Nie jesteś zalogowany/zarejestrowany na tej stronie. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Aby się zarejestrować kliknij tutaj...


Ta strona korzysta z plików cookiesKorzystając z naszej strony internetowej wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu zapewnienia Ci wygody podczas jej przeglądania.
Rozumiem. Nie pokazuj w przyszłości.
Panel użytkownika
     

Nie masz konta? Zarejestruj
Zapomniałeś hasła? Przypomnij

Forum Tizen OS!
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 65 Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
 B-W Ultimate 6.1 MIUI Style for Bada (Wave II)
41
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2011-12-30, 13:02
Online: 27d 45m
Posty: 675
Lokalizacja: Gdynia
Podziękowań: 195
Podziękował: 77
Model: S8530
Firmware: MIUI 6.2
Operator: orange
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika Dobroczyńca: Odznaczenie za pomoc dla Forum
Napisane: 2013-10-02, 17:30 
Wgraj ponownie tylko spokojnie aby plików nie pomylić i będzie śmigać.

_________________
Moje małe hobby. [code] http://chomikuj.pl/andrenak/Galeria [/code]


Zobacz profil


 B-W Ultimate 6.1 MIUI Style for Bada (Wave II)
42
Staż: 5%
Dołączył(a): 2013-02-19, 09:48
Online: 6h
Posty: 9
Podziękowań: 1
Podziękował: 1
Model: s8530
Operator: Orange
Napisane: 2013-10-24, 17:02 
U mnie podobnie wyskakuje (średnio raz na tydzień)

FOTA OUTPUT ENABLED BL3 Dload Mode bTerm

Przy tej okazji telefon chce ugotowac baterię. Dobrze, że przeważnie telefon mam w kieszeni, bo jakby był na półce, to miałbym po baterii, albo i po telefonie.
Jest to moim zdaniem poważna wpadka tego oprogramowania, przegrzanie baterii jak wiadomo szkodzi.


[u]Czy plik FOTA z wersji 3 oprogramowania jest do ściągnięcia skądś osobno?[/u] Nie uśmiecha mi się ściągać całego oprogramowania mając internet poprzez Orange Free na kartę...

Na chwilę obecną trochę się boję używać tego telefonu, a i szkoda mi baterii, która pewnie i tak już mocno ucierpiała.



Zobacz profil


 B-W Ultimate 6.1 MIUI Style for Bada (Wave II)
43
Administrator
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2011-12-28, 14:06
Online: 79d 6h 43m
Posty: 5930
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękowań: 1439
Podziękował: 556
Model: Lumka 1520
Firmware: W10M RS2
Operator: T-Mobile
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Liczymy: Nagroda za napisanie w swoim poście pełnego tysiąca. (3) Theme Designer: Twórca motywów dla systemu bada. Bada Moder: Specjalista od modyfikacji systemu bada. Newsman: Laur dla osób, które dbają, aby na forum były nowe tematy do dyskusji. Support: Srebrna gwiazda dla osób zaangażowanych w tworzenie forum. Uploader: Umieszcza nowe pliki w dziale Download. Tizen Expert: Ekspert w dziedzinie znajomości systemu Tizen.
Napisane: 2013-10-24, 18:29 
[b]danpe[/b], łap :)
[code]http://www62.zippyshare.com/v/75939694/file.html[/code]



Zobacz profil Gadu-Gadu


 B-W Ultimate 6.1 MIUI Style for Bada (Wave II)
44
Staż: 5%
Dołączył(a): 2013-02-19, 09:48
Online: 6h
Posty: 9
Podziękowań: 1
Podziękował: 1
Model: s8530
Operator: Orange
Napisane: 2013-10-24, 22:14 
Dziękówka, działa.
Mam jeszcze jedno pytanie, może ktoś się spotkał z czymś takim.
Telefon mi się zawiesił podczas połączenia przychodzącego, od tamtego czasu co chwilę (mimo kliknięcia na wyczyść) pojawia mi się powiadomienie na belce u góry i na ikonce wiadomości, że mam nieodebrane połączenie. Irytuje mnie to.

Da się z tym coś zrobić, żeby nie reinstalować softu? Nie chce mi się od nowa wgrywać programów i danych.



