Nie jesteś zalogowany/zarejestrowany na tej stronie. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Aby się zarejestrować kliknij tutaj...


Ta strona korzysta z plików cookiesKorzystając z naszej strony internetowej wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu zapewnienia Ci wygody podczas jej przeglądania.
Rozumiem. Nie pokazuj w przyszłości.
Panel użytkownika
     

Nie masz konta? Zarejestruj
Zapomniałeś hasła? Przypomnij

Forum Tizen OS!
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3
 Ponownie temat konta SamsungApps
1
Staż: 0%
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2014-01-05, 00:00
Online: 1h 11m
Posty: 1
Lokalizacja: Radom
Model: GT-S5330
Firmware: Bada 1.1
Operator: Heyah
Napisane: 2014-01-05, 01:11 
Witam :hay:
Przeczytałam mnóstwo wątków, jednak dalej nie znalazlam odpowiedzi, sama obsługa klienta nie umie też pomoc, i nie wiedzą ile ich klientów na tym tracą.
Mianowicie i do celu.
Posiadam Samsung Wave 533 GT-S5330, i mam problem z pobraniem jakiejkolwiek aplikacji ponieważ wyświetla się komunikat 'OCZEKIWANIE'...komunikat znika i ani nie loguje się mój profil, ani nie pobieram danej aplikacji, klikam ponownie zaloguj/pobierz i sytuacja ta sama - to już trwa przynajmniej pół roku. Dodam tez, że używałam wcześniej apps i działało bez zarzutu, jedyne co robiły się aktualizacje które sprawnie przebiegały.

W odpowiedzi od obsługi klienta dostałam wiadomość: bada: [Ustawienia]>[Konta]>[Samsung konto]>[Wyrejestruj]. - tyle, że ja zalogować się nie mogę, a co dopiero usunąć konto..

Co do pobrania aplikacji, to bez znaczenia jaka, ponieważ biorę każdą kolejna, losowo - zazwyczaj aplikacje bezpłatne (płatne również się nie pobierają). Łącze się za pomocą Wi-fi, w ustawieniach - powiadomienie o aktualizacji także 'tylko wi-fi'. Na telefonie mam zainstalowane 3-5 aplikacji, które pobierałam dość dawno temu, i działają bez zarzutu.
Co do Kies, to też nie możliwe, gdy potrzeba jest wersja bada 2.0 by pobierać 'przez kabelek'. Także, wciąż jestem uziemiona.

Wersja oprogramowania: bada 1.1
Wersja Samsung Apps/Kies: 1.1.39 Nov 30 2012 13.25.33

No i nie ukrywam, że trochę obawiam, robić ten hard reset czy wgrywanie nowego softu, ponieważ nie miałam nigdy styczności z takimi kombinacjami ;) Liczę na pomoc z waszej strony! :please: pozdrawiam kejti.



Zobacz profil


 Re: Ponownie temat konta SamsungApps
2
Super moderator
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2011-01-13, 16:07
Online: 133d 23h 49m
Posty: 5340
Lokalizacja: Ze świata
Podziękowań: 1008
Podziękował: 477
Model: Note 3
Firmware: Android 5.0
Operator: Virgin Mobile
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Liczymy (Obrazki): Nagroda za napisanie postu zawierającego obrazek z liczbą 500, 1000, itd. Support: Srebrna gwiazda dla osób zaangażowanych w tworzenie forum. Andro Expert: Expert w dziedzinie instalowania i modyfikacji systemu Android.
Napisane: 2014-01-05, 12:40 
A to nowość, że SamsungApps w Kies nie obsługuje bady 1.x. Samsung znów musiał coś zepsuć...
Ja bym zaczął od przywrócenia ustawień fabrycznych (to jest właśnie ten hard reset) zerując wszystko. Zrobisz to wchodząc do ustawień urządzenia.

_________________
[center][img]http://haft.blox.pl/resource/strzalka_w_dol.gif[/img]

[url=http://bit.ly/FAQ_bada2][img]http://i.imgur.com/L84CL.gif[/img][/url][/center]


Zobacz profil Gadu-Gadu


 Ponownie temat konta SamsungApps
3
Staż: 0%
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2014-01-05, 00:00
Online: 1h 11m
Posty: 1
Lokalizacja: Radom
Model: GT-S5330
Firmware: Bada 1.1
Operator: Heyah
Napisane: 2014-01-05, 16:00 
Wyjęłam i kartę sim i kartę pamięci. Zrobiłam 'ustawienia fabryczne' - zaznaczyłam wszystkie podpunkty, i szczerze..nie usunęło mi plików graficznych, aplikacji czy tez kontaktów. Zmienił się motyw i dźwięki systemowe.
Po tym wzięłam 'wyczyść pamieć telefonu' w skład wchodzi (moje pliki, wiadomości, kontakty, kalendarz, zadanie, notatka, gry i aplikacje, e-mail i klucze aktywacji) odznaczyłam opcje klucze aktywacji ponieważ wyszedł komunikat: Zawartość wymagająca licencji musi być ponownie uzyskana przed jej użyciem. Czy chcesz usunąć wszystkie licencje ? więc nie kombinowałam z tym. Dalej nic. To też ręcznie pokasowałam pliki na telefonie. Kontynuując, sprawdzam poprzez Wifi Samsung Apss - jak było, tak dalej jest, czyli zero logowania i komunikat oczekiwanie. A i weszłam w konta - gdzie jest konto poczty, facebook'a (którego mogłam normalnie usunąć) i konto samsung którego nie da się usunąć jak już pisałam w poprzednim poście.

Jedynym plusem jest to, że wgrałam od nowa Kies na kompa i podłączyłam się i daje rade ściągać. Co mnie zaszokowało gdyż wcześniej miałam komunikat : bada Dostępne dla SO 2.0 i wyższych wersji.



Zobacz profil


Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
cron
Powered by phpBB © 2011 phpBB Group
Copyright © 2011 bada-WORLD.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie lub rozpowszechnianie jakiejkolwiek części serwisu (grafiki czy tekstów) bez zgody właściciela jest całkowicie zabronione.
Nasi partnerzy: TizenOs.com.pl | gsmManiaK.pl | Smitebuild.pl | PaladinsDecks.pl
phpBB SEO
| Forum o systemie Tizen Forum TizenOs.com.pl
smite wymagania | smite download