Nie jesteś zalogowany/zarejestrowany na tej stronie. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Aby się zarejestrować kliknij tutaj...


Ta strona korzysta z plików cookiesKorzystając z naszej strony internetowej wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu zapewnienia Ci wygody podczas jej przeglądania.
Rozumiem. Nie pokazuj w przyszłości.
Panel użytkownika
     

Nie masz konta? Zarejestruj
Zapomniałeś hasła? Przypomnij

Forum Tizen OS!
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 114 Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona
 B-W Ultimate 6.1 MIUI Style for Bada (Wave)
81
Przyjaciel
Dołączył(a): 2012-05-26, 13:17
Online: 8d 3h 25m
Posty: 130
Lokalizacja: Choszczno
Podziękowań: 32
Podziękował: 27
Model: Wave533/5230/A971
Firmware: LitePack/S60 9.5/
Operator: CM9Nightly; Play
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika Bada Moder: Specjalista od modyfikacji systemu bada.
Napisane: 2013-09-27, 17:29 
[b]chrris[/b], Zrozumieliśmy Cię za pierwszym razem ;).
Tak można [b][color=#ff9400]andrenak[/color][/b], o tym wspomiał

Nie mam Wave 3 ,więc nie wiem gdzie to zmienić(RC1 ,tyle że nie wiem który IMG) ,
przyokazji ,pobrać soft nie problem ,ale zuploadować cokolwiek ,to w moim przypadku modemowo leci ,więc cały dzień blokuje wszystkim w domu neta.
Więc nawet jeśli chciałbym pomóc to nie pomogę ,Update powinien łykać.

Edit:
Modyfikacja Motywu powinna starczyć.

_________________
Jeśli pomogłem daj plusa.[b][url=http://i.imgur.com/HgcBvvl.png]Tak jak on![/url][/b]
[size=1][color=#ffffff]s5620.pl/showthread.php?tid=240[/color][/size]
[url=http://techmaniak.tv][img]http://i.imgur.com/yFMfBNf.jpg[/img][/url]


Zobacz profil


 B-W Ultimate 6.1 MIUI Style for Bada (Wave)
82
Administrator
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2011-12-28, 14:06
Online: 79d 6h 43m
Posty: 5930
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękowań: 1439
Podziękował: 556
Model: Lumka 1520
Firmware: W10M RS2
Operator: T-Mobile
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Liczymy: Nagroda za napisanie w swoim poście pełnego tysiąca. (3) Theme Designer: Twórca motywów dla systemu bada. Bada Moder: Specjalista od modyfikacji systemu bada. Newsman: Laur dla osób, które dbają, aby na forum były nowe tematy do dyskusji. Support: Srebrna gwiazda dla osób zaangażowanych w tworzenie forum. Uploader: Umieszcza nowe pliki w dziale Download. Tizen Expert: Ekspert w dziedzinie znajomości systemu Tizen.
Napisane: 2013-09-27, 18:06 
[b]chrris[/b], ręcznie byś mógł zmodyfikować motyw, ale to zbyt dużo szukania - sam nawet do końca nie wiem który wpis odpowiada akurat za tę czcionkę. Pozostaje Ci albo zmienić cały rc1 wgrywając z innego softu, albo przejść na wbudowany motyw MIUI Style for Bada.



Zobacz profil Gadu-Gadu


 B-W Ultimate 6.1 MIUI Style for Bada (Wave)
83
Staż: 10%
Dołączył(a): 2011-05-18, 15:56
Online: 19h
Posty: 20
Model: GT-S8500
Firmware: KH3
Operator: +
Napisane: 2013-09-27, 22:37 
Ok rozumiem, na razie zostawiam z powodu braku czasu.