Zobacz profil


 B-W Ultimate 6.1 MIUI Style for Bada (Wave II)
45
Administrator
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2011-12-28, 14:06
Online: 79d 6h 43m
Posty: 5930
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękowań: 1439
Podziękował: 556
Model: Lumka 1520
Firmware: W10M RS2
Operator: T-Mobile
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Liczymy: Nagroda za napisanie w swoim poście pełnego tysiąca. (3) Theme Designer: Twórca motywów dla systemu bada. Bada Moder: Specjalista od modyfikacji systemu bada. Newsman: Laur dla osób, które dbają, aby na forum były nowe tematy do dyskusji. Support: Srebrna gwiazda dla osób zaangażowanych w tworzenie forum. Uploader: Umieszcza nowe pliki w dziale Download. Tizen Expert: Ekspert w dziedzinie znajomości systemu Tizen.
Napisane: 2013-10-25, 19:18 
[b]danpe[/b], może usuń tą pozycję z rejestru połączeń? Nie wiem czy coś to da, ale może :)



Zobacz profil Gadu-Gadu


 B-W Ultimate 6.1 MIUI Style for Bada (Wave II)
46
SUPER MEMBER!
Dołączył(a): 2011-07-21, 13:26
Online: 7d 1h 33m
Posty: 324
Podziękowań: 1
Podziękował: 13
Model: Gt 8530
Firmware: TurkoCFW V8
Operator: Orange
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika
Napisane: 2013-10-28, 22:06 
z tym plikiem fota mi też się tak dzieje ale tylko i wyłącznie wtedy gdy mam telefon w kieszeni i masakrycznie się nagrzewa.

_________________
Zapraszam na moją stronę :
[url=http://www.bestsound.dbv.pl][img]http://s4.ifotos.pl/img/492093100_rhhhhhq.jpg[/img][/url]


Zobacz profil


 B-W Ultimate 6.1 MIUI Style for Bada (Wave II)
47
Staż: 5%
Dołączył(a): 2013-02-19, 09:48
Online: 6h
Posty: 9
Podziękowań: 1
Podziękował: 1
Model: s8530
Operator: Orange
Napisane: 2013-11-06, 15:20 
No cóż, ja postanowiłem wrócić do wersji 3.1, w wolnej chwili zmienię softa.
Trójka chodziła mi w miare stabilnie, nie było częstych resetów. Niestety szóstka u mnie zbyt stabilna nie jest, za często się resetuje telefon, irytuje mnie to.

Trzeba przyznać, że po zmianie pliku FOTA problem nagrzewania się znikł zupełnie.

Może by ktoś zrobił Ubuntu na Wave 2 ;) to byłby dopiero kosmos :alien: :alien2:



Zobacz profil


 B-W Ultimate 6.1 MIUI Style for Bada (Wave II)
48
Administrator
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2011-12-28, 14:06
Online: 79d 6h 43m
Posty: 5930
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękowań: 1439
Podziękował: 556
Model: Lumka 1520
Firmware: W10M RS2
Operator: T-Mobile
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Liczymy: Nagroda za napisanie w swoim poście pełnego tysiąca. (3) Theme Designer: Twórca motywów dla systemu bada. Bada Moder: Specjalista od modyfikacji systemu bada. Newsman: Laur dla osób, które dbają, aby na forum były nowe tematy do dyskusji. Support: Srebrna gwiazda dla osób zaangażowanych w tworzenie forum. Uploader: Umieszcza nowe pliki w dziale Download. Tizen Expert: Ekspert w dziedzinie znajomości systemu Tizen.
Napisane: 2013-11-06, 16:49 
[b]danpe[/b], trójka oparta jest na nowszej kompilacji Bady 2 niż ta... sporo osób chciało ficzery jakie były w Turko których nie byłem wstanie zrobić bez posiadania danego telefonu to tak musi być... coś za coś.
Swoją drogą cały czas mnie fascynuje to jak twórcy Turko mogli się tak banalnie nabrać na datowanie paczek na sammobile.com...



Zobacz profil Gadu-Gadu


 B-W Ultimate 6.1 MIUI Style for Bada (Wave II)
49
Staż: 5%
Dołączył(a): 2013-02-19, 09:48
Online: 6h
Posty: 9
Podziękowań: 1
Podziękował: 1
Model: s8530
Operator: Orange
Napisane: 2013-11-06, 23:33 
Jakbyś kiedyś potrzebował Wave II do testów (o ile go nie sprzedam, podobają mi się Jeżynki i mam ochotę jednej spróbować ;) ) to mogę udostepnić swój na jakiś sensowny czas.
Na razie tak jak mówię, wracam do wersji trzeciej, całkiem fajnie mi działała.



