Nie jesteś zalogowany/zarejestrowany na tej stronie. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Aby się zarejestrować kliknij tutaj...


Ta strona korzysta z plików cookiesKorzystając z naszej strony internetowej wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu zapewnienia Ci wygody podczas jej przeglądania.
Rozumiem. Nie pokazuj w przyszłości.
Panel użytkownika
     

Nie masz konta? Zarejestruj
Zapomniałeś hasła? Przypomnij

Forum Tizen OS!
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 31 Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
 Znaleziono fona = porażka Plusa !!!
21
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2010-12-27, 18:20
Online: 28d 15h 26m
Posty: 728
Podziękowań: 114
Podziękował: 152
Model: Wave 1, Galaxy Note
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Widget Dev: Developer widgetów dla systemu bada. Newsman: Laur dla osób, które dbają, aby na forum były nowe tematy do dyskusji.
Napisane: 2012-01-31, 02:16 
Mateju pytasz odpowiadam . Zakladasz ze ludzie sa dobrzy i mili a to bledne zalozenie . Idac komus oddac zgube mozna sie spodziewac naprawde wszystkiego . Wlacznie z obiciem nery .
Maly przyklad:

[code]http://piekielni.pl/16557[/code]

[code]http://piekielni.pl/6727[/code]



Zobacz profil


 Znaleziono fona = porażka Plusa !!!
22
SUPER MEMBER!
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2011-04-25, 21:44
Online: 8d 10h 57m
Posty: 287
Lokalizacja: Dobra/Szczecin
Podziękowań: 27
Podziękował: 43
Model: GT-S8500
Firmware: Turko V10.1 S4
Operator: Nju
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika
Napisane: 2012-01-31, 04:05 
zmienić imei jednym z boxów i haja jak będzie miał taka samo sytuacje

_________________
Per Aspera Ad Astra


Zobacz profil Gadu-Gadu


 Znaleziono fona = porażka Plusa !!!
23
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2011-08-17, 22:35
Online: 12d 12h 55m
Posty: 118
Podziękowań: 2
Podziękował: 10
Model: 8500
Firmware: 2.0/LB2
Operator: T-Mobile
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika
Napisane: 2012-01-31, 08:45 
[quote="pisul"]Mateju pytasz odpowiadam . Zakladasz ze ludzie sa dobrzy i mili a to bledne zalozenie . Idac komus oddac zgube mozna sie spodziewac naprawde wszystkiego . Wlacznie z obiciem nery .
[/quote]
Pewnie Pisul masz rację , ale ja przy codziennym goleniu wolę patrząc w lustro widzieć gębę na która nie chce mi się napluć na "dzień dobry"..... Dlatego przynajmniej chciałbym spróbować znaleźć tego właściciela. A jak mnie spuści z pomyjami to już jego problem.
[quote="Matej"]
Do kogo mieliby wysłać SMS? Przecież to Twój kolega posiada ten telefon z tą kartą SIM. Musieliby sprawdzić z umowy adres takiego osobnika, bo numer telefonu masz :roll:
Dodatkowo: niekoniecznie ten telefon musiał być kupiony w salonie (umowa), czy tam numer pre-paid musiał być rejestrowany..[/quote]
Fakt , z tym sms`em palnąłem bez sensu , ale chodziło mi w sumie głównie tylko o to , że nikt nie pomyśli że ktoś może szukać tego fona (ze względu na kasę która wtopił czy wiadomości które zawiera) i z góry zlewa temat. Nie do końca wierzę , że dla chcącego wszystko jest z góry niemożliwe. Czy pod wiele paragrafów podpada pracownik salonu jeśli na adres z umowy wyśle wiadomość , że fon jest tu czy tu ? Ewentualną "masę pracy" związaną z wysyłka kartki/listu pokryłby pewnie znalazca. Ale może to w sumie sprawa chciejstwa a nie paragrafów ? Chyba , że jak podsunął Matej w grę wchodzi pre-paid , ale tego nawet nikt do tej pory nie podjął się sprawdzić .... W sumie to widzę , że ten temat jest nie do ruszenia wiec zanim zacznie wzbudzać nie zdrowe emocje i zanim stracę całkiem wiarę w pozytywny świat proszę o zamkniecie go dziękując jeszcze raz wszystkim , którzy chcieli pomóc.... :)



Zobacz profil


 Znaleziono fona = porażka Plusa !!!
25
SUPER MEMBER!
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2011-04-25, 21:44
Online: 8d 10h 57m
Posty: 287
Lokalizacja: Dobra/Szczecin
Podziękowań: 27
Podziękował: 43
Model: GT-S8500
Firmware: Turko V10.1 S4
Operator: Nju
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika
Napisane: 2012-01-31, 19:08 
@up no jasne a po pewnym czasie telefon przejdzie na własność tego biura,może ten telefon był użyty w jakimś przekręcie

_________________
Per Aspera Ad Astra


Zobacz profil Gadu-Gadu


 Znaleziono fona = porażka Plusa !!!
26
SUPER MEMBER!
Dołączył(a): 2011-03-09, 00:31
Online: 6d 1h 51m
Posty: 344
Podziękowań: 17
Podziękował: 35
Model: s3
Operator: play
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika Aniołek b-W.pl: Specjalny medal dla kobiety, która wkradła się w serce administratora :)
Napisane: 2012-02-01, 00:48 
Oddać jako znaleziony w autobusie dowolnemu kierowcy tylko przyuważyć czy pojazd monitorowany. Oddaje w niemonitorowanym jako znaleziony na siedzeniu (pod siedzeniem) i nic go więcej nie obchodzi. Mpk wszystko załatwia, policja ani właściciel nie mogą się do znalazcy przyczepić. Jak raz znalazłam torbę na siedzeniu (autentycznie), to mi tylko kierowca kazał poczekać i razem otworzyliśmy, żeby sprawdzić czy nie ma dokumentów. Nie było, a mnie zapytał o numer kontaktowy gdyby właścicielka się znalazła i chciała płacić znaleźne, to podałam stary sprzed kilku lat. Na szczęście moich dokumentów nie chciał.
M.



Zobacz profil

Autor postu otrzymał podziękowanie

 Znaleziono fona = porażka Plusa !!!
27
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2010-09-09, 22:55
Online: 67d 8h 42m
Posty: 1531
Lokalizacja: Poznań
Podziękowań: 236
Podziękował: 204
Model: S8500 sgs3
Firmware: KF3, 4.1.2
Operator: Play
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Liczymy: Nagroda za napisanie w swoim poście pełnego tysiąca. (2)
Napisane: 2012-02-01, 05:26 
Albo zgłaszasz na policję albo ładujesz telefon ( czy tam twój znajomy) ładowarką od S8500 i sprawdzasz ... Kontakty, jak nic tu szukasz adresów e-mail w skrzynce albo android market, samsung apps - przez ten adres kontaktujesz się z właścicielem.

_________________
Jeśli pomogłem to kliknij po prawej stronie mojego postu -->[img]http://bada-world.pl/styles/OfficialTheme/imageset/thankposts.gif[/img]
Do wszystkiego można się przyzwyczaić...


Zobacz profil


 Znaleziono fona = porażka Plusa !!!
28
Staż: 25%
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2011-10-17, 09:02
Online: 1d 8h 1m
Posty: 36
Lokalizacja: Swarzędz
Model: S8500
Firmware: CXKG1
Operator: Plus
Napisane: 2012-02-01, 23:51 
[quote="Sandinist"][quote="samsungwave"]Skoro są problemy to lepiej wyłącz ten telefon. Jakby jakimś dziwnym cudem policja zapukała to byś mógł zostać oskarżony o kradzież. Co prawda u nas naprawdę baardzo mało prawdopodobne ale jakieś tam jest.

A tak apropo to dzwoniłeś np. do mamy, taty, babci itd.?[/quote]
Pisałem dwa razy , że oddzwanianie pod kontakty nic nie dało. Jakby mało uważnie przeczytałeś.... :) Telefonu nie był włączony ani razu , bo .... nie ma do niego ładowarki. Użyta była jedynie karta dla odczytania kontaktów. Dziękujmy wszystkim którzy chcieli pomóc. Telefon jak widać wyląduje niebawem na śmietniku (tylko nie pytajcie na którym , bo to ochrona danych osobowych ... :) ) przez kolejny debilny przepis.... Ktoś ma kłopot , bo zgubił a ktoś inny musi wyrzucić , bo nie może pomóc ... Co za kraj .... Chyba poproszę o azyl na Białorusi ... :)[/quote]

To zes do...walil jak łysy o beton! :sciana: :D

_________________
[url=http://profile.xfire.com/pbjr][img]http://miniprofile.xfire.com/bg/sh/type/1/pbjr.png[/img][/url]


Zobacz profil Gadu-Gadu


 Znaleziono fona = porażka Plusa !!!
29
Staż: 25%
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2011-02-12, 15:34
Online: 3d 2h 25m
Posty: 37
Lokalizacja: Hiszpania
Podziękowań: 2
Podziękował: 4
Model: 8500
Firmware: LA1
Operator: Vodafone
Dobroczyńca: Odznaczenie za pomoc dla Forum
Napisane: 2012-02-03, 16:41 
Zawsze można włożyć kartę sim, z której po uruchomieniu zostanie wysłany sms na wybrany wcześniej numer, o ile oczywiście usługa została wcześniej skonfigurowana i uruchomiona. Lub może ma wgraną inną aplikację typu: Strażnik, czy Android Lost, które pomogą właścicielowi skontaktować się z użytkownikiem. Jeśli Twój kolega chce, niech podepnie ładowarkę wrzuci sim-a i zobaczymy co się stanie :) Jeśli nikt się nie odezwie, to spokojnie może sobie go zatrzymać. Z czystym sumieniem, bo wszystkie drogi prowadzące do rozwiązania problemu zawiodły.

_________________
Si te ayudó - click "gracias", lo es gratuito :)


Zobacz profil Gadu-Gadu


 Znaleziono fona = porażka Plusa !!!
30
Staż: 40%
Dołączył(a): 2011-05-19, 18:33
Online: 5d 2h 7m
Posty: 57
Model: S8500
Firmware: 2.0 XXKK7
Operator: Orange
Napisane: 2012-02-04, 21:29 
Ja nie rozumiem, to co na tym telefonie jest 5 kontaktów zapisanych ze nikt nie zna wlasciciela? Chyba kazda przecietna osoba ma co najmniej kilkadziesiat telefonow wpisanych. W dodatku telefonu nie da sie wlaczyc bo jest rozladowany... 0_o Micro - usb nie jest takim egzotycznym standardem;p I na pewno glupota byloby wyrzucenie telefonu na smietnik.



Zobacz profil


Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 31 Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
cron
Powered by phpBB © 2011 phpBB Group
Copyright © 2011 bada-WORLD.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie lub rozpowszechnianie jakiejkolwiek części serwisu (grafiki czy tekstów) bez zgody właściciela jest całkowicie zabronione.
Nasi partnerzy: TizenOs.com.pl | gsmManiaK.pl | Smitebuild.pl | PaladinsDecks.pl
phpBB SEO
| Forum o systemie Tizen Forum TizenOs.com.pl
smite wymagania | smite download