Nie jesteś zalogowany/zarejestrowany na tej stronie. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Aby się zarejestrować kliknij tutaj...

Ta strona korzysta z plików cookiesKorzystając z naszej strony internetowej wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu zapewnienia Ci wygody podczas jej przeglądania.
Rozumiem. Nie pokazuj w przyszłości.
Panel użytkownika

Nie masz konta? Zarejestruj
Zapomniałeś hasła? Przypomnij

Forum Tizen OS!
Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 105 Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona
MOD B-W Ultimate 6.0 MIUI Style for Bada Preview
91
Staż: 0%
Online: 5h 50m
Napisane: 2013-07-17, 20:41 
Witam. Wgralem soft i wszystko ladnie smiga tylko mam problem z Samsung Apps gdy chce sie zalogowac pojawiaja sie same okna bez napisów i cala aplikacja sie wylacza i tak w kolko.... pomoze ktos....? Pozdrawiam

92
Administrator
Online: 79d 6h 43m
Podziękowań: 1439
Podziękował: 556
Model: Lumka 1520
Firmware: W10M RS2
Operator: T-Mobile
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Liczymy: Nagroda za napisanie w swoim poście pełnego tysiąca. (3) Theme Designer: Twórca motywów dla systemu bada. Bada Moder: Specjalista od modyfikacji systemu bada. Newsman: Laur dla osób, które dbają, aby na forum były nowe tematy do dyskusji. Support: Srebrna gwiazda dla osób zaangażowanych w tworzenie forum. Uploader: Umieszcza nowe pliki w dziale Download. Tizen Expert: Ekspert w dziedzinie znajomości systemu Tizen.
Napisane: 2013-07-17, 20:56 
adriuns, wgraj jeszcze raz plik ShpApp w formie aktualizacji.

Zobacz profil Gadu-Gadu

93
Super moderator
Online: 148d 23h 59m
Podziękowań: 1303
Podziękował: 895
Model: ,s3,4,5,htc-820,idol
Firmware: Najnowsze
Operator: Orange
Złoty Puchar za osiągnięcia użytkownika Liczymy: Nagroda za napisanie w swoim poście pełnego tysiąca. Liczymy (Obrazki): Nagroda za napisanie postu zawierającego obrazek z liczbą 500, 1000, itd. Dobroczyńca: Odznaczenie za pomoc dla Forum (4) Support: Srebrna gwiazda dla osób zaangażowanych w tworzenie forum. Uploader: Umieszcza nowe pliki w dziale Download. S.O.O.A: Specjalne odznaczenie od Administracji
Napisane: 2013-07-17, 20:57 
adriuns,
możesz użyć śmiało szukajki bo były opisywane takie właśnie problemy jak twój.

Obrazek

Zobacz profil Gadu-Gadu

MOD Re: B-W Ultimate 6.0 MIUI Style for Bada Preview
94
Staż: 5%
Online: 2d 6h 59m
Podziękowań: 1
Napisane: 2013-07-18, 21:35 
Danielos co Tu na to, żeby zmienić powiadomienia na górnej belce? Pomaranczowe ikony wraz z szarymi napisami nie są estetyczne, może zmienić na białe napisy? Będą czytelne i spójne z pozostałymi elementami belki jak zegar, bateria itd.
Można jeszcze znaleźć jakieś ikony na zamianę z tymi żółtymi i ( informacje) na inny kolor, pomaranczowe, białe

95
Administrator
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Liczymy: Nagroda za napisanie w swoim poście pełnego tysiąca. (3) Theme Designer: Twórca motywów dla systemu bada. Bada Moder: Specjalista od modyfikacji systemu bada. Newsman: Laur dla osób, które dbają, aby na forum były nowe tematy do dyskusji. Support: Srebrna gwiazda dla osób zaangażowanych w tworzenie forum. Uploader: Umieszcza nowe pliki w dziale Download. Tizen Expert: Ekspert w dziedzinie znajomości systemu Tizen.
Napisane: 2013-07-18, 22:07 
BundyR, szare mają być bo oznacza to, że funkcje są nieaktywne. Zmieniając kolor napisów musiałbym również zmienić kolor ikon. A jak zmienię kolor ikon na białe to wcale już takie oczywiste nie będzie to, że coś jest wyłączone. Wierz mi, zanim zrobiłem tę belkę, wielokrotnie sprawdzałem różne opcje i możliwości. Poza tym co najważniejsze - projekt od początku miał się trzymać najbardziej jak to możliwe oryginalnej wersji. A oto jak wygląda belka w MIUI v5:

Obrazek

O jakich żółtych ikonach mówisz?

Zobacz profil Gadu-Gadu

Autor postu otrzymał podziękowanie

96
Napisane: 2013-07-18, 22:34 
Nie chodzi mi o ikony przelaczania, które tak jak piszesz są w porządku bowiem to motyw MIUI ( pasuja do motywu idealnie i są świetne), chodzi mi o te powiadomienia na pasku jak np. przyjdzie wiadomość:-)

97
Administrator
Napisane: 2013-07-18, 23:03 
BundyR, to już kwestia motywu smt którym się nie zajmuję. Ale jak tak dalej pójdzie to chyba będę musiał zacząć poznawać te ok. 200 wpisów stylów kaskadowych TouchWizza bo niestety osoba która opiekowała się motywem olała mnie totalnie i nie odpowiada już od dłuższego czasu na żadne moje wiadomości/pytania... a bez tego projekt MIUI będzie mieć znacznie utrudnioną przyszłość, tym bardziej, że zostałem z tym sam.

Zobacz profil Gadu-Gadu

98
Napisane: 2013-07-18, 23:32 
Rozumiem, mam nadzieję, że ktoś Cię wesprze, odwaliles kawał genialnej roboty, dzięki temu modowi przekonałem się do Bady 2 i już nie wracam do jedynki. Będę zgłaszał ewentualne błędy. Powodzenia:-)!

99
EXPERT MEMBER!
Online: 13d 7h 16m
Podziękowań: 128
Podziękował: 43
Model: S8600
Firmware: FRMA2_MC3K7
Operator: ERA/T-MOBILE
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika Widget Dev: Developer widgetów dla systemu bada.
Napisane: 2013-07-19, 18:10 
a więc jednak bada żyje i ma się dobrze :D extra belka - będzie taka na W3?

100

Napisane: 2013-07-19, 18:16 
Bigrazor,
taka belka jest na Miui dla androida :D

Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 105 Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona