Nie jesteś zalogowany/zarejestrowany na tej stronie. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Aby się zarejestrować kliknij tutaj...


Ta strona korzysta z plików cookiesKorzystając z naszej strony internetowej wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu zapewnienia Ci wygody podczas jej przeglądania.
Rozumiem. Nie pokazuj w przyszłości.
Panel użytkownika
     

Nie masz konta? Zarejestruj
Zapomniałeś hasła? Przypomnij

Forum Tizen OS!
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 25 Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Jaką ocenę dajesz nowemu serverowi?
6 47%  47%  [ 25 ]
5 47%  47%  [ 25 ]
4 6%  6%  [ 3 ]
3 0%  0%  [ 0 ]
2 0%  0%  [ 0 ]
1 0%  0%  [ 0 ]
Liczba głosów : 53
 bada-WORLD.pl na nowym DEDYKOWANYM hostingu.
11
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2011-01-07, 19:06
Online: 36d 1h 15m
Posty: 1386
Lokalizacja: Kamień Pomorski
Podziękowań: 345
Podziękował: 243
Model: Wave GT-S8500
Firmware: XELF1 + ICS
Operator: Plus
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Dobroczyńca: Odznaczenie za pomoc dla Forum (2) Uploader: Umieszcza nowe pliki w dziale Download.
Napisane: 2012-07-14, 22:55 
[b][color=#ff0000]watero[/color][/b],
No to wesoło się porobiło.
Na forum promowaliśmy tę aplikację, ludzie ją pobierali i teraz klapa. Z resztą nie tylko na naszym forum, w innych krajach również. Co z tego, że nie zajęła miejsca w bada 2.0 Power App Race, no ale trzeba mieć jakąś godność.
Ale bądźmy dobrej myśli,

_________________
[center][img]https://dl.dropbox.com/s/1bh7c63kd62hzke/Sygnatura1.png?dl=1[/img][/center]


Zobacz profil Gadu-Gadu


 bada-WORLD.pl na nowym DEDYKOWANYM hostingu.
12
Super moderator
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2010-10-05, 17:56
Online: 149d 58m
Posty: 4089
Podziękowań: 1303
Podziękował: 895
Model: ,s3,4,5,htc-820,idol
Firmware: Najnowsze
Operator: Orange
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Liczymy: Nagroda za napisanie w swoim poście pełnego tysiąca. Liczymy (Obrazki): Nagroda za napisanie postu zawierającego obrazek z liczbą 500, 1000, itd. Dobroczyńca: Odznaczenie za pomoc dla Forum (4) Support: Srebrna gwiazda dla osób zaangażowanych w tworzenie forum. Uploader: Umieszcza nowe pliki w dziale Download. S.O.O.A: Specjalne odznaczenie od Administracji
Napisane: 2012-07-14, 22:56 
To wygrał i Tableta nie dali ? :angry:

_________________
[size=85][i][color=#40BF40]W życiu piękne są tylko chwile.[/color][/i][/size] :)
[spoiler][i][b]Koluniu a ty czego tu szukasz? Zgubiłeś tu coś? [/b][/i][color=#008000][i][b]TO SPADAJ MI STĄD[/b][/i][/color][/spoiler]



[center][img]http://i.imgur.com/PXrc5YM.gif[/img][/center]


Zobacz profil Gadu-Gadu


 bada-WORLD.pl na nowym DEDYKOWANYM hostingu.
13
Administrator
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2010-08-16, 22:37
Online: 173d 14h 55m
Posty: 1457
Lokalizacja: Białystok
Podziękowań: 370
Podziękował: 1351
Model: S8500, SGS+, 4X HD
Firmware: Zawsze najnowsze
Operator: T-Mobile, Play
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Dobroczyńca: Odznaczenie za pomoc dla Forum Support: Srebrna gwiazda dla osób zaangażowanych w tworzenie forum. S.O.O.A: Specjalne odznaczenie od Administracji
Napisane: 2012-07-14, 22:59 
Nie martw się, jeśli wyjdzie tu jakiś FAKE i QmarXX go nie otrzyma to wtedy ja przejdę do rozmów z osobami kompetentnymi. Całe szczęście, że b-w ma odpowiednią siłę przebicia by zniszczyć reputację osób nieuczciwych, a i siedzi w tym osoba z Polski której można uprzykrzyć życie zakładając sprawę w sądzie Białostockim - już ja się postaram by na paliwo/bilety wydał minimum równowartość tego tabletu.

Opieram się o tym co mi pisał QmarXX, nie mam wglądu w szczegóły bo akurat tą akcją on dyrygował, a ja przyglądałem się z boku.

_________________
[url=http://bada-WORLD.pl][img]http://bada-world.pl/styles/OfficialTheme/theme/banery/podpis1.png[/img][/url]
[color=#0080BF][b]Twoje ogólnopolskie forum o platformie bada OS![/b][/color]


Zobacz profil Gadu-Gadu


 bada-WORLD.pl na nowym DEDYKOWANYM hostingu.
14
Uploader
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2011-09-04, 12:21
Online: 72d 16h 43m
Posty: 1028
Lokalizacja: Krasiejów
Podziękowań: 148
Podziękował: 107
Model: S8500;I9195
Firmware: Turko v9;4.2.2
Operator: Play
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika
Napisane: 2012-07-14, 23:07 
Generalnie wracając do tematu jest jest cacy.
Bardzo fajnie i przejrzyście bez lagów i spowolnień, tak jak dawno, dawno temu :P
Dziękujemy :)

_________________
[size=85]Wszystko co dobre kiedyś się kończy... [/size]


Zobacz profil


 bada-WORLD.pl na nowym DEDYKOWANYM hostingu.
15
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2010-06-18, 23:11
Online: 57d 23h 13m
Posty: 1925
Lokalizacja: Polska?
Podziękowań: 230
Podziękował: 12
Model: Wave&WaveM
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Support: Srebrna gwiazda dla osób zaangażowanych w tworzenie forum. bada-os.info: Administrator oraz redaktor bloga bada-os.info
Napisane: 2012-07-14, 23:19 
[b][color=#ff0000]watero[/color][/b], nie do końca. Osoba/y z Polski była tylko wykonawcą aplikacji. Sam konkurs organizowany był chyba już przez Radish (a więc Włochów), a osobie z Polski było na rękę, by również pomóc w promocji aplikacji, bo z nagrody (w Powe App Race) miałaby pewnie jakieś zyski. Więc owa osoba z Polski co najwyżej reklamowała coś i zachęcała do udziału w czymś, co może okazać się jakimś "fejkiem".

_________________
[url=http://tizenlog.pl][img]https://dl.dropboxusercontent.com/u/2973076/logo.png[/img][/url]


Zobacz profil Gadu-Gadu


 bada-WORLD.pl na nowym DEDYKOWANYM hostingu.
16
Administrator
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2010-08-16, 22:37
Online: 173d 14h 55m
Posty: 1457
Lokalizacja: Białystok
Podziękowań: 370
Podziękował: 1351
Model: S8500, SGS+, 4X HD
Firmware: Zawsze najnowsze
Operator: T-Mobile, Play
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Dobroczyńca: Odznaczenie za pomoc dla Forum Support: Srebrna gwiazda dla osób zaangażowanych w tworzenie forum. S.O.O.A: Specjalne odznaczenie od Administracji
Napisane: 2012-07-14, 23:22 
QmarXX nie pracował dla Włocha, a dla Polaka z Polskiej Agencji. Wykonywał jego zalecenia w zamian za tablet który ON miał przekazać. Nie było żadnej mowy o firmie "Radish". Gdybyśmy wiedzieli, że sprawy wyglądają tak jak się okazało po konkursie nikt nie brał by się za to. Miejmy nadzieję, że to jedynie tak wygląda i nie będzie trzeba z tym nic robić

Koniec offtopu, przejdźmy do dyskusji na temat.

_________________
[url=http://bada-WORLD.pl][img]http://bada-world.pl/styles/OfficialTheme/theme/banery/podpis1.png[/img][/url]
[color=#0080BF][b]Twoje ogólnopolskie forum o platformie bada OS![/b][/color]


Zobacz profil Gadu-Gadu


 bada-WORLD.pl na nowym DEDYKOWANYM hostingu.
17
Administrator
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2011-12-28, 14:06
Online: 79d 6h 43m
Posty: 5930
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękowań: 1439
Podziękował: 556
Model: Lumka 1520
Firmware: W10M RS2
Operator: T-Mobile
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Liczymy: Nagroda za napisanie w swoim poście pełnego tysiąca. (3) Theme Designer: Twórca motywów dla systemu bada. Bada Moder: Specjalista od modyfikacji systemu bada. Newsman: Laur dla osób, które dbają, aby na forum były nowe tematy do dyskusji. Support: Srebrna gwiazda dla osób zaangażowanych w tworzenie forum. Uploader: Umieszcza nowe pliki w dziale Download. Tizen Expert: Ekspert w dziedzinie znajomości systemu Tizen.
Napisane: 2012-07-14, 23:24 
Forum działa teraz naprawdę miodnie, aż się chce na nim przebywać :)



Zobacz profil Gadu-Gadu


 bada-WORLD.pl na nowym DEDYKOWANYM hostingu.
18
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2010-06-18, 23:11
Online: 57d 23h 13m
Posty: 1925
Lokalizacja: Polska?
Podziękowań: 230
Podziękował: 12
Model: Wave&WaveM
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Support: Srebrna gwiazda dla osób zaangażowanych w tworzenie forum. bada-os.info: Administrator oraz redaktor bloga bada-os.info
Napisane: 2012-07-15, 00:55 
[size=50][b][color=#ff0000]watero[/color][/b], o [i]Radish[/i] było wiadomo od początku, tzn. można to było sprawdzić na stronie konkursu, a następnie w Googlach. Maciek już na początku pisał z maila z domeny [i]"proexe.pl"[/i], a ta (firma) z kolei była tylko wykonawcą dla [i]Radish[/i]. Sytuacja wygląda tak, że on tylko zachęcał do brania udziału w konkursie i pobierania aplikacji, ale sam konkurs prawdopodobnie leży już w gestii [i]Radish[/i]. Przez niedopatrzenie, dowiedzieliście się o tym na końcu, kiedy wspomniani Włosi zaczęli sprawiać problemy, czy coś w ten deseń. Nie wiem co się dzieje w sprawie tabletu.

Ale jak dla mnie, to byłoby to trochę nie w porządku w stosunku do Maćka. Tzn. według mnie wygląda to tak, że np. napisałem wpis o jakimś konkursie i zachęcałem do brania w nim udziału bo fajne nagrody. Nie ja byłem organizatorem. Ale później okazuje się, że konkurs ten okazał się [i]fejkiem[/i], a mnie ktoś miałby ciągać po sądach za to, że o tym konkursie napisałem.[/size]

Jeśli zaś chodzi o forum, to działa ładnie i oby tak było już zawsze :)

[size=50][color=#FF0000]EDIT by watero: To Maciek płacił nam za dzierżawę powierzchni reklamowej jak też wszystkie działania, a nie Włoch. Od początku do końca pracowaliśmy dla niego, zapewniał, że nawet gdy aplikacja nie wygra tablet trafi z ręce osoby która otrzyma najwięcej głosów. Maciek był tak zwanym "podwykonawcą" i miał sobie z tego prowizje. A jako, że dla tego podwykonawcy pracowaliśmy tylko i wyłącznie do niego możemy kierować pretensje. Nie obchodzi nas żaden Hiszpan, Włoch czy Turek. To z nim zawarliśmy porozumienie i tylko do niego możemy kierować wszelkie wątpliwości.[/color][/size]

[size=50]Ale no kurcze - Maciek niekoniecznie musi być organizatorem konkursu. Wiesz dobrze, że po tym co pisał na maila i moim stosunku do niego, nie powinienem go bronić, a mimo wszystko to robię. Jeśli to Maciek był organizatorem konkursu, wtedy można mieć pretensje do niego. Jeśli jednak on tylko działał w imieniu kogoś, a to [i]Radish[/i] odpowiada za nagrody i "wybranie" zwycięzcy, to Maciek nie ma tu nic do powiedzenia, bo on tylko reklamował aplikację i konkurs.

Dla Samsunga robi [i]Euro RSCG[/i], piszą komunikaty prasowe, organizują konkursy na FB/etc - co jeśli Samsung nie wydałby komuś nagrody? Oskarżałbyś o to [i]Euro[/i], za to że poinformowało o tym, o czym dostało informację od Samsunga, a później Samsungowi coś odwaliło?[/size]


Ostatnio edytowano 2012-07-15, 11:25 przez Matej, łącznie edytowano 1 raz _________________
[url=http://tizenlog.pl][img]https://dl.dropboxusercontent.com/u/2973076/logo.png[/img][/url]


Zobacz profil Gadu-Gadu


 bada-WORLD.pl na nowym DEDYKOWANYM hostingu.
19
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2012-05-20, 09:25
Online: 19d 2h 35m
Posty: 346
Lokalizacja: Pomorskie, Polska
Podziękowań: 47
Podziękował: 26
Model: P8
Firmware: Android 6.0
Operator: T-Mobile
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika
Napisane: 2012-07-15, 00:55 
Forum śmiga, aż miło :) A co do tej sprawy z konkursem to rzeczywiście nieciekawie się porobiło...

_________________
[url=http://goo.gl/kmFKB]Windows 95 (theme)[/url]


Zobacz profil


 bada-WORLD.pl na nowym DEDYKOWANYM hostingu.
20

Napisane: 2012-07-15, 09:35 
Forum działa Super, zwłaszcza jest to widoczne jak ktoś ma szybkie łącze bo strona ładuje się natychmiast po kliknięciu :)





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 25 Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
cron
Powered by phpBB © 2011 phpBB Group
Copyright © 2011 bada-WORLD.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie lub rozpowszechnianie jakiejkolwiek części serwisu (grafiki czy tekstów) bez zgody właściciela jest całkowicie zabronione.
Nasi partnerzy: TizenOs.com.pl | gsmManiaK.pl | Smitebuild.pl | PaladinsDecks.pl
phpBB SEO
| Forum o systemie Tizen Forum TizenOs.com.pl
smite wymagania | smite download