Nie jesteś zalogowany/zarejestrowany na tej stronie. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Aby się zarejestrować kliknij tutaj...


Ta strona korzysta z plików cookiesKorzystając z naszej strony internetowej wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu zapewnienia Ci wygody podczas jej przeglądania.
Rozumiem. Nie pokazuj w przyszłości.
Panel użytkownika
     

Nie masz konta? Zarejestruj
Zapomniałeś hasła? Przypomnij

Forum Tizen OS!
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 167 Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Następna strona
 S8500XXMB1_BibolMB1
121
Staż: 0%
Dołączył(a): 2013-03-19, 19:14
Online: 3h 56m
Posty: 2
Model: Wave1
Firmware: KL6
Operator: T-Mobile
Napisane: 2013-03-21, 20:07 
Witam wszystkich :)

Mały problemik mam przy tym modzie, mianowicie brak ogonków mimo PL klawiatury załącza się chyba Turecka, podobnie w T9 który nie działa tak jak powinien.



Zobacz profil


 S8500XXMB1_BibolMB1
122
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2011-12-15, 21:54
Online: 92d 3h 2m
Posty: 2746
Lokalizacja: Stalowa Wola
Podziękowań: 680
Podziękował: 50
Model: S8500
Firmware: MC Finally
Operator: Orange
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Theme Designer: Twórca motywów dla systemu bada. Bada Moder: Specjalista od modyfikacji systemu bada.
Napisane: 2013-03-21, 21:27 
[b]blacklio[/b], niewiem co wgrałes ze masz jakieś inne ogonki ale napewno nie ten soft albo wgrałes go źle nie możesz mieć innego jezyka jeśli soft zawiera tylko i wyłącznie język polski i angielski i tylko T9 polskie i angielskie.

-- 2013-03-21, 21:27 --

dla pewnośći sprawdziłem soft na telefonie i od środka pliki i nie ma możliwości mieć nic wiecej poza pl i eng

_________________
[url=http://chomikuj.pl/bibolbadura?b=1][img]http://images.chomikuj.pl/button/bibolbadura.gif[/img][/url]


Zobacz profil

Podziękowania przyznane za post: 2

 S8500XXMB1_BibolMB1
123
Administrator
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2011-12-28, 14:06
Online: 79d 6h 43m
Posty: 5930
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękowań: 1439
Podziękował: 556
Model: Lumka 1520
Firmware: W10M RS2
Operator: T-Mobile
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Liczymy: Nagroda za napisanie w swoim poście pełnego tysiąca. (3) Theme Designer: Twórca motywów dla systemu bada. Bada Moder: Specjalista od modyfikacji systemu bada. Newsman: Laur dla osób, które dbają, aby na forum były nowe tematy do dyskusji. Support: Srebrna gwiazda dla osób zaangażowanych w tworzenie forum. Uploader: Umieszcza nowe pliki w dziale Download. Tizen Expert: Ekspert w dziedzinie znajomości systemu Tizen.
Napisane: 2013-03-21, 22:28 
[b]blacklio[/b], ale gdzie? W SMSach czy wszędzie? Co masz ustawione w obsłudze znaków w ustawieniach wiadomości? Poza tym gdy dłużej pacniesz na jakąś literkę to pojawia się wiele opcji wyboru "pokrewnych" liter :)



Zobacz profil Gadu-Gadu

Autor postu otrzymał podziękowanie

 S8500XXMB1_BibolMB1
124
Staż: 0%
Dołączył(a): 2013-03-19, 19:14
Online: 3h 56m
Posty: 2
Model: Wave1
Firmware: KL6
Operator: T-Mobile
Napisane: 2013-03-21, 23:01 
Już znalazłem na forum, obsługa znaków była skopana bo "alfabet GSM" zamiast "automatyczny"
Dzięki za zainteresowanie i pozdrawiam :)



Zobacz profil


 S8500XXMB1_BibolMB1
125
Staż: 15%
Dołączył(a): 2012-04-20, 10:56
Online: 1d 6h 35m
Posty: 24
Podziękowań: 3
Podziękował: 5
Model: SG-I9070
Firmware: I9070XXLPY_I9070SER
Operator: play
Napisane: 2013-03-26, 23:07 
Bibol mam wielką prośbę. czy długo zajęło by przekształcenie plików językowych do tego projektu z versji Tizen. chodzi mi o to by dodać języki : rosyjski niemiecki hiszpański i ew. francuzki. znajomej zależy głównie na rosyjskim i niemieckim. czyli menu trzcionki wybór języka itd. ?



Zobacz profil


 S8500XXMB1_BibolMB1
126
Staż: 0%
Dołączył(a): 2012-02-08, 19:21
Online: 10h 31m
Posty: 2
Podziękował: 1
Model: GT-S8500
Firmware: bada
Operator: plus
Napisane: 2013-03-28, 13:28 
Witam
Po wgraniu softu S8500XXMB1_BibolMB1 ver.Next borykam się z problemem, jak ktoś do mnie dzwoni lub wysyła sms'a to wyświetla się numer mimo tego, że jest w kontaktach. Jak to rozwiązać??
pozdrawiam :)



Zobacz profil


 S8500XXMB1_BibolMB1
127
Administrator
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2011-12-28, 14:06
Online: 79d 6h 43m
Posty: 5930
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękowań: 1439
Podziękował: 556
Model: Lumka 1520
Firmware: W10M RS2
Operator: T-Mobile
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Liczymy: Nagroda za napisanie w swoim poście pełnego tysiąca. (3) Theme Designer: Twórca motywów dla systemu bada. Bada Moder: Specjalista od modyfikacji systemu bada. Newsman: Laur dla osób, które dbają, aby na forum były nowe tematy do dyskusji. Support: Srebrna gwiazda dla osób zaangażowanych w tworzenie forum. Uploader: Umieszcza nowe pliki w dziale Download. Tizen Expert: Ekspert w dziedzinie znajomości systemu Tizen.
Napisane: 2013-03-28, 13:32 
[b]samsungosz[/b], zmień region code na XEO, bo pewnie nie masz go ustawionego :)
W klawiaturze numerycznej wpisujesz *#5239870*#, przechodzisz do Pre- configuration, wpisujesz *#27236*# i wybierasz XEO < nastąpi HR.



Zobacz profil Gadu-Gadu

Podziękowania przyznane za post: 2

 S8500XXMB1_BibolMB1
128
Staż: 15%
Dołączył(a): 2012-04-20, 10:56
Online: 1d 6h 35m
Posty: 24
Podziękowań: 3
Podziękował: 5
Model: SG-I9070
Firmware: I9070XXLPY_I9070SER
Operator: play
Napisane: 2013-03-29, 02:11 
samsungosz.
a czy masz każdy kontakt zapisany w dwóch formach? np +48 XXX XXX XXX i druga XXX XXX XXX? zauważyłem że teraz wszystkie sieci w Polsce do numeru 9 cyfrowego dodają +48. Cóż żyjemy w europie żyjemy w świecie roaming itd. Bywa że kiedy zapiszesz kogoś w kontaktach bez +48 to telefon traktuje to jak inny nieznany numer. Spróbuj.??
Można np na karcie sim napisać zwykły a w telefonie dorzucić +48 i ustawić zeby pokazywało SIM+telefon.
Od bardzo dawna mam XEO ustawione i co jakiś czas sprawdzam czy któryś soft mi czegoś nie pozmieniał. ale dzięki za podpowiedź.
Problem rozwiązałem. Do wersji turko-hero355 V8 dograłem pliki językowe .CSC z wersji V9. (a dokładniej csc v1 z 20 językami ). Teraz wszystko bangla jak trzeba. Tylko jak na turka brzydko wygląda. Nasi moderzy softu to artyści. Piękne klawiatury i motywy.
Tylko trzeba oryginał tego softu z pierwszego linku. Kiepsko idzie z tureckiego serwera i często zrywa. Na zippyshare jest skrojona wersja tylko jedno CSC V2. xD . Pogryzł bym tego kto to zrobił, ale mi przeszło ;) . Sam się przyznał w początkowych postach, których ze szczęscia nie czytałem bo mi się spieszyło. moja wina ;P

-- 2013-03-29, 02:11 --

AAA.. korzystając z internetu którego ostatnio nie bardzo mam. DANIELOS przypomniał mi że wsparcie dla innych języków nie zależy tylko od paczki .CSC. Moderzy często usuwają także w innych plikach służących bezpośrednio do podstawienia w ML multloaderze. Downloaderze. Dlatego z góry przestrzegam mniej doświadczonych we flashowaniu softu o to, że jeśli nie wiesz co robisz lepjej zapytać twórcę danego softu o to co z niego usunął. Ja intuicyjnie poszedłem na "pałe" ;-) za głosem instynktu samozachowawczego i podmieniłem plik językowy z turko do turko. jeden twórca jeden soft. zazwyczaj z doświadczenia wiem, że informatycy tak jak dobry rzeźnik ma swój styl indywdualność i wdzięk wykrawa z wołowiny te wnętrzności, które nie nadają się do niczego. TURKO-HERO355 z reguły jak zauważyłem robią soft na kilkadziesiąt krain języków... mają zazwyczaj te same przyzwyczajenia (może nie są przebojowi jak Bitelsi ale robią soft na całą europę kawałek wschodu i azję). Bywa że nam wydaje się to trochę głupie i niezrozumiałe. teraz wiem czemu. szukałem oprogramowania dla Rosji. cyrylica klawa powiadomienia sms panele listwy ogółem całkowite wsparcie dla tego języka co? ostatni soft? LD1. hehe. aby połączyć kilka różnych języków z różnych regionów i pełną obsługę, T9. można szukać w nieskończoność. wykrawanie z bady opcji regionalnych czy językowych według mnie jest paranoją.
po 1. przeglądarka wyświetla zamiast liter sokobana ( dla niezorientowanych polecam tą grę albo jezyk programowania logo ;) ))) same kwadraciki.
po 2. wywala ją kiedy nie potrafi poprawnie otworzyć strony, lub restartuje fon... normalna akcja w przypadku wystąpienia błędu krytycznego. cóż windows wysypuje się do restartu z bardziej błachego powodu. ;)
po 3. gdyby bada potrafiła efektywnie korzystać z wolnej pamięci to byłaby lepsza od mojego kompa który zalega na durniu 800MHz, 256MB SDRAM GF4-MX i 8GB HDD na IDE. ;-). Z tego padła przeglądam teraz to forum ;-) jak masz gorzej to pożal się albo zamilcz. bo to samo złoto. bez urazy dla nikogo.
po 4. chcę podziękować wszystkim moderom i moderatorom tego forum oraz użytkownikom za wiedzę i poradę którą tutaj znalazłem. grafikom, developerom i twórcom tej witryny. jest OK! Ład porządek wszystko na właściwym miejscu. wystarczy zobaczyć jak wiele czasu tu spędziłem od kiedy i ile się z tąd dowiedziałem. ;-) 200% normy to za mało.


specjalne podziękowania dla AGNES87, Danielos, Bibol, Hubal, Gutek... Dzięki. Wesołych świąt i smacznego jajka :D hehe.. ;) i całego forum BADA-WORLD.PL. pamiętajcie że każdy post nawet ten w którym wypływa jakaś wada jest ostrzeżeniem i sygnałem aby to poprawić. W miarę czasu staram się czytać wszystkie posty bo wasze problemy budują tutaj doświadczenie dla pozostałych>.
...googlując zauważyłem pewną prawidłowość "kiedy masz problem z systemem bada nie ważne w jakm języku zapytasz. zawsze trafna odpowiedź na twoje kłopoty jest TU" sprawdź ;-) pozdrowienia. i z góry zaznaczam moderatorom, że to totalny wliz .. ;) bez wazeliny ;D ..... hehe. bez urazy. pace ;P



Zobacz profil

Podziękowania przyznane za post: 3

 S8500XXMB1_BibolMB1
129
Administrator
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2011-12-28, 14:06
Online: 79d 6h 43m
Posty: 5930
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękowań: 1439
Podziękował: 556
Model: Lumka 1520
Firmware: W10M RS2
Operator: T-Mobile
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Liczymy: Nagroda za napisanie w swoim poście pełnego tysiąca. (3) Theme Designer: Twórca motywów dla systemu bada. Bada Moder: Specjalista od modyfikacji systemu bada. Newsman: Laur dla osób, które dbają, aby na forum były nowe tematy do dyskusji. Support: Srebrna gwiazda dla osób zaangażowanych w tworzenie forum. Uploader: Umieszcza nowe pliki w dziale Download. Tizen Expert: Ekspert w dziedzinie znajomości systemu Tizen.
Napisane: 2013-03-29, 12:57 
[b]kociormen[/b], ropzisałeś się :)
Jak widać, każda decyzja ma jakieś skutki później :) Nie dodwaliśmy więcej języków niż dwa (polski, angielski) w celu zaoszczędzenia trochę miejsca w pamięci telefonu oraz zwarzając na potrzeby userów tego forum którzy po prostu w miażdżącej większości nie potrzebowali więcej niż j. polski, ewentualnie angielski.

Wiadomo, ten który nie czyta postów "ze skargami" albo "z reklamacją" i nie wyciąga z nich pewnych wniosków, raczej daleko nie zajedzie... oczywiście też bez przesadnego zwarzania na to kto co mówi, bo to też do niczego dobrego nie zaprowadzi ;)

Co do reszty -> :) :)



Zobacz profil Gadu-Gadu


 S8500XXMB1_BibolMB1
130
Staż: 0%
Dołączył(a): 2012-02-08, 19:21
Online: 10h 31m
Posty: 2
Podziękował: 1
Model: GT-S8500
Firmware: bada
Operator: plus
Napisane: 2013-03-29, 21:45 
Thx Danielos, zmiana na XEO pomogła :D



Zobacz profil


Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 167 Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Następna strona
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
cron
Powered by phpBB © 2011 phpBB Group
Copyright © 2011 bada-WORLD.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie lub rozpowszechnianie jakiejkolwiek części serwisu (grafiki czy tekstów) bez zgody właściciela jest całkowicie zabronione.
Nasi partnerzy: TizenOs.com.pl | gsmManiaK.pl | Smitebuild.pl | PaladinsDecks.pl
phpBB SEO
| Forum o systemie Tizen Forum TizenOs.com.pl
smite wymagania | smite download