Nie jesteś zalogowany/zarejestrowany na tej stronie. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Aby się zarejestrować kliknij tutaj...

Ta strona korzysta z plików cookiesKorzystając z naszej strony internetowej wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu zapewnienia Ci wygody podczas jej przeglądania.
Rozumiem. Nie pokazuj w przyszłości.
Panel użytkownika

Nie masz konta? Zarejestruj
Zapomniałeś hasła? Przypomnij

Forum Tizen OS!
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 54 Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
 Jubileuszowy post
11
Przyjaciel
Online: 73d 7h 10m
Podziękowań: 329
Podziękował: 212
Model: SGS3
Firmware: SlimBean 4.2.2
Operator: Red bull Mobile
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Liczymy: Nagroda za napisanie w swoim poście pełnego tysiąca. Bada Moder: Specjalista od modyfikacji systemu bada. Andro Expert: Expert w dziedzinie instalowania i modyfikacji systemu Android.
Napisane: 2012-11-08, 20:15 
Witam was ponownie!
Chciałbym napisać Tu swój 1444 Post, gdyź idealnie współgra z liczbą podziękowań.
Podziękowań mam 144 a post tez 1444. Wspolne cyfry czyli 1 a reszta 4 :)

Chciałbym podziękować wam za to lile spędzone 36 dni na tym forum.

Dziękuję:
Administartorom: Qmarxx, Watero - Świetne forum :)
Młodemu Adminowi: Hubalowi - Za dużo Roboty włożonej tutaj :)
Moderatorom: Altair, Agnes, Happyman, Trzebiat, Damix, Danielos Dzięki za usuwanie spamu i niektórych mych postów a także za rozmowę na PW :) I za robotę :)
Rózowym: Bibol, Areen, Boku95, Maniek0928, Ememop - Za dodawanie i dbanie o forum :)
Przyjacielom: Wszystkim - Za pomoc w rozwoju forum, Itp. itd.
I Reszcie użytkownikom: Niektórym za spam, niektórym za pomoc w Dziale Android, innym za rozmowy.

Jakbym o kimś zapomnial pisać :)

Pozdrawiam wszystkim.

Ps. Dzięki wszystkim Moderom za wspaniałe softy, Na których bateria działa b. Dobrze, :D A także wyróżniają się stabilnością.
Czyli kieruję to podziękowanie do:
-Agnes
-Hubal
-Danielos
-Bibol
-Kamilio
-Marczelo

» Wszystkie wideotesty techManiaK-a w jednym miejscu

Zobacz profil Gadu-Gadu

Podziękowania przyznane za post: 6

Jubileuszowy post
12
EXPERT MEMBER!
Online: 93d 23h 24m
Podziękowań: 1106
Podziękował: 993
Operator: dan
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Liczymy: Nagroda za napisanie w swoim poście pełnego tysiąca. (3) Liczymy (Obrazki): Nagroda za napisanie postu zawierającego obrazek z liczbą 500, 1000, itd. Newsman: Laur dla osób, które dbają, aby na forum były nowe tematy do dyskusji. Support: Srebrna gwiazda dla osób zaangażowanych w tworzenie forum. Uploader: Umieszcza nowe pliki w dziale Download. S.O.O.A: Specjalne odznaczenie od Administracji
Napisane: 2012-11-15, 19:23 
Witam Was wszystkich ponownie.

Nastał czas żeby napisać kolejny jubileuszowy post, tym razem jest to post nr 2000.
Choć na forum spędziłem w tym czasie sporo czasu, aczkolwiek nie tyle na pewno co wielu innych użytkowników, jednakże już prawie 11 miesięcy.

Sporo rzeczy w tym czasie się wydarzyło, chociażby i to, że dzięki uprzejmości Qmarxx`a zostałem przyjacielem tego forum, za co mu dziękuję.

W czasie swojej obecności otrzymałem od użytkowników 339 podziękowań za udzielone wsparcie i porady, za co wszystkim dziękuję.

Mam nadzieję, iż nasze forum będzie się nadal rozwijać, a i dalsza współpraca będzie miła.

Dziękuję całemu zespołowi administratorów, moderatorów i Przyjaciół, jak i Support team`u - pozdro for all.
Rozpisywać się nie będę, gdyż Ci, którym się należą szczególne podziękowania, zapewne się domyślają o kogo chodzi.

Wszystkich pozdrawiam i życzę przyjemności z korzystania z forum.

