Nie jesteś zalogowany/zarejestrowany na tej stronie. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Aby się zarejestrować kliknij tutaj...


Ta strona korzysta z plików cookiesKorzystając z naszej strony internetowej wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu zapewnienia Ci wygody podczas jej przeglądania.
Rozumiem. Nie pokazuj w przyszłości.
Panel użytkownika
     

Nie masz konta? Zarejestruj
Zapomniałeś hasła? Przypomnij

Forum Tizen OS!
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4
 Kilka apek dla Wave3 - szukam
1
Staż: 0%
Dołączył(a): 2014-06-01, 21:50
Online: 28m
Posty: 1
Model: Wave3
Firmware: Turko 10.1
Operator: Plus
Napisane: 2014-06-01, 22:10 
czesc,

jestem swiezym uzytkownikiem tego telefonu, odziedziczylem sprzet po zonie ktora weszla wlasnie w Windows Phone. Wave 3 to bardzo fajna i szybka maszynka, aczkolwiek brak wsparcia dla Bada OS jest bardzo irytujacy. W tej chwili na fonie mam swiezo wrzucony Turko CFW 10.1 i powiem szczerze ze podlug Androida i iOS'a 7 (mam na iphonie 4) to bada dziala wysmienicie - nic sie nie wiesza, aplikacje szybko sie laduja, nie ma lagow, az jestem zaskoczony, bo wczesniej zona miala standardowy fabryczny firmware i telefon byl mocno zbugowany (zwiechy, restarty, niestabilnie dzialajace funkcje i tego typu kwiatki).

Teraz do rzeczy:

chailbym zainstalowac tak na prawde trzy apliakcje ktore umozliwilyby obsluge funkcji ktorych uzywam na innych smartfonach:

1. nawigacja - Be-On-Road by chyba byla najlepsza
2. czytnik forow - BadaBoard Pro (mam lite ale nie wyczerpuje tematu)
3. BadaTube (kiedys bylo cos takiego do obslugi Youtube ale juz widze nie ma na SamsungApps, poza tym nie chce im sprzedawac mojego numeru karty kredytowej)

jakby ktos mial te apki to bede wdzieczny za udostepnienie i kontakt przez PW.

Pozdrawiam i z gory dziekuje,
Michal



Zobacz profil


 Kilka apek dla Wave3 - szukam
2
Staż: 0%
Dołączył(a): 2014-12-27, 01:55
Online: 3m
Posty: 1
Napisane: 2014-12-27, 01:59 
Ja z kolei mam problem z telefonem. Chcę sobie zainstalować aplikację Dermaveel. Czy jest możliwość instalacji w windows phone na wawe 3 ?
Wyczytałam z niej o azs i chcę wypróbować. Troche jestem noga z informatyki wiec proszę o pomoc.



Zobacz profil


 Kilka apek dla Wave3 - szukam
3
Super moderator
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2010-10-05, 17:56
Online: 149d 58m
Posty: 4089
Podziękowań: 1303
Podziękował: 895
Model: ,s3,4,5,htc-820,idol
Firmware: Najnowsze
Operator: Orange
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika Liczymy: Nagroda za napisanie w swoim poście pełnego tysiąca. Liczymy (Obrazki): Nagroda za napisanie postu zawierającego obrazek z liczbą 500, 1000, itd. Dobroczyńca: Odznaczenie za pomoc dla Forum (4) Support: Srebrna gwiazda dla osób zaangażowanych w tworzenie forum. Uploader: Umieszcza nowe pliki w dziale Download. S.O.O.A: Specjalne odznaczenie od Administracji
Napisane: 2014-12-28, 16:38 
@up
Nie ma takiej możliwości ;)

_________________
[size=85][i][color=#40BF40]W życiu piękne są tylko chwile.[/color][/i][/size] :)
[spoiler][i][b]Koluniu a ty czego tu szukasz? Zgubiłeś tu coś? [/b][/i][color=#008000][i][b]TO SPADAJ MI STĄD[/b][/i][/color][/spoiler]



[center][img]http://i.imgur.com/PXrc5YM.gif[/img][/center]


Zobacz profil Gadu-Gadu


 Kilka apek dla Wave3 - szukam
4
Staż: 10%
Dołączył(a): 2014-11-29, 12:31
Online: 9h 26m
Posty: 15
Podziękował: 1
Model: Wave 3
Firmware: Bada 2.0
Operator: T-Mobile
Napisane: 2015-01-04, 11:59 
Nawigacji już nie ma Be-On-Road , ale polecam Navmax World. Posiada komendy głosowe oraz mapy zainstalowane na urządzeniu mobilnym ( tzw. ON-BOARD ) dzięki czemu nie potrzebuje połączenia z internetem do nawigacji.



Zobacz profil


Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
cron
Powered by phpBB © 2011 phpBB Group
Copyright © 2011 bada-WORLD.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie lub rozpowszechnianie jakiejkolwiek części serwisu (grafiki czy tekstów) bez zgody właściciela jest całkowicie zabronione.
Nasi partnerzy: TizenOs.com.pl | gsmManiaK.pl | Smitebuild.pl | PaladinsDecks.pl
phpBB SEO
| Forum o systemie Tizen Forum TizenOs.com.pl
smite wymagania | smite download