Nie jesteś zalogowany/zarejestrowany na tej stronie. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Aby się zarejestrować kliknij tutaj...

Ta strona korzysta z plików cookiesKorzystając z naszej strony internetowej wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu zapewnienia Ci wygody podczas jej przeglądania.
Rozumiem. Nie pokazuj w przyszłości.
Panel użytkownika

Nie masz konta? Zarejestruj
Zapomniałeś hasła? Przypomnij

Forum Tizen OS!
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 114 Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona
MOD B-W Ultimate 6.1 MIUI Style for Bada (Wave)
81
Przyjaciel
Online: 8d 3h 25m
Podziękowań: 32
Podziękował: 27
Model: Wave533/5230/A971
Firmware: LitePack/S60 9.5/
Operator: CM9Nightly; Play
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika Bada Moder: Specjalista od modyfikacji systemu bada.
Napisane: 2013-09-27, 17:29 
chrris, Zrozumieliśmy Cię za pierwszym razem ;).
Tak można andrenak, o tym wspomiał

Nie mam Wave 3 ,więc nie wiem gdzie to zmienić(RC1 ,tyle że nie wiem który IMG) ,
przyokazji ,pobrać soft nie problem ,ale zuploadować cokolwiek ,to w moim przypadku modemowo leci ,więc cały dzień blokuje wszystkim w domu neta.
Więc nawet jeśli chciałbym pomóc to nie pomogę ,Update powinien łykać.

Edit:
Modyfikacja Motywu powinna starczyć.

82
Administrator
Online: 79d 6h 43m
Podziękowań: 1439
Podziękował: 556
Model: Lumka 1520
Firmware: W10M RS2
Operator: T-Mobile
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Liczymy: Nagroda za napisanie w swoim poście pełnego tysiąca. (3) Theme Designer: Twórca motywów dla systemu bada. Bada Moder: Specjalista od modyfikacji systemu bada. Newsman: Laur dla osób, które dbają, aby na forum były nowe tematy do dyskusji. Support: Srebrna gwiazda dla osób zaangażowanych w tworzenie forum. Uploader: Umieszcza nowe pliki w dziale Download. Tizen Expert: Ekspert w dziedzinie znajomości systemu Tizen.
Napisane: 2013-09-27, 18:06 
chrris, ręcznie byś mógł zmodyfikować motyw, ale to zbyt dużo szukania - sam nawet do końca nie wiem który wpis odpowiada akurat za tę czcionkę. Pozostaje Ci albo zmienić cały rc1 wgrywając z innego softu, albo przejść na wbudowany motyw MIUI Style for Bada.

Zobacz profil Gadu-Gadu

83
Staż: 10%
Online: 19h
Model: GT-S8500
Firmware: KH3
Operator: +
Napisane: 2013-09-27, 22:37 
Ok rozumiem, na razie zostawiam z powodu braku czasu.

Dobra robota za ten soft działa szybko i jak na razie stabilnie :)

84
Staż: 0%
Online: 10h 14m
Model: S8500
Firmware: B-W Ultimate 6.1 MIU
Napisane: 2013-09-29, 20:06 
Witam wszystkich jako nowy użytkownik. Od tygodnia jestem posiadaczem s8500. W tym czasie wrzuciłem soft z tego wątku. Chciałem dograć Polaris Office ale bezskutecznie (zaznaczone tylko LSI i SHP APP). Przy pierwszym razie trwało to koło 36sek, ale ikony od aplikacji nie było. Drugi raz wrzuciłem i trwało to 73sek. Niestety nic to nie pomogło. Czy ktoś miał podobny objaw? Czy komuś udało się dograć paczkę na firmware z tego wątku lub spotkał się z taka sytuacją?

