Nie jesteś zalogowany/zarejestrowany na tej stronie. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Aby się zarejestrować kliknij tutaj...


Ta strona korzysta z plików cookiesKorzystając z naszej strony internetowej wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu zapewnienia Ci wygody podczas jej przeglądania.
Rozumiem. Nie pokazuj w przyszłości.
Panel użytkownika
     

Nie masz konta? Zarejestruj
Zapomniałeś hasła? Przypomnij

Forum Tizen OS!
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 65 Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
 B-W Ultimate 6.1 MIUI Style for Bada (Wave II)
11
Staż: 5%
Dołączył(a): 2012-04-28, 17:59
Online: 1d 15h 43m
Posty: 9
Podziękował: 1
Model: Wave II
Firmware: B-W 6.1 MIUI Style
Operator: Play
Napisane: 2013-09-18, 22:55 
Od wczoraj śmigam na tym sofcie. Ogólnie to długo chodziłem na badzie 1.2 ale znów naszła mnie chęć na testy ;) Zacząłem od wersji B-W 6.0 i gdyby nie problemy z wi-fi to pewnie bym nie zmieniał. Za to tu nie miałem problemów z wi-fi nie odnotowałem zresztą z językiem klawiatury też nie. Ale dziś się okazało, że nie wyświetlają się nazwy kontaktów, więc trzeba było zmienić product code (dziwne bo było XEO) i załatwione. Tylko ten HR... Ale do rzeczy Sofcik bardzo spoko, znakomita optymalizacja, płynny prawie ja bada 1.2 Jak dotąd bez resetów ani zawieszek. Słowem kawał dobrej roboty!!! Danielos za Twój czas i wysiłek.... DZIĘ-KU-JE-MY :)



Zobacz profil


 B-W Ultimate 6.1 MIUI Style for Bada (Wave II)
12
Staż: 5%
Dołączył(a): 2011-05-13, 22:56
Online: 11h 46m
Posty: 11
Podziękowań: 1
Model: Wave II
Firmware: B-W Ultimate 6.1
Operator: Plus
Napisane: 2013-09-20, 18:16 
Jak zrobić by wiadomości SMS były podzielone na foldery np. "skrzynka odbiorcza" czy "odebrane" - rzecz jasna, żeby przychodzące same ładowały się gdzie należy.



Zobacz profil


 B-W Ultimate 6.1 MIUI Style for Bada (Wave II)
13
Administrator
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2011-12-28, 14:06
Online: 79d 6h 43m
Posty: 5930
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękowań: 1439
Podziękował: 556
Model: Lumka 1520
Firmware: W10M RS2
Operator: T-Mobile
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Liczymy: Nagroda za napisanie w swoim poście pełnego tysiąca. (3) Theme Designer: Twórca motywów dla systemu bada. Bada Moder: Specjalista od modyfikacji systemu bada. Newsman: Laur dla osób, które dbają, aby na forum były nowe tematy do dyskusji. Support: Srebrna gwiazda dla osób zaangażowanych w tworzenie forum. Uploader: Umieszcza nowe pliki w dziale Download. Tizen Expert: Ekspert w dziedzinie znajomości systemu Tizen.
Napisane: 2013-09-20, 20:36 
[b]azymut38[/b], w Badzie 2.0 możesz tylko ręcznie tworzyć sobie katalogi i wrzucać do nich wiadomości.



Zobacz profil Gadu-Gadu


 B-W Ultimate 6.1 MIUI Style for Bada (Wave II)
14
Staż: 0%
Dołączył(a): 2013-09-21, 09:45
Online: 1h 29m
Posty: 2
Podziękował: 3
Model: s8530
Firmware: B-W 6.1 MIUI Style
Operator: PLAY
Napisane: 2013-09-21, 10:44 
WIELKIE podziękowania za ten Soft i włożoną weń prace!

