Nie jesteś zalogowany/zarejestrowany na tej stronie. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Aby się zarejestrować kliknij tutaj...


Ta strona korzysta z plików cookiesKorzystając z naszej strony internetowej wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu zapewnienia Ci wygody podczas jej przeglądania.
Rozumiem. Nie pokazuj w przyszłości.
Panel użytkownika
     

Nie masz konta? Zarejestruj
Zapomniałeś hasła? Przypomnij

Forum Tizen OS!
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 54 Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
 Jubileuszowy post
31
Super moderator
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2010-10-05, 17:56
Online: 149d 58m
Posty: 4089
Podziękowań: 1303
Podziękował: 895
Model: ,s3,4,5,htc-820,idol
Firmware: Najnowsze
Operator: Orange
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Liczymy: Nagroda za napisanie w swoim poście pełnego tysiąca. Liczymy (Obrazki): Nagroda za napisanie postu zawierającego obrazek z liczbą 500, 1000, itd. Dobroczyńca: Odznaczenie za pomoc dla Forum (4) Support: Srebrna gwiazda dla osób zaangażowanych w tworzenie forum. Uploader: Umieszcza nowe pliki w dziale Download. S.O.O.A: Specjalne odznaczenie od Administracji
Napisane: 2013-02-05, 17:55 
Witam wszystkich forumowiczów i pozdrawiam was pisząc tego okrągłego [color=#0080FF][size=150][i][b]3000[/b][/i][/size][/color] posta jubileuszowego.

Spędziłem na forum [color=#0000FF][size=150][i][b]95[/b][/i][/size][/color] dni [color=#0080FF][size=150][i][b]21[/b][/i][/size][/color]godzin i[color=#00BFFF][size=150][i][b] 50[/b][/i][/size][/color]minut i to wszystko razem z wami wszystkimi.

Otrzymałem [color=#00BF00][size=150][i][b]741[/b][/i][/size][/color] podziękowań oczywiście jeszcze raz dziękuję wam za to.
Myślę jeszcze tu posiedzieć z wami i zobaczyć czy doczekać się nowego wydania [color=#0080FF][i][b]Bady[/b][/i][/color] na nasze lekko zapomniane falki [color=#00BF00][i][b]8500[/b][/i][/color].

Cieszę się ,że mamy takie fajne forum i kolegów którzy zajmują się modami naszych fonów co dodaje im życia i wyglądu.
Czasami nie tak dużo a cieszy oko.

[color=#FFBF00][i][b]Dobra nie będę ględził i zanudzał, jeszcze raz pozdrawiam wszystkich i życzę wytrwałości z badą.[/b][/i][/color]

_________________
[size=85][i][color=#40BF40]W życiu piękne są tylko chwile.[/color][/i][/size] :)
[spoiler][i][b]Koluniu a ty czego tu szukasz? Zgubiłeś tu coś? [/b][/i][color=#008000][i][b]TO SPADAJ MI STĄD[/b][/i][/color][/spoiler]



[center][img]http://i.imgur.com/PXrc5YM.gif[/img][/center]


Zobacz profil Gadu-Gadu

Podziękowania przyznane za post: 5

 Jubileuszowy post
32
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2012-02-06, 23:59
Online: 31d 1h 5m
Posty: 1456
Lokalizacja: Głuszyca
Podziękowań: 166
Podziękował: 141
Model: SM-G930F
Firmware: 6.0.1
Operator: PLAY
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika
Napisane: 2013-02-06, 20:19 
witam wszystkich forumowiczów jako że dzisiejszy dzień jest dla mnie szczególnym dniem piszę mój jubileuszowy post 1020 ale to nie koniec właśnie dzisiaj mija rok od rejestracji na tym pięknym forum na którym panuje wspaniała atmosfera jak i pomoc do tej pory uzbierałem 104 podziękowania i przebyłem na tym forum 16 dni 1 godzinę i 32 minuty dziękuję wszystkim za wkład i trud w rozwijaniu się tegoż forum. myślę że taka atmosfera będzie panowała jeszcze długo. pozdrawiam wszystkich :D

_________________
Jeśli Pomogłem To Kliknij Śmiało [b][color=#00BFBF]PODZIĘKUJ[/color][/b]

[url=http://imgur.com/3wS9ZKI][img]http://i.imgur.com/3wS9ZKI.png[/img][/url] [url=http://chomikuj.pl/marky29?b=1][img]http://images.chomikuj.pl/button/marky29.gif[/img][/url]


Zobacz profil Gadu-Gadu

Podziękowania przyznane za post: 4

 Jubileuszowy post
33
EXPERT MEMBER!
Dołączył(a): 2011-12-20, 19:03
Online: 93d 23h 24m
Posty: 3635
Podziękowań: 1106
Podziękował: 993
Operator: dan
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Liczymy: Nagroda za napisanie w swoim poście pełnego tysiąca. (3) Liczymy (Obrazki): Nagroda za napisanie postu zawierającego obrazek z liczbą 500, 1000, itd. Newsman: Laur dla osób, które dbają, aby na forum były nowe tematy do dyskusji. Support: Srebrna gwiazda dla osób zaangażowanych w tworzenie forum. Uploader: Umieszcza nowe pliki w dziale Download. S.O.O.A: Specjalne odznaczenie od Administracji
Napisane: 2013-02-10, 22:00 
[color=#000000][b][u]Witam wszytkich.[/u][/b][/color]
Ponownie przyszło mi napisać tu taj swój jubileuszowy post.
Troszkę czasu minęło od ostatniego wpisu, ale że jest tu miło więc nadal jestem.

W tym czasie ogólnie przebywałem na forum ponad [color=#4000BF][b]45 dni[/b][/color],
napisałem właśnie swój [color=#0000FF][b]2800[/b][/color] post,
zebrałem również [color=#00BF40][b]622[/b][/color] podziękowania.

Z racji tego że jest tu bardzo miło, postanowiłem Was zaszczycić tym postem,
życząc wszystkim dalszej miłej współpracy.

Dziękuję całemu gronu [color=#FF4000]administracji[/color], [color=#0040FF]moderatorów[/color], [color=#FFBF00]przyjaciół[/color] jak i użytkowników za miłą atmosferę.

pozdro for all

_________________
dan


Zobacz profil

Podziękowania przyznane za post: 6

 Jubileuszowy post
34
EXPERT MEMBER!
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2012-07-11, 10:40
Online: 47d 11h 36m
Posty: 1240
Lokalizacja: p-rz
Podziękowań: 149
Podziękował: 109
Model: Huawei P8 Lite
Firmware: 6.0 EMUI
Operator: Orange
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Liczymy: Nagroda za napisanie w swoim poście pełnego tysiąca. Bada Moder: Specjalista od modyfikacji systemu bada. Newsman: Laur dla osób, które dbają, aby na forum były nowe tematy do dyskusji.
Napisane: 2013-02-16, 11:12 
[center][size=150][color=#0000FF]Witam ! Nadszedł czas napisać kolejny jubileuszowy post. Tym razem jest on 700-setny[/color].[/size][/center]

Na forum przesiaduje bardzo dużo czasu i poszerzam wiedzę na temat Wave'ów i Systemu Bada, gdyby nie ono pewnie już dawno była zapomniana przez użytkowników.

Chciałbym Podziękować :

-[b][color=#FF0000]Administratorom[/color][/b] , za to świetnie forum.

-[color=#BF0000][b]Młodszemu Administratorowi Hubalowi[/b][/color] , szczególnie za pomoc na PW. Wielkie Dzieki !

-[color=#BF00BF][b]Całemu Support Team'owi[/b][/color] , a wyróżnić chciałem Bibola, za zrobienie modyfikacji na mój telefon i również pomoc na PW

-[b][color=#0080FF]Moderatorom[/color][/b], za porządek na forum

-[color=#FF8000]Przyjaciołom Forum[/color], Szczególnie Dominosowi za codzienne psucie nerw i jednocześnie poprawę humoru xD

-[b]Oraz pozostałym użytkownikom[/b]

Mam nadzieje, że nowe forum TizenOs.com.pl osiągnie taki sam , wielki sukces jak Bada-World.pl , Po raz kolejny mówię , że tu jest najlepsza atmosfera jaka może być, tego forum długo nie opuszczę, jeśli w ogóle to zrobię. (Ciekawe kto z tego powodu sie cieszy a kto ma ochotę mnie wywalić xD ) .

Pozdrawiam Wszystkich, MatteQ :)

_________________
[size=85]Moderator http://bada-world.pl/ & http://forum.android.com.pl/[/size]
Pomogłem, przydał Ci się mój link albo wskazówka ? Kliknij podziękuj :)
[url=http://techmaniak.tv/][img]http://i.imgur.com/yFMfBNf.jpg[/img][/url]


Zobacz profil Gadu-Gadu

Podziękowania przyznane za post: 4

 Jubileuszowy post
35
Przyjaciel
Dołączył(a): 2011-03-21, 09:55
Online: 73d 7h 10m
Posty: 3156
Podziękowań: 329
Podziękował: 212
Model: SGS3
Firmware: SlimBean 4.2.2
Operator: Red bull Mobile
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Liczymy: Nagroda za napisanie w swoim poście pełnego tysiąca. Bada Moder: Specjalista od modyfikacji systemu bada. Andro Expert: Expert w dziedzinie instalowania i modyfikacji systemu Android.
Napisane: 2013-02-23, 00:34 
[b]Przyszedł dzisiaj ten dzień, by napisać tego 2500 posta :)[/b]

Chciałbym w tym poście podziękować [color=#FF0000][b]Administratorom[/b][/color] za wspaniałe forum, źródło wiedzy i Qmarxxowi za pomoc z błedami logowań u mnie.

[b][color=#FF4000]Młodszemu Adminowi[/color][/b] Hubalowi, za pomoc w odchudzaniu bady, naprowadzenie na ślady wave remarkera i za jego czas włożony w forum

[b][color=#0040BF]Moderatorom[/color][/b], szczególnie Altairowi, Agnes, Danielosowi,Mańkowi0928, ManikoSowi za porządek na forum, a także pomoc w sprawach bady i Androida.

[color=#FF00BF][b]Support Teamie[/b][/color], szczególnie Bibolowi za pomoc w modach i Matteqowi.

Wszystkim[b] [color=#FFBF00]przyjaciołom[/color][/b],


Pozostałym użytkownikom, m.in samsungwave: za pomoc w sprawach PC i kiedyś w sprawach Androida,

Ogółem spędziłem tu można powiedzieć 55 dni,

Wszystkiego nauczyłem się tutaj, od ludzi. Nie korzystałem z książek...Tak więc dzięki wszystkim tutaj się udzielającym :!:

[i][size=150]Pozdro[/size][/i]

_________________
[b]"Nie walcz z idiotami, mają przewagę liczebną"[/b]

» Wszystkie [url=http://techmaniak.tv]wideotesty[/url] techManiaK-a w jednym miejscu


Zobacz profil Gadu-Gadu

Podziękowania przyznane za post: 5

 Jubileuszowy post
36
EXPERT MEMBER!
Dołączył(a): 2011-12-20, 19:03
Online: 93d 23h 24m
Posty: 3635
Podziękowań: 1106
Podziękował: 993
Operator: dan
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Liczymy: Nagroda za napisanie w swoim poście pełnego tysiąca. (3) Liczymy (Obrazki): Nagroda za napisanie postu zawierającego obrazek z liczbą 500, 1000, itd. Newsman: Laur dla osób, które dbają, aby na forum były nowe tematy do dyskusji. Support: Srebrna gwiazda dla osób zaangażowanych w tworzenie forum. Uploader: Umieszcza nowe pliki w dziale Download. S.O.O.A: Specjalne odznaczenie od Administracji
Napisane: 2013-02-26, 19:40 
[color=#0040BF][size=150]Witam ponownie![/size][/color]
Co prawda niewiele czasu upłynęło, bo zaledwie [color=#008080]24 dni[/color], od mojego poprzedniego postu, ale znów pozwolę sobie coś skrobnąć.

Właśnie jest to mój post nr [b][size=150][color=#008040]3000[/color][/size][/b] na tym forum.
Przebywam już tutaj ponad rok czasu, a na samym forum online ponad [color=#00BFFF][b][i]48 dni[/i][/b][/color], i zapewne jeszcze tutaj troszkę z Wami pobędę.
Otrzymałem w tym czasie również od Was [color=#4040FF][b]652[/b][/color] podziękowania.