Dobra robota za ten soft działa szybko i jak na razie stabilnie :)



Zobacz profil


 B-W Ultimate 6.1 MIUI Style for Bada (Wave)
84
Staż: 0%
Dołączył(a): 2013-09-07, 12:38
Online: 10h 14m
Posty: 1
Model: S8500
Firmware: B-W Ultimate 6.1 MIU
Napisane: 2013-09-29, 20:06 
Witam wszystkich jako nowy użytkownik. Od tygodnia jestem posiadaczem s8500. W tym czasie wrzuciłem soft z tego wątku. Chciałem dograć Polaris Office ale bezskutecznie (zaznaczone tylko LSI i SHP APP). Przy pierwszym razie trwało to koło 36sek, ale ikony od aplikacji nie było. Drugi raz wrzuciłem i trwało to 73sek. Niestety nic to nie pomogło. Czy ktoś miał podobny objaw? Czy komuś udało się dograć paczkę na firmware z tego wątku lub spotkał się z taka sytuacją?



Zobacz profil


 B-W Ultimate 6.1 MIUI Style for Bada (Wave)
85
Staż: 45%
Dołączył(a): 2012-07-22, 18:32
Online: 2d 13h 52m
Posty: 69
Podziękowań: 1
Podziękował: 9
Model: S8500
Firmware: B-W Ult 6.1 MIUI
Operator: Play
Napisane: 2013-10-01, 09:20 
[b][color=#1073c9]Danielos[/color][/b], mam już prawie 3 lata ten nieszczęsny tel :) Wgrałem Twój soft w sobotę, śmiga. Dobra robota! :)

-- 1 paź 2013, o 08:20 --

[b][color=#1073c9]Danielos[/color][/b], a myślałeś o zrobieniu takiego moda, co by zawierał w sobie najnowszego turka v10.1 ale z najnowszym firmwarem? Czyli np PDA XXLG1 i CSC XFMLG2, oba z softu dla Afryki, zamiast BOLD1. Od kompilacji LF1 niby bateria lepiej trzymała i pewnie jeszcze jakieś usprawnienia były i chyba nikt nie potrafi sensownie wytłumaczyć czemu najnowsze softy hero355 robi na BOLDzie. Chyba LG1 jest lepszy.



Zobacz profil


 B-W Ultimate 6.1 MIUI Style for Bada (Wave)
86
Administrator
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2011-12-28, 14:06
Online: 79d 6h 43m
Posty: 5930
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękowań: 1439
Podziękował: 556
Model: Lumka 1520
Firmware: W10M RS2
Operator: T-Mobile
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Liczymy: Nagroda za napisanie w swoim poście pełnego tysiąca. (3) Theme Designer: Twórca motywów dla systemu bada. Bada Moder: Specjalista od modyfikacji systemu bada. Newsman: Laur dla osób, które dbają, aby na forum były nowe tematy do dyskusji. Support: Srebrna gwiazda dla osób zaangażowanych w tworzenie forum. Uploader: Umieszcza nowe pliki w dziale Download. Tizen Expert: Ekspert w dziedzinie znajomości systemu Tizen.
Napisane: 2013-10-01, 14:15 
[b]incognito[/b], spróbuj z tą paczką jeszcze:
[code]http://www.share.az/b3bwloytqkiu/ShpApp_HDPolaris_Hero355.app.html[/code]
[b]wino[/b], wersja Preview była na LG1. Lecz ze względu na to, że samo Turko zawiera dość sporo modyfikacji (jak chociażby pytanie o zamknięcie przeglądarki - modyfikacja o którą prosiło dość użytkowników) które nie byłbym wstanie wprowadzić nie mając do dyspozycji Wave bądź Wave II to z bólem serca (czuję większą satysfakcję gdy sam zrobię wszystko od podstaw ;) ) zdecydowałem wrzucić interfejs MIUI do Turko v10.