Mam jednak kilka uwag/problemów/sugestii, które mam nadzieje jasno wytłumaczę:

1. Problem z wyświetlaniem kontaktów podczas połączeń przychodzących/wychodzących, które są zapisane w książce tel. bez prefixu (+48).

Nr zapisany jako Stachu 5353555555 podczas połączenia przychodzącego wyświetlany jest jako sam nr +48535355555

2. Dźwięk dzwonka dopiero po około 2/3 sek dzwonienia z cichego momentalnie robi się głośny (tj. tak jak ustawiliśmy).

Jeżeli jest to możliwe to mógłby zgłaśniać się z samego początku ale bardziej stpniowo, a nie z min do max od razu

Jak na razie to tyle z mojej strony, jeżeli mogę to zmienić sam z poziomu telefonu to proszę o radę jak to uczynić.

Pozdrawiam i testuje dalej :)



Zobacz profil


 B-W Ultimate 6.1 MIUI Style for Bada (Wave II)
15
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2011-12-30, 13:02
Online: 27d 45m
Posty: 675
Lokalizacja: Gdynia
Podziękowań: 195
Podziękował: 77
Model: S8530
Firmware: MIUI 6.2
Operator: orange
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika Dobroczyńca: Odznaczenie za pomoc dla Forum
Napisane: 2013-09-21, 15:37 
Ale co wgrałeś miui 6,1 itak masz? na xeo?. Widzę w Twoim podpisie Play.
U mnie nie ma nic z tego co opisujesz a testowałem wczesne wersje z uprzejmości Danielosa .
Teraz mam dochudzony od Django i też super śmiga .Miałem problemy ale tylko wtedy gdy we wczesnej wersji źle wgrałem jeden plik.

_________________
Moje małe hobby. [code] http://chomikuj.pl/andrenak/Galeria [/code]


Zobacz profil


 B-W Ultimate 6.1 MIUI Style for Bada (Wave II)
16
Przyjaciel
Dołączył(a): 2012-05-26, 13:17
Online: 8d 3h 25m
Posty: 130
Lokalizacja: Choszczno
Podziękowań: 32
Podziękował: 27
Model: Wave533/5230/A971
Firmware: LitePack/S60 9.5/
Operator: CM9Nightly; Play
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika Bada Moder: Specjalista od modyfikacji systemu bada.
Napisane: 2013-09-21, 15:47 
[b]Qas1M0Do[/b], Zmień na XEO w wave 533 robi to się tak:
[code]
- wpisać: *#5239870*#
- wybrać: 2 Pre-Config
- wpisać: *#27236*#
- Wybrać region Polska [XEO]
[/code]

_________________
Jeśli pomogłem daj plusa.[b][url=http://i.imgur.com/HgcBvvl.png]Tak jak on![/url][/b]
[size=1][color=#ffffff]s5620.pl/showthread.php?tid=240[/color][/size]
[url=http://techmaniak.tv][img]http://i.imgur.com/yFMfBNf.jpg[/img][/url]


Zobacz profil

Autor postu otrzymał podziękowanie

 B-W Ultimate 6.1 MIUI Style for Bada (Wave II)
17
Administrator
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2011-12-28, 14:06
Online: 79d 6h 43m
Posty: 5930
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękowań: 1439
Podziękował: 556
Model: Lumka 1520
Firmware: W10M RS2
Operator: T-Mobile
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Liczymy: Nagroda za napisanie w swoim poście pełnego tysiąca. (3) Theme Designer: Twórca motywów dla systemu bada. Bada Moder: Specjalista od modyfikacji systemu bada. Newsman: Laur dla osób, które dbają, aby na forum były nowe tematy do dyskusji. Support: Srebrna gwiazda dla osób zaangażowanych w tworzenie forum. Uploader: Umieszcza nowe pliki w dziale Download. Tizen Expert: Ekspert w dziedzinie znajomości systemu Tizen.
Napisane: 2013-09-21, 18:14 
[b]Qas1M0Do[/b], co do dźwięku dzwonka. W folderze ShpApp Call masz dwa plik ShpApp. Ten z nazwą "ShpApp_BW_6_MIUI_Style_Call_Fix.app" jest z poprawką właśnie narastającego dźwięku połączenia (usuwa go). Po prostu wgraj ten plik w formie update - zaznaczając tylko LSI.
Powinno być już w porządku.

No i co do numerów połączenia - jeśli zmieniałeś soft z brandowanego to ustawił Ci się domyślny dla Bady Region Code - KOR. Zrób jak [b]shuttwind215[/b] pisze - zmień na XEO - to region zlokalizowany na Polskę. Powinien również zniknąć Ci problem z prefixami.



Zobacz profil Gadu-Gadu

Autor postu otrzymał podziękowanie

 B-W Ultimate 6.1 MIUI Style for Bada (Wave II)
18
Staż: 5%
Dołączył(a): 2013-02-19, 09:48
Online: 6h
Posty: 9
Podziękowań: 1
Podziękował: 1
Model: s8530
Operator: Orange
Napisane: 2013-09-22, 13:08 
Świetna robota, wgrałem te nsoft i wszystko chodzi super. Podob ają mi się też kolory, schludnie wyszło.
Nie wgrywałem fixa, nie mam powyższego problemu z narastającym dźwiękiem.
Podobnie nie musiałem zmieniać Region Code.

Po zmianie softu z 3.0 na 6.1 Samsung Apps działa mi 2x szybciej.



Zobacz profil


 B-W Ultimate 6.1 MIUI Style for Bada (Wave II)
19
SUPER MEMBER!
Dołączył(a): 2011-07-21, 13:26
Online: 7d 1h 33m
Posty: 324
Podziękowań: 1
Podziękował: 13
Model: Gt 8530
Firmware: TurkoCFW V8
Operator: Orange
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika
Napisane: 2013-09-24, 09:27 
Po włączeniu przeglądarki logo dolfina jest przesunięte w prawo w ten sposób że widać tylko jego połowę, po wejściu w zakładki na chwilę pojawia się szare tło a później jest czarne. Natomiast w galerii ta belka u góry z nazwami plików jest czarna a napisy mało czytelne.

_________________
Zapraszam na moją stronę :
[url=http://www.bestsound.dbv.pl][img]http://s4.ifotos.pl/img/492093100_rhhhhhq.jpg[/img][/url]


Zobacz profil


 B-W Ultimate 6.1 MIUI Style for Bada (Wave II)
20
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2011-12-30, 13:02
Online: 27d 45m
Posty: 675
Lokalizacja: Gdynia
Podziękowań: 195
Podziękował: 77
Model: S8530
Firmware: MIUI 6.2
Operator: orange
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika Dobroczyńca: Odznaczenie za pomoc dla Forum
Napisane: 2013-09-24, 11:07 
tomn95 nie czytałeś co pisał Danielos że nie wszystko można zmienić?.
A co do Dolfina to może coś Ci się nie tak ułożyło w sofcie. U mnie to przesunięcie jest tak nie istotne że nawet nie zwracam na to uwagi, próbowałeś może wyłączyć całkowicie tel.-A w ostateczności HR.
Ja osobiście jak cokolwiek miałem w telefonie nie tak to najpierw wyłączałem na chwilę ,czasami wyjmowałem baterię.
HR robiłem może 2 razy i to dawno przy pierwszych modach.

_________________
Moje małe hobby. [code] http://chomikuj.pl/andrenak/Galeria [/code]


Zobacz profil


Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 65 Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
cron
Powered by phpBB © 2011 phpBB Group
Copyright © 2011 bada-WORLD.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie lub rozpowszechnianie jakiejkolwiek części serwisu (grafiki czy tekstów) bez zgody właściciela jest całkowicie zabronione.
Nasi partnerzy: TizenOs.com.pl | gsmManiaK.pl | Smitebuild.pl | PaladinsDecks.pl
phpBB SEO
| Forum o systemie Tizen Forum TizenOs.com.pl
smite wymagania | smite download