Myślę, że nadal będzie tutaj panowała przyjemna atmosfera, czego życzę wszystkim.

pozdro for ALL :D

_________________
dan


Zobacz profil

Podziękowania przyznane za post: 4

 Jubileuszowy post
37

Napisane: 2013-02-26, 23:06 
No i przyszła pora - to jest mój [size=200][b][color=#008040]6000[/color][/b][/size] post

Jestem na Forum już 1 rok, 3 miesiące i 6 dni (mam nadzieję, że się nie pomyliłem w obliczeniach) :D
W tym czasie byłem obecny prawie [size=150][b][color=#FF0000]132[/color][/b][/size] dni (to chyba sporo) :P
Dostałem [size=150][b][color=#0040FF]1480[/color][/b][/size] podziękowań

Zawsze starałem się pomagać Forumowiczom a przez ostatnie kilka miesięcy pilnować porządku na Forum (czasem się nie do końca udało) ;)
Dzięki Wszystkim z którymi utrzymuję kontakty na pw oraz tym, z którymi tych kontaktów nie mam.

Szczególne podziękowania za wspólnie spędzony czas dla moich Przyjaciół (Oni wiedzą, że to o Nich chodzi) :)

Dzięki dla całej Ekipy Forum - bardzo lubię tu przebywać z Wami :)

Działamy do końca świata i jeden dzień dłużej :D




Podziękowania przyznane za post: 6

 Jubileuszowy post
38
Administrator
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2011-12-28, 14:06
Online: 79d 6h 43m
Posty: 5930
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękowań: 1439
Podziękował: 556
Model: Lumka 1520
Firmware: W10M RS2
Operator: T-Mobile
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Liczymy: Nagroda za napisanie w swoim poście pełnego tysiąca. (3) Theme Designer: Twórca motywów dla systemu bada. Bada Moder: Specjalista od modyfikacji systemu bada. Newsman: Laur dla osób, które dbają, aby na forum były nowe tematy do dyskusji. Support: Srebrna gwiazda dla osób zaangażowanych w tworzenie forum. Uploader: Umieszcza nowe pliki w dziale Download. Tizen Expert: Ekspert w dziedzinie znajomości systemu Tizen.
Napisane: 2013-03-01, 14:57 
W końcu udało mi się wymęczyć [size=200][color=#FFBF00]ten 4800 post[/color][/size] :) Wybaczcie, że dziś skromniej będzie wyglądać ten pościk ale nadal jestem pod wpływem wczorajszego kapitalnego nokautu Kamila Stocha i jego złota Mistrzostw Świata :)

Ale przejdźmy do sedna...
Przez całą swoją przygodę z tym forum przekroczyłem dzięki wam magiczną granicę 1000 podziękowań, mając już zgromadzonych ich [size=200][color=#FF8000]1032[/color][/size]. Jeszcze rok temu nie wierzyłbym, że w tak krótkim czasie mogę się przyczynić to takiego wzbogacenia forum :)

Przesiedziałem [b][color=#FF4000]46 dni i prawie 18 godzin[/color][/b] studiując większość postów (wybaczcie, że nie wszystkie. Choćbym nie wiem jak się starał po prostu wszystkiego nie da się przeczytać ;) ) i pomagając na ile jest to w mojej mocy.

Cóż, wywód troszkę się przedłuża, więc jedyne co mogę napisać na koniec to podziękować [size=200]wszystkim za niesamowitą współpracę![/size]
I mam nadzieję, że bariera 5000 a może i 6000 postów będzie w moim zasięgu...



Zobacz profil Gadu-Gadu

Podziękowania przyznane za post: 5

 Jubileuszowy post
39
Super moderator
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2010-10-05, 17:56
Online: 149d 58m
Posty: 4089
Podziękowań: 1303
Podziękował: 895
Model: ,s3,4,5,htc-820,idol
Firmware: Najnowsze
Operator: Orange
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Liczymy: Nagroda za napisanie w swoim poście pełnego tysiąca. Liczymy (Obrazki): Nagroda za napisanie postu zawierającego obrazek z liczbą 500, 1000, itd. Dobroczyńca: Odznaczenie za pomoc dla Forum (4) Support: Srebrna gwiazda dla osób zaangażowanych w tworzenie forum. Uploader: Umieszcza nowe pliki w dziale Download. S.O.O.A: Specjalne odznaczenie od Administracji
Napisane: 2013-03-11, 13:19 
[color=#000000][b]Witam i pozdrawiam wszystkich [/b][/color]:) [color=#000000][b]pisząc[/b][/color] [color=#00BF00][b]3400[/b][/color] [color=#000000][b]post.[/b][/color]
Fajnie jest tutaj z wami przebywać i pisać. Cały czas przybywa nam różnych modyfikacji na nasze falki i cieszę się z tego, że tak jest.
Od ostatniego wpisu przybyło mi [color=#0080FF][b]400[/b][/color] postów [color=#0080FF][b]9[/b][/color] dni i prawie [color=#00BF00][b]100[/b][/color] podziękowań za co wszystkim dziękuję bardzo.
Chyba niema nigdzie takiego przyjaznego i pomocnego forum jak tutaj na [color=#00BFFF][b]BW[/b][/color].
[color=#0040FF][i][b]Dzięki wszystkim udzielającym się tutaj i tworzenie wszystkiego co jest na tym forum.[/b][/i][/color]

Pozdrawiam wszystkich
[color=#0080FF][b]maniek0928[/b][/color]

_________________
[size=85][i][color=#40BF40]W życiu piękne są tylko chwile.[/color][/i][/size] :)
[spoiler][i][b]Koluniu a ty czego tu szukasz? Zgubiłeś tu coś? [/b][/i][color=#008000][i][b]TO SPADAJ MI STĄD[/b][/i][/color][/spoiler]



[center][img]http://i.imgur.com/PXrc5YM.gif[/img][/center]


Zobacz profil Gadu-Gadu

Podziękowania przyznane za post: 5

 Jubileuszowy post
40
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2010-08-01, 14:35
Online: 109d 14h 7m
Posty: 1203
Lokalizacja: Trójmiasto/Gdynia/Oksywie
Podziękowań: 150
Podziękował: 194
Model: Samsun Wave
Firmware: 2.0 SWEET!
Operator: PLAY
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Widget Dev: Developer widgetów dla systemu bada. Support: Srebrna gwiazda dla osób zaangażowanych w tworzenie forum. Tizen Expert: Ekspert w dziedzinie znajomości systemu Tizen.
Napisane: 2013-03-20, 00:50 
Mój śliczny post nr[size=150] [b][color=#BF0040]1[/color][color=#0040FF]1[/color][color=#008000]1[/color][color=#00BFFF]1[/color][/b][/size] yeach..
Następny na 1500 co potrwa z pół roczku co najmniej :(

Zrezygnowałem z rangi (nie nikt mi nie kazał) sam z niej zrezygnowałem bo nie lubię płaczu i trochę mi żal że niektórzy mają problemy z sobą.
Pozostaje jednak jednym z administratorów tizenos.com.pl naszego drugiego forum, które mam nadzieję się wybije jak tizen ruszy.


Dzięki za mile spędzony czas na forum i mam nadzieję że rozwój serwisów jak i innych projektów naszych będzie coraz większy ;)

_________________
[b][size=80]były S.mod bada-world.pl and support programmer[/size][/b]
tizenos.com.pl
[size=70]php(mysql), js (jquery), html(css), as(nauka)[/size]
[size=85]i5 [b]2500[/b]k,[b] 4x2gb[/b] good ram [b]1333[/b]mhz, 6950 [b]2[/b]gb, asrock [b]extreme 4[/b], [b]ocz vertex 4[/b] 64gb [b]SSD[/b] [b]windows 8 64[/b]
[/size]
[b]xbl:[/b] [color=#0000FF][b]Gomezik93[/b][/color]


Zobacz profil Gadu-Gadu

Podziękowania przyznane za post: 3

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 54 Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
cron
Powered by phpBB © 2011 phpBB Group
Copyright © 2011 bada-WORLD.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie lub rozpowszechnianie jakiejkolwiek części serwisu (grafiki czy tekstów) bez zgody właściciela jest całkowicie zabronione.
Nasi partnerzy: TizenOs.com.pl | gsmManiaK.pl | Smitebuild.pl | PaladinsDecks.pl
phpBB SEO
| Forum o systemie Tizen Forum TizenOs.com.pl
smite wymagania | smite download