Zresztą gdyby na forum dalej był dobry kolega [color=#800080][b]Bibol[/b][/color] to na pewno ten soft opierałby się na kompilacji XXLG1.
Poza tym jak ktoś chce i czuje się na siłach to może we własnym zakresie zmodyfikować wersję Preview do tej finalnej. Trzeba zmienić grafiki będące w CSC i FactoryFS, podmienić plik rc1, motyw a także modyfikację Dolfina (nie mam za bardzo pojęcia czy jakiś plik oprócz binarki Dolfina został zmodyfikowany).



Zobacz profil Gadu-Gadu


 B-W Ultimate 6.1 MIUI Style for Bada (Wave)
87
Staż: 45%
Dołączył(a): 2012-07-22, 18:32
Online: 2d 13h 52m
Posty: 69
Podziękowań: 1
Podziękował: 9
Model: S8500
Firmware: B-W Ult 6.1 MIUI
Operator: Play
Napisane: 2013-10-02, 10:03 
[b][color=#1073c9]Danielos[/color][/b],[quote][b]wino[/b], wersja Preview była na LG1[/quote] - a która to previev? :)

a dobra już znalazłem ;)



Zobacz profil


 B-W Ultimate 6.1 MIUI Style for Bada (Wave)
88
Staż: 75%
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2010-08-29, 21:15
Online: 2d 23h 52m
Posty: 111
Podziękowań: 1
Podziękował: 15
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika
Napisane: 2013-10-25, 23:56 
Jaka apliakcje polecacie do obslugi facebooka na tym sofcie ? Social hub, tą w javie a moze cos innego ?

Nie moge zalogowac sie do samsung apps,klikajac zaoguj wyswietla mi sie pobieranei aktualizacji i tak za kazdym razem gdy klikne w zaloguj, co robic ?



Zobacz profil


 B-W Ultimate 6.1 MIUI Style for Bada (Wave)
89
Administrator
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2011-12-28, 14:06
Online: 79d 6h 43m
Posty: 5930
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękowań: 1439
Podziękował: 556
Model: Lumka 1520
Firmware: W10M RS2
Operator: T-Mobile
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Liczymy: Nagroda za napisanie w swoim poście pełnego tysiąca. (3) Theme Designer: Twórca motywów dla systemu bada. Bada Moder: Specjalista od modyfikacji systemu bada. Newsman: Laur dla osób, które dbają, aby na forum były nowe tematy do dyskusji. Support: Srebrna gwiazda dla osób zaangażowanych w tworzenie forum. Uploader: Umieszcza nowe pliki w dziale Download. Tizen Expert: Ekspert w dziedzinie znajomości systemu Tizen.
Napisane: 2013-10-26, 15:47 
[b]shail[/b], możesz wgrać jeszcze raz plik ShpApp w formie aktualizacji. A jak wyświetla się pobieranie aktualizacji to pobiera ją czy stoi w miejscu?



Zobacz profil Gadu-Gadu


 B-W Ultimate 6.1 MIUI Style for Bada (Wave)
90
Staż: 5%
Dołączył(a): 2011-04-17, 20:05
Online: 11h 33m
Posty: 7
Model: S8500
Firmware: Bada
Operator: Play
Napisane: 2013-10-26, 19:01 
witam, wgrałem ten sofcik w czwartek, smiga jak ta lala, ale dziś pojawił się problem, gdyż dziś rano jadąc pkp telefon zaczął mi się mocno grzać, po wyjęciu go na ekranie pojawił się napis problem z fota, cóż po przyjeździe do domu reinstal softa i zobaczymy jak dalej będzie śmigać i czy to się jeszcze raz powtórzy



Zobacz profil


Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 114 Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
cron
Powered by phpBB © 2011 phpBB Group
Copyright © 2011 bada-WORLD.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie lub rozpowszechnianie jakiejkolwiek części serwisu (grafiki czy tekstów) bez zgody właściciela jest całkowicie zabronione.
Nasi partnerzy: TizenOs.com.pl | gsmManiaK.pl | Smitebuild.pl | PaladinsDecks.pl
phpBB SEO
| Forum o systemie Tizen Forum TizenOs.com.pl
smite wymagania | smite download