawie 2 lata od daty premiery to stanowczo za duzo czasu na rozwoj systemu w dzisiajszych czasach. Niestety ale dobra idea wedlug mnie polegla, kto choc raz uzywal galaxy s lub innego telefonu z andkiem moze potwierdzic moja opinie, bada to niestety tania podrobka tego systemu z licznymi niedogodnosciami. Mam nadzieje ze wychacze galaxy s w dobrej cenie. Pozdrawiam i nie jestem zadnym fanboyem andka , po prostu mam porownanie i jestem realista, system bada jak dla mnie polegl choc sam na niego bardzo liczylem. pozdrawiam wszystkich posiadaczy tego wizualnie i hardwarowo najlepszego telefonu.



Zobacz profil

Autor postu otrzymał podziękowanie

 Recenzja systemu bada
2
SUPER MEMBER!
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2011-01-17, 16:08
Online: 7d 4h 47m
Posty: 261
Podziękowań: 5
Podziękował: 59
Model: S8500
Firmware: Nexus LB2
Operator: Orange
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika
Napisane: 2011-09-02, 22:37 
Też zastanawiam się nad przesiadką :( z żalem, bo z żalem ale jednak :(. Poza pewnymi niedociągnięciami jest jeszcze jedna ważna rzecz - android to google a co za tym idzie - wyśmienicie korzysta się z netu, nawigacji, maili. Poza tym prawie każda aplikacja która jest na bada i jest na andku, jest o wiele lepiej dopracowana, albo o niebo lepsza, te na bada wyglądają czasem przy tych z andka jak wersje Lite (nie mówię o grach).
Navi też już mnie męczy i nie chodzi o to że w andku jest za free lepsza od tych na bada, ale o to że niem navi na bada do porównania z tymi z innych systemów. Ostatnio jechałem do Płocka i przed miastem chciałem skorzystać z navigacji, niestety fixa złapałem jak już byłem na szukanym adresie, a to dzięki kolegi Nokii. Więc ja chyba również zrezygnuję, choć szkoda bo liczyłem że będzie gites.



Zobacz profil


 Recenzja systemu bada
3
SUPER MEMBER!
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2010-11-13, 14:18
Online: 18d 21h 42m
Posty: 289
Podziękowań: 15
Podziękował: 29
Model: S8500
Firmware: TurkoCFW V10
Operator: T-Mobile
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika
Napisane: 2011-09-02, 22:44 
Najbardziej zastanawia fakt, ze taka firma jak samsung nie moze skleic jakiejs porzadnej przegladarki. No ale porownywac tel 3.3 cala do 4.0 to wiadomo ze galaxy s wygodniejszy. Mysle ze Wave 3 moze juz konkurowac z Galaxy S. Fakt faktem mam w domu Wildfire S i nawet na nim (3,2 cala) znacznie lepiej sie neta przeglada no ale coz zrobic jak inzynierki z Samsunga polowe ekranu paskami zasłonili :D

A co do nawigacji to ja nawet na Galaxy S korzystalbym z Naviexperta, a na Bada 2.0 fix lapie w 15 sek. Wiec co kto woli ze tak powiem :D


ps O wilku mowa :D [code]http://komorkomania.pl/2011/09/02/rozwoj-bada-os-oczami-uzytkownika-samsunga-wave[/code]


Ostatnio edytowano 2011-09-03, 00:02 przez kondzio, łącznie edytowano 1 raz

Zobacz profil Gadu-Gadu


 Recenzja systemu bada
4
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2010-06-18, 23:11
Online: 57d 23h 13m
Posty: 1925
Lokalizacja: Polska?
Podziękowań: 230
Podziękował: 12
Model: Wave&WaveM
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Support: Srebrna gwiazda dla osób zaangażowanych w tworzenie forum. bada-os.info: Administrator oraz redaktor bloga bada-os.info
Napisane: 2011-09-02, 23:42 
Wave III ma konkurować z Galaxy S-em, bo on wciąż jest jednym z najpopularniejszych Androidów.

_________________
[url=http://tizenlog.pl][img]https://dl.dropboxusercontent.com/u/2973076/logo.png[/img][/url]


Zobacz profil Gadu-Gadu


 Recenzja systemu bada
5
Staż: 15%
Dołączył(a): 2010-11-19, 17:51
Online: 1d 22h 35m
Posty: 27
Podziękowań: 1
Podziękował: 2
Model: samsung wave
Firmware: s8500xxjid
Operator: plus
Napisane: 2011-09-03, 08:40 
[color=#0080FF]@up[/color]

Chyba raczej z Galaxy S II a nie jedynka.... zresztą ja wyraziłem swoja opinie, nie pisze nic o iphonie ponieważ bawiłem sie nim tylko raz 5 minut i trudno mi jest porównywać, mam porównanie miedzy wave I i galaxy s I.pozdrawiam

[color=#0080FF]//po co cytujesz post wyżej? ortografia !
//ludendorf[/color]



Zobacz profil


 Recenzja systemu bada
6
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2010-06-18, 23:11
Online: 57d 23h 13m
Posty: 1925
Lokalizacja: Polska?
Podziękowań: 230
Podziękował: 12
Model: Wave&WaveM
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Support: Srebrna gwiazda dla osób zaangażowanych w tworzenie forum. bada-os.info: Administrator oraz redaktor bloga bada-os.info
Napisane: 2011-09-03, 09:42 
Ma konkurować z Samsungiem i9000 Galaxy S, ponieważ tak jak napisałem - wciąż jest jednym z najlepiej się sprzedających telefonów z Androidem.

_________________
[url=http://tizenlog.pl][img]https://dl.dropboxusercontent.com/u/2973076/logo.png[/img][/url]


Zobacz profil Gadu-Gadu


 Recenzja systemu bada
7
Staż: 15%
Dołączył(a): 2010-11-19, 17:51
Online: 1d 22h 35m
Posty: 27
Podziękowań: 1
Podziękował: 2
Model: samsung wave
Firmware: s8500xxjid
Operator: plus
Napisane: 2011-09-03, 14:01 
[color=#0080FF]@up[/color]

To w takim razie może jakieś konkretne linki odnośniki, skąd czerpiesz ta wiedzę? Według mnie wave 3 parametrami jest mimo wszystko bliższy galaxy s II i nie mam zamiaru z tobą na ten temat dyskutować, ponieważ prowadzać blog o badzie jesteś mało obiektywny. pozdrawiam

[color=#0080FF]//po co cytujesz post wyżej? używaj polskich znaków
//ludendorf[/color]



Zobacz profil


 Recenzja systemu bada
8
SUPER MEMBER!
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2010-11-13, 14:18
Online: 18d 21h 42m
Posty: 289
Podziękowań: 15
Podziękował: 29
Model: S8500
Firmware: TurkoCFW V10
Operator: T-Mobile
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika
Napisane: 2011-09-03, 14:55 
No ale przeciez Wave 3 to jest kopia Galaxy S Plus tylko inna obudowa i system :D I to z nim Wave moze walczyc conajwyzej ;p



Zobacz profil Gadu-Gadu


 Recenzja systemu bada
9
Staż: 15%
Dołączył(a): 2010-11-19, 17:51
Online: 1d 22h 35m
Posty: 27
Podziękowań: 1
Podziękował: 2
Model: samsung wave
Firmware: s8500xxjid
Operator: plus
Napisane: 2011-09-03, 15:07 
Zreszta nie wazne z kim ma walczyc dla mnie bada moze sobie pomazyc o konkurencji z androidem jak na razie i tyle mam do powiedzenia. Brak pozadnej przegladarki www, brak swype (t9 trace to marna podroba samsunga). Smartfon ma sluzyc przede wszystkim do internetu i pisania a pod tym wzgledem bada lezy i kwiczy. pozdrawiam



Zobacz profil


 Recenzja systemu bada
10
EXPERT MEMBER!
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2010-10-08, 12:56
Online: 12d 13h 21m
Posty: 1124
Lokalizacja: Supraśl
Podziękowań: 45
Podziękował: 6
Model: Lg L9/Nokia 5300
Firmware: 4.1.2
Operator: Play,Orange,A 2,Lyca
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Dobroczyńca: Odznaczenie za pomoc dla Forum
Napisane: 2011-09-03, 17:53 
Mi bada by nawet odpowiadała gdyby było tyle aplikacji jak na androida albo chociaż większość popularnych i telefon nie robił na tym systemie fochów stabilność może poprawi bada 2.0 ale aplikacji takich jak np. oficjalne gg nigdy nie będzie temu wole androida :),bada była fajna jeśli chodzi o czas pracy na baterii :)



Zobacz profil Gadu-Gadu


Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 30 1, 2, 3  Następna strona
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
cron
Powered by phpBB © 2011 phpBB Group
Copyright © 2011 bada-WORLD.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie lub rozpowszechnianie jakiejkolwiek części serwisu (grafiki czy tekstów) bez zgody właściciela jest całkowicie zabronione.
Nasi partnerzy: TizenOs.com.pl | gsmManiaK.pl | Smitebuild.pl | PaladinsDecks.pl
phpBB SEO
| Forum o systemie Tizen Forum TizenOs.com.pl
smite wymagania | smite download