Nie jesteś zalogowany/zarejestrowany na tej stronie. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Aby się zarejestrować kliknij tutaj...

Ta strona korzysta z plików cookiesKorzystając z naszej strony internetowej wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu zapewnienia Ci wygody podczas jej przeglądania.
Rozumiem. Nie pokazuj w przyszłości.
Panel użytkownika

Nie masz konta? Zarejestruj
Zapomniałeś hasła? Przypomnij

Forum Tizen OS!
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 26 Poprzednia strona  1, 2, 3
PROPOZYCJA Sponsoring
21

Napisane: 2012-02-07, 19:05 
d_mek,
nie sprawdzają :)

PROPOZYCJA Sponsoring
22
Przyjaciel
Online: 20d 13h 21m
Podziękowań: 80
Podziękował: 68
Model: Xperia Z1 Compact
Operator: Play
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika Liczymy: Nagroda za napisanie w swoim poście pełnego tysiąca.
Napisane: 2012-02-07, 19:10 
No właśnie... więc mówisz, że chcesz wpłacić na własne konto ;]

PROPOZYCJA Sponsoring
23
Staż: 25%
Online: 3d 10h 48m
Podziękowań: 2
Podziękował: 5
Model: Wave723;Wave 8500
Operator: Play
Napisane: 2012-02-07, 19:32 
Panowie. Nie wiem czy mnie dobrze zrozumieliście. Mam awersję do wypełniania wszelkich druczków. Nad to nie będę wlókł się na pocztę parę kilometrów. Nie mam i nie zamierzam uruchamiac żadnego polecenia zapłaty. Dla mnie najlepszym i najwygodniejszym sposobem jest sms. Czy nie wziął nikt pod uwagę faktu że takich ludzi może byc więcej. Myślę iż mimo tych "groszy" wpływu z sms zebrała by się dośc pokazna sumka. Reasumując: wy nie macie dotacji a ja satysfakcji i serduszka w profilu.

-- 2012-02-07, 18:32 --

cytuj_ikona pisul napisał(a):
Chyba wiecej jak
cytuj_ikona Cytuj:
Z tego co byś wysłał smsem na forum by trafiło ok 20-30%
Z tego by wynikalo ze jak ktos kupuje gre w sklepie samsunga smsem za niecale 5zk to tez tworca dostaje z tych 5zl taki ochlap ? Na imparcie to jakos lepiej rozwiazali . Tez mieli problemy z oplaceniem serwera ale jak im podsunalem ten sposob (bo to byl moj pomysl ktory zaproponowalem administatorowi forum) klopoty z kasa sie skaczyly . Wprowadzili czerwona belke pod logo forum zeby kazdy zaraz po wejsciu na forum widzial ile jest juz wplat w danym miesiacu . Im dluzsza bela tym wiecej wplat .

Wiem ze trudno przekonac do nowosci ale jesli mam szukac poczty i cos wypelniac albo wyslac smsa to jak myslisz co zrobie . Jesli pomnozysz tak myslacych przez nawet mala liczbe forumowiczow ... Moze to rozwiazac problemy finansowe . Zawsze mozna znalesc firme zajmjaca sie tym i przedstawic im swoja oferte . Forum ponad 30 tys . To moze wplynac na rabaty, upusty, obnizki .Moze nawet co miesiac pracownik operatora sms preium umyje Ci auto :)

Pisul tak trzymac! Widzę że pozytywnie myślisz.Dzięki!
"POZYTYWNE MYŚLENIE WYDŁUŻA PRZYRODZENIE" xD

PROPOZYCJA Sponsoring
24
Przyjaciel
Online: 28d 15h 26m
Podziękowań: 114
Podziękował: 152
Model: Wave 1, Galaxy Note
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Widget Dev: Developer widgetów dla systemu bada. Newsman: Laur dla osób, które dbają, aby na forum były nowe tematy do dyskusji.
Napisane: 2012-02-07, 19:38 
Dokladne ipmart.pl tez szedl w zaparte ,ogolne wielkie NIE . Nawet dostalem punkty karne za nachalnosc promowania dobrego pomyslu . A od ponad 2 lat co miesiac sa na plusie . I dodam ze oplaty sa duza wieksze bo forum ponad 250tys uzytkownikow i na swoich serwerach trzymaja gry,filmy a nie sam tekst ...

PROPOZYCJA Sponsoring
25
Staż: 15%
Online: 2d 11h 36m
Podziękował: 2
Model: GT-s8530
Operator: Plus
Napisane: 2012-02-07, 19:44 
Strona po wprowadzeniu smsa nic by nie straciła a ten kto wysyłał pieniądze pocztą nadal będzie mógł to robić, wiec może to być dobre rozwiązanie.

ps. No może troche przesadziłem z tym 20-30% :D

PROPOZYCJA Sponsoring
26
Przyjaciel
Online: 28d 15h 26m
Podziękowań: 114
Podziękował: 152
Model: Wave 1, Galaxy Note
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Widget Dev: Developer widgetów dla systemu bada. Newsman: Laur dla osób, które dbają, aby na forum były nowe tematy do dyskusji.
Napisane: 2012-02-07, 19:50 
A cos takiego pod logo forum w kolorze oczywisciue niebieskim jak to bada extra by wygladalo .No i mozna troszke zastosowac psychologii i przy wiekszej procentowa wplywie pieniedzy pasek powinien zwiekszac szybkosc migania na niebiesko . Tak niewiele trzeba .

Obrazek

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 26 Poprzednia strona  1, 2, 3