Nie jesteś zalogowany/zarejestrowany na tej stronie. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Aby się zarejestrować kliknij tutaj...

Ta strona korzysta z plików cookiesKorzystając z naszej strony internetowej wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu zapewnienia Ci wygody podczas jej przeglądania.
Rozumiem. Nie pokazuj w przyszłości.
Panel użytkownika

Nie masz konta? Zarejestruj
Zapomniałeś hasła? Przypomnij

Forum Tizen OS!
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 54 Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
 Jubileuszowy post
21
Administrator
Online: 79d 6h 43m
Podziękowań: 1439
Podziękował: 556
Model: Lumka 1520
Firmware: W10M RS2
Operator: T-Mobile
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Liczymy: Nagroda za napisanie w swoim poście pełnego tysiąca. (3) Theme Designer: Twórca motywów dla systemu bada. Bada Moder: Specjalista od modyfikacji systemu bada. Newsman: Laur dla osób, które dbają, aby na forum były nowe tematy do dyskusji. Support: Srebrna gwiazda dla osób zaangażowanych w tworzenie forum. Uploader: Umieszcza nowe pliki w dziale Download. Tizen Expert: Ekspert w dziedzinie znajomości systemu Tizen.
Napisane: 2012-12-19, 22:09 
Dzisiaj właśnie dopadł mnie jak grom z jasnego nieba 4000 post. Jako, że jest to dość poważny jubileusz (w końcu okrągły tysiaczek), postanowiłem podzielić się swoją radością z wami :)

Od czasu kiedy napisałem tu 3600 post minęło... dokładnie 26 dni. Od tego czasu jak łatwo wyliczyć wypisałem 400 postów, dostałem 240 podziękowań (łącznie już 804) i przebyłem tu 4 dni i 5 godzin (łącznie 37 dni i 15 godzin).

Przez ten czas wydałem finalną wersję softu BSLD2_LL1 dla Wave 3 który cieszy się dużym zainteresowaniem co mnie osobiście bardzo cieszy (moja praca tu nie idzie na marne), zaaktualizowałem również soft dla Wave i Wave II. Pousuwałem też kilka spamowatych postów, powtarzających się tematów a także poprzenosiłem kilka w złych działach założone tematy :) Do tego udało mi się zdobyć złoty puchar za osiągnięcia jak i medalik uploadera :) Więc było to 26 dni dzielnie przepracowanych... tak mi się wydaje :D

Dzisiaj mamy 19 grudnia, czyli do roku od rejestracji dzieli mnie w zasadzie już tylko 9 dni. Czyli pewnie następny jubileuszowy post napiszę tu jako ponad roczny stażysta. Niezwykle wiele się działo przez ten rok i dość wysoko postawiłem sobie poprzeczkę na następny, ale myślę, że będzie on również bardzo przyjemny i bogaty w różne fajne sytuacje :) Z taką ekipą można w zasadzie zrobić wszystko, za co wam z całego serca dziękuję :)

Wiem, może zbyt bardzo się chwalę osiągnięciami, ale dlaczegóż by nie podzielić się tym z wami w takim dniu? :)

Pozdrawiam was wszystkich!

Zobacz profil Gadu-Gadu

Podziękowania przyznane za post: 11

Jubileuszowy post
22
Uploader
Online: 27d 10h 8m
Podziękowań: 172
Podziękował: 106
Model: S8500
Firmware: B-W 6.2 MIUI Style
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Bada Moder: Specjalista od modyfikacji systemu bada. Dobroczyńca: Odznaczenie za pomoc dla Forum
Napisane: 2012-12-27, 17:19 
Od Ostatniego mojego wpisu w tym temacie doszło mi:

56 Postów

3dni 15h Online

17 Podziękowań

Podziękowałem tylko 7 razy

A jest to mój 500 post

Doszło mi osiągnięcie Napisał 500 postów

Ps.
Dziękuje całej ekipie Bada-World za to, że jesteście i pomagacie innym :-)

// min. 100 postów między wpisami . / mkamzel
Nie jest to post pod postem, tylko dzieli je sporo innych jubileuszów. Więc można przymrużyć oko ;) Choć następnym razem możemy tępić :P //Altair

Sorry, zapomniałem o tym bo dawno temu czytałem 1 post.

Obrazek Obrazek Obrazek

Zobacz profil Gadu-Gadu

Podziękowania przyznane za post: 6

Jubileuszowy post
23
EXPERT MEMBER!
Online: 93d 23h 24m
Podziękowań: 1106
Podziękował: 993
Operator: dan
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Liczymy: Nagroda za napisanie w swoim poście pełnego tysiąca. (3) Liczymy (Obrazki): Nagroda za napisanie postu zawierającego obrazek z liczbą 500, 1000, itd. Newsman: Laur dla osób, które dbają, aby na forum były nowe tematy do dyskusji. Support: Srebrna gwiazda dla osób zaangażowanych w tworzenie forum. Uploader: Umieszcza nowe pliki w dziale Download. S.O.O.A: Specjalne odznaczenie od Administracji
Napisane: 2012-12-30, 21:57 
Witam wszystkich.

Tak się złożyło, iż minął już ponad rok jak jestem na tym zacnym forum.
W tym czasie poznałem wielu wspaniałych użytkowników,
przebywałem na forum ponad 35 dni,
napisałem 2400 postów,
a i otrzymałem 505 plusów.

Całemu gronu administracji jak i użytkownikom życzę dalszej miłej współpracy.

Jubileuszowy post
24
Super moderator
Online: 148d 23h 59m
Podziękowań: 1303
Podziękował: 895
Model: ,s3,4,5,htc-820,idol
Firmware: Najnowsze
Operator: Orange
Złoty Puchar za osiągnięcia użytkownika Liczymy: Nagroda za napisanie w swoim poście pełnego tysiąca. Liczymy (Obrazki): Nagroda za napisanie postu zawierającego obrazek z liczbą 500, 1000, itd. Dobroczyńca: Odznaczenie za pomoc dla Forum (4) Support: Srebrna gwiazda dla osób zaangażowanych w tworzenie forum. Uploader: Umieszcza nowe pliki w dziale Download. S.O.O.A: Specjalne odznaczenie od Administracji
Napisane: 2012-12-31, 02:26 
Witam i chciałbym Pozdrowić wszystkich ostatni raz w tym Roku
2012

Przeżyłem wspaniałe chwile z wami i polubiłem niektórych z was za co dzięki wszystkim.
Piszę 2700 posta przez prawie 88 dni spędzonych z wami przez 26 miechów.

Dostałem 650 podziękowań za które bardzo dziękuję wszystkim użytkownikom forum.
Sam przyznałem 416 podziękowań i myślę dać jeszcze raz tyle.

Myślę że to by było na tyle i jeszcze raz dzięki za wszystko.

Życzę wszystkim Wspaniałego i Szczęśliwego Nowego Roku
2013

Pozdrawiam hej do siego roku

Obrazek

Zobacz profil Gadu-Gadu

Jubileuszowy post
25
Przyjaciel
Online: 109d 14h 7m
Podziękowań: 150
Podziękował: 194
Model: Samsun Wave
Firmware: 2.0 SWEET!
Operator: PLAY
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Widget Dev: Developer widgetów dla systemu bada. Support: Srebrna gwiazda dla osób zaangażowanych w tworzenie forum. Tizen Expert: Ekspert w dziedzinie znajomości systemu Tizen.
Napisane: 2013-01-01, 13:17 
Hi!
Zaszczycę was tym że nabiłem 1000 postów!

Jestem tutaj z wami równo 2 lata i 5 miesięcy!
Więc jestem najstarszym użytkownikiem (63 na forum) który jest obecnie w całej kadrze prócz mateja :x

Na chwilę obecną mam 1041 post!

Otrzymałem 75 podziękowań a rozdałem 112!
Spędziłem tutaj 51 dni 2 godzinki 41 minut!

Nasza ekipa jest moim zdaniem jedną z najlepszych z polskich mobilnych serwisów internetowych i mam nadzieję że dalsze nasze pomysły i różżżne eksperymenty też wypalą pomyślnie :) Bo bez każdego z was by nie było tutaj nic... Fakt bada trochę spadła ale miejmy nadzieję że ten rok przyniesie nam tyle nowości które pozwolą nam podnieść się i zrobić coś rewelacyjnego a to wszystko dla użytkowników i mobilnych fanatyków ! :oh:

Pozdrawiam całą ekipę oraz wszyyystkich aktywnych użytkowników!! Oraz pieska :geek: !

i5 2500k, 4x2gb good ram 1333mhz, 6950 2gb, asrock extreme 4, ocz vertex 4 64gb SSD windows 8 64

xbl: Gomezik93

Zobacz profil Gadu-Gadu

Jubileuszowy post
26
EXPERT MEMBER!
Online: 47d 11h 36m
Podziękowań: 149
Podziękował: 109
Model: Huawei P8 Lite
Firmware: 6.0 EMUI
Operator: Orange
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Liczymy: Nagroda za napisanie w swoim poście pełnego tysiąca. Bada Moder: Specjalista od modyfikacji systemu bada. Newsman: Laur dla osób, które dbają, aby na forum były nowe tematy do dyskusji.
Napisane: 2013-01-10, 21:59 
Witam wszystkich forumowiczów !

Własnie pisze swój 400 post. Otrzymałem 25 podziekowań i na forum przesiedziałęm 4 dni, 13 godzin i 19 minut .

Dziękuję watero i Qmarxx za forum ,

chciałbym też podziękować osobom które mi dużo pomogły na PW - Hubal Bibol.

Bada-World.pl jest najlepszym forum na jakim sie zalogowałem , jest tu przyjemny klimacik i dużo osob dzieki którym wiele sie nauczylem.

Pozdrawiam wszystkich !

Zobacz profil Gadu-Gadu

Podziękowania przyznane za post: 5

Jubileuszowy post
27
MEMBER!
Online: 7d 13h 35m
Podziękowań: 14
Podziękował: 49
Model: WaveII
Firmware: LB2+android 4.1.2
Operator: PLAY
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika
Napisane: 2013-01-12, 16:37 
To jest mój 111 post.
Zarejestrowałem się prawie pół roku temu i nie żałuje ze to zrobiłem.
Na forum przebywałem 4d 19h 56m.
Podziękowałem 24 razy i dostałem 3 podziękowania.
Użytkownicy forum pomogli mi wiele razy. Szczególnie chciałem podziękować:
Hubal, Dominos, Trzebiat za uratowanie mojego telefonu po nieudanej aktualizacji Kiesem,
Mazmen, Qron, Altair, Danielos za pomoc przy spoofie i
Diego962, pawlakpl, za pomoc przy instalacji androida na moim wave2.

Mam nadzieje ze forum nawet po śmierci Bady nie umrze a będzie się rozwijało dalej. Pozdrawiam wszystkich z forum :D

Jubileuszowy post
28

Napisane: 2013-01-18, 22:49 
No i stało się, przyszedł ten 5555 post :)
Bardzo ładnie to wygląda prawda? ;)
A tak na serio: Forum działa, pojawiaja się nowe softy dla 8600 więc czekamy dla 8500 i 8530 ale też na pozostałe fony :D

Jestem juz na Forum ponad 120 dni i nadal mi się chce tu przebywać :)
Otrzymałem 1277 podziękowań ( do Trzebiata jeszcze troszke brakuje) :D

Dzięki Wszystkim Administratorom, Moderatorom, Suport Team, Przyjaciołom oraz Uczestnikom Forum że takie SUPER FORUM jest i działa, i będzie działać dalej :)

Pozdrawiam WSZYSTKICH

Podziękowania przyznane za post: 9

Jubileuszowy post
29
Administrator
Online: 79d 6h 43m
Podziękowań: 1439
Podziękował: 556
Model: Lumka 1520
Firmware: W10M RS2
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Liczymy: Nagroda za napisanie w swoim poście pełnego tysiąca. (3) Theme Designer: Twórca motywów dla systemu bada. Bada Moder: Specjalista od modyfikacji systemu bada. Newsman: Laur dla osób, które dbają, aby na forum były nowe tematy do dyskusji. Support: Srebrna gwiazda dla osób zaangażowanych w tworzenie forum. Uploader: Umieszcza nowe pliki w dziale Download. Tizen Expert: Ekspert w dziedzinie znajomości systemu Tizen.
Napisane: 2013-01-21, 18:41 
Jako, że przyszedł mi z wizytą post 4400 to stwierdziłem, że będę miły i ugoszczę go w tym oto zacnym temacie ;) By dobrze mnie zapamiętał...

Standardowo już porównam swoją działalność z poprzednim tu napisanym postem... a było to 32 dni temu. Od tego czasu napisałem 400 postów, dostałem 115 podziękowań (łącznie 919) przesiedziałem na forum prawie 5 dni (łącznie już 42 dni 7 godzin).

Przez ten czas, 28 grudnia 2012 roku o godzinie 13:06 minął pełny rok kalendarzowy odkąd się zarejestrowałem :D

Cóż, co mogę powiedzieć z takiej okazji... ino podziękować wszystkim za dobrą współpracę i oby tak dalej!

Pozdro dla was wszystkich!

Zobacz profil Gadu-Gadu

Podziękowania przyznane za post: 9

Jubileuszowy post
30
Przyjaciel
Online: 73d 7h 10m
Podziękowań: 329
Podziękował: 212
Model: SGS3
Firmware: SlimBean 4.2.2
Operator: Red bull Mobile
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Liczymy: Nagroda za napisanie w swoim poście pełnego tysiąca. Bada Moder: Specjalista od modyfikacji systemu bada. Andro Expert: Expert w dziedzinie instalowania i modyfikacji systemu Android.
Napisane: 2013-01-26, 22:41 
Jakoś miałem pisać tego 2000 posta, to mi się zapomniało, z 2100 było to samo, ale teraz nie zapomniałem :D
Właśnie pisze swój 2200 post.

Dotej pory:
-Przesiedziałem 50dni, 3,50h na forum
-Otrzymałem 210 podziękowań
-poznałem fajnych ludzi
-Przetestowałem 2341 softy i modyfikacje (wszystko mam popisane w notatniku :D )
-wydałem 2 softy, 3 w przygotowaniu
-Kończę rom Androida na wave
-Napisałem 3 poradniki (tylko :o )
-Wstawiłem 13 wstawek

Chciałbym podziękować wszystkim moderom, moderatorom, uploaderom, adminom i przyjacielom za ich pracę i czas włożony forum.

Może sie nie rozpisałem, ale nie wiem już co napisać :P

pozdro

» Wszystkie wideotesty techManiaK-a w jednym miejscu

Zobacz profil Gadu-Gadu

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 54 Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona