Nie jesteś zalogowany/zarejestrowany na tej stronie. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Aby się zarejestrować kliknij tutaj...


Ta strona korzysta z plików cookiesKorzystając z naszej strony internetowej wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu zapewnienia Ci wygody podczas jej przeglądania.
Rozumiem. Nie pokazuj w przyszłości.
Panel użytkownika
     

Nie masz konta? Zarejestruj
Zapomniałeś hasła? Przypomnij

Forum Tizen OS!
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19 Poprzednia strona  1, 2
 Kiedy Bada 2.0 ORANGE pojawi się w Kies?
11

Napisane: 2012-03-07, 20:00 
[b]majklasz[/b],
S8500BVLA1/S8500IDELA1 wgraj ten przez ML





 Kiedy Bada 2.0 ORANGE pojawi się w Kies?
12
Staż: 5%
Dołączył(a): 2012-03-06, 13:14
Online: 7h 10m
Posty: 9
Napisane: 2012-03-07, 20:06 
OOO

Cytuję info z Kiesa: Bieżąca wersja oprogramowania układowego: S8500BVJL1/S8500IDEJL1 (KOR)

(KOR) mnie dziwi.



Zobacz profil


 Kiedy Bada 2.0 ORANGE pojawi się w Kies?
13

Napisane: 2012-03-07, 20:09 
[b]majklasz[/b],
często było tak, że w fonie było KOR a w KIES widniało XEO więc chyba nie ma się czemu dziwić.
Wgraj sobie 2.0 przez ML i będziesz mieć spokój :)





 Kiedy Bada 2.0 ORANGE pojawi się w Kies?
14
Staż: 5%
Dołączył(a): 2012-03-06, 13:14
Online: 7h 10m
Posty: 9
Napisane: 2012-03-07, 20:11 
a jak mogę w KIES zmienić z KOR na IDE?
W telefonie mam IDE zaznaczone.



Zobacz profil


 Kiedy Bada 2.0 ORANGE pojawi się w Kies?
15
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2011-12-15, 21:54
Online: 92d 3h 2m
Posty: 2746
Lokalizacja: Stalowa Wola
Podziękowań: 680
Podziękował: 50
Model: S8500
Firmware: MC Finally
Operator: Orange
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Theme Designer: Twórca motywów dla systemu bada. Bada Moder: Specjalista od modyfikacji systemu bada.
Napisane: 2012-03-07, 20:16 
wiec musi ci kies pokazac KOR bo inaczej nie zaktualizuje ci nigdy, moze pomoze HR albo zmiana na KOR a potem na IDE , tez tak miałem w kiesie i zmiana pomogła , kies pokazał dobry region

-- 2012-03-07, 19:16 --

z tym ze po kazdej zmianie podłącz do kies

_________________
[url=http://chomikuj.pl/bibolbadura?b=1][img]http://images.chomikuj.pl/button/bibolbadura.gif[/img][/url]


Zobacz profil


 Kiedy Bada 2.0 ORANGE pojawi się w Kies?
16
Staż: 5%
Dołączył(a): 2012-03-06, 13:14
Online: 7h 10m
Posty: 9
Napisane: 2012-03-07, 20:41 
Zrobiłem 2 HR i 6 razy zmienilem z KOR na IDE i z powrotem podlaczajac za kazdym razem do Kies.
Bez zmian.
Może jest coś nie tak z moim kiesem?
Brat ma Wave w Plus i ma zaznaczone PLS a w Kies jest XEO.



Zobacz profil


 Kiedy Bada 2.0 ORANGE pojawi się w Kies?
17
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2011-12-15, 21:54
Online: 92d 3h 2m
Posty: 2746
Lokalizacja: Stalowa Wola
Podziękowań: 680
Podziękował: 50
Model: S8500
Firmware: MC Finally
Operator: Orange
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Theme Designer: Twórca motywów dla systemu bada. Bada Moder: Specjalista od modyfikacji systemu bada.
Napisane: 2012-03-07, 20:55 
no własnie nie wiem od czego to zalezy, moze wywalic kiesa i wszystko z nim zwiazane z kompa i wgranie od nowa cos zmienie, ale nie wiem od czego to zalezy ale wiem ze nieraz błędnie pokazuje kies ale co powoduje ze sie zmieni nie mam pojecia, zreszta kies to kies cóż mozna od niego wymagac jak nawet softa nie potrafi dobrze wgrac:)

_________________
[url=http://chomikuj.pl/bibolbadura?b=1][img]http://images.chomikuj.pl/button/bibolbadura.gif[/img][/url]


Zobacz profil


 Kiedy Bada 2.0 ORANGE pojawi się w Kies?
18
Staż: 5%
Dołączył(a): 2012-03-07, 21:18
Online: 9h 7m
Posty: 7
Model: S8500 Wave
Napisane: 2012-03-07, 22:02 
dziwna sprawa, ja z kolei miałem udostepnioną aktualizację i..........
tutaj robi się ciekawie.
Dałęm żeby robił aktualizację, pierwszy raz to przerwało podczas ściagania aktualizacji, musiałem ponownie uruchomić kompa żeby ponownie dało sieaktualizować. Dałem do aktualizacji, znów błąd tym razem na wstępie, przy trzecim razie wkońcu na poczatku wszystko przebiegło sprawnie, ale przy przenoszeniu plików na telefon przy ok. 50% błąd i wywaliło aktualizację no i telefon zbrickowany.
OK, poprosiło mnie o odzyskiwanie softu i także dałem, chyba z 5 razy mnie wywalało z błędami, za 6 dopiero doszło do końca i odzyskałem telefon. No i tu zdziwko, bo odzyskało mi do Bady wersji 1.2, telefon mam brandowany Orange (wczesniej oczywiście wersja 1.0), więc ta 1.2 która mi się wgrałą przy odzyskiwaniu to chyba jakaś niebrandowana jest???
Mam nadzieje że przy serwisie nie beda mieli problemów że się wgrał taki system (nie moja wina, tylko w zasadzie Samsunga, bo on zawinił poprzez program Kies).
Gówno takie ten Kies że szkoda gadać. Moze wkoncu mi sie uda uaktualnić do 2.0.

EDIT
chociaż jesttu jakiś syf z orange, typu Orange world itp. to co?? to jednak jest bada 1.2 od Orange??



Zobacz profil


 Kiedy Bada 2.0 ORANGE pojawi się w Kies?
19
Staż: 5%
Dołączył(a): 2012-03-06, 13:14
Online: 7h 10m
Posty: 9
Napisane: 2012-03-08, 08:55 
Ja bym się tym jakoś szczególnie nie przejmował.
Sam oddałem do serwisu Falę z Orange z softem Bada 2.0 niebrandowany.
Powiedzieli jedynie, że to oprogramowanie jest przeznaczone dla telefonów kupionych w Samsungu a nie w u operatora.
Wgrali mi badę 1.0 brand i nie robili problemów :)
Trzeba wziąć pod uwagę, że co serwis to inny zwyczaj, ale moim zdaniem nie mają prawa uwalić za coś takiego.
Co innego gdybyś przyszedł z S8500 do serwisu z wgranym iOS 4.2.1 albo Androidem 2.2 :D

Ja wracam do tematu.
Wgrałem S8500BVLA1/S8500IDELA1 przez ML jak zalecił Hubal.
Jaki mam ustawić Region Code?
Mam KOR - zmienić na IDE czy nie będzie różnicy - głównie chodzi mi o to jak oddam fona do serwisu.
Chcę żeby już wszystko było cycuś :)

Badę pobrałem tutaj: http://www.hotfile.com/dl/147374863/473 ... E.zip.html



Zobacz profil


Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19 Poprzednia strona  1, 2
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
cron
Powered by phpBB © 2011 phpBB Group
Copyright © 2011 bada-WORLD.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie lub rozpowszechnianie jakiejkolwiek części serwisu (grafiki czy tekstów) bez zgody właściciela jest całkowicie zabronione.
Nasi partnerzy: TizenOs.com.pl | gsmManiaK.pl | Smitebuild.pl | PaladinsDecks.pl
phpBB SEO
| Forum o systemie Tizen Forum TizenOs.com.pl
smite wymagania | smite download