Nie jesteś zalogowany/zarejestrowany na tej stronie. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Aby się zarejestrować kliknij tutaj...


Ta strona korzysta z plików cookiesKorzystając z naszej strony internetowej wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu zapewnienia Ci wygody podczas jej przeglądania.
Rozumiem. Nie pokazuj w przyszłości.
Panel użytkownika
     

Nie masz konta? Zarejestruj
Zapomniałeś hasła? Przypomnij

Forum Tizen OS!
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5
 Usuneli mi konto w SA?
1
SUPER MEMBER!
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2010-10-15, 21:06
Online: 8d 18h 59m
Posty: 411
Podziękowań: 68
Podziękował: 47
Model: S8500 Wave
Firmware: bada 2.0 LG1
Operator: + GSM
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika Dobroczyńca: Odznaczenie za pomoc dla Forum
Napisane: 2013-11-10, 12:54 
Witam,
od jakiegoś czasu nie logowałem się na kontach związanych ze sprzedażą Seller Acount i sklepem Samsung Apps. Po przez telefon też nie mogłem się zalogować bo wyskakiwał błąd przetwarzania. dzisiaj kiedy przyszedł czas na zmianę softu na najnowszy turko v10 chciałem sie zalogowac do SA z poziomu telefonu jak i przeglądarki na pc atu.. złe hasło lub login! Tak jakby nie było już mojego konta? Co najlepsze ostatnio dostałem email żebym zmienił dane bankowe w SA. Sam nie wiem o co chodzi może ktoś się spotkał z tym? Prosze o sensowną odpowiedź



Zobacz profil


 Usuneli mi konto w SA?
2
Super moderator
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2010-10-05, 17:56
Online: 149d 58m
Posty: 4089
Podziękowań: 1303
Podziękował: 895
Model: ,s3,4,5,htc-820,idol
Firmware: Najnowsze
Operator: Orange
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Liczymy: Nagroda za napisanie w swoim poście pełnego tysiąca. Liczymy (Obrazki): Nagroda za napisanie postu zawierającego obrazek z liczbą 500, 1000, itd. Dobroczyńca: Odznaczenie za pomoc dla Forum (4) Support: Srebrna gwiazda dla osób zaangażowanych w tworzenie forum. Uploader: Umieszcza nowe pliki w dziale Download. S.O.O.A: Specjalne odznaczenie od Administracji
Napisane: 2013-11-10, 15:10 
A niema czegoś takiego jak odzyskanie konta czy hasła?

_________________
[size=85][i][color=#40BF40]W życiu piękne są tylko chwile.[/color][/i][/size] :)
[spoiler][i][b]Koluniu a ty czego tu szukasz? Zgubiłeś tu coś? [/b][/i][color=#008000][i][b]TO SPADAJ MI STĄD[/b][/i][/color][/spoiler]



[center][img]http://i.imgur.com/PXrc5YM.gif[/img][/center]


Zobacz profil Gadu-Gadu

Autor postu otrzymał podziękowanie

 Usuneli mi konto w SA?
3
EXPERT MEMBER!
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2012-06-08, 20:12
Online: 124d 6h 57m
Posty: 1277
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Podziękowań: 745
Podziękował: 1370
Model: Wave 3,SGS 4
Firmware: Turko CFW V 3.1
Operator: T-Mobile
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Dobroczyńca: Odznaczenie za pomoc dla Forum (5) Support: Srebrna gwiazda dla osób zaangażowanych w tworzenie forum. Uploader: Umieszcza nowe pliki w dziale Download. S.O.O.A: Specjalne odznaczenie od Administracji
Napisane: 2013-11-10, 18:33 
[b]Coolwave[/b], miałem to samo, musiałem nowe konto utworzyć

_________________
[color=#0040BF]Pomogłem ? Kliknij --------> [/color] [img]http://bada-world.pl/styles/OfficialTheme/imageset/thankposts.gif[/img]
[color=#0000BF]To nic nie kosztuje, a daje satysfakcję :-)[/color]

>> Wszystkie [url=http://techmaniak.tv]wideotesty[/url] techManiaK-a w jednym miejscu<<


Zobacz profil

Podziękowania przyznane za post: 2

 Usuneli mi konto w SA?
4
SUPER MEMBER!
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2010-10-15, 21:06
Online: 8d 18h 59m
Posty: 411
Podziękowań: 68
Podziękował: 47
Model: S8500 Wave
Firmware: bada 2.0 LG1
Operator: + GSM
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika Dobroczyńca: Odznaczenie za pomoc dla Forum
Napisane: 2013-11-12, 00:50 
Jest takie cos tylko o dziwo nie mogę przywrócić. Poza tym dziwne że konto wygląda jakby zostało usunięte a ostatnio dostałem maila z SA z raportem sprzedaży z poprzedniego miesiąca :/ kasa się nabija a ja nie mam dostępu do tego :/ Muszę odzyskać dostęp do tamtego konta. Raz że mam na nim zaległą kasę do wypłaty na moje konto to dwa są też tam aplikacje i gry za które płaciłem :/ a teraz żeby pobrać głupią latarkę musiałem nowe konto zakładać.



Zobacz profil


 Re: Usuneli mi konto w SA?
5
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2011-09-21, 16:25
Online: 38d 16h 19m
Posty: 502
Lokalizacja: Malopolska
Podziękowań: 114
Podziękował: 167
Model: Wave II
Firmware: bada 2.0
Operator: HEYAH
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Liczymy: Nagroda za napisanie w swoim poście pełnego tysiąca. Theme Designer: Twórca motywów dla systemu bada. Bada Moder: Specjalista od modyfikacji systemu bada.
Napisane: 2013-11-12, 21:03 
Napisz do Samsunga co on na to ;)

_________________
[size=110]Zapraszam na [url=http://galaktyczny.pl][i][color=#898989]Galaktyczny.pl[/color][/i][/url] [/size]


Zobacz profil


Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
cron
Powered by phpBB © 2011 phpBB Group
Copyright © 2011 bada-WORLD.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie lub rozpowszechnianie jakiejkolwiek części serwisu (grafiki czy tekstów) bez zgody właściciela jest całkowicie zabronione.
Nasi partnerzy: TizenOs.com.pl | gsmManiaK.pl | Smitebuild.pl | PaladinsDecks.pl
phpBB SEO
| Forum o systemie Tizen Forum TizenOs.com.pl
smite wymagania | smite download