Jubileuszowy post
13
EXPERT MEMBER!
Online: 47d 11h 36m
Podziękowań: 149
Podziękował: 109
Model: Huawei P8 Lite
Firmware: 6.0 EMUI
Operator: Orange
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Liczymy: Nagroda za napisanie w swoim poście pełnego tysiąca. Bada Moder: Specjalista od modyfikacji systemu bada. Newsman: Laur dla osób, które dbają, aby na forum były nowe tematy do dyskusji.
Napisane: 2012-11-16, 22:37 
Hm, ja za duzo nie napisalem ;d. To jest mój 111 post, w tym czasie byłem 1d 11h 6m na forum i nie dostalem zadnego podziekowania ;d

Zobacz profil Gadu-Gadu

Podziękowania przyznane za post: 7

Jubileuszowy post
14

Napisane: 2012-11-17, 21:11 
Co prawda dopiero pojutrze będzie rok jak jestem na Forum ale chciałem to zgrać z okrągłym postem więc piszę dziś.
To jest mój 4800 post (tak sobie myślę, że całkiem nieźle ;) )
W tym czasie otrzymałem 918 podziękowań (sądząc po tej ilości chyba jestem troszkę pomocny :D )
Na Forum przebywam do tej pory prawie 99 dni

W tym czasie poznałem wielu ciekawych Ludzi (lista jest bardzo długa ale Oni na pewno wiedzą, że o Nich napisałem ) z którymi się przyjaźnię i to jest Super :)

I właśnie tym Super Forumowiczom chciałem w tym poście podziękować :)

Podziękowania przyznane za post: 9

Jubileuszowy post
15
Przyjaciel
Online: 31d 1h 5m
Podziękowań: 166
Podziękował: 141
Model: SM-G930F
Firmware: 6.0.1
Operator: PLAY
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika
Napisane: 2012-11-18, 23:32 
no więc tak mam już 500 posty na forum jeste 6 dni i 8 godzin dziękuję tym wszystkim którzy byli mi pomocni a w szczególności altair , Danielos , taran20, samsungwave, MarNov i wszyscy których nie wymieniłem też bardzo dziękuję :D

Obrazek Obrazek

Zobacz profil Gadu-Gadu

Jubileuszowy post
16
Administrator
Online: 79d 6h 43m
Podziękowań: 1439
Podziękował: 556
Model: Lumka 1520
Firmware: W10M RS2
Operator: T-Mobile
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Liczymy: Nagroda za napisanie w swoim poście pełnego tysiąca. (3) Theme Designer: Twórca motywów dla systemu bada. Bada Moder: Specjalista od modyfikacji systemu bada. Newsman: Laur dla osób, które dbają, aby na forum były nowe tematy do dyskusji. Support: Srebrna gwiazda dla osób zaangażowanych w tworzenie forum. Uploader: Umieszcza nowe pliki w dziale Download. Tizen Expert: Ekspert w dziedzinie znajomości systemu Tizen.
Napisane: 2012-11-23, 15:27 
W tym momencie piszę swój 3600 post.
Poprzedni wpis w tym temacie napisałem dokładnie 40 dni temu. Od tego czasu wystukałem 600 postów co wydaje się wynikiem całkiem niezłym.

Oprócz tych 600 postów, na forum w ciągu tych 40 dni wydałem 3 nowe mody (właściwie to 4 nawet), dostałem 73 podziękowania (łącznie 664), przesiedziałem 6 dni i 6 godzin na forum (łącznie 33 dni i 10h) i zdążyłem stać się posiadaczem Wave 3.

Miło się z wami wszystkimi współpracuje za co bardzo dziękuję i mam nadzieję że tak dalej będzie :)

Pozdrawiam.

Zobacz profil Gadu-Gadu

Podziękowania przyznane za post: 8

Jubileuszowy post
17
Uploader
Online: 27d 10h 8m
Podziękowań: 172
Podziękował: 106
Model: S8500
Firmware: B-W 6.2 MIUI Style
Operator: T-Mobile
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Bada Moder: Specjalista od modyfikacji systemu bada. Dobroczyńca: Odznaczenie za pomoc dla Forum
Napisane: 2012-11-26, 20:07 
Witam Wszystkich po raz pierwszy
Dzisiaj po raz pierwszy wpisuje się.

Jest to mój jubileuszowy 444 post.

Na forum jestem online 11 dni 21 godzin.

Zarejestrowałem się około 270 dni temu.

Otrzymałem 55 podziękowań.

