Nie jesteś zalogowany/zarejestrowany na tej stronie. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Aby się zarejestrować kliknij tutaj...


Ta strona korzysta z plików cookiesKorzystając z naszej strony internetowej wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu zapewnienia Ci wygody podczas jej przeglądania.
Rozumiem. Nie pokazuj w przyszłości.
Panel użytkownika
     

Nie masz konta? Zarejestruj
Zapomniałeś hasła? Przypomnij

Forum Tizen OS!
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2
 Aplikacje - Przywróć dane / Tworzenie kopii zapasowych.
1
Staż: 0%
Dołączył(a): 2011-07-29, 11:32
Online: 6h 53m
Posty: 3
Model: s8500
Firmware: XXJL2
Operator: Play
Napisane: 2014-11-17, 16:27 
Zrobiłem kopie danych kiesem w tym Aplikacje, Wiadomosci - niby ok...
Przy probie "Przywrocenia danych" nie mam w ogole opcji wybrania Aplikacji i wiadomosci,
pozstale typu: Kontakty, Ustawienia, Rejestr polaczen... sa.
Dzwonie do samsunga a konsultant mnie informuje, no tak w najnowszym Kies mozna zrobic kopie Aplikacji ale nie ma mozliwosci odtworzenia... "Nie wiem dlaczego, nie ma mozliwosci, kosultowalem z technikiem, nie wiem, tak Samsung zrobil, nie wiem dlaczego, nie mozna i juz w czym jeszcze moge pomoc ?"

TO PRZECIEZ JAKAS KPINA!!! szajsunga... NIGDY WIECEJ NIC CO MA W NAZWIE SAMSUNG...

Dodam ze katalog APPLICATION (w C:\..../samsung/kies/backup/s8500/ mam zajmuje ok 500mb sa tam katalogi z programami i grami, ale nie ma chyba w glownym katalogu tego jakiegos pliku z informacjami co gdzie jest pod jaka nazwa ile zajmuje itp itd z informacjami co i gdzie ma zassac telefon... Natomiast katalog MESSAGE zajmuje 0... pomimo ze niby wszystko sie zrzucilo...

Czy da sie w prosty sposob "przywrocic te aplikacje i wiadomosci" nie chce rad typu zainstaluj program jakis jako kontener, potem podmien pliki itd... bo to dla mnie rzezbienie... :(((

Pozdrawiam,
zdegustowany szajsungiem uzytkownik...



Zobacz profil


 Aplikacje - Przywróć dane / Tworzenie kopii zapasowych.
2
MEMBER!
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2012-11-17, 14:51
Online: 3d 22h 18m
Posty: 171
Podziękowań: 4
Podziękował: 10
Model: s8500
Firmware: Bada+Veyron
Operator: heyah
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika
Napisane: 2014-12-03, 22:07 
Zainstaluj starsza wersję kiesa



Zobacz profil


Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
cron
Powered by phpBB © 2011 phpBB Group
Copyright © 2011 bada-WORLD.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie lub rozpowszechnianie jakiejkolwiek części serwisu (grafiki czy tekstów) bez zgody właściciela jest całkowicie zabronione.
Nasi partnerzy: TizenOs.com.pl | gsmManiaK.pl | Smitebuild.pl | PaladinsDecks.pl
phpBB SEO
| Forum o systemie Tizen Forum TizenOs.com.pl
smite wymagania | smite download