Nie jesteś zalogowany/zarejestrowany na tej stronie. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Aby się zarejestrować kliknij tutaj...


Ta strona korzysta z plików cookiesKorzystając z naszej strony internetowej wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu zapewnienia Ci wygody podczas jej przeglądania.
Rozumiem. Nie pokazuj w przyszłości.
Panel użytkownika
     

Nie masz konta? Zarejestruj
Zapomniałeś hasła? Przypomnij

Forum Tizen OS!
Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4
 Wave S8500 nie łączy się z Kies / windows xp sp3
1
Staż: 0%
Dołączył(a): 2010-12-22, 18:40
Online: 10h 38m
Posty: 6
Podziękował: 1
Model: S8500
Operator: Play
Napisane: 2013-05-23, 17:44 
Witajcie,

czytałem już wiele tematów w tym dziale i wykonywałem zalecenia pomocnych osób, jednak nie wiele to w moim przypadku dało.

mam wave`a s8500. nigdy nie aktualizowaną bade 1.0. windows xp z service packiem 3. Kies dziś instalowany i aktualizowany - wersja 2.5.3.13043_14.

Moim celem jest zaktualizowanie Bady do 2.0.
problem jest taki, że Kies nie chce się połączyć z telefonem. Podczepiam wave`a do kabelka, w Kiesie na środku wyskakuje łączenie, w lewym górnym rogu w 'podłączone urządzenie' jest nawet 'ładowanie GT-S8500" jednak cały czas latają te dwie strzałki i nic z tego nie wynika.
próbowałem odinstalowywać sterowniki USB i instalować na nowo z podanych przez ludzi na forum linków. - też nie pomogło.

z ciekawostek: mam komp.stacjonarny podłączony do sieci przez zewnętrzną kartę sieciową wifi - gdy uruchamiam Kiesa i próbuję podłączyć telefon tracę neta a program od tej zewn.karty sieciowej wypluwa błędy. efekt jest taki że resetuje kompa, próbuje znowu coś pokombinować z Kiesem i znowu to samo.

ozłocę magika który mi pomoże!



Zobacz profil


 Wave S8500 nie łączy się z Kies / windows xp sp3
2
EXPERT MEMBER!
Dołączył(a): 2011-12-20, 19:03
Online: 93d 23h 24m
Posty: 3635
Podziękowań: 1106
Podziękował: 993
Operator: dan
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Liczymy: Nagroda za napisanie w swoim poście pełnego tysiąca. (3) Liczymy (Obrazki): Nagroda za napisanie postu zawierającego obrazek z liczbą 500, 1000, itd. Newsman: Laur dla osób, które dbają, aby na forum były nowe tematy do dyskusji. Support: Srebrna gwiazda dla osób zaangażowanych w tworzenie forum. Uploader: Umieszcza nowe pliki w dziale Download. S.O.O.A: Specjalne odznaczenie od Administracji
Napisane: 2013-05-23, 17:58 
[b]kiziol23[/b],
a próbowałeś zmienić port usb do łączenia kompa z telem
poza tym komp widzi prawidłowo fona przez usb

_________________
dan


Zobacz profil

Autor postu otrzymał podziękowanie

 Wave S8500 nie łączy się z Kies / windows xp sp3
3
Staż: 0%
Dołączył(a): 2010-12-22, 18:40
Online: 10h 38m
Posty: 6
Podziękował: 1
Model: S8500
Operator: Play
Napisane: 2013-05-23, 18:04 
najprostsze rozwiązania są najskuteczniejsze! :)
DZIĘKUJĘ
nie wpadłem na to. zmieniłem właśnie gniazdo podłączenia i załapał. od razu wyskoczył komunikat o aktualizacji:

Bieżąca wersja oprogramowania układowego : S8500PMJF1/S8500PRTJF1 (PRT)
Najnowsza wersja oprogramowania układowego : S8500PMLB2/S8500PRTLB2 (PRT)

to jest na bade 2 ?
czy mogę dać 'aktualizuj' i później spyta się mnie o utworzenie kopii kontaktów czy muszę to zrobić zanim dam 'aktualizuj''?
czy jest możliwe zachowanie sms`ów?
kasuje się zawartość telefonu (zdj, filmy, które są na tel a nie na karcie pamięci)?



Zobacz profil


 Wave S8500 nie łączy się z Kies / windows xp sp3
4
EXPERT MEMBER!
Dołączył(a): 2011-12-20, 19:03
Online: 93d 23h 24m
Posty: 3635
Podziękowań: 1106
Podziękował: 993
Operator: dan
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Liczymy: Nagroda za napisanie w swoim poście pełnego tysiąca. (3) Liczymy (Obrazki): Nagroda za napisanie postu zawierającego obrazek z liczbą 500, 1000, itd. Newsman: Laur dla osób, które dbają, aby na forum były nowe tematy do dyskusji. Support: Srebrna gwiazda dla osób zaangażowanych w tworzenie forum. Uploader: Umieszcza nowe pliki w dziale Download. S.O.O.A: Specjalne odznaczenie od Administracji
Napisane: 2013-05-23, 19:07 
[b]kiziol23[/b],
kopie zrób przed tym, kontakty, smsy, resztę danych typu zdjęcia, media na kartę pamięci przerzuć

tak to jest bada 2 dla playa

temat zamykam, w przypadku potrzeby otwarcia, info na pw

_________________
dan


Zobacz profil


Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
cron
Powered by phpBB © 2011 phpBB Group
Copyright © 2011 bada-WORLD.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie lub rozpowszechnianie jakiejkolwiek części serwisu (grafiki czy tekstów) bez zgody właściciela jest całkowicie zabronione.
Nasi partnerzy: TizenOs.com.pl | gsmManiaK.pl | Smitebuild.pl | PaladinsDecks.pl
phpBB SEO
| Forum o systemie Tizen Forum TizenOs.com.pl
smite wymagania | smite download