Zobacz profil


 B-W Ultimate 6.2 MIUI Style for Bada (Wave II)
50
Administrator
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2011-12-28, 14:06
Online: 79d 6h 43m
Posty: 5930
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękowań: 1439
Podziękował: 556
Model: Lumka 1520
Firmware: W10M RS2
Operator: T-Mobile
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Liczymy: Nagroda za napisanie w swoim poście pełnego tysiąca. (3) Theme Designer: Twórca motywów dla systemu bada. Bada Moder: Specjalista od modyfikacji systemu bada. Newsman: Laur dla osób, które dbają, aby na forum były nowe tematy do dyskusji. Support: Srebrna gwiazda dla osób zaangażowanych w tworzenie forum. Uploader: Umieszcza nowe pliki w dziale Download. Tizen Expert: Ekspert w dziedzinie znajomości systemu Tizen.
Napisane: 2013-11-16, 20:23 
[color=#FF4000][size=200]B-W 6.2 MIUI Style już dostępny![/size] [size=150]...i pożegnania to czas...[/size] [/color]
Wydaję ostatnią aktualizację do softu B-W 6 MIUI Style for Bada. Aktualizacja która jest opcjonalna do wgrania (dlatego nie będę tworzył paczki full), zawiera tylko kilka nieznacznych poprawek. Tak na miły akcent zakończenia mojej przygody z modyfikowaniem softów Bady. Do słów końcowych przejdę później, teraz zmiany jakie zaszły:
[quote][b]1. Kilka poprawek w wyglądzie okna SMS (pomarańczowe podświetlenia przycisków)
2. Kilka poprawek w wyglądzie przeglądarki Dolfin Browser
3. Odświeżony wygląd widgetu cyfrowego zagarka
4. Zmieniona modyfikacja Map Google na tą [color=#ff9400]wxtestera[/color][/b]: 6/mapy-google-mod-by-wx-t2602.html[/quote]
[color=#BF0000][b]B-W 6.2 wgrywamy tylko na w pełni zaaktualizowaną wersję 6.1. Nie jest to konieczne, ale polecam po wgraniu zrobić Hard Reset.[/b][/color]


[color=#FF4000][size=150][b]Pobieranie:[/b][/size][/color]

[color=#FF8000][b]Darmowy serwer:[/b][/color]
[code]http://www27.zippyshare.com/v/19854003/file.html[/code]
[color=#FF8000][b]Chomikuj.pl:[/b][/color]
[code]http://chomikuj.pl/danielos171/Telefony/Samsung+Wave+i+Wave+II/Firmware+S8530/Bada+OS+2.0/B-W/B-W+6.2+MIUI+Style/B-W+6+MIUI+Style+Update+2,3268500089.7z[/code]

[color=#000000][size=110][b]Pożegnania to czas...[/b]
Z przykrością informuję, że B-W 6.2 jest ostatnim modem jaki przygotowałem dla użytkowników jednych z najciekawszych i najlepiej wykonanych telefonów Samsunga jakimi była seria Wave. Tworzenie takich modyfikacji dla was było dla mnie bardzo cennym doświadczeniem i nie ukrywam, że także bardzo miłym. Choć bywało różnie, nieraz softy zaraz po premierze okazywały się wadliwe i musiałem nieraz po nocy szukać i naprawiać usterki to jednak uważam, że było warto. Mam nadzieję, że chociaż trochę wlałem czegoś pozytywnego w świecie porzuconej przez Samsunga Bady, że choć trochę pomogłem wam z większym zadowoleniem korzystać z Wave'ów.
No cóż... jak mawiają, co dobre szybko się kończy... nie wiem gdzie w przyszłości wyląduję... czy będzie to nadchodzący powoli Tizen czy może WP albo Android. W każdym bądź razie z modyfikacjami ROMów raczej się nie pożegnam, bo zbyt bardzo się z tym związałem :)
Teraz nie pozostaje mi nic innego jak podziękować wam za wsparcie i uznanie. Dziękuję wszystkim którzy korzystali z moich modyfikacji. Dziękuję użytkownikom którzy byli zadowoleni z tych softów, a także tym którzy nie byli zadowoleni. Dziękuję za słowa pochwały a także za słowa krytyki które również bardzo się przydały. Dziękuję za cierpliwość a także za niecierpliwość. Jednym a może trzema słowami:[/color] [b][color=#FF0000]Dziękuję za wszystko![/color][/b] [/size]



Zobacz profil Gadu-Gadu

Autor postu otrzymał podziękowanie

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 65 Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
cron
Powered by phpBB © 2011 phpBB Group
Copyright © 2011 bada-WORLD.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie lub rozpowszechnianie jakiejkolwiek części serwisu (grafiki czy tekstów) bez zgody właściciela jest całkowicie zabronione.
Nasi partnerzy: TizenOs.com.pl | gsmManiaK.pl | Smitebuild.pl | PaladinsDecks.pl
phpBB SEO
| Forum o systemie Tizen Forum TizenOs.com.pl
smite wymagania | smite download