Podarowałem tylko 26 podziękowań.

Chciałbym Podziękować Wszystkim Osobom z Grup:

Administratorzy
Młodszy Administrator
Support Team
Moderatorzy globalni
Przyjaciel
Oraz pozostałym użytkownikom

Szczególne Podziękowania za Pomoc (na pw) oraz w Powiększaniu Mojej Wiedzy na Temat Wave:

Hubal
Agnes

Ps.
Wydaję się, że sporo czasu spędzam na forum . A jednak źle mi się wydaje :-D

Pozdrawiam

Obrazek Obrazek Obrazek

Zobacz profil Gadu-Gadu

Podziękowania przyznane za post: 8

Jubileuszowy post
18

Napisane: 2012-12-04, 20:25 
No i stało się :)
To jest mój 5000 post ( no jubileusz całkiem całkiem) :D
Czy będzie 10 000 - pożyjemy - zobaczymy ;)
Na Forum jestem już ponad rok - w tym czasie starałem się być aktywnym - no w końcu prawie 105 dni spędziłem na czytaniu i pisaniu postów :D
Co jeszcze przyjemnego?
Podziękowania :) Tych jest 1008

Jednak najprzyjemniejszym jest to, że mam Przyjaciół na Forum z którymi utrzymuję ciągły kontakt :)
Wczoraj spotkałem się z Jednym z Nich - sprawdziliśmy jak smakuje browarek :)
Mam nadzieję, że ze Wszystkimi spotkamy się na browarku :)

Pozdrawiam Wszystkich :)

Podziękowania przyznane za post: 7

Jubileuszowy post
19
EXPERT MEMBER!
Online: 93d 23h 24m
Podziękowań: 1106
Podziękował: 993
Operator: dan
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Liczymy: Nagroda za napisanie w swoim poście pełnego tysiąca. (3) Liczymy (Obrazki): Nagroda za napisanie postu zawierającego obrazek z liczbą 500, 1000, itd. Newsman: Laur dla osób, które dbają, aby na forum były nowe tematy do dyskusji. Support: Srebrna gwiazda dla osób zaangażowanych w tworzenie forum. Uploader: Umieszcza nowe pliki w dziale Download. S.O.O.A: Specjalne odznaczenie od Administracji
Napisane: 2012-12-04, 23:50 
Witam wszystkich ponownie.

Tak się złożyło, że akurat jest to mój post nr 2200
i spędziłem dotąd na forum 32 dni.
W tym okresie zebrałem 395 podziękowań od forumowiczów, za co im serdecznie dziękuję.

Sporo się tutaj działo, a zapewne jeszcze sporo się wydarzy.

Pozdrawiam wszystkich i życzę dalszej miłej współpracy całemu forum.

Jubileuszowy post
20
Super moderator
Online: 148d 23h 59m
Podziękowań: 1303
Podziękował: 895
Model: ,s3,4,5,htc-820,idol
Firmware: Najnowsze
Operator: Orange
Złoty Puchar za osiągnięcia użytkownika Liczymy: Nagroda za napisanie w swoim poście pełnego tysiąca. Liczymy (Obrazki): Nagroda za napisanie postu zawierającego obrazek z liczbą 500, 1000, itd. Dobroczyńca: Odznaczenie za pomoc dla Forum (4) Support: Srebrna gwiazda dla osób zaangażowanych w tworzenie forum. Uploader: Umieszcza nowe pliki w dziale Download. S.O.O.A: Specjalne odznaczenie od Administracji
Napisane: 2012-12-18, 10:04 
Witam wszystkich forumowiczów po raz drugi w jubileuszowym poście

Jest to moj kolejny jubileusz i czas spędzony z wami i post 2600

Pozdrawiam całą ekipę Adminów, M. Admina, Moderów, Support Team, Przyjaciół i wszystkich obecnych na forum za wkład włożony i spędzony razem czas.
Dzięki wszystkim twórcą od modowania softów i innych szczegółów wprowadzających zmiany wizualne dla naszych fonów.

Jestem tu z wami 86 dni i myślę, że jeszcze pobędę tu dłużej.
Dzięki wam otrzymałem 622 podziękowania za co bardzo dziękuję.

Jeszcze raz wszystkim dziękuję za wszystko i życzę wszystkiego dobrego i mile spędzanego czasu na wspólnym forum.

Obrazek

Zobacz profil Gadu-Gadu

Podziękowania przyznane za post: 5

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 54 Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona