Nie jesteś zalogowany/zarejestrowany na tej stronie. Prosimy zaloguj się lub zarejestruj. Aby się zarejestrować kliknij tutaj...


Ta strona korzysta z plików cookiesKorzystając z naszej strony internetowej wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu zapewnienia Ci wygody podczas jej przeglądania.
Rozumiem. Nie pokazuj w przyszłości.
Panel użytkownika
     

Nie masz konta? Zarejestruj
Zapomniałeś hasła? Przypomnij

Forum Tizen OS!
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4
 Defen-G Astro
1
Staż: 10%
Dołączył(a): 2011-11-24, 17:14
Online: 1d 4h 2m
Posty: 20
Podziękował: 4
Model: s8500
Firmware: ZCLB4
Operator: T-Mobile
Napisane: 2013-11-05, 13:39 
Witam, obecnie posiadam system bada 2.0 S8500ZCLB4, chciałem wgrać sobie grę Defen-G Astro w pełnej wersji, znalałem na chomiku instrukcję jak wgrać tą grę, wraz z linkiem do tego forum, tyle nie wiem czy ten sposób wgrania nie jest już przestarzały bo gdy wykonałem wszystko jak jest w instrukcji w momencie włączenia aplikacji wyskakuje mi błąd "Nie można uruchomić aplikacji DefenG_Free. Nieprawidłowa aplikacja." (ikonka już jest zmieniona na wersje full). Pozwolę sobie zacytować tekst z chomika:

[quote]Twoje ogólnopolskie forum o platformie bada OS!
http://bada-world.pl/


Defen-G Astro
ściągamy gre z samsung apps
LINK Kod:
http://www.samsungapps.com/topApps/topA ... 1&listYN=Y
później pobieramy grę

Defen-G-Astro_by_Przemeksis624_l24d463tkq_bada-world.pl_.rar

podmieniamy folder DATA
Następnie pobieramy to:

0ghu87z4d2.rar

nakładamy zmodyfikowane foldery Info oraz Res
Cieszymy się wersją FULL z normalną ikonką i nazwą :)
W razie problemów pisać ;)

upload and edit by Grzesiek1010[/quote]

Chciałem się dowiedzieć czy robię coś nie tak czy po prostu ten sposób obecnie nie działa, a jeżeli nie działa to obecnie którym sposobem dało by radę wgrać tą grę żeby działała. Zależy mi na tej grze bo jak dla mnie to jeden z lepszych Defendów w jakie grałem na smartphonie. Pozdrawiam.



Zobacz profil Gadu-Gadu


 Defen-G Astro
2

Napisane: 2013-11-05, 13:45 




Autor postu otrzymał podziękowanie

 Defen-G Astro
3
Staż: 10%
Dołączył(a): 2011-11-24, 17:14
Online: 1d 4h 2m
Posty: 20
Podziękował: 4
Model: s8500
Firmware: ZCLB4
Operator: T-Mobile
Napisane: 2013-11-05, 15:55 
dzięki wielkie, już zabieram się do testowania :)

[b]Update:[/b] Nie obeszło się bez problemów, po wgraniu apps_Compressed_spoof_Wave_I_hero355.bin posypał mi się soft a niestety nie miałem na kompie starego softu. Nie przejąłem się tym zresztą zbytnio bo telefon od czasu do czasu się zacinał na tym sofcie więc wgrałem soft "New bada 2.0 XXLG1 based on Nexus Hero355(22/01/2013)" ale w dalszym ciągu telefon nie chciał czytać karty SIM po zamianie pliku apps na apps_Compressed_spoof_Wave_I_hero355.bin zmieniłem ten plik na apps_compressed_spoof_turkoV5_hero355.bin i to rozwiązało problem, spoof się udał. Może komuś się ten opis przyda gdyby miał podobny problem.

Ps. Prawdopodobnie obyło by się bez zmiany softa gdybym wgrał najpierw apps_compressed_spoof_turkoV5_hero355.bin Pozdrawiam.



Zobacz profil Gadu-Gadu


 Defen-G Astro
4

Napisane: 2013-11-05, 16:28 
Własnie dlatego jest lepiej wykonać samemu plik pod spoof





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
cron
Powered by phpBB © 2011 phpBB Group
Copyright © 2011 bada-WORLD.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie lub rozpowszechnianie jakiejkolwiek części serwisu (grafiki czy tekstów) bez zgody właściciela jest całkowicie zabronione.
Nasi partnerzy: TizenOs.com.pl | gsmManiaK.pl | Smitebuild.pl | PaladinsDecks.pl
phpBB SEO
| Forum o systemie Tizen Forum TizenOs.com.pl
smite wymagania | smite download