85
Staż: 45%
Online: 2d 13h 52m
Podziękowań: 1
Podziękował: 9
Firmware: B-W Ult 6.1 MIUI
Operator: Play
Napisane: 2013-10-01, 09:20 
Danielos, mam już prawie 3 lata ten nieszczęsny tel :) Wgrałem Twój soft w sobotę, śmiga. Dobra robota! :)

-- 1 paź 2013, o 08:20 --

Danielos, a myślałeś o zrobieniu takiego moda, co by zawierał w sobie najnowszego turka v10.1 ale z najnowszym firmwarem? Czyli np PDA XXLG1 i CSC XFMLG2, oba z softu dla Afryki, zamiast BOLD1. Od kompilacji LF1 niby bateria lepiej trzymała i pewnie jeszcze jakieś usprawnienia były i chyba nikt nie potrafi sensownie wytłumaczyć czemu najnowsze softy hero355 robi na BOLDzie. Chyba LG1 jest lepszy.

86
Administrator
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Liczymy: Nagroda za napisanie w swoim poście pełnego tysiąca. (3) Theme Designer: Twórca motywów dla systemu bada. Bada Moder: Specjalista od modyfikacji systemu bada. Newsman: Laur dla osób, które dbają, aby na forum były nowe tematy do dyskusji. Support: Srebrna gwiazda dla osób zaangażowanych w tworzenie forum. Uploader: Umieszcza nowe pliki w dziale Download. Tizen Expert: Ekspert w dziedzinie znajomości systemu Tizen.
Napisane: 2013-10-01, 14:15 
incognito, spróbuj z tą paczką jeszcze:
Link:

wino, wersja Preview była na LG1. Lecz ze względu na to, że samo Turko zawiera dość sporo modyfikacji (jak chociażby pytanie o zamknięcie przeglądarki - modyfikacja o którą prosiło dość użytkowników) które nie byłbym wstanie wprowadzić nie mając do dyspozycji Wave bądź Wave II to z bólem serca (czuję większą satysfakcję gdy sam zrobię wszystko od podstaw ;) ) zdecydowałem wrzucić interfejs MIUI do Turko v10.

Zresztą gdyby na forum dalej był dobry kolega Bibol to na pewno ten soft opierałby się na kompilacji XXLG1.
Poza tym jak ktoś chce i czuje się na siłach to może we własnym zakresie zmodyfikować wersję Preview do tej finalnej. Trzeba zmienić grafiki będące w CSC i FactoryFS, podmienić plik rc1, motyw a także modyfikację Dolfina (nie mam za bardzo pojęcia czy jakiś plik oprócz binarki Dolfina został zmodyfikowany).

Zobacz profil Gadu-Gadu

87
Staż: 45%
Online: 2d 13h 52m
Podziękował: 9
Firmware: B-W Ult 6.1 MIUI
Napisane: 2013-10-02, 10:03 
Danielos,
cytuj_ikona Cytuj:
wino, wersja Preview była na LG1
- a która to previev? :)

a dobra już znalazłem ;)

88
Staż: 75%
Online: 2d 23h 52m
Podziękował: 15
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika
Napisane: 2013-10-25, 23:56 
Jaka apliakcje polecacie do obslugi facebooka na tym sofcie ? Social hub, tą w javie a moze cos innego ?

Nie moge zalogowac sie do samsung apps,klikajac zaoguj wyswietla mi sie pobieranei aktualizacji i tak za kazdym razem gdy klikne w zaloguj, co robic ?

89
Administrator
Napisane: 2013-10-26, 15:47 
shail, możesz wgrać jeszcze raz plik ShpApp w formie aktualizacji. A jak wyświetla się pobieranie aktualizacji to pobiera ją czy stoi w miejscu?

Zobacz profil Gadu-Gadu

90
Staż: 5%
Online: 11h 33m
Firmware: Bada
Napisane: 2013-10-26, 19:01 
witam, wgrałem ten sofcik w czwartek, smiga jak ta lala, ale dziś pojawił się problem, gdyż dziś rano jadąc pkp telefon zaczął mi się mocno grzać, po wyjęciu go na ekranie pojawił się napis problem z fota, cóż po przyjeździe do domu reinstal softa i zobaczymy jak dalej będzie śmigać i czy to się jeszcze raz powtórzy

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 114 Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona