Nie jesteś zalogowany/zarejestrowany na tej stronie. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Aby się zarejestrować kliknij tutaj...


Ta strona korzysta z plików cookiesKorzystając z naszej strony internetowej wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu zapewnienia Ci wygody podczas jej przeglądania.
Rozumiem. Nie pokazuj w przyszłości.
Panel użytkownika
     

Nie masz konta? Zarejestruj
Zapomniałeś hasła? Przypomnij

Forum Tizen OS!
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8
 S8500XIJI2 - Update [9.2010]
1
SUPER MEMBER!
Dołączył(a): 2010-08-16, 15:27
Online: 19h 20m
Posty: 284
Lokalizacja: POL
Podziękowań: 91
Podziękował: 39
Model: ZTE Blade
Operator: PLAY
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika
Napisane: 2010-09-20, 20:46 
[code]pass:samfirmware.com
http://www.multiupload.com/2XPX5VQ7IF[/code]

dla użytkowników chomika:
[code]http://chomikuj.pl/okti/Samsung+WAVE/Firmware/niebrandowane/S8500XIJI1.7Z[/code]
bez hasła

[img]http://img837.imageshack.us/img837/2015/20100920214736.jpg[/img]



Zobacz profil Gadu-Gadu


 
2
Staż: 5%
Dołączył(a): 2010-08-29, 14:03
Online: 3h 36m
Posty: 8
Napisane: 2010-10-03, 07:48 
czy moge go wgrac pod wersje s8500cxje2 ?iczy on jest po polsku



Zobacz profil


 
3
SUPER MEMBER!
Dołączył(a): 2010-08-16, 15:27
Online: 19h 20m
Posty: 284
Lokalizacja: POL
Podziękowań: 91
Podziękował: 39
Model: ZTE Blade
Operator: PLAY
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika
Napisane: 2010-10-03, 09:25 
jest po polsku ale nie możesz, musisz wgrać XXJH3 Full

_________________
Szukasz firmware, motywów, software do Wave? [b]Zajrzyj na www.okti.oz.pl[/b]
Sprzedałem Wave i przeszedłem na Androida


Zobacz profil Gadu-Gadu


 
4
Przyjaciel
Dołączył(a): 2010-09-02, 20:59
Online: 7d 8h 33m
Posty: 57
Podziękowań: 16
Podziękował: 3
Brązowy Puchar za osiągnięcia użytkownika
Napisane: 2010-10-03, 10:59 
Czy wam też na S8500XXJI1 i S8500XXJI2 nie działa router wifi w telefonie?
a ściślej... na S8500XXJI1 łączy się z siecią którą tworzy wave - ale nie ma netu
a na S8500XXJI2 komp znajduje sieć ale już połączyć się nie chce



Zobacz profil


 
5
Staż: 5%
Dołączył(a): 2010-09-09, 11:42
Online: 4h
Posty: 10
Podziękował: 1
Napisane: 2010-10-25, 12:31 
Witam mam problem z kazdym jednym oprogramowaniem jakie wgrywam do telefonu, nie wiem czy to wada fabryczna tego akurat mojego jednego egzemplarzu bo problem wyglada nastepujaco: np. w pisaniu sms-ow nie da sie w pozycji poziomej tela wpisac litery K lapie litery poboczne, podobnie z litera S roznie to bywa kiedy ktora nie dziala, w pozycji pionowej tela nie dziala cala linijka liter dolnych czyli m n b v c. W budziku nie da sie wpisac cyfr 7 8 9 :( porazka totalna nie wiem co mam robic, chcialbym wgrac te oprogramowanie co w temacie ale nie wiem czy najpierw musze wgrac jakies inne, mam wgrane Bada 1.2. Co robic ? pomocy !



Zobacz profil


 
6
Staż: 5%
Dołączył(a): 2010-07-03, 23:56
Online: 1d 13h 19m
Posty: 11
Podziękowań: 1
Napisane: 2010-10-27, 23:36 
[quote="stopa"]Witam mam problem z kazdym jednym oprogramowaniem jakie wgrywam do telefonu, nie wiem czy to wada fabryczna tego akurat mojego jednego egzemplarzu bo problem wyglada nastepujaco: np. w pisaniu sms-ow nie da sie w pozycji poziomej tela wpisac litery K lapie litery poboczne, podobnie z litera S roznie to bywa kiedy ktora nie dziala, w pozycji pionowej tela nie dziala cala linijka liter dolnych czyli m n b v c. W budziku nie da sie wpisac cyfr 7 8 9 :( porazka totalna nie wiem co mam robic, chcialbym wgrac te oprogramowanie co w temacie ale nie wiem czy najpierw musze wgrac jakies inne, mam wgrane Bada 1.2. Co robic ? pomocy ![/quote]
Wiesz wczoraj zauważyłem podobny problem przy pisaniu, ale tylko na klawiaturze QWERTY w pozycji pioziomej. dotykam litery a tu nic czy spacja dokładnie nie wiem. I chyba jeszcze jakiejś litery i tez nic się nie pisze. Ale u mnie to zaraz zniknęło. Nie wiem co dokładnie to naprawilo bo zrobiłem kilka rzeczy. Jak pamiętam nacisnąłem przycisk taki do zmiany chyba języka i wyboru T9 i pisania ciągłego. Wyłączyłem T9 zatwierdziłem i chwilę bez słownika pisałem i mogłem już chyba wpisywać z klawiatury te znaki, których wcześniej nie mogłem. Piszę chyba bo wiem że wykonałem to co powyżej i jeszcze robilem reset przyciskiem odrzucania połączenia przes wciśnięcie na 10 sekund. i jeszcze jedna możliwość to że zrobiłem to wyłączenie słownika T9 i na chwilę wyszedłem normalnie z pisania wiadomości. I napewno po którejś z tych czynności zrobiło się dobrze. Nawet w tej chwili sprawdziłem i jestk ok. A metoda taka trochę windowsowa:-) Jak coś nie działa dobrze to wyłącz i włącz progrm od nowa, jak dalej nie działa to włącz i wyłącz sprzęt ( telefon) może nawet wyciągnij baterię na parę minut. Czasem takie czynności pomagają nie wiadomo czemu. Po prostu. A jak się problem pojawia nadal no to cóż.. trzeba czekać aż zaktualizują soft. Może by wypadało zgłosić błąd do Samsunga. Napewno nie jesteś sam z tym problemem. Bo u mnie też wystąpił. Czasem jest tak, że pozornie u nikogo nie występuje ten błąd bo np sporadycznie wykonuje czynność, którą Ty robisz często. Miałem tak z telefonami SE. Potrafiłem wywołać błąd braku informaowania wibracją o przychodzącym połączeniu/smsie. Potrafię to zrobić nadal na różnych modelach tamtej marki i dla mnie to było uciążliwe bardzo choć inni wcale nie doprowadzali do tego błędu. A wystarczy tylko szybko pisać sms i wtej chwili przyjdzie inny sms a Ty cały czas młócisz znaki na klawiaturze pisząc dalej. Miałem tak na kilku modelach SE i niestety nigdy nie znalazłem drugiej osoby z tym problemem a ja potrafiłem go wywołać w ciągu kilku minut. I to nie celowo tylko po prostu pisząc smsy. Trochę zboczyłem z tematu ale chodzi mi o to, że Ty też możesz go wywoływać niechcący jakąś czynnością którą robisz i masz ten problem często a ja mam sporadycznie być może dlatego, że od święta zdarza mi się pisać na poziomej klawiaturze. Z jednego powodu. Bo trzymając w tejpozycji telefon ginie mi całkiem zasięg i wtedy żaden sms nie da się wyslać. Czyli kolejny problem naszego Wave. Oj ostanio ten telefon rodzi problem za problemem.



Zobacz profil


 
7
Staż: 0%
Dołączył(a): 2010-10-12, 09:23
Online: 2h 7m
Posty: 1
Napisane: 2010-10-28, 10:52 
czyli mozna wgrac ten soft jezeli mam bada 1.2 ?



Zobacz profil


 Re: S8500XIJI2 Open [9.2010]
8
EXPERT MEMBER!
Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2010-11-15, 01:00
Online: 38d 6h 9m
Posty: 684
Lokalizacja: Waldenburg
Podziękowań: 255
Podziękował: 34
Model: Samsung Wave
Firmware: S8500XXKL6/Bada 2.0
Operator: Play
Srebrny Puchar za osiągnięcia użytkownika
Napisane: 2010-11-23, 01:45 
Bardzo nie dorobiony soft. Lepszy jest JJ9.

polecam

_________________
[url=http://bada-world.pl][img]http://bada-world.pl/styles/OfficialTheme/theme/banery/podpis1.png[/img][/url]
[color=#0080BF][b]Twoje ogólnopolskie forum o platformie bada OS![/b][/color]
[url=http://chomikuj.pl/Nfinity][img]http://images.chomikuj.pl/button/Nfinity.gif[/img][/url]
[b][color=#8000FF]Aktualizacja: 2011-11-27[/color][/b]


Zobacz profil


Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 82 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
cron
Powered by phpBB © 2011 phpBB Group
Copyright © 2011 bada-WORLD.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie lub rozpowszechnianie jakiejkolwiek części serwisu (grafiki czy tekstów) bez zgody właściciela jest całkowicie zabronione.
Nasi partnerzy: TizenOs.com.pl | gsmManiaK.pl | Smitebuild.pl | PaladinsDecks.pl
phpBB SEO
| Forum o systemie Tizen Forum TizenOs.com.pl
smite wymagania | smite download